پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

ایده یاب: خلاقیت و ابتکار در طرح‌های تبلیغاتی یکی از امتیازات یک محصول نسبت به رقباست. در اینجا گزیده ای از خلاقیت های گرافیکی در تبلیغات را برای شما گردآوری کرده ایم. هدفون Skullcandy


تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

مکانی که در آن موسیقی فوتبال اجرا می‌شود!

آژانس تبلیغاتی: Shango, بوینس آیرس، آرژانتین
کارگردانان خلاقیت: Beto Resano, Lucas Bottero
مدیر هنری: Ramiro Fernandez
کپی‌رایتر: Juan Malka
تصویرگر: Carlos Wyszogrod
عکاسان: André Fofano, Cassio Vasconcellos, Leonel Albuquerque, Jobson Galdino
انتشار: 2014 آوریل


شرکت Leroy Merlin

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

تمیزی بهار را به خانه خود بیاورید!

(شرکت Leroy Merlin متخصص در ساخت و ساز، تکمیل، تزئینات، دکوراسیون داخلی و ارائه خدمات باغبانی می‌باشد)

آژانس تبلیغاتی: Kuryo, پاریس، فرانسه
مدیر هنری: Thierry Fèvre
کپی‌رایتر: Marc Giampieri
عکاس: Marc Gouby
انتشار: 2010 ژوئن


ساعت Seiko

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

(با این روش شوک آور، بیدار شدنتان حتمی است)

آژانس تبلیغاتی: BBDO بانکوک، تایلند
کارگردان خلاقیت اجرایی: Suthisak Sucharittanonta, Subun Khow
مدیر هنری: Badin Limapornvanich
کپی‌رایتر: Nucharat Nantananonchai
تصویرگر: Omni Vision
عکاس: Omni Vision


اینترنت NetWireless

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

خداحافظ سیم!

آژانس تبلیغاتی: Miami Ad School, Rio de Janeiro, برزیل
کارگردانان خلاقیت: Rodrigo Almeida, Helena Lopes
مدیر هنری: Vitor Fubü
کپی‌رایتر: Fred Teixeira


دانشگاه علوم انسانی MSU

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

سالگرد 50 سالگی!

(این بیلبورد مربوط به سالگرد 50 سالگی دانشگاه پزشکی در میشیگان می‎باشد این دانشگاه در سال 1964 در این ایالت تاسیس شده است که در بین 141 دانشکده پزشکی رتبه 6 را به خود اختصاص داده است.)

آژانس تبلیغاتی: Extra Credit Projects, Grand Rapids, USA
مدیر خلاقیت: Rob Jackson
مدیر هنری: Chad Hutchison, Aaron Sullivan
انتشار: August 2014


مدادهای گرافیکی Faber-Castle

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

فقط آب اضافه کن!

(Faber Castle برای همه ما ایرانی‌ها برندی آشنا در لوازم التحریر است. تردید دارم کسی در این مملکت لااقل یکبار از این مداد یا مدادرنگی‌های این شرکت استفاده نکرده باشد. این شرکت از بزرگترین و قدیمی‌ترین شرکت‌های تولید لوازم التحریر است. این شرکت در سال 1761 در نزدیکی نورنبرگ آلمان آغاز به کار کرد و اکنون در سراسر دنیا 14 کارخانه دارد. این تبلیغ مربوط به یک مداد طراحی خاص است که بدان مداد گرافیکی قابل حل در آب گفته می‌شود. با این مداد ابتدا طرح را روی کاغذ خاص میکشند سپس با قلم مو بدان آب اضافه میکنند که طرحی شبیه نقاشی با آبرنگ پیدا می‌کند.)

آژانس تبلیغاتی: Ogilvy & Mather, هنگ کنگ
مدیر خلاقیت: Nicoletta Stefanidou, Matthew Nisbet
کپی رایتر: Ollie Davis
هنرمند: Redmer Hoekstra


روبات جاروبرقی LG

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

جایی برای پنهان شدن گرد و خاک وجود ندارد!

(LG اخیرا در یک نوآوری جالب یک سری جاروبرقی روبات مانند ارائه نموده است. این جاروبرقی‌ها مجهز به دو دوربین برای به حافظه سپردن نقشه منزل و دیدن موانع در مسیر خود می‌باشند. این جاروبرقی کاملا قابل برنامه ریزی بوده و برای کار خود نیازی به کاربر انسانی ندارد و می‌توان آنها را در مواقعی که در منزل نیستید به کار واداشت. صدای فوق العاده کم و ابعاد کوچک نیز از مزایای دیگر این روبات جاربرقی می‌باشد.در این تبلیغ نیز توجه اصلی به ابعاد کوچک این روبات است که می تواند بدون دخالت انسانی جاهایی مثل زیر مبل یا تخت که دسترسی آن برای جاروبرقی‌های عادی آسان نیست را به راحتی تمیز کند.این جاروبرقی‌ها در دو مدل تولید شده و قیمت آنها در آمریکا بین 600 تا 800 دلار است.)

آژانس تبلیغاتی: Y&R, São Paulo, برزیل
مدیر خلاقیت: Rui Branquinho, Victor Sant'anna
مدیر اجرایی: Rui Branquinho


کمربند زندگی

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

نبض زندگی!
(این تبلیغ فرهنگ ترافیکی توسط یک شرکت مطرح در زمینه گرافیک در اروپا تهیه شده است. برای آشنایی با این گروه طراح اینجا را کلیک کنید.)

آژانس تبلیغاتی: Café Communications, Budapest, مجارستان
کپی رایتر: Gabor Szucs
انتشار: February 2014


Car-rot

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

قدرت کلمات!

(Scrabble یک بازی فکری با لغات است که بصورت دو یا چهارنفره بازی می‌کنند. در این طرح از شباهت لغت Carrot به معنی هویج و سه حرف ابتدایی آن Car به معنی ماشین؛ این ایده ایجاد شده است. برای اطلاعات بیشتر راجع به این بازی اینجا را کلیک کنید.)

آژانس تبلیغاتی: Twiga, Kiev, اکراین
مدیر خلاقیت: Slavik Fokin
مدیر هنری: Dima Tsapko
انتشار: August 2014


قطره چشم Teuto

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

چیزهای بسیاری هستند که به چشم شما آسیب می‌رسانند!

آژانس تبلیغاتی: Artplan, Rio de Janeiro, برزیل
کارگردانان خلاقیت: Roberto Vilhena, Alessandra Sadock, Gustavo Tirre
مدیران هنری: Andre Sampaio, Carolina Lobianco
کپی‌رایتر: Marcelo Coli, Roberto Sá
تصویرگر: José Almeida


نخ دندان TePe

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

گرفتن هر چیزی که بین دندان‌هایتان پنهان است!

آژانس تبلیغاتی: Tbwa\استانبول، ترکیه
کارگردان خلاقیت: Ilkay Gurpinar
کارگردان خلاقیت: Volkan Karakasoglu
کپی‌رایتر: Gokhan Akca
مدیر هنری: Guney Soykan


باشگاه بدنسازی evde

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

اقتصادی‌ترین، سرگرم کننده‌ترین و سریع‌ترین راه برای تناسب اندام در خانه!

آژانس تبلیغاتی: Gode, استانبول، ترکیه
کارگردان خلاقیت: Evren Asik
مدیر هنری: Murat Cimagil
کپی‌رایتر: Evren Asik


بنیاد حمایت از حیوانات

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

افرادی که از حیوانات سوء استفاده می‌کنند، مستحق یک قاضی سخت‌گیر هستند!

آژانس تبلیغاتی: Ruf Lanz, زوریخ، سوئیس
کارگردانان خلاقیت: Markus Ruf, Danielle Lanz
مدیر هنری: Isabelle Hauser
کپی‌رایتر: Markus Ruf
عکاس: Staudinger + Franke


بیمه حوادث Suva

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

کمک‌های شخصی پس از یک حادثه!

آژانس تبلیغاتی: Ruf Lanz, زوریخ، سوئیس
کارگردانان خلاقیت: Danielle Lanz, Markus Ruf
مدیر هنری: Isabelle Hauser
کپی‌رایتر: Maren Beck
عکاس: Rico Rosenberger


فروشگاه عینک +Vision

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

شما حتما بدون عینک اشتباه می‌بینید!

آژانس تبلیغاتی: FCB, بوینس آیرس، آرژانتین
کارگردان خلاقیت اجرایی: Tony Waissmann
کارگردان خلاقیت: Diego Rubio
مدیر هنری: Emiliano Cortez
کپی‌رایتر: Dardo Pérez
عکاس: Studio Wallace
انتشار: 2014 آوریل


دستمال مرطوب Huggies

تبلیغات بسیار جالب و خلاقانه

(مناسب برای زمانی که بعضی از اتفاقات بدیهی و بارز می‌باشد)

آژانس تبلیغاتی: Ogilvy & Mather, شیکاگو، ایالات متحده آمریکا
کارگردان خلاقیت اجرایی: Joe Sciarrotta
کارگردان خلاقیت/کپی‌رایتر: Luissandro Del Gobbo
مدیران هنری: Luissandro Del Gobbo, HJ Alicia NamPersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread112384-132.html#ixzz3FAFUwjwa 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)