پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

چگونه به توله سگ یاد دهیم در بیرون دستشویی کند

چگونه به توله سگ یاد دهیم در بیرون دستشویی کند؟؟؟
هنگامی که شما یک تو له سگ را به خانه خود میاورید ممکن است کمی با اموزش دستشویی کردن او مشکل داشته باشید چون او نمیداند کجا دستشویی کند و این برای شما و خانه شما کمی مشکل ساز میشود .
 
اگر شما با حوصله هستید میتوانید یک زمان معینی را برای توله سگ خود اختصاص بدهید تا او دستشویی در بیرون را سریعا یاد بگیرد این کار خیلی مشکلی نخواهد بود.
 
توله سگ جدید که به خانه شما امده چون از مادرش دور بوده بسیار عصبانی خواهد بود یکی دیگر از دلایل عصبانیت توله سگ دیدن مردم جدید است که برایش عجیب می باشد.
 
او دوس دارد تمام خانه را بگردد و اکتشاف کند ولی چون کنترل مثانه کوچکش را ندارد میتواند در تمام خانه ادار کند که این برای شما قطعا مسئله وحشتناکی خواهد بود .شما برای جلوگیری از اینکار باید توله خود را برای تخلیه مثانه به بیرون ببرید .
 
چند مورد است که شما باید بدانید چون در این موارد مثانه پر خواهد بود و توله نیاز به دفع ادرار خود خواهد داشت.
 
وقت هایی که شما باید توله سگ را برای دستشویی کردن به بیرون ببرید :
 
1-هر وقت که او از خواب بیدار شد برای دفع ادرار او را به بیرون منتقل بکنید .
 
2-قبل از اینکه توله سگ برای خواب برود او را برای دفع ادرار به بیرون خانه ببرید.
 
3-هنگامی که او چیزی میخورد یا چیزی مینوشد برای دفع ادرار او را بیرون ببرید .
 
4-هنگامی که او مدت زمان زیادی را بازی کرده است برای دفع ادرار او را بیرون ببرید
 
مثانه توله سگ در مدت زمانی کمی خارج شود اگر شما نمیخواهید ا خانه تان را کثیف کند .

چند علامت که میتواند شما را کمک کند :
چند علامت وجود دارد که میتواند باعث اسایش شما شود ، شما میتوانید یاد بگیرید چه زمانی توله سگتان نیاز به تخلیه مثانه و ادرار کردن دارد و او را به بیرون ببرید تا مثانه را تخلیه و ادرار بکند .
او ممکن است مکان خواب خود را ترک بکند ،شما را بو بکند ،مکانی را که بازی میکرده ترک بکند ،دور خود بچرخد و پنهان شود .
او همچنین امکان دارد به طئر ناگهانی بشیند یا به طور شدیدی بالا و پایین بپرد . هنگامی که شما یکی از این علامت ها را دیدید و تشخیص دادید باید سریعا توله سگ را به بیرون ببرید تا مثانه اش را در بیرون خالی کند و خانه را کثیف نکند .

پاداش دادن و تنبیه کردن :
هر وقت توله سگ شما در بیرون رفت و انجا مثانه را خلی کرده و ادرار کرد شما باید او را ستایش و تشویق بگنید و به او جایزه بدهید تا او متوجه شود اینکار بسیار درست است .
شما میتوانید پس از انجام کارش او را صدا بزنید ،نوازش کنید و به او یک غذای تشویقی بدهید .وقتیکه او را با وازه بچه خوب یا پسرو یا دختر خوب صدا میزنید او بسیار لذت میبرد .

پس از استفاده شما در چند روز از این وازه ها او به زودی یاد میگیرد که با شما همکاری کردن و یادگیری مکان دستشویی خود بسیار به نفع خودش است و هم شما را خوشحال میکند .
شما همچنین باید هنگامی که او ادرار خود را در خاننه خالی میکند او را دعوا کنید تا بفهمد اینکار اشتباه است دعوا کردن شما میتواند با بی توجهی همراه باشد

هنگامی که سگ شما در خانه ادرار خود را تخلیه کرد به او پرخاش نکنید یا او را تنبیه بدنی نکنید یا از مواردی که سگ را اذیت میکند استفاده نکنید و فقط کمی صدای خود را ملف کرده و بلند تر حرف بزنید همین کافی است .


او بزودی یاد میگیرد که باید در بیرون از خانه دستشویی بکند و اگر اینکار را بکند شما به او تشویقی میدهید پس نگران یادر گیری توله سگ زیبایتان نباشید .


به هم پیوستگی :


اگر شما بیشتر طول روز را در بیرون خانه به سر می برید باید مدت زمان بیشتری صبر کنید تا توله سگتان دستشویی در بیرون را یاد بگیرد . شما همچنین باید یک مکان خاص را برای دستشویی سگ خود اختصاص بدهید .


رفتار خوب سگ همیشه باید تحسین شود . حیوان دست اموز شماهر چه قدر محبت بیشتری از شما ببیند اشتیاق بیشتری برای یاد گیری پیدا خواهد کرد .


توجه کنید حواستان پرت نشود و از یاد نبرید که باید حیوانتان به بیرون برای دفع دستشویی خود برود . پس از انجام کار شما باید به توله سگتان اجازه بدهید تا کار خودش را از روی غریزه انجام بدهد .


بهترین زمان برای یادگیری سگ ها در سن جوانی است چون او سریعا فرا گرفته و عادت میکنند اگر در جوانی و کم سن و سال بودن انها برخی اموزش ها به او داده نشود باعث بد عادت شدن او در بزرگسالی خواد شد .


پایان

پارنیا.خ
نظرات کاربران
 • 3
  besiyar mofid bood
 • 47
  ممنون امیدوارم موثر باشه
 • 34
  ممنون.سگ من مدفوع بیرون میکنه ولی ادرارشو تو خونه

  پاسخ ها

  • می تونی تشویقش کنی
 • 17
  مرسی از راهنماییتون
 • 17
  سلام
  سگ من همه جا دستشویی میکنه و تشویق و تنبیه کردنش هیچ فایده ای نداره
 • 6
  سلام
  سگ من همه جا دستشویی میکنه و تشویق و تنبیه کردنش هیچ فایده ای نداره

  پاسخ ها

  • عيبي نداره بيشتر تلاش كن
 • 4
  ممنون سگ من یاد گرفته
 • 3
  ممنون سگ من یاد گرفته
 • 5
  ممنون سگ من یاد گرفته
  18 00
 • 18
  من که یاد گرفتم امیدوارم این ورووجک هم یاد بگیره!
 • 30
  ما دوروزه که سگ داریم کلی نا امیدم همه جا هم ادرارو مدفوع کرده
 • 13
  man 1 boxer 2 mahe daram aslan zabon nemifahme
 • 8
  mer30 mer30 mer30 mer30
 • 36
  مرسي
  سگ من ياد گرفت كجا دست شويي كنه
  ممنون
 • 2
  مرسي
  سگ من ياد گرفت كجا دست شويي كنه
  ممنون
 • 10
  من سگم یازده ماه داره و اینکه من داخل حیاط نگهش می دارم اما تو کل حیاط مدفوع و ادرار میکنه هرچقد سعی میکنم بهش یاد بدم یاد نمیگیره.ممنون میشم راهنماییم کنین.

  پاسخ ها

  • منم دقیقاٌ همین مشکل رو دارم.دیگه دارم کلافه میشم. میشه کمک کنید.
 • 3
  من هم دقیقا همین مشکلو دارم سگم دوماهس وتوی حیاط نگهش میدارم تموم حیاط رو ب لجن کشیده
 • 3
  سلام . یکی از دوستان من یک سگ لابراتور پوینتر ماده حدودا یک ساله به من داده چون نمیتونست نگهش داره و منم امروز آوردمش تو حیاط . این سگ یه جور خاصی خیلی ورجه وورجه میکنه وقتی هم که نزدیکش میرم از سر و کولم بالا میره انگار حوله نمیدونم چرا آروم قرار نداره میشه کمکم کنید ؟
 • 15
  بولی

  پاسخ ها

  • aqa bazi gosh shude behesh tavajoh nakon o bazi nakon bade ye modat ok mishe saga baazia mache mishan o bazi gosh Yeki az toole haye khudamo be khatere hamin bazi goshi Khok goshtesh :D
 • 3
  حیوان نجیبیست

  پاسخ ها

  • فکر میکردم اسب نجیب و سگ با وفاست
 • 609
  من الان دوروز سگ اوردم اما ياد نميگيره طور خدا بگين چيكار كنم چون ممكن بابام منو سگمو از خونه بيرون بندازه
 • 0
  من توله سگ هاسکی خریدم الان دو ماهشه ولی اون عادت کرده تو اتاق رویه کارتون دستشویی که و این خیلی منو اذیت میکنه. جایه بزرگ واسش تو بیرون درست کردم اما تا تنهاش میزارم جیغ میزنه چیکاار کنم بره اونجا دستشویی این کار هارو هم انجام دادم نشد😔
 • 0
  سلام.من یه سگ دارم و گذاشتمش تو باغمون زمستونا هم نمی تونم زیاد برم بش سر بزنم می خوام یه جوری عادتش بدم که اگه رفت دوباره برگرده.بعد برای مسئله غذاشم تو زمستون مشکل دارم
  تازه هم گرفتمش می خوام تو تابستون عادتش بدم که زمستون و... مشکل پیدا نکنم میشه راهنمایی کنید؟
 • 0
  سلام.من یه سگ دارم و گذاشتمش تو باغمون زمستونا هم نمی تونم زیاد برم بش سر بزنم می خوام یه جوری عادتش بدم که اگه رفت دوباره برگرده.بعد برای مسئله غذاشم تو زمستون مشکل دارم
  تازه هم گرفتمش می خوام تو تابستون عادتش بدم که زمستون و... مشکل پیدا نکنم میشه راهنمایی کنید؟
 • 0
  سلام من دوتا سگ شیتزو دارم چند ماهی هست دارمشون یکیشون واسه صاحب قبلیش افسرده شده . براشون دستشویی سگ تهیه کردم ولی اصلا کاروشو رو دستشویی انجام نمیده دو نقطه از اتاق رو واسه ادرار و مدفوعش پیدا کرده ممنون میشم کمکم کنید چطور بهش,بفهمونم بره سرجای خودش کارشو بکنه
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

گربه

سگ

ادب

تربيت

تربیت

طریقه

قلاده

ماده

آموزش

حيوانات

کنترل

غذای

ماهی

ماهي

ک

گرفت

حیوانات

مورد

حمله

سگها

روزنامه

اهلی

باشه

عکس

موقع

همه

افراد

چیز

نگهداری

خانگی

پرورش

اسب

شیتزو

تعلیم

بازی

انسان

اشپیتز

ی

بار

باکسر

هاسکی

گونه

بیگل

كنند

کثیف

بزرگ

خرگوش

نژاد

مرغ

وقتی

.

روی

مخصوص

همستر

خانگي

مناسب

پوینتر

باشد

توله

سگي

رتریور

کوچک

مراقبت

خیلی

سگهای

خواب

ماه

ساله

گلدن

راه

داده

چند

دوبر

ساخت

وسایل

غذایی

بچه

جنگ

گیاهخوار

غذا

كند

د

تغذیه

مادر

روز

؟

تواند

کاری

پرشین

کار

شیری

دست

ایگوانا

تشخیص

کاسکو

مواد

رفتن

آپارتمانی

پارس

زمان

حیاط

منزل

دفع

ماهه

غذاهای

روش

بگیر

خانه

رنگ

هاسكي

مالتيز

جوان

مینا

اموزش

نحوه

حمام

بگيريم

فرار

محل

ایا

رعایت

مدت

یادگیری

پیدا

روشهای

توالت

عصبانی

اصلی

دختر

درون

تشخيص

پنجه

مدفوع

گمرک

بلند

خاص

میکند

شیر

ياد

دارم

کنم

شناسايي

بیشتری

طرز

جایی

خرچنگ

ترسو

داخل

گير

چگونگی

موثر

میشود

تور

جرمن

ژرمن

آموز

کامل

اسم

کجا

بیرون

طول

الگوی

آموزشی

گیرد

كنترل

تبدیل

زمانی

نوزادان

داشته

ترک

عادت

كنه

میشه

انجام

میکنند

شناسایی

داشت

خوب

دهد

محبت

مکان

همسترم

روزانه

اطلاعات

دهيم

كنيم

آدم

مشکل

رایگان

غذاهایی

گارد

چهار

شكاري

حرف

یاد

دستشویی

ادرارکردن

ميشود

گرفته

هاى

جاي

يادگيري

خودش

یادش

زیاد

چطوری

شویی

نگهبان

برن

ادرار

کنی

بهترين

خوراندن

وارد

سگی

صدای

توان

كردستان

نفع

كار

گیر

مشخص

كجا

چیزی

دعوای

نشود

اتاق

بگیریم

بيرون

بیت

بايد

بروند

مان

میکنیم

میتواند

درست

خودمان

ماهگی

کردنشان

سرش

برود

خونه

بیاموزیم

مادرش

ندهد

چکار

سگمان

نظر

بده

نکنند

دهیم

بدهیم

میتوان

نامش

گیرنده

پوشک

دهی

بهم

کیش

بری

ساختن

برا

کنه

غریبه

طور

ماموران

میخورد

سگم

جوری

توانیم

ببریم

دعوا

نگهبانی

میتونم

میگیرد

براى

سلام

غريبه

جنگی

ادم

موادیاب

دوبرمن

چیزهایی

خودم

بریم

معین

جطور

۱

بکنن

بره

نكنند

س

یکجا

بگیرد

میره

پاداش

تشویق

شويي

سرابی

شپرد

tabid

اپارتمان

بدهم

تپل

شوی

خطا

خاصی

بدهد

طوری

بدم

بدیم

بيت

سایرین

گیرند

درخانه

والیبال

نکند

تنبیه

دستش

میکنه

هاشمی

مالتیز

مکانی

بکنند

نكند

بگیم

جور

هــــا

دهم

بگیرند

بـا

ـتر

یکــــــ

بـه

میتوانیم

اسمش

نمیرند

سن

است

پت

خودر

دس

جا

کمد

من

سگه

کن

رو

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی