پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

کباب گربه !!!

مردی با مراجعه انجمن های حمایت حیوانات به نگهداری گربه های بی سرپرست ابراز علاقه می کرد. مسئولان این انجمن ها غافل از سرنوشتی که در انتظار گربه ها است، حیوانات بی زبان را به مرد تحویل می دادند.

جام جم آنلاین: مردی با مراجعه انجمن های حمایت حیوانات به نگهداری گربه های بی سرپرست ابراز علاقه می کرد. مسئولان این انجمن ها غافل از سرنوشتی که در انتظار گربه ها است، حیوانات بی زبان را به مرد تحویل می دادند.

به گزارش لومتن، یک مرد 50 ساله اهل لومباردیا در شمال ایتالیا به انجمن های حیوانات این منطقه مراجعه می کرد و نسبت به گربه های بی سرپرست بی اندازه ابراز علاقه نشان می داد. مسئولان انجمن ها نیز با توجه به علاقه این مرد گربه هایی را که انتخاب می کرد برای نگهداری به او می دادند.

او پس از گرفتن گربه ها به خانه باز می گشت ، گربه را پس از کشتن ، پوست کندن و تمیز کردن داخل فر می گذاشت و کباب می کرد. مرد سپس از دوستانش دعوت می کرد تا برای ضیافت شام به خانه اش بیایند.

مسئولان انجمن حمایت حیوانات « آیداآ» ​پس از اینکه مرد 15 گربه را برای نگهداری از این انجمن دریافت کرد اندک اندک نسبت به این مرد مشکوک شدند. این پرسش برایشان پیش آمد که مرد دوستدار گربه ها با این تعداد «پیشی نازنازی» در خانه اش چگونه کنار می آید؟

به ویژه مرد در انتخاب گربه ها سلیقه ای مخصوص به خود داشت: او گربه های جوان ، سیاه رنگ و چاق و چله را ترجیح می داد. سرانجام پس از چند ماه این مرد 50 ساله متاهل و پدر دو فرزند در حین ارتکاب جرم دستگیر شد.

کارکنان انجمن حمایت حیوانات « آیداآ» یک گربه تازه را برای نگهداری به مرد دادند و ساعتی بعد به خانه او مراجعه کردند. درست سر وقت! زمانی که استاد آشپز یک گربه سیاه 3.5 کیلویی را پس از پوست کندن و تمیز کردن داشت داخل فر اجاق می گذاشت.

کباب گربه !!!

مرد فورا به گناهان خود اعتراف و تایید کرد که با گوشت گربه های ضیافت شام  برپا می کرده و آنها را با دوستانش می خورده است.

پلیس مرد را دستگیر کرد و او به دلیل رفتار بی رحمانه با حیوانات با مجازات 3 تا 18 ماه زندان و جریمه ای حدود 12 هزار یورو مواجه است.

با اینکه دستگاه قضایی ایتالیا چنین جرائمی را به شدت مجازات می کند ، باید به این نکته اشاره کرد، براساس سنتی باستانی در مناطق شمال ایتالیا گربه یکی از غذاهای مورد علاقه مردم بوده و حتی در زمان حال ، هر سال بیش از 700 گربه در ایتالیا سرنوشتشان به ماهیتابه و سر میز غذا ختم می شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos