پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

داستان زندگی سگ کوچکی به نام Ester

داستان زندگی سگ کوچکی به نام Ester

داستان زندگی سگ کوچکی به نام Ester  

داستان زندگی سگ کوچکی به نام Ester
استر در یک خانواده ی شاد و کوچک Italian greyhound در بک وود( backwood ) میسوری missori) ) به دنیا امد. وقتی استر بزرگتر شد, تک به تک برادران و خواهرانش هرکدام به جای دوری منتقل شدن… و سپس نوبتester رسید…
اون به همراه اسباب بازی های مورد علاقش و مقداری غذا داخل هواپیما گذاشته شد و به سمت تورنتو پرواز کرد. 
این داستان سگ کوچک در شهر است. برای کسانیکه نمیدونند Italian greyhound چه نوع سگی سگی رو تصور کنند که دقیقا شبیه greyhound ولی به اندازه ی یک سگ شیتزو 
وقتی استر به تورنتو رسید مثل یه توپ 3 پوندی پر انرژی بود که تلو تلو میخورد و میچرخید! اون تو سن 8 هفتگی فقط اندازه ی یک بچه گربه ی سه ماه بود…بسیار با مزه و بازیگوش بود و به همین خاطر به سرعت مرکز توجه قرار میگرفت… سگهای دیگری هم در تورنتو بودن وحالا استر در واقع یکی از اون ها بود .
چون یک نفر در جایی زندگی نمیکنه که منطقه ی بزرگ و سرسبز و دریاچه ای برای قدم زدن به دورش وجود داشته باشه به این معنی نیست که نتونه یک سگ داشته باشه. فضای محدود در یک آپرتمان در شهر ممکن مانع از این بشه که یک سگ بزرگ سنت برنارد( st.bernard ) داشته باشید ولی اگه خوب فکر کنید متوجه میشید بعضی از سگها دقیقا مناسب زندگی کردن با شما در شهر با این شرایط هستند. 
در شهرهای بزرگ نژاد های گوناگونی رو خواهید دید ولی این حقیقت است که مردم شهر ترجیح میدهند سگهای کوچک داشته باشند به این خاطر که فضا در شهر ها با ارزش است و همه از آن برخوردار نیستند. تعداد زیادی از مردم اتاقی برای خونه ی سگ های بزرگ ندارند و همچنین همه چیز در شهر ها گرانتر است و سگ های کوچک کمتر نیاز به غذا دارند…
البته مواردی هم است که باید به آنها توجه داشت و ممکنه برای صاحبان سگ عیب به حساب بیاید.
یک سگ کوچک نمیتواند بیش از 12 ساعت بی وقفه بدون ادرار کردن خودش را نگه دارد در حالی که یک سگ بزرگ تحمل میکند . همچنین سگ های کوچک بسیار حساسترند و باید با احتیاطتر با آنها برخورد کرد ( تصور کنید چه اتفاقی می افتد وقتی یک کتاب بزرگ روی استر 3 پوندی بیوفتد .) و خانواده هایی که بچه ی کوچکی دارند به ابن مورد باید بیشتر توجه کنند . 
دلایل دیگری هم وجود داره که به شما نشون بده یک سگ کوچک برایتان مناسب نیست.
در زمستان های تورنتو ester نیاز به پوشیدن ژاکت و لباس های گرم داره… اون به اندازه ی کافی روی بدنش مو نداره که بتون خودش رو گرم نگه دار وقتی که برف میباره… 
ممکن سخت باشه تا سگ کوچکتان را متقاعد به پیاده روی یا حمام کردن در خارج از خانه کنید. یه علاوه سگ های کوچک بر خلاف سگ های بزرگ مثل شکاری زوزه نمیکشند و پارس میکنند… و تنظیم کردن صدای آنها ممکن سخت باشه وقتی اون هارو یک روز توی آپارتمان تنها بذارید…
یکی از فوایدی که در شهر ها هست بودن تعداد زیادی درمانگاه و دامپزشکی هاست که میتونید انتخاب کنید. و اغلب درمانگاه های 24 ساعته و اضطراری به شما نزدیک هستند.
همچنین اغلب تربیت کنندگان خوب و رفتارشناسان زیادی برای سگ های شما در شهر های بزرگ وجود دارد. که باعث میشن سگتون معاشرتی تر شود و همینطور راه مناسبی برای سازگار کردن حیوانتان با محیط انسانها و سرو صداهای آن هاست.
معایب دیگری هم وجود دارد…مثلا در شهر ها اگرچه فضاهایی برای بازی کردن و دویدن سگ ها مانند پارک ها وجود دارد ولی این مکان ها گاهی کمی خطرناک هستند. وقتی شما سگتان را به پارک میبرید مانند این است که آنها در کودکستان قرار دارند و بساری بیماری هایشان به راحتی به هم سرایت میکند. پس باید همیشه در زمان های تعیین شده واکسیناسیون آنها را چک کنید. همچنین حواستان باید جمع باشد تا در طول مدتی که در پارک هستید سگتان با سگ دیگر دعوا نکند . همچنین باید حواستان باشد تا او به سمت خیابان و جاده نرود.
زمانیکه شما این متن را میخوانید ester به خوبی با محیط جدیدش آشنا شده. 
اون دوست داره روی تخت صاحب خودش دراز بکشه و تو لپ تاپ فیلم و dvd تماشا کنه ( فیلم مورد علاقش the jungle book 
استر یک قفسه ی کوچک مخصوص هم برای لباس های زمستانیش داره… اگرچه اون و صاحبش هنوز دارند روی تعلیمات روزانه و پارس کردن های استر کار میکنند ولی پیشرفت خوبی کرده اند.
زندگی در شهر بزرگ صاحب ester رو از لذت بردن داشتن سگ کوچک و دوست داشتنی خودش دور نکرده…
مهم نیست سگتون چه سایزی دار…مهم نیست کجا زندگی میکنید… مهم این که همشون نیاز به زمان و مراقبت دارند. 
اگر شما در منطقه ی شهری زندگی میکنید . شاید وقتش رسیده باشه که یک سگ کوچک برای یک شهر بزرگ داشته باشید !
—————————-

By Ashley O’Driscoll – Pets.ca writer 
تهیه و ترجمه :پویان nayuop

داستان زندگی سگ کوچکی به نام Ester

Popularity: 1% [?] 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)