کشته شدن زنی جلوی چشم فرزاندش توسط خرس خانگی
5 اکتبر 2009


زنی که مشغول تمیز کردن قفس خرس خانگی اش بود جلوی چشم فرزاندش کشته شد.
مسئولین روز دوشنبه اعلام کردند که زنی هنگام تمیز کردن قفس، توسط خرس خانگی 350 پوندی شان دریده شد.
طبق گفته های Tim Conway، ناظر اطلاعاتی و آموزشی کمیته ی حیوانات پنسیلوانیا، Kelly Ann Walz سی و هف ساله، در محل حادثه واقع در حومه ی شمال شرقی پنسیلوانیا کشته شد.


یکی از مسئولین گفت: همسر Walz یک دلال اگزاتیک پت است که با یک مدرک منقضی شده فعالیت داشته.

آقای Conway گفت: عصر روز یکشنبه، Walz به داخل قفس 15 در 15 فوتی پولادی-بتونی خرس رفت و به اندازه ی یک بیل غذای سگ در گوشه ای ریخت تا حواس خرس را پرت کند و خود مشغول تمیز کردن سمت دیگر قفس شد.


وی افزود: اما در حالیکه فرزندان خودش و فرزندان همسایه شاهد بودند، خرس بازگشت و به او حمله کرد. بچه ها با دیدن این صحنه کمک خواستند و نهایتا همسایه با تفنگ خرس را در حالیکه مشغول دریدن Walz بود، کشت.

آقای Walz ادامه داد: اینکه این زن چرا تصمیم گرفت با خرس در یک مکان قرار گیرد برای من غیر قابل درک است. این اشتباهی جبران نشدنی است. این خرس یک حیوان دست آموز نیست، وحشی است.


وی گفت: افرادی که از حیوانات وحشی نگهداری میکنند غالبا قفس هایی دوبخشی دارند که به آنها اجازه میدهد وقتی مشغول تمیز کردن یک قسمت هستند، حیوان را در سمت دیگر نگه دارند.


آقای Conway گفت: مجوز Michael Walz برای نگهداری و فروش حیوانات اگزاتیک در جون سال 2008 باطل شده بود. وی این انقضا را یک مساله ی فنی نامید.


Walz که از سال 1994 این مجوز را اخذ کرده بود در سال 2007 به مراجع اعلام کرده بود که از یک شیر، شیر کوهی، جگوار، ببر، خرس سیاه، لئوپارد و دو سروال در ملکی در Ross Township، در حومه ی کوه های پوکنو در 20 مایلی شمال شرقی الن تاون، نگهداری میکند.


نام Michael Walz در مستندات انجمن صنفی ایالتی به عنوان رئیس "شرکت دنیای خزندگان" ثبت شده که تجارت اش را از سال 1988 آغاز کرده است.ترجمه: The Almighty