پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

نبرد حساس حامیان حقوق حیوانات با دامداری های صنعتی بر سر نجات گرگ های Oregon

نبرد حساس حامیان حقوق حیوانات با دامداری های صنعتی بر سر نجات گرگ های Oregon
ایالت Oregon یک نبرد همه جانبه بین حامیان حقوق حیوانات و صاحبان دامداری

 

این روزها در دادگاه های ایالت Oregon یک نبرد همه جانبه بین حامیان حقوق حیوانات و صاحبان دامداری های صنعتی در جریان است. هر کدام از دو گروه در تلاش بی وقفه هستند تا بتوانند دادگاه ایالتی را متقاعد کنند تا به نفع آن ها رای دهد . و هیچ کدام از دو طرف نمی توانند باخت را تحمل کنند. به ویژه حامیان حقوق حیوانات که به عقیدهء آنها شکست آنها در این دادگاه به منزلهء انقراض گرگ ها در Oregon خواهد بود.

ریشهء اختلاف چیست ؟ تنها گروه گرگ هایی که در ایالت مذکور باقی مانده اند ، منشاء این اختلافند. دامداری ها سعی می کنند تا دادگاه را متقاعد کنند که حکم به قتل نیمی از اعضا این گروه بدهد درحالیکه حامیان حقوق حیوانات سعی در توقف این کشتار دارند. زمانی در Oregon صدها گرگ در قالب چندین گروه زندگی می کردند. اما دامدارها رفته رفته تغریبا تمام ان گرگ ها را قتل عام کردند ، به حدی که در دههء 70 اینگونه تصور میشد که دیگر گرگی در Oregon باقی نمانده. اما چند سال بعد تنها گروه گرگ باقی مانده در این ایالت یافته شد ، و حامیان حقوق حیوانات موفق شدند با یک سری برنامه های گستردهء حمایتی ، از این گرگ ها حمایت کنند . در سال 2000 تعداد گرگ ها به 24 عدد رسید . اما دامدارها که فقط به منافع مالی خود می اندیشیدند و وجود یا نابودی حیات وحش Oregon برای آنها تفاوت چندانی نداشت ، دست از تلاش بر نداشتند .

حامیان حقوق حیوانات معتقدند دامدارها با ثروت فراوان خود موفق شده اند بر روی دادگاه ایالتی تاثیر بگذارند. برای همین در سال 2009 علی رغم تلاش فروان حامیان حقوق حیوانات دامدارها توانستند حکم قتل تعدادی از گرگ های ایالتی را بگیرند. دادگاه ایالتی در حکم قتل گرگ ها اینگونه نوشت :" به علت افزایش بی رویهء تعداد گرگ ها (!) ادارهء حیات وحش و ماهیگیری ایالتی موظف به کشتار 10 عدد از گرگ هاست !" این حکم در آن زمان موجب تمسخر و ناراحتی دوستداران گرگ ها شد. چطور دادگاه ایالتی می توانست ادعا کند که جمعیت گزگ ها افزایش "بی رویه" داشته در حالیکه تعداد آنها فقط 24 عدد بود و هنوز عملا در خطر انقراض بودند ؟!

ده گرگ به قتل رسیدند اما دامداران هنوز ارضا نشده بودند. آنها دوست داشتند تمام گرگ ها بمیرند ، برای همین بعد از کشتار 2009 دوباره با ارسال لوایح متعدد به دادگاه ایالتی خواستار کشتار تعداد بیشتری از گرگ ها شدند ! جدال در دادگاه بین دامدارها و یک گروه حامی حقوق حیوانات به نام Center of Biological Diversity ادامه یافت اما دادگاه ایالتی بار دیگر دشمنی خود با گرگ ها را ثابت کرد و این بار در اقدامی غیرقابل باور حکم به قتل Imnaha ، نر اصلی گروه گرگ ها و همهء پسران بالغ او داد ! Imnaha در حکم دادگاه که چند هفتهء قبل اعلام عمومی شد آمده :" تعداد گرگ های Oregon اکنون به 14 رسیده و این رشد بی رویه ء جمعیت گرگ ها (!؟) قابل قبول نیست. پس ادارهء حیات وحش و ماهیگیری ایالتی موظف به کشتار نر اصلی گروه و باقی نرهای بالغ گروه است." نر اصلی گروه ، شکارچی اصلی گروه است و اگر او و تمام نرهای بالغ دیگر گروه کشته شوند ، ماده ها و توله ها چطور می توانند زمستان سخت Oregon را دوام بیاورند ؟! آیا کشتار Imnaha و پسرانش به منزلهء صدور حکم مرگ برای تمام گرگ های باقی مانده در Oregon نیست ؟!

Resigzed Image Click this bar to view the full image.Center of Biological Diversity اما ناامید نشد. وکیل این گروه با تلاش شبانه روزی موفق شد دیروز 11 اکتبر 2011 قرار توقف حکم کشتار گرگ ها را از دادگاه بگیرد ! Imnaha و پسرانش موقتا از مرگ رهایی یافتند ! درحالیکه این خبر موجی از شادی را بین دوستداران گرگ ها در Oregon ایجاد کرد اما همه هنوز کاملا نگرانند ، چون یک قرار دادگاه صرفا موقتی است و به زودی جلسهء بعدی دادگاه تشکیل می شود تا به لایحهء اعتراضی Center of Biological Diversity رسیدگی شود. اتحادیهء دامداران Oregon که از صدور قرار توقف کشتار گرگ ها به شدت عصبانی شده اعلام کرده که با گرفتن وکلای خبره تا پایان دادرسی خواهد ایستاد و تمام تلاش خود برای قتل Imnaha و پسرانش را خواهد کرد. Center of Biological Diversity هم در مقابل اعلام کرده از هیچ تلاشی برای نجات جان Imnaha بازنخواهد ایستاد .

درحالیکه اتحادیهء دامداران Oregon ثروت چند صد میلیون دلاری دارند و اقدام به دعوت از بهترین و خبره ترین وکلا برای پیروزی در این پرونده کرده ، Center of Biological Diversity که یک نهاد غیرانتفاعی است و صرفا با کمک های مردمی اداره می شود با ارسال هزاران ایمیل به دوستداران گرگ ها در سراسر دنیا درخواست کمک مالی کرده تا بتواند هزینهء وکلای خبره برای دفاع از گرگ ها را متقبل شود. جلسهء مهم و حساس دادگاه ماه آیندهء میلادی برگزار خواهد شد.

چشمان دوستداران گرگ ها در سراسر دنیا این روزها به دادگاه ایالتی Oregon است و همه می خواهند بدانند آیا بلاخره این دادگاه دستور قتل عام گرگ ها را صادر خواهد کرد ، یا حکم به زندگانی آنها خواهد داد.

تصاویری از Imnaha

Resigzed Image Click this bar to view the full image.
biologicaldiversity.org
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)