پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

زارع:رویانیان خواهش مایلی برای سرمربیگری پرسپولیس را رد کرد

فارس: قائم مقام باشگاه پرسپولیس، انتقادات محمد مایلی کهن از محمد رویانیان را ناشی از رد درخواست مایلی کهن برای سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس دانست.

 جمشید زارع در  در پاسخ به اظهارات محمد مایلی‌کهن مبنی بر اینکه با آوردن دنیزلی سر رویانیان کلاه رفته است، گفت: چون درخواست سرمربیگری آقای مایلی کهن را برای پرسپولیس رد کردیم، حالا ایشان حرف های توهین آمیز و مایه تاثر به زبان می آورد ولی دیگر از طریق مصاحبه در رسانه ها نمی توان جلب توجه و برای خود تیم پیدا کرد.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: اظهارات آقای مایلی کهن خلاف واقع و توهین آمیز بوده و مایه تاثر و تعجب است که این فرد از گذشته خویش درس عبرت نمی گیرد. یادمان نرود همین چند ماه پیش بود که به جرم نشر اکاذیب حکم قضایی قطعی علیه ایشان صادر و وی مجبور شد برای جلب رضایت شاکی چه عجز و لابه‌هایی بکند.

اشاره جمشید زارع به محکومیت محمد مایلی کهن در اثر شکایت علی دایی است.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس با اشاره به به کارگیری مصطفی دنیزلی به عنوان سرمربی این تیم گفت: اعتقاد مدیر عامل پرسپولیس بر این است که علاوه بر استفاده از نظرات کارشناسان به نظرات هواداران نیز باید احترام گذاشت که نمونه عینی آن نظرسنجی در سایت باشگاه در مورد انتخاب سرمربی پرسپولیس بود. آقای مایلی کهن، شما نه نظر سنجی 72 درصدی سایت باشگاه را قبول داشتید و نه نظرسنجی 80 درصدی برنامه 90 را که همگی ناشی از درخواست هواداران برای حضور دنیزلی به عنوان سرمربی تیم پرسپولیس بود.

زارع مایلی کهن را متهم کرد که هر قوت از میادین فوتبال دور می ماند، با بیان حرفهای عجیب و غریب، در صدد جلب توجه مدیران تیم ها و کسب سمت مربیگری در یکی از تیم های فوبتال ایران برمی آید.

وی خطاب به مایلی کهن گفت: آقای مایلی کهن شما در دو ماه گذشته چندین بار درخواست سرمربیگری پرسپولیس را مطرح کردید که آقای رویانیان با مشورت هایی که با کارشناسان مختلف داشت، کلیه کارشناسان عنوان کردند شما در سال های گذشته هیچ عملکرد مثبتی در تیم های خود نداشتید.


قائم مقام باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: اگرچه از نظر سردار رویانیان خاموشی در مواجهه با اظهارات توهین آمیز ایشان بهترین پاسخ خواهد بود ولی مطالب عنوان شده صرفا به احترام افکار عمومی و تنویر اذهان طرفداران اصیل و فهیم تیم پرسپولیس عنوان شد و اگر آقای رویانیان از مربی خارجی استفاده کرده در حقیقت به خواست هواداران احترام گذاشته که نمونه بعدی آن هم جذب مهدوی کیا است. تمامی اقدامات انجام شده باشگاه پرسپولیس در زمان مدیریت آقای رویانیان بر محور اعتلای نام پرسپولیس و تقویت تیم و شاد کردن دل هواداران آن استوار است.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos