پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • خانه ای بازیافتی برای پرنده ها ◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
    فیدر دایره ای پرنده را می توان به نرده بالکن یا شاخه درخت قلاب کرد. "Birdball" توسط Michael Hilgers طراحی شده است. ساخته شده از پلاستیک قابل بازیافت تغذیه پرنده مدرن نوآورانه را می توان به راحتی با آب صابون تمیز کرد.
 • خانه ای برای گربه ها ◄ خانه ای برای گربه ها
    تخت های الهام گرفته شده از طبیعت برای گربه ها طراحی شده اند تا شبیه برگ های سبز زیبا باشند. تخت گربه برگ دست ساز از پشم مرینو توسط Elevele از لیتوانی.
 • لامپ اختاپوس ◄ لامپ اختاپوس
    لامپ مجسمه‌ای الهام‌گرفته از طبیعت با شاخک‌های برنجی که شبیه اختاپوس با مغز لامپ است. Octolamp ساخته گرگوری بسون از رزین مخلوط با پودر برنج
 • قاشق با طرحی قو شگل ◄ قاشق با طرحی قو شگل
    قاشق شناور الهام گرفته شده از طبیعت طراحی شده تا شبیه پرنده قوی قو به نظر برسد و در سوپ شما شناور خواهد شد. ملاقه سوانکی شناور. قاشقی به شکل پرنده که مانند بالرین متعادل است.
 • کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای ◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
    کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای یکپارچه از سر شما محافظت می کند و در جاده توجه شما را جلب می کند. کلاه ایمنی موتورسیکلت گوش گربه ای طراحی شده توسط شرکت روسی Nitrinos.
 • کلاه ایمنی برای گربه ها ◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
    نسخه های کوچکتر چاپ سه بعدی کلاه ایمنی موتورسیکلت طراحی شده برای گربه ها از گربه در طول سفرهای سرگرم کننده با دوچرخه محافظت می کند. سری کلاه ایمنی موتور سیکلت جالب که توسط رمی ویکارینی برای گربه خانگی اش ساخته شده است
 • هودی فاکس ◄ هودی فاکس
    هودی با الهام از حیوانات طراحی شده است تا به سرعت و به راحتی فرد را به یک روباه نارنجی زیبا تبدیل کند. هودی فاکس با گوش‌های ساخته شده از زنجبیل و لباس بافتنی نخی مشکی. لباس کازپلی آسان برای جشن هالووین و مهمانی های لباس!
 • لباسی از پشم سگ ◄ لباسی از پشم سگ
    Doume Jalat-Dehen از موهای سگ جوراب، کلاه و ژاکت گرم می سازد. خلاقیت های بافتنی در مجموعه ای از عکس های اروان فیچو به نمایش گذاشته شده است: صاحبان سگ با افتخار ژاکت های ساخته شده از موهای سگ خود را می پوشند.
 • لباس های سگی ◄ لباس های سگی
    ژاکت یقه اسکی راحت که برای سگ های کوچک طراحی شده است، حیوان خانگی را گرم نگه می دارد و لبخند را بر لبان شما می آورد. پلیور Silver Linings ساخته شده توسط Little Beast از نخ اکریلیک بسیار نرم. سگی با پلیور زیبا با طراحی آسمان آبی و ابرهای سفید به مردم یادآوری می‌کند که حتی در تاریک‌ترین زمان‌ها، همیشه روکش نقره‌ای وجود دارد.
 • قوری اردک ◄ قوری اردک
    قوری خلاقانه طراحی شده شبیه اردک روان زرد از سری بازی‌های ویدیویی Pokemon از Game Freak و Nintendo. قوری Psyduck دست ساز ژاپن توسط Ensky از چینی مرغوب.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29155    |     صفحه 1 از 2916
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

محل خواب سگ

سازش پیدا کردن با محیط

توله هایی را که به تازگی ازمادرشان جدا کرده اند باید درتمام اوقات گرم نگه داشت وهمچنان که بزرگترمی شوند می توانند به تدریج درجه حرارتهای سردتررا تحمل کنند. درموقع خریداری یا قبول یک توله باید به این نکته توجه داشت که آیا این تحمل قبلا درتوله بوجود آمده است یا نه؟ معلوم شده که بسیاری ازنژادها با شرایط جدید به خوبی تطابق پیدا می کنند. به هرصورت اگرتوله شما اززمره توله های ظریف خانگی است مراقبتهای بیشتری درخصوص آن باید صورت پذیرد. به هرشکل وبسته به مورد قسمت مجزائی ازخانه. خواه قسمتی ازاتاق. یا پارکینگ یا حیاط باید برای زندگی حیوان درنظرگرفته شود. بنابراین تهیه محل زندگی توله ها منوط به نوع نژاد. سن وسال. اخلاق ورفتاروامکانات اقتصادی که برای این منظورلازم است می باشد.

بچه ها وتوله ها

ترجیحا مراقبتهای مربوط به توله را بهتراست بچه ها ونوجوانان انجام دهند. بدین ترتیب نوجوانان نه تنها ازاین تصدی گری خود لذت خواهند برد بلکه درقبال موجودات زنده احساس مسئولیت نموده بدیهی است که ایجاد چنین شرایطی حتی درتربیت وشخصیت خود آنها نیزتاثیرگذارخواهد بود. منتها به آنان باید آموخت که توله ها نیزمثل انسان نیازها واحتیاجات خاصی دارند وتمام اعضای خانواده درفراهم ساختن آنها دخیل هستند. تامین غذا. ورزش دادن. انجام تمرینات. توالت بردن. برس زدن به موها. تمیزکردن گوشها. کوتاه کردن ناخنها هرکدام باید به موقع انجام شوند. بنابراین بچه ای که مسئولیت نگهداری ازیک سگ خانگی را به عهده گرفته است خود باید به طرزمناسب راهنمایی شود. بسیاری ازبچه هایی که سگ خود را بسیاردوست دارند گاهی طوری عمل می کنند که می تواند تحریک کننده ویا دردآورباشد. برخی دیگرازبچه ها به صورت عمدی اقدام به اذیت وآزارحیوان بخصوص درزمان غذا خوردن یا خوابیدن آن می کنند. بنابراین بچه ها را باید آموزش داد که چگونه با یک توله رفتارکنند. به عنوان مثال نباید با گرفتن پشت گردن سگ اورا به حالت آویزان درآورد. بلکه یک توله را باید همواره با دودست گرفت وبلند کرد یا جابجا نمود بطوریکه یک دست درزیرسینه بین دستهای جلوئی ودست دیگردرزیرپاهای آن قرارگیرد. همیشه این نحوه گرفتن را به بچه ها نشان داده وآموزش دهید.

پرستارخوبی برای سگهایتان باشید

برای تامین سلامتی وامنیت حیوان خود اجازه ندهید که بی جهت وارد منزل یا باغ دیگران شود. یک سگ بدون قلاده وبند که دارای آزادی عمل تام درمحیط خارج خانه است قابل قبول نیست. درخیابان ماشینها و وسایل نقلیه مختلفی درحال حرکت هستند همچنین سگها وسایرحیوانات ولگرد ممکن است به حیوان شما صدمه بزنند سموم مختلفی درگوشه وکنارقابل دستیابی است. ضدیخ ماشین یا گیاهان سمی درصورت خورده شدن می توانند کشنده باشند. افراد سادیسمی ویا دزد ممکن است به سگ مورد علاقه شما صدمات جدی وارد ساخته یا آن را به سرقت ببرند. خلاصه آنکه موارد مختلفی وجود دارد که می توانند باعث ناراحتی یا بیماری سگ شما شوند. آیا هیچ می دانید که اگرسگی آشغال وزباله فاصد بخورد می تواند آن را تا سرحد شوک ویا مرگ پیش ببرد. وآیا هیچ فرکرکرده اید که پرسه زدن سگها درمناطق جنگلی یا مراتع یا حتی پارکها می تواند باعث آلودگی آنها با انواع انگلها گردد. لذا هیچگاه اجازه ندهید که سگ آزادانه ازخانه خارج شود زیرا انواع گرفتاریها درانتظاراو خواهد بود.

اقدامات اولیه

یکی ازمهمترین اقدامات وخریدهای اولیه تهیه یک قفس یا آشیانه و وسیله حمل است.انواع واقسام مختلفی ازاین وسایل وجود دارند که بسته به جثه حیوان وشرایط منزل به طرزمناسبی باید انتخاب وتهیه گردند. به طورطبیعی سگها حیواناتی هستند که به یک لانه یا آشیانه احتیاج دارند. بنابراین آنها بطورروانی بسیارمشتاق هستند که درداخل خانه شما دارای یک محل خاص ومجزا باشند. استفاده ازقفسهای حمل با هواپیما لانه های سگ ازپیش ساخته شده وهرنوع وسیله ای که بتوان برای سگ به عنوان آشیانه درنظرگرفت توصیه می شود. این وسیله را قبل ازآوردن سگ تهیه یا خریداری نمائید. دراین شرایط سگ بی نهایت احساس خوشحالی می کند. البته آشیانه را برای یک سگ بالغ تهیه کنید زیرا به مرورزمان که سگ شما رشد می کند وبزرگ می شود فضای کافی داشته باشد وشما مجبورنشوید که مجددا آشیانه دیگری بسازید یا خریداری کنید.

محل خواب

درزمان ورود توله توصیه می شود که ازقبل محلی برای خوابیدن آن درنظرگرفته شود. زیرا واقعا به خواب واستراحت احتیاج دارد. این محل باید گرم وخشک وراحت ودرحدامکان درمعرض دید باشد. باید توجه داشت که این محل نزدیک به ظرف آب ومحل توالت کردن سگ نباشد. درصورتی که بخواهید جای نرم وگرمی برای وی فراهم سازید می توان ازحوله یا پتویا لباسهای کهنه هم استفاده کرد. برخی سگها قسمتهایی ازتخت خواب یا وسایل آن را می جوند اما می توان این رفتارغریزی سگ را با قراردادن اسباب بازی یا استخوانهای مخصوص کنترل نمود. تخت خوابی که برای سگ درنظرگرفته می شود باید زیبا وراحت بوده به سادگی قابل تمیزکردن باشد. به این نکته توجه داشته باشید که با رشد توله احتمالا ممکن است که به تعویض آن نیازباشد. همچنین باید هرازگاهی نسبت به تمیزکردن این وسایل نیزاقدام نمود.

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
 • 0
  salam man taze ye maltiz kharidam mikham vase tarbyatesh makhsosan vase wc rahnamaeim konin
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

توله

قوانین

معرفی

درمورد

وسايل

یاد

داری

محيط

خوراک

سگهای

دمای

خريد

فروش

ساختن

اطلاعاتی

پرورش

شپرد

هــــا

انتخاب

بچه

لوازم

رشد

انواع

غذا

تهران

تعلیم

تهیه

تغذیه

جنگی

زمان

تربیت

خرید

شكاري

ولگرد

ماهه

مقاله

تربيت

حرکات

درخانه

خوابيدن

لانه

شیوه

گیرنده

ژرمن

زندگی

5

محل

جاي

خانه

خواب

اموزش

گربه

نحوه

شرايط

سازی

بالغ

خانگي

مورد

مکان

خوردن

نقشه

طرز

تجسس

کتاب

اصول

نکاتی

عادله

وسایل

نگهداري

رايگان

نگهدار

مدل

ي

شترمرغ

جدا

بسازیم

شیتزو

مورچه

دولتی

خوش

شرایط

ساخت

پشمالو

بـه

تریر

پودل

روش

چگونگی

آپارتمانی

راهنماي

بردن

خانگی

چگونگي

سگ

سگهاي

نام

طریقه

گرد

كنيم

دماي

درخصوص

خوابیدن

گوشت

نگهداری

داري

Pug

محیط

سگی

موقع

جوند

آموزش

سگها

دست

برو

مراقبت

عکس

حیوان

لانگ

روتوایلر

خونگی

آشیانه

منزل

زندگي

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook