پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 8 اسفند

فال روز 8 اسفند
فال روزانه متولدین فروردین

امروز را به طور کلی در رویا سپری خواهید کرد. فردی خارجی یا کسی که در کشوری دیگر اقامت دارد به ملاقات شما می آید و دید تازه ای در مورد زندگی در سرزمین های دور به شما می دهد. همه آدم هایی که امروز با آنها ملاقات می کنید بسیار جالب هستند و می توانید لحظه های خوبی را در کنار آنها سپری کنید. اگر به سفر تمایل دارید امروز می تواند روز خوبی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی باشد. حتی آمادگی روحی برای عاشق شدن نیز دارید. اگر در حال حاضر در رابطه ای هستید، در این تصور خواهید بود که آیا مسیر درست را طی می کنید. او را دوست دارید اما مسایلی هم هستند که چندان خوشایند به نظر نمی رسند. به هر حال، یا باید دید خود را عوض کنید یا آدمتان را.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز با همه وجود خلاقیت شما گل می کند و می توانید کلی ایده های خوب و ناب ارایه دهید. انرژی های فکری و جسمی شما نیز در این مسیر بسیار به شما کمک می کنند که می توانید هرکاری را آغاز کردید، تا انتها پیش ببرید. با شک و تردید و معطل کردن به هیج جا نمی رسید. هر چیزی تصور می کنید درست است، انجام دهید و غفلت نکنید. هر لحظه زندگی را باید غنیمت شمرد. شاید رابطه عاشقانه شما آن طور که تصور می کردید، پیش نرود. شاید برای یک ملاقات دونفره برنامه چیده بودید، اما جور نمی شود. همیشه رویدادهای ناخواسته پیش می آیند. خیلی سخت نگیرید و با دید مثبت به مسایل نگاه کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز به ایمیل ها و تلفن های خود پاسخ بدهید. ممکن است در میان آنها خبر و اطلاعات ارزشمند و جالبی در مورد کار یا حوزه علاقه مندی های خود دریافت کنید. شاید حتی این اخبار باعث شوند ایده های جدیدی در ذهن شما جرقه بزنند و بتوانید مسیر زندگی خود را به سمت بهتر شدن پیش ببرید. به همه نشانه های توجه داشته باشید و فرصت ها را غنیمت بشمارید. امروز به طور سرسختانه دوست ندارید به رابطه عاشقانه خود خوب فکر کنید. مدام در حال یافتن مشکل و ایراد در این رابطه هستید. حرف زدن با طرف مقابل در بهبود اوضاع بسیار به شما کمک می کند. شاید در خلال این مکالمات بتوانید سوءتفاهمات ایجاد شده در مغز خود را از بین ببرید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید منتظر رفتار و محیط بسیار دوستانه در محیط کار خود باشید. از هم صحبتی با آنها لذت ببرید. تفکراتی در ذهن شما وجود دارند که شاید تا اندازه ای باعث شود نتوانید راحت و صمیمی با دیگران رفتار کنید. اما آنها را دور بریزید. نیازی نیست نگران چیزی باشید. همه انرژی های امروز خوب هستند و فقط شما هستید که باید کمی خوش بین تر به اطراف و آدم ها نگاه کنید. در رابطه عاشقانه خود خیلی حس راحتی ندارید. اما این تفکرات به شما هیچ کمکی نمی کنند. شما نمی دانید دقیقا مشکلتان کجاست و بنابراین، نمی توانید آن را برطرف کنید. باید به راهکارهای مناسب فکر کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

امروز رنج عظیمی در دل شما پدید می آید که به هیچ وجه دوست ندارید در میان جمع باشید. می خواهید به جزیره دورافتاده ای فرار کنید که هیچ بنی بشری در آنجا سکونت ندارد. شاید بد نباشد امروز را به خود استراحت دهید و در تنهایی ها به آن آرامشی که می خواهید برسید. برای خود از رستوران موردعلاقه تان غذا بگیرد و با خود یا در کنار شریک عاطفیتان از لحظه های سکوت و آرامش لذت ببرید. به دلیل فضایی که امروز دارد، به نظر می رسد شریکتان چندان عادی برخورد نمی کند و چیزی در رفتارهای او درست نیست. بدبینانه به این مسایل نگاه نکنید. شاید او سوپرایز جالب و هیجان انگیزی برای شما دارد و می توانید با هم لحظه های خوبی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز به همه چیز بسیار حساس هستید. با این روحیه و هیجانات زیادی که دارید، بسیار مشتاق بودن در کنار شریک عاطفی خود هستید. برای این منظور برنامه ریزی کنید. بعداظهر را با هم بیرون بروید و شب در خانه با هم یک شام عاشقانه درست کنید و از بودن در کنار یکدیگر لذت ببرید. اگر مجرد هستید و قرار است برای نخستین بار به ملاقات فردی بروید، شاید شرایط آن طور که دوست دارید پیش نرود. به نظرتان طرف مقابل رفتار یا روحیه ای دارد که چندان باب میل شما نیست و نمی خواهید برای طولانی مدت آنها را تحمل کنید.

فال روزانه متولدین مهر

خود را درگیر شایعات بی پایه و اساس نکنید. مردم همیشه در حال بیان حرف های بی ارزش و تفکرات بی پایه خود هستند. توصیه می کنیم تا حد امکان از فضای خاله‌زنکی که در اطراف شما وجود دارد دوری کنید. در دام این حرف ها گرفتار نشوید. اگر تصور می کنید مساله ای وجود دارد، سعی کنید واقعیت آن را بیابید. این شهامت را داشته باشید تا در میان افرادی که دایم در حال غیبت هستند، نباشید. در رابطه عاشقانه خود چندان حس راحتی ندارید. تصور می کنید همه چیز آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود. اما کمی خوش بینانه تر به مسایل نگاه کنید تا زیبایی ها را نیز ببینید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز در شغل و حرفه خود پیشرفت های خوبی خواهید داشت. همه تلاش هایی که در چند ماه گذشته انجام داده بودید، امروز به نتیجه می رسد و از این بابت بسیار خوشحالی خواهید کرد. از چالش فرار نکنید و بدانید که توان پیروزی در همه آنها را دارید. امروز متوجه می شوید مدیر شما برایتان ارزش کاری بسیاری قایل است و می توانید با این فرصت، پیشرفت های خوبی را انتظار داشته باشید. زندگی همیشه بر وفق مراد آدم ها نیست. این حس در زندگی عاشقانه شما نمود پیدا می کند. بسیار دوست دارید برخی از رویاهی خود را به واقعیت تبدیل کنید اما این توان را ندارید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز بسیار دوست دارید روند زندگی شما تغییر کند. منظور این نیست که از کار یا زندگی خود راضی نیستید، بلکه فقط دلتان می خواهد اوضاع بهتر از این که هست بشود. شما تشنه پیشرفت و تغییرات مثبت هستید و امروز بسیار تمایل دارید در همه جوانب زندگی کاری و شخصی خود بالا بروید و به چیزهایی که می خواهید برسید. شاید با قبول مسوولیت های بیشتر بتوانید این هدف را اجرایی کنید. یا پس از کار در کلاس های آموزشی شرکت کنید و مهارت های خود را افزایش دهید. امروز این شهامت را دارید تا در رابطه عاشقانه خود تغییراتی ایجاد کنید. با صحبت کردن در مورد مسایلی که چندان خوشایند نیستند، می توانید با همفکری هم مشکلات را تا اندازه ای برطرف کنید. این مکالمه به درک بیشتر هر دوطرف کمک شایانی می کند.

فال روزانه متولدین دی

امروز درک بیساری بالایی نسبت به محیط و انسان های اطراف خود دارید. البته این مساله مزیت ها و معایبی دارد. به طور مثال، باعث می شود تا در سرتان تفکرات عجیب و نامفهومی شکل بگیرند و همه حواس شما را به خود مشغول کنند. توصیه می کنیم از همه این تفکرات بیهوده پرهیز کنید. اینها جز اینکه ذهنتان را خسته کنند، کار دیگری نمی کنند. زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که مدام در حال «ایکاش» گفتن باشید. امروز رویدادهای ناخواسته و عجیب برای رابطه عاشقانه شما به وجود می آیند. این اتفاق ها شما را در خلسه ای ناخواسته فرو می برد که نمی دانید آیا این مسایل مخرب هستند یا می توان به آینده آنها امید داشت!

فال روزانه متولدین بهمن

شور و اشتیاقات درونی شما بسیار زیاد هستند. البته شاید در برابر رویدادهای گوناگون امروز مقاومت زیادی نداشته باشید و گاهی احساس کنید، کم آورده اید. اما باید خود را با کارهای مختلف مشغول کنید. به طور مثال، به خرید، باشگاه، مهمانی یا .. بروید. به هیچ عنوان تنها در خانه نمانید. امروز را به خود استراحت بدهید و از همه زیبایی های زندگی لذت ببرید. افکار پوچ همیشه در کمین هستند، اسیر آنها نشوید. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رابطه عاشقانه خود عمیق تر فکر کنید. این باعث می شود تا مسایل را واضح تر از قبل ببینید. در نتیجه رفتارهای مناسب تری نیز خواهید داشت.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز همه دنبال یافتن ایراد از شما هستند. هنگام صحبت با همکاران بسیار مراقب واژه هایی باشید که استفاده می کنید. اگر هرچه به ذهنتان می رسد به زبان بیاورید شاید با مشکل روبه رو شوید. برای انتقال انتقادها و بیان ناراحتی ها امروز به هیچ وجه زمان مناسبی نیست. بهتر است این حرف ها را در دل خود نگه دارید و مثلا فردا مطرح کنید. امروز را فقط به مهربانی با اطرافیان سپری کنید. امروز به رویاهای خوب خود در مورد رابطه عاشقانه فکر کنید و تا جای ممکن به آن رنگ واقعیت ببخشید. می توانید لحظه های خوبی برای خود و شریک عاطفی تان به وجود بیاورید. 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos