پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

چگونه با سگ ها بازی کنیم

چگونه با سگ ها بازی کنیم
چگونگی روش بازی صاحبان با سگ ها جالب است بدانید که بازی کردن با سگتان نیز باید دارای اصول و قوانین خاصی باشد زیرا بازی هایی که با سگتان میکنید در رفتار و منش او تاثیرات زیادی دارد برای مثال هنگامی که شما با توله سگ یا سگ جوانتان مشغول بازی کردن هستید، میتوانید با انجام بازیهای خشن خیلی راحت از سگتان موجودی غالب و مهاجم بسازید. افراد نا مطلعی که در هنگام بازی اصول و قوانین را رعایت نمیکنند بی شک با رفتار های مخرب سگشان به مشکل بر میخورند از رایج ترین این رفتار ها پدید آمدن مشکلات بد غذایی، سرکشی و لجبازی، گاز گرفتن، دندان نشان دادن و بسیاری مشکلات دیگر است ....

همانطور که گفته شد رعایت نکردن اصول بازی و بازی بیش از حد سبب بروز چنین رفتار هایی میشود. از طرفی بازی های نامناسب و غیر اصولی حتی میتواند سلامت سگ را نیز به خطر بیاندازد.
توله سگ شما باید از همان ابتدا یاد بگیرد که در هنگام بازی شما برایش نقش یک اسباب بازی یا حتی یک سگ دیگر را ندارید، بنابراین باید خیلی در هنگام بازی مراقب رفتار های خودش باشد و بداند که با یک انسان بازی میکند نه یک سگ دیگر، اگر توله با این طرز منش صحیح رشد کند مطمئنا بازی با او بسیار لذت بخش تر خواهد بود و خود سگ نیز بهتر میتواند در جوامع انسانی حضور پیدا کند و بسیار خوش مشرب و با ادب خواهد بود. بی شک انجام چند بازی جذاب و مختلف برای یک سگ سرگرم کننده تر از یک بازی همیشگی و دائمی است. اگرچه نوع این بازی ها بسیار مهم هستند. بازی کردن هم به صاحب و هم به سگ این اجازه را میدهد که از خصلت و خصوصیات اخلاقی یکدیگر آگاه شوید و این به شناخت ویژگی های مهم یکدیگر بسیار کمک میکند چون در نهایت با استفاده از این شناخت ها صاحب بهتر میتواند سگ را کنترل ،تربیت و درک کنید همچنین سگ نیز بیهتر میتواند صاحب را درک کند. این یکی از مزایای مهم و با ارزش بازی کردن است. در ذیل بازی های مناسب توله سگها و روش های اجرای آنها توضیح داده شده است:
1-بکش بکش(Tug-of-war): این رفتار ممکن است برای انسان ها تنها جنبۀ بازی و شوخی داشته باشد، اما برای سگها این حرکت میتواند یک رفتار غریزی باشد، بیشتر اقوام وحشی سگها این حرکت را به هنگام تقسیم و یا جدال بر سر غذا و یا بدست آوردن شئ سرگرم کننده ای انجام میدهند و بدیهی است که آن سگی که قوی تر است سهم بیشتری نصیبش میشود و میتواند بر سگ دیگر غالب شود، بنابراین چنین بازی از طرف شما برای سگ دعوت نامه ای برای زور آزمایی است و بی شک در تحلیلات و رفتار و منش سگتان تاثیر خواهد گذاشت. سگ در این بازی میزان قدرت و سرعت صاحب را بدست می آورد و می تواند سبب گردد که برای همیشه نقش آلفا را کسب کند. اما اگر مطمئن هستید که بر توله سگتان کاملا الفا شده اید انجام این بازی هر چند وقت یکبار مشکل خاصی ایجاد نمیکند به شرطی که مطمئن شوید که سگ در هنگام بازی، سخت تلاش نمیکند تا شئ را از شما بگیرد یا برایتان در هنگام بازی غرش نمیکند و دندان نشان نمیدهد و در زمانی که شما فرمان رها کردن اسباب بازی را می دهید سریعا اجرا می کند. اگر سگتان تولۀ زیر 3 ماه است باید بسیار با احیاط این بازی را انجام دهید تا آسیب نبیند برای مثال نباید اسباب بازی را از بالا بکشید چون در این صورت گردن توله به شدت آسیب میبیند یا اسباب بازی را محکم و به شدت از دهان سگ بیرون نکشید چون دندان های حساسی دارند. زمانی که حس کردید رفتار های غالب و سلطه گرایانۀ سگ آغاز شد، اسباب بازی را از دهان سگ بیرون کشیده و بازی را متوقف کنید و شی را از محیط خارج کنید. زمانی که در انتهای بازی وسیله در اختیار سگ قرار گیرد به این معنی می باشد که تو برندۀ مبارزه شودی و من شکست را پذیرفتم.
2-مخفی شدن و جستو جو: این بازی علاوه بر این که برای سگ سرگرم کننده و مهیج است، آموزشی نیز است و نکتۀ جالب در اینجاست که این بازی را میتوان به دو صورت انجام داد.
_ روش اول: به توله سگ فرمان بشین و بمان را بدهید سپس در فاصله ای کمی با توله پشت شئ بروید و از دید توله سگتان خارج شوید سپس نامش را صدا بزنید و دستور بیا را بدهید زمانی که توله سگتان شما را یافت و به سمتتان آمد او را تشویق کنید، در دفعات بعدی فاصله تان را بیشتر کنید و ترجیحا به مکانی بروید که پر پیچ و خم تر باشد. حتما نیازی نیست که اول به سگ دستور بشین و بمان را بدهید گاهی میتوانید وقتی که سگ حواسش نیست، جایی قایم شوید و با سوت و دست زدن تحریک به پیدا کردنتان بکنیدش.
_ روش دوم: لزوما این بازی بدان معنا نیست که حتما خودتان قایم شوید و سگ بدنبالتان بگردد، گاهی میتواند اسباب بازی و تشویقی ها را انگیزۀ جستوجو گری توله سگتان بکنید هر چند این بازی ها مقدمات آموزشی نیز دارند و ابتدا سگ باید برای آشنایی با اهداف این نوع بازی آموزشات لازمه را ببیند. (آموزش جستجو و ردیابی) نژاد توله سگتان در این بازی بسیار موثر است زیرا توله سگهایی از نژاد های شکاری و پرتحرک هستند علاقۀ بیشتر به این بازی ها نشان میدهند و نیاز به آموزش کمتری دارند یا به واسطۀ غریزۀ قویشان نیازی به آموزش ندارند.
3-بگیرش و بیارش(Fetch): تعقیب و دستگیر کردن اجسام متحرک از غرایز بسیار قوی سگ ها است و از طرفی همۀ سگها عاشق دنبال کردن و گرفتن این اجسام هستند برای همین میتوان از این رفتار غریزی سگها به عنوان تفریح و بازی و البته آموزش استفاده کرد. برای شروع بازی ابتدا به توله سگ خود یاد دهید که آرام و متواضع باشد برای همین میتوانید ابتدا فرامین بشین و صبر کن را به توله یاد بدهید، سپس توپ را با قدرت نه چندان زیادی برای توله انداخته و دستور "بگیرش" را بدهید، در این هنگام توله را تشویق به گرفتن توپ کنید، همیشه نباید از توپ استفاده کنید نوع شئی که برای این بازی استفاده میکنید باید متنوع و سرگرم کننده باشد، سپس به تدریج میتوانید دستور بیار را به توله یاد دهید. به طور خودکار سگ اسباب بازی را سمت شما می آورد در این زمان خوراکی تشویقی در دست داشته باشید و به سمت پوزۀ سگ بگیرید. سگ برای خوردن تشویقی مجبور است دهان خود را باز کرده و اسباب بازی را رها کند در این زمان فرمان بنداز را بدهید.
4-بازی های فکری: بازی های فکری یکی از بهترین شیوه ها، برای سرگرم و تربیت کردن سگتان است و به بالا رفتن سطح هوشی سگتان کمک بسیار زیادی میکند. این بازی تشکیل شده از انواع آموزشات و دستورات سرگرم کننده ای که سگ را وادار به فکر کردن میکنند مانند یاد دادن اسم عروسک ها، شمردن، خواندن، شناختن نام برخی از اشیاء، شناختن دست چپ و راست و ..... تمام این آموزشات که در غالب بازی هستند بستگی به خلاقیت و صبر و حوصله ی شما دارند. در صورتی که توله سگتان را تشویق و تحریک برای انجام این بازی کنید برای آنها نیز جالب و مهیج خواهد بود.
5-شیرین کاری های ورزشی: هر کدام از سگها نیز مانند انسان ها دارای استعداد و مهارت های خاص خودشان هستند، اگر بتوانید استعداد های سگتان را بشناسید و آنها را در جهات مثبت استفاده کنید، بی شک هم شما و سگتان از نتیجه بسیار راضی خواهید بود. برای مثال نمونه ای از این استعداد ها عبارت اند از: شیرجه و شنا، پرش های بلند، سینه خیز رفتن، روی دو پا راه رفتن، راندن اسکیت بورد، راندن دوچرخه، حفط تعادل بر روی سطوح، دویدن با سرعت بسیار بالا برای گرفتن فیریزبی، رد شدن از لای پا ها و موانع، رقصیدن، موج سواری و .....
نکته
استفاده از تشویقی های خوراکی در زمان درست انجام دادن کار در سرعت یادگیری سگ بسیار موثر است. تن صدای شما در حین بازی از اهمییت بالایی برخوردار می باشد، طوری که توله باید منظور شما را متوجه شود مثلا تن صدای هیجان انگیز برای تشویق و تحریک توله به انجام کار و تن صدای بلند و خشن برای منع توله از آن کار و ....
*******************
ترجمه:moko
منابع:wikihow - nikiperry
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

بهترین

ادب

توله

روی

ساده

مناسب

رفتار

رفتن

معرفی

غذای

صدا

یاد

عروسگ

سگهای

اصلاح

یادگیری

صحيح

صحیح

شپرد

هــــا

خرگوش

وادار

بچه

ياد

خونه

لوازم

رو

پامرانیان

آشنا

بازیهای

چوب

انواع

اسامی

عروسک

چطوری

چقدر

بازی

تربیت

وقت

ماهه

جالب

مخصوص

توان

نژاد

پامرانین

ژرمن

فكري

پت

اموزش

بیا

هاسکی

بازي

خیلی

جفت

شاد

میزان

نحوه

روز

انجام

خوب

بازیهایی

اسباب

خانگي

میتوان

وابسته

مختلف

روشهاي

طرز

کتاب

تمرین

هوشی

وسایل

وسیله

سگم

دوپا

رفیق

درست

مدل

2

خوشحال

استفاده

شویم

خودت

؟

دهیم

ی

شیتزو

وحشی

تاثیر

فرمان

۷

نوع

حيوانات

بـه

بدهیم

بکنیم

سرگرم

تریر

باشم

روش

چگونگی

کنن

راه

آپارتمانی

بهترين

است

بزی

کفشهای

صاحب

خانگی

پای

مراحل

سگ

بـا

نام

حمام

توپ

طریقه

همام

میکنه

پرشین

اسم

كنيم

سگمان

نکند

چند

کنم

کار

موقع

بشین

آموزش

سگها

افسرده

میشود

ماه

بزرگسال

مسافرت

انسان

فکری

دار

داشته

قرش

میشه

اشپیتز

دوست

یکــــــ

رابطه

خونگی

تفریح

جو

:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)