پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آموزش همقدم به سگ

آموزش همقدم به سگ
این آموزش یکی از مهمترین رفتاری است که سگها در هر نژاد و جثه ای که باشند باید آن را بیاموزد. سگ با این روش یاد میگیرد در زمانی که برای گردش با صاحب خود به بیرون از خانه میرود نتها بند قلاده را نکشد، بلکه به این سو و آن سو نیز ندود و همقدم با صاحب خود گام بردارد. در این زمان صاحب سگی که حیوانش همقدم را آموخته است کنترل بیشتری بر روی رفتار سگش نسبت به دیگر اصاحبان دارد
. این صاحب می تواند محیط اطراف سگش را خوب ببیند و اگر سگ تصمیم گرفت، شیئی از روی زمین بردارد، سریع ببیند و از خوردن آن جلوگیری کند. اما در غیر این صورت ممکن است سگ چیزی را ببلعد و صاحب متوجه آن نشود.
این آموزش در سگهایی که جثۀ بزرگ دارند و از قدرت بدنی بیشتری نسبت به صاحب خود برخوردار هستند (سنت برنارد، گریت دین، روتوایلر، ژرمن شپهرد و ...) بسیار لازم و اجباری است زیرا این نژادها به راحتی می توانند صاحب خود را به زمین بیندازند و یا قبل از متوجه شدن او به انسان، سگ و یا حیوان دیگری حمله کنند. همچنین ممکن است سگ به علت فاصله ای که از صاحب می گیرد با ماشین و یا هر وسیلۀ نقلۀ دیگری برخورد پیدا کند.
بهترین زمان برای شروع این آموزش در سن 4 ماهگی سگ است. اما در سنین بالاتر نیز می توان همقدم را به سگها آموزش داد.
روش آموزش
ابتدا سگ را به بند و قلاده مجهز می کنید، بهتر است در این آموزش از قلادۀ کمری استفاده شود تا کنترل بیشتری بر روی سگ داشته باشد.
برای اینکه سگ یاد بگیرد در یک خط مستقیم حرکت کند و به دور پای صاحب خود نچرخد، سگ را در اطراف یک دیوار آموزش می دهیم، یعنی سگ مابین دیوار و صاحب شروع به حرکت می کند. در زمان حرکت بند قلاده باید کوتاه باشد به شکلی که سگ مجبور شود همگام با صاحب قدم بردارد (نه جلوتر رود و نه عقب تر) در این زمان صاحب کلمۀ قدم را با هر گام خود تکرار می کند و برای تشویق قدم برداشتن سگ خواکی در مشت خود دارد و در جلوی پوزۀ سگ قرار می دهد (اما به سگ نمی دهد) و بعد از 5 قدم فرمان ایست را می دهد و خود نیز می ایستد. چون بند قلاده کوتاه است، سگ مجبور به اطاعت می شود و در این زمان تشویقی به سگ داده می شود. زمانی که سگ به فرمان ایست توجه نکرد، صاحب سگ را به موقعیت قبلی برگشت داده و فرمان ایست را دوباره تکرار می کند.
نکته: معمولا به علت ترس، سگ با شنیدن فرمان محکم ایست می نشیند، در این زمان تشویقی را کمی جلوتر از پوزۀ سگ می گیرید و حیوان برای خوردن آن به حالت ایستاده در می آید در همین زمان جایزه را به سگ می دهید. در غیر این صورت اگر فرمان ایست را بدهید و سگ بنشیدن و شما خوراکی را در اختیار حیوان قرار دهید سگ فرمان بشین و ایست را با هم یکی دانسته و همیشه با فرمان ایست می نشیند.
در مراحل بعدی، بند قلاده را کمی آزاد کرده و مانند مرحلۀ اول عمل می کنید اگر سگ جلوتر از شما حرکت کرد و تصمیم به کشیدن بند قلاده داشت کلمه آرام را محکم بیان کرده و بند را کوتاه می کنید و آنرا با خشونت به سمت عقب می کشید (زمانی اجازه به کشیدن بند را دارید که در روند آموزش از قلادۀ کمری استفاده کنید در غیر این صورت فقط از آبپاش و کلمه آرام استفاده شود).
این آموزش به همین روش ادامه پیدا می کند تا زمانی که بند قلاده مابین شما و سگ حالتU شکلی پیدا کند در این زمان فقط برای شروع حرکت شما کلمۀ قدم را تکرار می کنید و احتیاج نیست مانند مرحلۀ اول عمل کنید. بعد از هر 20 قدم فرمان ایست را به سگ می دهید. در این زمان شما مطمئن هستید که دیگر سگ تصمیم به کشیدن بند قلاده ندارد.
شما با آموزش همقدم حتی می توانید چند سگ را بدونه اینکه آزرده و خسته شوید برای گردش به خارج از منزل ببرید.
نکته: محیطها، افراد و حیوانات جدید، همیشه محرکهای قویی برای سگ می باشند. پس در چنین شرایطی باید بند قلاده را کوتاه کرده و به آموخته های سگ بسنده نکنید.
در مراحل پیشرفته آموزش شما در زمان تمرین آرام آرام بند را بلند و بلندتر می کنید به صورتی که نیمی از بند بر روی زمین کشیده شود. و در صورتی که سگ از شما دور شد، به روش قبل عمل می کنید. به مرور زمان، دور نشدن از شما در زمان حرکت ملکۀ ذهن سگ می شود و حتی در زمانی که بندی هم در کار نباشد سگ از شما دور نخواهد شد.
این روش (بیرون بردن سگ بدونه بند و قلاده) را کلا توصیه نمی کنم چون ما در کشوری زندگی می کنیم که نگهداری از سگ برای تمام افراد جا نیفتاده و همیشه در کوچه وخیابان کسانی وجود دارند که با دیدن سگ شما هراسان می شوند و همین ترس باعث می شود که سگ رفتاری خارج از برنامه از خود نشان دهد و یا ممکن است افرادی سودجو در محیط باشند که به راحتی و با ترفندهای خاص خودشان، سگ بدونه قلادۀ شما را به راحتی بربایند.
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
 • 0
  دوست عزیز باسپاس اززحمات شما درده خبر اخرسایت ایتم سگها چرا واق یا هراسم دیگر رابجای کلمه پارس که نام شهر اریائیمان بوده قراردهیم بهترنیست

  پاسخ ها

  • دوست عزیز کلمه پارس همانطور که در فرهنگ دهخدا نیز امده است از کلمه پاس بانی و پاس دادن امده و هیچ ربطی به فارس یا پارس ندارد پیروز باشید
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle