پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • کیف طرح فیل ◄ کیف طرح فیل
    کیف های دستی ناز ساخته شده از چرم که شبیه فیلهای مینیاتوری طراحی شده اند. کیسه هایی به شکل فیل با رنگ های مختلف که توسط LittleWingArtBoho ساخته شده است.
 • تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات ◄ تخم مرغ نگه داری به شگل حیوانات
    طبیعت از دارندگان تخم مرغ الهام گرفته شده است که به گونه ای شبیه پرندگان ، گربه ها و حیوانات وحشی طراحی شده اند. فنجان های تخم مرغ سرامیکی ساخته دست هانا ترنر تخم مرغ های آب پز را نگه داشته و چیز خاصی را به میز صبحانه خود اضافه می کنند.
 • تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی ◄ تخم مرغ جدا کن با طرح ماهی
    ابزار آشپزخانه نوآورانه ای که شبیه ماهی قرمز طراحی شده به شما کمک می کند تا زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کنید. بدن ماهی را فشار دهید و زرده تخم مرغ به دهان مکیده می شود.
 • این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن ◄ این یک جا تخم مرغی حذاب مدل پنگوئن
    نگهدارنده تخم مرغ خلاق طراحی شده به نظر می رسد مانند یک پنگوئن امپراطور باشه
 • طرحی برای حمل تحم مرع ◄ طرحی برای حمل تحم مرع
    همیشه میگند با یک دست نمیشه خیلی چند تا هندوانه برداشت ولی این بار دامنی با طرح حمل تخم مرع براتون قرار دادیم نگاه کنید پیش بند ابتکاری دارای جیب های بزرگ تخم مرغ است که برای نگهداری تخم مرغ طراحی شده است.
 • طرحی برای دارندگان گربه ها ◄ طرحی برای دارندگان گربه ها
    دیدین گربه ها هر زمان کار داری میشینند جلو میز و نمیزارن کار کنی و همین مشکل ایجاد میکنه که نتونی کار کنی کلا گربه ها فضول هستند الا این میز خوراک شماست که گربه دارید
 • لباس طرح کروکودیل ◄ لباس طرح کروکودیل
    این یک طرج بسیار زیبا همه دوستداران خزندگان
 • لباس هایی با طرج حیوانات ◄ لباس هایی با طرج حیوانات
    هنر مند باشی عاشق حیوانات هم باشی دیگه همین میشه رو رخت پهن کردن هم عکس حیونات میبینی
 • فرش تام جری ◄ فرش تام جری
    تام جری یادتونه این تام بیچاره همیشه صاف میشد اینجا هم فرش تامی هست تا ایده های کودکی ما به واقعیت تبدیل شه
 • طرح های سه بعدی از حیوانات ◄ طرح های سه بعدی از حیوانات
    طراحی وقتی ازش حرف میزنیم یعنی این باقیش سوسول بازیه
 • طرحی برای کربه دوست ها ◄ طرحی برای کربه دوست ها
    طرحی بسیار زیبا از ظرف گربه ها که برای دوستداران گربه میتونه هیجان انگیز باشه
 • نان هایی با طرح حیوانات ◄ نان هایی با طرح حیوانات
    این ایده خوبی هست که بچه هایی که غذا نمیخورند رو سر اشتها بیارید ولی واقعا این همه هنر برای خوردن بچه ها !! خدایش سخته
 • کوسن هایی با گربه ها ◄ کوسن هایی با گربه ها
    این طرح های برای گربه دوستان هست که بتوانند دز گنار عشق به گربه ها همه چیز زندگی شون هم گربه ای باشه
 • شیری برای گربه ها ◄ شیری برای گربه ها
    اخیرا در روسیه شیر های مدت دار را با طرحی بسیار جذاب برای گربه دوستان تهیه کردن که عکس ها را در زیر قرار میدم
 • طرحی فوق العاده برای گربه ها ◄ طرحی فوق العاده برای گربه ها
    این جای خواب بسیار جذاب برای شما در واقع میتواند برای گربه شما هم جذاب باشه چرا چون خودش تونل بازی گربه ها هم هست
 • کیف حمل ای بار به شکل وال ◄ کیف حمل ای بار به شکل وال
    چند تا پست قبل کیف های به شکل فیل گذاشتم حالا اینجا طرح نهنگ هم پیدا کردم
 • گیلاس های به شگل پرندگان ◄ گیلاس های به شگل پرندگان
    این شربت خوری ها میتواند طرجی بسیار جذاب برای پرنده دوستان باشه
 • فشن از نوع فیلی ◄ فشن از نوع فیلی
    این کیف ها با طرح فیل درست شده که بسیار جذاب ار کار درامده است
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29043    |     صفحه 1 از 1614
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

علاقمند کردن گربمون به باکس

علاقمند کردن گربمون به باکس
یکی از دغدغه های صاحبان گربه، استفاده از باکس برای گربشونه. گاهی بنظرمیاد غیرممکنه که گربه حاضر بشه داخل باکس حمل و نقل بره. داخل باکس رفتن
برای انتقالش به دامپزشکی، مسافرت یا هر زمان دیگری که نیاز به جابه جایی هست، میتونه خیلی کار سخت و استرس زایی هم برای گربه و هم صاحباشون باشه. با این حال، این یه واقعیته که هر گربه در برخی مواقع زندگی خود نیاز به رفتن داخل باکس حمل داره، که بایستی اینکارو ترجیحا با حداقل استرس، سروصدا و سختی برای گربه انجام بدیم! در این مقاله میخوام بهتون بگم که چیکار کنین که با کمترین استرس گربتون رو برای رفتن به داخل باکس متقاعد کنین و حتی علاقمند کردن گربمون به باکس بشید، پس در ادامه با پتچی همراه باشید.

https://petchi.com/interested-in-cat-puss-in-box/
انواع مختلف وسایل حمل گربه
وقتی که درمورد حمل گربه صحبت میکنیم، بیشتر ما تجسممون از یه وسیله حمل گربه، باکس های پلاستیکی محکم استاندارد با در باز شو سیمی یا یه باکس فلزی بزرگ که اغلب برای گربه و سگ استفاده میشه هست، ولی گزینه های راحت تر و کم استرس زا تری هم وجود دارن. برخی از گزینه هایی که باید مورد توجه قرار گرفته بشه عبارتند از: باکس های چرخ داری که به همراه محفظه یا صندلی، به جای جعبه، و محفظه های پارچه ای محکم هستند که میتونه قسمتیش توری باشه که این امکان رو برای حیوون داره که میتونه بیرون رو نگاه کنه.

فروشگاه ها باکس های مختلفی دارن، فقط کافیه باکسی که میخرین به اندازه کافی محکم و قوی باشه و در محافظش هم جوری باشه که حیوونتون نتونه بازش کنه.

ارتباط منفی با باکس
اگر گربتون باکس رو فقط زمانی ببینه که میخواین اون رو داخل باکس بزارین و به جای ناخوشایندی مثل دامپزشکی ببرین، قطعا گربتون برای رفتن باکس گربه بی میل خواهد بود. گربه ها محصور شدن روهم دوست ندارن، پس سعی کنین باکس هایی براشون تهیه کنین که کمتر این حس هارو بهشون بده. اگر گربتون قبلا تجربه بدی از باکس داشته باشه، هنگام رانندگی سروصدا میکنه یا خودش رو به باکس میکوبه یا در دامپزشکی وقتی سگی رو میبینه، میلرزه، بایستی تلاش کنین که حسش نسبت به باکس خوب بشه و اون رو بپذیره.

Cat carry case-باکس گربه

اگر گربتون تجربه بدی از بودن در یک باکس داشته باشه، بهتره اون رو با یه باکس جدید جایگزین کنین. مخصوصا در مورد گربه هایی که بخاطر استرس داخل باکس حملشون دستشویی کردن چون بعد از شستن هم بوی آن باقی میمونه.

جای نرم و امن
باکس حمل و نقل گربه ها بایستی ازملافه ای پوشیده شده باشه که نرم باشه و گربتون رو از هرگونه آسیبی محافظت کنه و امنیت براش ایجاد کنه. بیشتر گربه ها در طول حمل و نقل ترجیح میدن که پنهان بشن، بنابراین باکس میتونه شامل یه پتو سبک و شل باشه که در صورت تمایلش بره زیر اون و خودش رو مخفی کنه.

باکس حمل گربتون رو جزو وسایل خونه کنین
اگر ممکنه، باکس حمل گربتون رو به صورت باز در نقاط مختلف خانه قرار بدین، به خصوص در طول زمان هایی که برای یه سفر در حال برنامه ریزی هستین. این باعث میشه که گربتون هرموقع که میخواد ازش استفاده کنه و باکسش مثل وسایل دیگه منزل عادی به نظر برسه و غیر عادی و تهدید آمیز نباشه. در عین حال میدونین که گربه ها مشام خیلی قوی دارن و نسبت به بوهای غریب و نا آشنا عکس العمل نشون میدن و باعث ناراحتیشون میشه، با قرار دادن باکس گربتون در خانه، بوی جدید با بوی وسایل منزل مخلوط میشه و عادی میشه.

غذا و تشویقی دادن
سعی کنین ظرف غذای گربتون رو داخل باکس حملش بزارین چون نسبت به غذاش، حس خوبی داره و این باعث تشویق شدن گربتون میشه که با اراده و خواست خودش داخل باکسش بره.به هیچ عنوان یکدفعه و بدون هیچ سر و صدایی، در باکسش رو نبندین. اگرچه میتونه کارساز باشه برای وقت هایی که گربتون رو در مدت زمان کوتاهی، قبل اینکه بخواد از باکس خارج بشه، باکس رو جابه جا کنین، اما برای جا به جایی های طولانی بسیار استرس زا خواهد بود و تجربه ی بد براش میسازه در نتیجه بایستی بستن درب باکس رو طوری انجام بدین که گربتون با کمترین استرسی، مایل به موندن به داخل باکس باشه.

Cat carry case-باکس گربه

کت نیپ و feliway
کت نیپ گیاهیه که گربه ها دیوونه بوش هستن و حس خوبی رو براشون ایجاد میکنه. شما میتونین برای گربه ی مضطرب و ترسوتون در راه های طولانی، با استفاده از این محصول، مسیر روراحت تر کنین.اسپری کت نیپ رو داخل ظرف غذا یا روی ملافه اش بزنین و بخاطر داشته باشین که اثر این اسپری ها چند ساعت بیشتر نیست. در نتیجه بایستی حتما تمدید کنین.

از دردسترس بودن وآماده بودن باکس مطمئن باشین
درحالیکه در اغلب زمان ها، سفر با گربه به وسیله باکس حمل، به دقت از قبل برنامه ریزی شده است، فراموش نکنین که در شرایط اورژانسی (مثل زمان هایی که گربتون بدون پیش بینی، مریض بشه یا مجروح شه) بایستی به باکس دسترسی داشته باشین و سریعا دست به کار بشین. در نتیجه اون رو جایی قرار بدین که بتونین سریع پیداش کنین و ازش استفاده کنین. مطمئن شید که راحت و مطمئن باشه وجایی بذارینش که محلش رو فراموش نکنین.

با دقت رانندگی کنین

زمانی که گربتون توی ماشینه خیلی مهمه که با دقت و آرامش رانندگی کنین، ازایجاد هرگونه ترس و استرس برای گربتون خودداری کنین. گربه ها میتونن دچار ماشین گرفتگی بشن، و حتی گربه هایی که دچار این حالت نمیشن هم ممکنه احساس خوشایندی نداشته باشن و دچار استرس بشن. در صورت امکان، سعی کنین از مسافت های کوتاه شروع کنین تا گربتون به بودن در باکس داخل ماشین عادت کنه و یکدفعه ای با یک استرس بزرگ مواجه نشه.

البته فراموش نکنین که باکس گربتون رو وقتی در ماشین قرار میدین حتما از کمربند برای حفظ ایمنی باکس و تکون ها و توقف های ناگهانی ، استفاده کنین.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)