پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

لایحه برابری 2010 انگلستان

 
برای سالها، قوانین انگلستان از طریق اعمال مقررات از "اعتقادات یا مذاهب" در برابر تبعیض حفاظت کرده اند. در سال 2009، پیش نویس Code of Practice که توسط کمسیون برابری و حقوق بشر (EHRC) ارائه شد تلاش داشت تا با معرفی روشی برای تعریف "اعتقاد" امکان اجرایی نمیدون مقررات برابری فعلی را فراهم کند.
اینطور ذکر شده که با اشاره به "تعهدات اخلاقی که در وگانیزم حیاتی هستند" می توان به تعریفی از یک "اعتقاد" رسید.
برای اولین بار چارچوبی منطقی، فصیح و بی تناقض از مبانی پشتیبان شیوه زندگی عاری از فرآورده های حیوانی در سطح یکی از مهمترین و قابل ملاحظه ترین سازمانهای اجتماعی مان به رسمیت شناخته شد. نه تنها وگانیزم تحت عنوان یک "اعتقاد" رسما ارزش قانونی یافت بلکه این با مطرح شدن این اظهارات از جانب این سطح بالای دولتی، به اصول بنیادین زندگی عاری از فرآورده های حیوانی وقع نهاده شد.

به دنبال پیشنویس این دستورالعمل سال 2009 و اجرایی شدن مقررات برابری در سال 2010، در نسخه نهایی این لایحه "زندگی مبتنی بر وگانیزم" به عنوان نمونه ای از یک "اعتقاد" قانونی حذف شد. "اعتقاد" تا زمانی که زندگی شخص و درک وی از جهان را تحت تاثیر قرار می دهد، همچنان حفاظت می شود. اما به جای اینکه مانند پیشنویس سال 2009، از وگانیزم به عنوان مفهوم تعریف شده از اعتقاد قانونی یاد شود، دیدگاه ما نسبت به این کلمه بصورت چشمگیری تنزل پیدا کرده و در نتیجه در سال 2011 اینطور به نظر می رسد که که تنها زمانی که یک وگان در دنبال کردن رژیم اش با محدودیت مواجه شود صرفا تبعیضی غیرمستقیم را تجربه کرده.

آنچه در مورد حذف "تعهدات اخلاقی بنیادین وگانیزم" به عنوان مثالی برای تشریح یک "اعتقاد" جالب است این است که ضوابط لازم همان شزوط پیشین هستند و فقط تغییرات کوچکی در بخش هایی از نوشته به چشم میخورد. در متن پیش نویس سال 2009، "اعتقاداتی" که مشمول قانون مقررات برابری می شوند اینچنین تعریف کرده (تغییرات سال 2001 در پرانتز مشخص شده اند.):

- باید دارای سندیت باشد.
- باید اعتقاد باشد و نه نگرش یا نظرات مبتنی بر اطلاعاتی که در لحظه در دسترس اند. (2011: وضعیت - اطلاعاتی که در حال حاضر در دسترس اند.)
- باید اعتقادی باشد که برای جنبه ای از زندگی و رفتار انسان پراهمیت و باارزش باشد.
- باید سطحی خاصی از مستدل بودن، جدی بودن، انسجام و اهمیت را دارا باشد.
- باید ارزش احترام در جوامع دموکراتیک را داشته باشد. (2011: و باید با شرافت انسانی سازگار باشد...)
- باید با شرافت انسانی سازگار باشد و در حقوق اولیه سایرین در تناقض نباشد.


همانطور که مشاهده میکنید تغییراتِ اندکِ ایجاد شده صرفا در حد واژگان هستند و مضمون اصلی همچنان حفظ شده. تنها تغییر ایجاد شده این است که 2 ضابطه آخر در یکدیگر ادغام شده اند. هیچیک از این تغییرات ضابطه ای را ایجاد نمیکنند که وگانیزم را در بر نگیرد.

EHRC با تهیه رونوشتی قانونی از ضوابط مطروحه با ارجاع به زندگی عاری از فراورده های حیوانی، به موقعیت وگانیزم تعالی بخشید و آشکارا اظهار داشت که اعتقاد به وگانیزم باید قانونا در برابر رفتارهای تبعیض آمیز حفاظت شود.

بسیاری از ما نوعی از تبعیض را تجربه کرده ایم: شاید غیرمستقیم و غالبا جزئی و گاهی نیز مستقیما. هفته گذشته، یکی از مدیران ارشد من در اداره علنا اعلام کرد که وگانیزم قانونا حمایت نمیشود. این پاسخی بود در برابر این پیشنهاد من که از وی خواستم به جهت سازمان پیراگیر تری داشته باشیم، بهتر است مدیران و خط مشی دهندگان نیازهای ویژه ی تغذیه ای کارمندان خود را هنگام توزیع بسته های شکلات در نظر گیرند. به خصوص که از این "روال مطبوع پیراگیر" برای به نمایش گذاشتن برتری خود جهت درخواست یکی از جوایز برتری انگلستان استفاده می کنند.
چند روز بعد همان مدیر برای "همه" مقدار زیادی شکلات حاوی عناصر حیوانی خرید. متحیر بودم که آیا در برابر افراد مبتلا به دیابت یا آنان که مبتلا به آلرژی های خوراکی هستند هم تا این حد پیراگیر است.


وقتی متوجه شدم که اعتقادات پشت بند زندگی عاری از فرآورده های حیوانیِ من از مقررات برابری فعلی مستثنی شده احساس خطرکردم. نه به این دلیل که برای داشتن احساس مطلوبِ به حساب آمدن و ارزشمند محسوب شدن به دریافت داشتنِ شکلاتهای بدون لبنیات در محل کارم نیاز دارم بلکه زمانی را به یاد می آورم که از من خواسته شد بطری مشروب تقدیمی روی میز کارم بردارم تا احترام سازمانی لازم به همکار مسلمانم را به جای آورده باشم. یک مسلمان و یک وگان در یک سازمان، اعتقادات یکی بر دیگری ارجحیت داده شده....


آنچه در مورد این وضعیت و شرایط مشابه حائز اهمیت است، آستانه ی تحمل وگانها در برابر نابرابری و تبعیض در سکوت است. در طول زمان، ما استراتژی های سازگاری پیچیده ای را بوجود می آوریم.

اما لازمه ی این استراتژی ها مستلزم بکارگیری قید و بندهای بسیار است.
استراتژی هایی که وادارمان میکنند تا حذف شدن، تحقیر شدن، کنایه های کوچک، چالش های مستقیم در خصوص سلامت و سطح انرژی و حتی سوالات بدبینانه ی توهین آمیز در مورد کفش ها و کیف های مصنوعی مان را بپذیریم.

ما در پاسخ دادن، بیان محترمانه، مدبرانه و فراست آمیزِ اعتقاداتمان مهارت کسب کرده ایم. تمام تلاشمان را میکنیم که اطرفیان خود را مطلع و آگاه کنیم.

شاید این خصلت ملایم رفتار و مهربانِ یک وگان است که مانع ورود اش به محیط کین آمیزِ ناخوش آیندِ شکایت و جبران خصمانه می شود. شاید با در نظر گرفتنِ عدمِ توازنِ قدرت از سطح برخوردهای فردی گرفته تا روال هایی که از
کارنیزم و عینت بخشی های عرفی شده ی آن حفاظت میکنند موجب شده تا کل فرآیند اظهار شکایت قانونی به نظرمان غیر ممکن برسد.

به هر دلیل، وگانها در قدم پیش نهادن برای اعتبار قانونی بخشیدن به زندگی عاری از فرآورده های حیوانی از طریق یک ادعانامه، ادعانامه ای برای حق برخورداری از برخوردهای منصفانه و برابر، خوب عمل نکرده اند.

عبارت موجود در پیش نویس مقررات سال 2009 که توسط کمیسیون برابری و حقوق بشر ارائه شد، پذیرش وگانیزم به عنوان یک سیستم اعتقادی معتبر را مقرر داشت. در اینصورت، وگانها برای ابراز عمومی و معرفی هرچه بیشتر ادعاهای معتبر خود جهت رفتارِ برابر و درخواست رفتار منصفانه در محل کار و ارتباطات اجتماعی، می توانند احساس توانمندی کنند.

با وجود اینکه این مثال در نسخه ی سال 2011 حذف شده ولی ضروریست که به یاد داشته باشیم که ضوابطِ مطروحه که آن مثال از تعریف اعتقاد را ساختند، همچنان پابرجا هستند. به علاوه، لایحه ی سال 2001آشکارا ار افرادی که "رژیمی خاص را دنبال میکنند" در برابر تبعیض حفاظت میکند.هدف از لایحه برابری سال 2011، ترویج تنوع است. در نهایت، قانون قدرت اش برای ترویج و حفظ ایدئولوژی های غالب را مورد ملاحظه قرار داده و اکنون در حال مختل کردن قدرتِ بنیادینِ درونیِ خود برای عینیت بخشی و تبعیض است. قانون، ابزاری کارساز در تبدیل گرایشات اجتماعی است. اما برای اینکه قانون به نابرابری ها و عدم توازن اشاره کند، آنان که این تبعیض ها را تجربه میکنند برای به رسمیت شناخته شدن باید مبارزه کنند.لیست ضوابط سال 2011 که لازمه ی حفاظت از یک اعتقاد بصورتی قانونی هستند به این موضوع اشاره دارد:

"وضعیت کنونی اطلاعات در دسترس": این بخش را می توان به عنوان کارگشای مباحثه پنداشت. چرا که شیوه هایی که
کارنیزم را به عنوان "نرمال، طبیعی و درست" تبلیغ میکنند را گویا و فصیح بیان میکنیم. و این ایدئولوژی غالب است. وگانیزم نیز از جانب مستندات علمی، نظرات پزشکی متخصصین و فلسفه ی اخلاقی حمایت می شود. به علاوه، "وضعیت کنونی اطلاعات در دسترس" مورد تاکید قرار می دهد که کارنیزم به عنوان ایدئولوژی غالب، محکم سر جای خود نشسته و از جانب سازمان های اجتماعی ترویج می شود: سیستم آموزشی، سیستم بهداشتی و بخش اعظم سیستم قضایی.
با تکیه بر عبارت "هر آنچه قانونی است، درست است" که در اجتماع پذیرفته شده است، قانون در عمل به عنوان یک دیرمانه ی قدرتمند قادر است به
کارنیزم عینیت بخشد و نامرئی بودنِ وجودِ آن به عنوان یک سیستم اعتقادی را در خاطرها ثبت کند. اگر به چالش کشیده نشود، قانون تضمین میکند که این ایدئولوژی غالب
در تمام سطوح حفظ می شود.


ECHR تعبیر "اعتقاد" را برای قوانین برابری هدایت میکند. ابتدا از زندگی عاری از محصولات حیوانی به عنوان مثالی که ویژگی های یک "اعتقاد" قانونی را داراست استفاده کرد. ECHR با توجه به روش هایی که دادگاه ها در خصوص موارد تبعیض آینده حکم صادر خواهند کرد، چرخ ها را برای بحث و تحلیل بهبود یافته ی انتقادی از مقررات برابری به حرکت انداخته است.

در نتیجه، زمان مناسب برای وگانها فرا رسیده تا از این عصر جدید از فصاحت وگانی و مقررات برابری بهره برند. اگرچه اکنون در قانون، واژه "اعتقاد" هنوز مبهم و نامفهوم است، در حالیکه مثال ارائه شده در نسخه قبلی اینطور نبود، و به رغم حذف مثال تعریف کننده همچنان ضوابطِ تعین کننده آشکارا به وگانیزم اشاره دارند.

بر همین اساس باید برابری خود را در تمام موقعیت های اجتماعی اظهار کنیم، جاهایی که در گذشته سکوت می کردیم.


اکنون باید نشان دهیم که زندگی مبتنی بر "اعتقاد" به معنای به چالش کشیدن عدم توازن قدرت است و موقعیت شیوه ی زندگی عاری از فرآورده های را ترفیع بخشیم. این چالش باید در دو سطح انجام گیرد:

1. ادامه ی بیان هوشمندانه ای از اعتقادات وگان بصورت یک سیستم اعتقادی انسانی محسوس، عقلانی، منطقی، مفید و عملی.
2. چالش مستقیم و جدی با تنزل غیر منصفانه ی قانون در تعریف مبانی اخلاقی که بر اساس آنها دنیا را درک میکنیم.


شاید زمان آن رسیده که اعتماد به نفس خود را افزون کنیم و با این عدمِ توازنِ قدرت در پایین ترین سطوح مقابله کنیم.
شاید اینکار در مواردی به معنای به دادگاه کشاندن کارفرمایان برای بررسی مبانی قانونی باشد.
گرچه ممکن است ناخوش آیند به نظر برسد ولی از طریق رویه های قضایی است که قانون وضح می یابد و اصول عملی که قادر به اعمال برابریِ وگانی باشد را تعریف میکند.

هدف لایحه برابری، ترویج تنوع و تشویق به پذیرش تفاوتهای فردی در اجتماع است. به علاوه، دولت اعلام کرده که گرایشات فرهنگی نیاز به اصلاح دارند. متعاقب آن، چه طالب ذکر مثالی تعریف کننده از شیوه ی زندگی عاری از محصولات حیوانی در لایحه باشیم و چه نباشیم، دادگاه ها موظف اند مقررات را به نحوی تفسیر کنند تا انصاف در برخوردها و روابط اجتماعی تزریق شود و حس مسئولیتی برای اجازه دادن و تسهیل تنوع را بقبولاند.

از طریق نتایج موفق شکایات قانونی است که وگانها می توانند تغییرات قانونی لازم را تجربه کنند و از طریق تغییرات قانونی است که ایدئولوژی های غالب فرو می پاشند و منجر به تغییرات سریعتر اجتماعی می شوند.ترجمه: The Almighty
منبع: opposingviews.com


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)