پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29010    |     صفحه 1 از 1612
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فال روز 28 بهمن

فال روز 28 بهمن
فال روزانه متولدین فروردین

امروز نتیجه سخت‌کوشی های اخیر خود را خواهید دید. این هفته باید منتظر تغییرات مثبت در محیط کار خود باشید. امروز بسیار پرانرژی و فعال به نظر می رسید و به همین واسطه شاید در انجام کارهای خانه نیز به خانواده خود کمک کنید. البته این کار را به تنهایی انجام ندهید. باید انرژی خود را برای کارهای مهم تری ذخیره کنید. به نظر می رسد شریک عاطفی شما امروز به یک بخش خاصی از رابطه شما کلید کرده است و می خواهد همین امروز در مورد آن حرف بزنید و آن را برطرف کنید. شاید این رفتار چندان به نظرتان جالب نباشد اما باید عشق خود را نیز درک کنید و برای امیدها و آرزوهای او ارزش قایل شوید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

تلاش هایی که در چند وقت اخیر انجام داده اید، شما را به سمت و سوی خوبی پیش می برند و باعث می شوند تا روحیه خوبی نیز در کار داشته باشید. این تغییرات باعث می شوند تا در کار خود خلاقیت بسیاری به خرج دهید و در همکاری با دیگران موفقیت های بیشتری را در حوزه کار خود رقم بزنید. به واسطه این موفقیت ها و انرژی های مثبت، به رابطه عاشقانه خود نیز حس خاصی پیدا خواهید کرد و دوست دارید از نظر ظاهری و باطنی در نگاه معشوق بسیار شیک و زیبا به نظر برسید. به همین واسطه به خرید لباس می روید و برای یک قرار ملاقات عاشقانه با شریک عاطفی‌تان دعوت می کنید. این شهامت باعث می شود تا لحظه های بسیار شادی در کنار یکدیگر داشته باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در خانه شاید کارهای بسیاری برای انجام داشته باشید. شما و دیگر اعضای خانواده تصمیم می گیرید با همکاری هم به همه امور سروسامان بدهید. این کارها یا تمیزکاری یا تعمیرات بنیادی خانه هستند. باید بدانید برای انجام کارهای تعمیراتی بهتر است از کارشناس همان کار کمک بگیرید و خودتان آن را انجام دهید. یک بار هزینه کردن بهتر از خطرات احتمالی یا خرابکاری های بیشتر است. امروز بهترین زمان به سروسامان دادن و توجه به رویاها و خواسته های درونی خودتان است. کمی در وجود خود کنکاش کنید و ببینید از یک رابطه عاطفی چه می خواهید و در مسیر تحقق آنها به جلو پیش بروید. شاید بتوانید برای برخی از مشکلات موجود نیز پاسخ مناسب بیابید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز احتمالا تماس ها یا ایمیل های فراوانی از طرف فرد مورد علاقه تان، دوستان یا حتی اعضای خانواده خود خواهید داشت. همه این تماس ها پر از انرژی های مثبت هستند و حس بسیار خوبی به شما می دهند و حالتان را خوب می کنند. این انرژی خوب را با نزدیکان خود مشترک شوید و آنها را نیز در شادی های خود شریک کنید. شاید بد نباشد استعدادهای خود در زمینه نوشتن یا شعر گفتن را نیز امتحانی کنید. شاید در این زمینه در آینده موفقیت های بسیاری حاصل کردید. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رویاهای رنگی خود با عشقتان حرف بزنید و در خلال این مکالمه های خوب، بیشتر به نیازها و آرزوهای یکدیگر واقف شوید.

فال روزانه متولدین مرداد

مطالعه در زمینه مسایل مالی باعث می شود تا مورد سوپرایز بزرگی واقع شوید. شما همیشه بهتر از آنچه تصور می کنید، هستید. سود و افزایش بهره هایی که به شما تعلق می گیرند، حالتان را خوب می کنند. شاید بخواهید با این پول برای اعضای خانواده خود خرید کنید و کادوهای ماندگار به آنها بدهید. اما مراقب هزینه ها باشید و بیهوده و افراطی خرید نکنید. برای اینکه بتوانید از زیبایی های زندگی و رویاهای رنگی لذت ببرید، باید به آنها توجه کنید. انرژی های امروز به شما کمک می کنند تا در رابطه عاطفی خود لحظه های شاد و عالی را تجربه کنید. اگر مجرد هستید، احتمال دارد امروز با فردی آشنا شوید که دقیقا تجسم رویاها شما است.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز اطلاعاتی به شما می رسد که ایده های ناب و ارزشمند در ذهنتان متبادر می کند. شما به طور ذاتی ایده و نظرات خوبی در زمینه کاری خود دارید، اما اطلاعات پراکنده ای که امروز دریافت می کند، باعث می شود تا فکرهای سازمان یافته تری داشته باشید. این مسایل شما را به سمت پیشرفت های شغلی و مالی می کشانند. از زمان های خالی خود برای نوشتن افکار و احساسات خود استفاده کنید. امروز این فرصت را دارید تا به رابطه عاشقانه خوبی وارد شوید. اگر اکنون در یک رابطه عاطفی هستید، امروز لحظه های بسیار نابی را تجربه خواهید کرد. جادویی که در هوا جاری است حس عاشقانه خوبی به شما می دهد و فرصت های عالی در اختیار شما قرار می دهد.

فال روزانه متولدین مهر

امروز از نظر فکری، روحی و کاری در بالاترین وضعیت ممکن قرار دارید. انرژی جسمی شما نیز امروز زیاد است. شاید بد نباشد بیشتر زمان امروز خود را در تنهایی سپری کنید تا فرصت کافی برای فکر کردن و برنامه ریزی در مورد ایده های خود داشته باشید. افکار خود را یادداشت کنید و اگر دوست داشتید می توانید در مورد احساسات و افکار خود با دیگران نیز حرف بزنید و آنها را در جریان رویاهای خود قرار دهید. رویاها در رابطه عاشقانه شما نیز نقش دارند. با فکر به آنها می توانید متوجه شوید چه اشتباهاتی در رابطه خود انجام داده اید و کدام مسیرها را اشتباه رفته اید. با این دید می توانید برای آینده بهتر برنامه ریزی و مشکلات را برطرف کنید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز انرژی های جسمانی بسیاری خواهید داشت و می توانید در طول روز با دوستان زیادی ملاقات داشته باشید. در کنار آنها بودن این حسن را دارد که اطلاعات بسیاری می توانید کسب کنید و بر دانش خود بیفزایید. شاید این اطلاعات در زمینه کاری برایتان مفید باشند و بتوانید با تکیه بر آنها ایده پردازی های بهتر داشته باشید. این را بدانید که امروز همه وقت شما به صحبت با دیگران و برنامه ریزی برای آینده بهتر سپری می شود. شما امروز می توانید از بکرترین رویاهای خود برای عاشق بودن استفاده کنید. این شهامت و فرصت را  دارید تا لحظه های نابی در کنار معشوق رقم بزنید و رابطه خود را بهتر از قبل کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز افرادی به خانه شما می آیند که شاید توسط دیگر اعضای خانواده دعوت شده باشند، اما دوست ندارید اکنون و امروز در کنار شما حضور داشته باشند. ترجیح می دهید تنها باشید. ذهن باز و ایده های بکری در ذهن خود دارید و بیشتر تمایلتان این است روی آنها وقت بگذارید و آنها را بپرورانید. این حضور بی مورد شما را دچار مشکل می کند. شاید بد نباشد شما بیرون بروید و برای خود تنها باشید. یا اگر به حضور شما در جمع نیازی نیست، به اتاق خود بروید و تنها باشید. اگر بتوانید برای برخی از مسایل عاطفی و مشکلات موجود در زندگی عاشقانه خود پاسخ های ارزشمند بیابید، شاید بتوانید آنها را راحت تر برطرف کنید. باید شهامت حرف زدن با یکدیگر را داشته باشید و نیازها یکدیگر را بشنوید.

فال روزانه متولدین دی

شما به طور ذاتی درک و زیرکی خوبی دارید. این استعداد، امروز بیش از هر زمان دیگر پررنگ می شود. به این واسطه می توانید میان عقل و دل خود تعادل برقرار کنید. اگر در شرایط دشوار تصمیم گیری قرار بگیرید خیلی راحت می توانید آن را مدیریت و بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. از این نعمت استفاده کنید و سعی داشته باشید درک بهتری به اطرافیان داشته باشید. انرژی های امروز در رابطه عاشقانه تان جادوی مثبت می کنند و آن را به بهترین شکل و زیباترین حالت ممکن سوق می دهند. می توانید در کنار عشقتان لحظه های نابی را تجربه کنید. هر دو از بودن در کنار هم بسیار خوشحال خواهید بود و انرژی های مثبت به هم می دهید.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از مواقعی است که احساس می کنید می توانید دنیا را در مشت خود داشته باشید. به طور عجیبی امروز حس پرانرژی بودن دارید و با تمایلات و اشتیاقات وافری که امروز دارید، تخت‌گاز به سمت برآورده کردن اهداف و آرزوهای خود خواهید رفت. اگر به دنبال یک شغل جدید هستید، امروز فرصت خوبی است. با این همه انرژی که شما دارید به خوبی از عهده همه کار بر خواهید آمد. در برآورد مزیت ها و معایب رابطه کنونی خود، بهتر است بیشتر بر خوبی های آن تاکید داشته باشید. بهترین لباس های خود را بپوشید و به زیباترین شکل خود را بیارایید و به دیدار فرد موردعلاقه تان بروید.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز در شغل یا در رابطه عاشقانه خود شاهد پیشرفت هایی خواهید بود. این رویدادها بر زندگی شخصی شما نیز تاثیر بسیاری دارند. شاید حتی به واسطه آن به مسافرت نیز بروید. اعتماد به نفس و احساسات خوب و مثبت به زندگی که امروز به شدت دچار آنها هستید، شما را سریع تر در مسیر درست تحقق آرزوها و اهداف قرار می دهند. امروز بیشتر از همیشه جذاب به نظر خواهید رسید، از آن به نفع خود استفاده کنید. در ضمن، برای بهبود رابطه عاطفی خود نیز شهامت بسیار بالایی خواهید داشت و می توانید برنامه ریزی های و سوپرایزهای عالی برای فرد موردعلاقه تان داشته باشید.  
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
◄ حیوانات ساخته روزنامه
◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
◄ حیوانات با طرح جنگل
◄ حیوانات وقتی روی شال گردن میایند
◄ حیوانات ساخته شده با سیم
◄ دوست داری در این ظرف ها غذا بخوری
◄ بادکنک هایی با طرح حیوانات
◄ طرحی جالب برای میز حلوی صندلی
◄ حیوانات شیشه ای
◄ حیوانات مد رو ز
◄ جای کیسه ای با طرح حیوانات
◄ اگر حیوانات یوگار کار میشدند
◄ ترکیب حیوانات و میوه ها
◄ طرح ها کلدان با ایده از حیوانات
◄ حیواناتی با براده های چوب
◄ Animal X-Rays
◄ حیوانات ساخته شده با گل
◄ سلفی حیوانات
◄ ماسک هایی با طرح حیواتات
◄ انگشتر با طرح حیوانات
◄ حیوانات در لباس انسان ها
◄ اگر گربه ها در قالب هنر بودند
◄ حمایت از حیوانات در قالب تبلیغات
◄ ایده های خلاف با موضوعیت حیوانات 2
◄ باغ وحش شب ها باز است
◄ ایده های خلاق برای تبلیغات با موضوع حیوانات
بعدی 1 قبلی