پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

مصاحبه با دکتر شیری قسمت اول

مصاحبه با دکتر شیری قسمت اول


اولاً ممنونم و خوشحالم از اينکه بالاخره اين فرصت نصيب ما شد تا با شما مصاحبه اي -
داشته باشيم،تو جامعه ما در حدود 8 تا 9 سال هست که پديده اي اومده که مردم اقبال
پيدا کردند به سمت حيوانات خانگی ،يعنی اينکه دوست دارند اين حيوان خانگی رو داشته
باشند به عنوان يک مونس که حالا بعضی ها اين پديده رو نميشناسن بعضی ها ميشناسن و
بعضی ها هم تويه تلويزيون ويدئو جامعه ديگه اين رو ديدن و حالا آورديمش توی ايران
مرحله اوّل خيلی زيباست و داشتن اين حيوان خانگی هم خيلی جذّابيت داره هم چون زيبايی خاص
خودش رو داره و هم اينکه به نوعی سرگرمی ميتونه باشه امّا اين مسئله باعث بروز ناهنجاری
زيادی شده تويه جامعه يعنی اينکه حالا با توجّه به نوع فرهنگ ما و نوع برخورد افراد با اينها
ميخواهیم ببينيم که آيا واقعاً حيوان خانگی در يک جامعه اي مثل جامعه ايرانی با نوع تفکّرش و نداشتن
اطلاعات کافی در مورد حيوانات خانگی آيا اين مناسب هست که اصلاً داشته باشيم يا نبايد داشته
باشيم و اگر هم داريم به چه صورت بايد برخورد کنيم باهاشون؟
به نام نامی خداوند -
حضورتون عرض کنم که محور اصلی سؤالتون رو خوده جامعه شناختی ايران و من به عنوان کسی که
رويکردم،رويکرد روانشنسانه هست مقدّمه اي ميگم و بعد سراغ تخصص خودم ميرم تو اين بحث.
ما در تبادل های فرهنگی يه همچين مسئله اي داريم يعنی شما ميبينيد ماهواره هم که توی ايران
ميآدش،تکنولوژی ميآد ولی فرهنگ استراتکنولوژی نميآد ، يعنی ماهواره ميآدش تويه يک سمپل جامعه
ايران مثل شهرک اکپاتان کله فرهنگ رو عوض ميکنه .فرد بيشتر با اون نباد نهايی ارتباط برقرار ميکنه
تعريف ميشه با من،همسرا،پسرمhome هست يعنی home تا حقيقتش، پت توی اينگليس يک تيکه از
و حيوان خانگی امّا در ايران چنان که اشاره کرديد يه جاهايی شما ميبينيد برای اکثريت جنبه ويترين پيدا ميکنه
فرهنگش رو نداره لذا ميبينيد حيوان را ميگيره ولی نميتونه مسئوليتی که بايد رو در قبال اون داشته باشه
همين بی مسئوليتی رو در دهه شصت در استفاده از ويدئو داشته در دهه هفتاد همين بی مسئوليتی رو در رابطه ميکنه شب به جای اينکه ساعت دوازده بخوابه ساعتsearchماهواره هم داشته مثلاً چهارصد تا کانال روبا
چهار صبح ميخوابه صبحم سر کار که ميخواد بره دو ساعت عقب ميفته،فرهنگش رو نداره.حالا همين آدم
هم خوشش بيادش همون رو برميداره سگ بيچاره رو بدون اينکه مراقبتشterriere پسفردا بياد يه سگ فرضاً
رو بدونه ميآدش ويترين خودش ميکنه،ولی آيا همه آدمها همينطورند؟نه.همه آدمها تعملشون با
حيوان خانگی و پت اينطور نيست،برای رسوندن منظورم اوّل اختلالات مختلفی که اين وسط هست رو ميگم:يکيش
همين بود يعنی استفاده از يک محصول بدون اينکه آدم اقتضاعات رو داشته باشه،مثلاً ميبينيد همين آدمها
ميرن يک لباس شويی ميگيرن،هيچ وقت کاتلگش رو نميخونن،فقط گرفته ممکنه ده تا کار ديگه هم بشه با
اون انجام داد ،بنابرين ما اين مشکل رو داريم،تو ايران که قطعاً در همه چيز داريم

اين اختلال رو در بعضی افرادی که ميرن سراغ پت هم داريم که فرد خودش رو هويت يابی ميکنه مثلاً با
مرسدسش يا با متراژ خونش تو فلان لوکيشن تهران،حالا تو اون پکيج که مرسدس و کيف فندی تعريف ميشه يک پت
هم بايد تعريف بشه چون پاريس هيلتون دستش گرفته
اين افراد همه جای دنيا هستند که هويت يابی ميکنند با اشياء و با روح يک واقعه هيچ وقت نميتونن ارتباط
برقرار کنند،حالا ومدن روی اين افراد زوم کردن که اين کار کار قشنگی بود ولی نتيجه گيری خيلی اشتباهی شد
يعنی اينکه حالا چون چهار تا آدم اينطوری هستند و شما ميبينيد تو خيابون ويترينی ميرن و سگش رو هم تو ماشين
گذاشته،با اين وجود ما نبايد بگيم همه آدمهايی که پت دارند اينجوری هستد،اين يک مسئله جهانی که قرنها
بوده که قبيلی از افراد اختلال شخصيت دارند، دستيه دوّم هيسترونيک ها هستنداين دسته کسانی هستند که توجه طلبی ميکنند مثلاً در جامعه ايران پسری شلوار زرد بپوشه اينکار توجه طلبانست
يا ميبينيم دختری داره با پارتنر يا دوستش يا همسرش و يا پدرش يه جوری صحبت ميکنه انگار که زير دوربينه
توجه طلبها توی صحبت کردنشون،توی لباس پوشيدنشون،توی انجام ارکان زندگيشون به نوعی هستند که در سانتر
يا مرکز توجه اطرافيانشون باشند.برای نمونه مشهورش ميتونيم شخصيت اسکارلت در فيلم برباد رفته رو
مثال بزنيم که يک دختر توجه طلب بود،حالا اين اگه توجّه طلبی با يک سگ يا پيشی هم باشه اونم اضافه
ميشه به پکيج توجّه طلبی شخص
شخصی از من پرسيد کسانی که تنها هستند به دليل اينکه نميتونن با انسانها رابطه برقرار کنند تنهاييشون
رو با حيوانات پر ميکنند؟ اتّفاقاً اين همون نکته ايه که جای صحبت داره ،چيزی در دنيا هست به عنوان هوش عاطفی
هوش عاطفی يعنی توانايی ما در برقراری ارتباط.حتّی اگر مدرک خوب دانشگاهی نداشته باشيم
ادامه دارد ..........

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)