پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آموزش منتظر ماندن

آموزش منتظر ماندن
این آموزش بسیار کاربردی است و سگ می آموزد با شنیدن کلمۀ بی حرکت در حالتی که هست تا فرمان بعدی منتظر باقی بماند. و شما با استفاده از این فرمان می توانید به راحتی برای خروج سگ به آن بند و قلاده بزنید و یا موهایش را شانه کنید و یا جلوی رفتار خشن سگ را بگیرید. همچنین از این فرمان می توانید زمانی که خارج از منزل هستید مثلا برای خرید به فروشگاه می روید و یا بانک و امثال آن و نمی توانید سگ را به داخل محوطۀ مزبور ببرید و سگ باید بیرون در منتظر بماند بسیار مناسب و قابل استفاده است.

این آموزش را باید زمانی آغاز کنید که سگ شما آموزش همقدم را کاملا آموخته و با مفهوم کلمۀ بشین، بخواب و ایست آشنا شده است.
برای آغاز به بندی با بلندی 10 متر نیاز دارید. می توانید برای سهولت کار از بند های متری که در پت شاپ ها موجود است استفاده کنید.
مرحلۀ اول: ابتدا باید مفهوم کلمۀ بی حرکت را به سگ آموزش دهید.
به این منظور بند سگ را کوتاه کرده و به مکانی می بندید. به سگ فرمان بشین را می دهید سپس کف دست راست خود را جلوی صورت سگ قرار داده و فرمان بی حرکت را می دهید و از او فاصله می گیرید و اگر سگ تصمیم به خارخ شدن از فرمان را داشت پشت سگ را به زمین می رسانید و فرمان بشین بی حرکت را تکرار می کنید. و بعد از کمی فاصله به سمت سگ باز گشته و به حیوان جایزه می دهید. بعد از چندنبار تکرار سگ منظور شما را متوجه می شود.
مرحلۀ دوم: با سگ به محیط بازی می روید و مطابق آموزش همقدم به سگ فرامان ایست را می دهید و سپس فرمان بشین و چند قدمی از سگ دور می شوید. شما روبروی سگ قرار دارید و بدون اینکه پشتتان را به سگ کنید از او فاصله می گیرید. سگ بدنبال شما حرکت می کند. سگ را به مکان اول باز می گردانید و فرمان بشین را می دهید و کف دستتان را به حالت ایست به سگ نشان می دهید از او فاصله می گیرید. بعد از 3_4 قدمی که از سگ دور شدید، به سمت سگ باز می گردید و خوراکی مورد علاقۀ سگ را بعنوان جایزه به حیوان می دهید. اگر سگ از فرمان اطاعت نکرد بجای کلمۀ نه از همان کلمۀ بی حرکت استفاده کنید و آن را محکم بیان کنید. به مرور فاصله را بیشتر و بیشتر کنید.
نکته: بیاد داشته باشید در این آموزش هیچگاه به سگ فرمان بیا ندهید. سگ باید در حال انتظار باقی بماند و شما به سمتش بروید و بعد از دادن جایزه فرمان قدم را می دهید و سگ را از به منطقۀ دیگری هدایت می کنید.
مرحلۀ دسوم: شما فرمان بی حرکت را می دهید و همچنان که بند سگ را در دست دارید دور تا دور سگ حرکت می کنید و سگ نباید از حالت انتظار خارج شود.
مرحلۀ چهارم: شما فرمان بی حرکت را می دهید و پشت به سگ از او فاصله می گیرید. حال شما از کل 10 متر بند خود استفاده می کنید و در انتهای بند فقط با نشان دادن کف دست فرمانتان را به سگ یاداوری می کنید در این قسمت آموزش، سگ کاملا علامت دست را متوجه می شود.
مرحلۀ پنجم: شما همین روند، آموزش را بدون بند انجام می دهید و از دید سگ خارج می شوید سگ باید بداند حتی در نبود شما هم نباید از حالت بی حرکت خارج شود.
وقتی ما می خواهیم سگی را در خارج از منزل بدون بند کنترل کنیم باید مطمئن باشیم که هیچ چیزی نمی تواند باعث شود که سگ از فرمان سرپیچی کند و حواس سگ را جلب خود کند، به همین منظور هرچه آموزش پیشرفت می کند روند آن را نیز دشوارتر می کنیم.
سگها در برابر پرتاب توپ بسیار هیجان زده می شوند و می خواهند هرچه سریعتر خود را به توپ برسانند.
مرحلۀ ششم: این مرحله از آموزش زمانی انجام می گیرد که سگ کاملا فرمان بی حرکت را فرا گرفته است.
در کنار سگ بایستید (سگ بدونه بند است) با یک دست قلادۀ سگ را نگهدارید و فرمان بی حرکت را بدهید، سپس توپ را پرتاب کنید در همان زمان که سگ تصمیم گرفت از حالت نشسته خارج شود بلند و محکم فرمان بی حرکت را تکرار کنید و دست دیگر را به صورت ایست (نشان دادن کف دست) به سگ نشان دهید و بعد از آرام شدن و نشستن به سگ اجازه دهید برای آوردن توپ برود. این مرحله را تا انجا انجام دهید که سگ در زمان پرتاب توپ صبر کند و دیگر حالتی هیجان زده نداشته باشد و با فرمان برای آوردن توپ برود.
سگ باید بیاموزد در جمعیت و در مقابل بازی و کنجکاوی کودکان نیز صبور باشد و به این فرمان پاسخ دهد، اما برای جلوگیری از نافرمانی و کنترل بیشتر سگ بهتر است این قسمت از آموزش را با بند انجام دهید.
مرحلۀ هفتم: شما بعد از فرمان بی حرکت از سگ فاصله می گیرید غذایی تحریک کننده ای که مورد علاقۀ سگ است در ظرفی قرار می دهید و سگ باید در حالت نشسته باقی بماند، تا شما به سمتش رفته و تشویقی مورد علاقۀ سگ را به او بدهید.
مرحلۀ هشتم: این آخرین مرحله از آموزش است.از فردی می خواهید که گربه یا مرغی را رها کند سپس به همان روش پرتاب توپ عمل می کنید با این تفاوت که سگ را با بندی کوتاه تحت کنترل قرار می دهید و اجازۀ نمی دهید سگ بعد از انجام فرمان به دونبال کردن و گرفتن حیوانات بپردازد. این آموزش سبب می شود سگ در زمان دیدن حیوانات درحال حرکت در خیابان کنترل خود را از دست ندهد و در محدودۀ آموزش باقی بماند.
اگر آموزش بی حرکت را با صبر و پشتکار انجام دهید مطمئن باشید می توانید سگی با چنین کنترل بالایی تربیت کنید.
نکته: تمام مراحل این آموزش را می توانید در حالت نشسته و ایستاده نیز به سگ با همین روشها بیاموزید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)