پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز جمعه - ۲۲ آذر ۱۳۹۲

فال روز جمعه - ۲۲ آذر ۱۳۹۲
ال روزانه متولدین فروردین

امروز همه انرژی خود را در زمینه روانشناسی آدم ها صرف خواهید کرد. بهترین روز برای ارایه نظرات خود نیز هست و می توانید به افرادی که به کمک شما نیاز دارند، کمک کنید. اگر به ذات درونی خود ایمان داشته باشید می توانید با کمک به دیگران آنها را در مسیر درست هدایت کنید. حتی در این راه شاید با فردی مواجه شوید که شما را به دنیای جدیدی می برد. البته، روابط عاشقانه و عاطفی امروز چندان برایتان آسان نیست. عشق، نامزد یا همسر شما بسیار ایرادگیر و مشکل پسند شده است و تحمل این شرایط برای شما چندان خوشایند نیست. با اینکه رابطه عاطفی خوبی را تجربه نمی کنید اما هرگز صداقت خود را از دست ندهید و وفادار بمانید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز احتمالا احساسات شدید و پرخاشگرایانه خواهید داشت. برخی مسایل خاکی و دنیوی باعث به وجود آمدن بحثی بزرگ می شوند که حتی ممکن است به خشونت نیز کشیده شود. شاید با خود فکر کنید امروز چندان خوب نیست و هر چه مشکل و هیجان منفی است بر سر شما خالی می شوند. اما خواسته یا ناخواسته، به همه روابط و کارهای اطرافیان توجه می کنید و این می تواند موجب رنجش های بیشتر شما بشود. اگر دوست دارید یک رابطه عاشقانه بسیار آرام را تجربه کنید، احتمالا از رویدادهای پیش رو بسیار تعجب خواهید کرد. امروز رابطه دونفره شما با مشاجره ادامه خواهد داشت و حرف هایی که از زبان طرف مقابل می شنوید بسیار برایتان سنگین و ناراحت کننده هستند و تاب تحملشان را ندارید. شاید بهتر باشد کمی از هم دور باشید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در فاز انتقادی و اعتراضی هستید. البته نه به این مفهوم که روز شادی در پیش ندارید. اما ارتباط با دیگران برایتان چندان آسان نخواهد بود. برای مدت طولانی برای جلب توجه دیگران و برانگیختن تحسین آنها تلاش می کرده اید، اما امروز نمی توانید این وضعیت را تحمل کنید. امروز احساس می کنید حتما باید با عشق خود حرف بزنید. اما این سوال مطرح می شود که آیا این حرف زدن بر احساسات واقعی شما دونفر تاثیری دارد؟ شما با خود تصور می کنید به اندازه کافی با هم آشنا شده اید و باید به تصمیمات جدی تر فکر کرد. اما توصیه می کنیم امروز هیچ کاری در این زمینه انجام ندهید و تصمیمی هم نگیرید.

فال روزانه متولدین تیر

روز بسیار خوبی پیش رو دارید. خوش بینی و خلاقیت توشه امروز شما هستند. شما خودتان می توانید فرصت های بسیار خوبی برای خوشحالی خود به وجود بیاورید. در میان رویدادهای امروز، با فردی مواجه خواهید شد که قلب شما را تسخیر می کند. اما مراقب باشید. نباید خیلی سریع عاشق شوید زیرا فرصت ها و موقعیت های خوبی در انتظار شما هستند. اگر قرار است امروز برای نخستین بار با فرد خاصی ملاقات کنید، برای اینکه خیلی مشتاق به نظر نرسید، خیلی هم بی حال و افسرده خود را نشان ندهید. کاملا متعادل رفتار کنید و با توجه به تکنیک های خوب حرف زدن، خود را در دل طرف جا کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

روزی که منتظر آن بودید بالاخره آمد. امروز همه انرژی از دست رفته خود را باز خواهد یافت و می توانید به زندگی شخصی خود سروسامان اساسی بدهید. با فکر بازی که امروز خواهید داشت، مسایل و مشکلات مالی خود را نیز مدیریت و برای آنها برنامه ریزی کنید. شاید حتی هدایا یا پاداش مالی هم دریافت کنید. انرژی های امروز این شهامت را به شما و فرد مورد علاقه تان می دهند تا در مورد آینده خود صحبت و برنامه ریزی بهتری داشته باشید. این همفکری رابطه شما را بهتر نیز می کند و لحظه های شادی پیش رو خواهید داشت.

فال روزانه متولدین شهریور

تصور کنید امروز در کارگاره خلاقیت قرار دارید و از شما خواسته شده است با همه ابزاری که در اختیار دارید، ایده پردازی کنید و مهارت های خود را به نمایش بگذارید. این طرز فکر به شما کمک می کند تا خلاقیت های جالبی به خرج دهید و کارهای هنری خوبی نیز خلق کنید. اما باید بدانید هیچکس غیر از خودتان از این خلاقیت ذوق زده نمی شوید. امروز باید برای تحمل رویدادهای عاطفی زندگی خود، کمی حس شوخ طبعی داشته باشید. امروز با مشکل مهمی مواجه خواهید شد که وظیفه خود می دانید در رابطه با آن با عشق یا نامزد خود صحبت کنید. به خیال خود به او لطف می کنید اما در واقع او را در دردسر می اندازید.

فال روزانه متولدین مهر

زندگی خصوصی شما در حال تغییرات اساسی است. این تغییرات شامل ایجاد تغییرات بزرگ در رفتار و طرزفکر شما هستند. اگر زندگی کنونی شما برایتان ناراحت کننده و دردآور شده است، به جای فرار یا واکنش های شدید و عصبی، سعی در پیدا کردن راهکار مناسب داشته باشید. امروز از رفتارهای عشق خود بسیار تعجب خواهید کرد. گاهی با خود تصور می کنید دوستی و رابطه ها در ذهنتان بسیار بهتر و زیباتر از واقعیت پیش می روند و همین فکر شما را از رابطه ها ناامید می کند. اما اجازه ندهید رویدادهای امروز شما را برای همیشه در این فاز فکری نگه دارند.

فال روزانه متولدین آبان

اگر امروز در کلاسی ثبت نام کردید که با فعالیت های معمول شما در زندگی فرق دارد، خیلی تعجب نکنید. به طور مثال، شاید امروز به طور ناگهانی احساس کنید باید برخی مسایل کامپیوتری را بیاموزید. این به هیچ عنوان بد نیست. یادگیری در هر زمینه ای به رشد فکری و علمی انسان ها کمک می کند. پس از حرف هایی که ممکن است اطرافیان مطرح کنند خیلی ناراحت نباشید. امروز به هیچ عنوان مجبور نیستید نظر فرد خاصی را به خود جلب کنید. از این امید واهی که شاید او لطف بزرگی در حق شما انجام دهد نیز بیرون بیایید. سعی کنید خودِ واقعیتان باشید. این ساده ترین روش برای جلب توجه دیگران است.

فال روزانه متولدین آذر

رویدادهای امروز به شما کمک می کنند تا متوجه شوید هیجانات واقعی همیشه آنهایی نیستند که دیگران پیشنهاد می کنند. اگر در حال حاضر نوعی سرگرمی را برای خود انتخاب کرده اید که چندان باب میل نیست، چرا آن را ادامه می دهید؟ خودتان به خوبی می توانید تشخیص دهید چه ورزش یا تفریحی خوشایند شما است، پس به خودتان بیشتر از دیگران اعتماد کنید تا بتوانید به درستی نیازهای درونی را برطرف کنید. امروز این شهامت را خواهید یافت تا در مورد مسایل خاصی با فرد مورد علاقه خود صحبت کنید. اما این صحبت، باعث پدیدار شدن مشکلاتی است که تاکنون زیر مسایل دیگر پنهان شده بودند. برای حل این مسایل باید با هم جدی صحبت کنید و امروز بهترین فرصت است.

فال روزانه متولدین دی

امروز هیچکس به اندازه شما نمی تواند آینده نگری درست داشته باشد. ابداعات و خلاقیت های زیادی در سر دارید که شاید شما را به پیوستن به گروهی از پیشگامان خلاقیت سوق دهند. روش ها و کارهای گذشته چندان برایتان جالب نیستند و از نظر شما قدیمی شده اند. به همین دلیل تمایلی به ادامه آنها ندارید. از این که ذهنتان چهارچوب مشخصی داشته باشد نیز متنفر هستید. خیلی مراقب باشید تا دچار تضاد نشوید. امروز در تصمیم گیری های خود بسیار آزاد هستید و می توانید بر همه شک ها و افکار مفی خود فائق بیایید. اما مراقب باشید با این استقلالی که دارید به رابطه کنونی خود صدمه نزنید.

فال روزانه متولدین بهمن

هیچ زمانی به اندازه امروز احساس خوب در زندگی نداشته اید. همه اشتباهات، ترس ها، پیچیدگی ها و احساسات بد از زندگی شما رخت خواهند بست. در خانه و محل کار خود کاملا موفق خواهید بود. به طور کلی، یکی از بهترین روزهای زندگی خود را تجربه می کنید و می توانید درک بهتری از آینده خود داشته باشید. در رابطه عاطفی خود نیز اگر فرد موردعلاقه تان بر انجام کاری که شما با آن مخالف هستید، اصرار ورزید، آخرین اخطار را به او بدهید. امروز همه علاقه شما به شنیدن حرف های درست و حقیقی است.

فال روزانه متولدین اسفند

طالع بینی امروز شما رویدادهای بسیار عالی برای شما نشان می دهند. اگر مشکلی هم برایتان پیش آمد با لبخند و بی تفاوتی از کنار آن بگذرید تا روز خوبشما را خراب نکنند. مراقب رفتارهای خود نیز باشید تا مبادا باعث شوند احتیاط و آینده نگری خود را از دست بدهید. از نظر عاطفی و روابط عاشقانه دوست دارید با فردی که توجهتان را جلب کرده است صحبت کنید. اما او از شما دور است. شاید این مساله چندان هم بد نباشد زیرا بهتر می توانید متوجه احساساتی بشوید که بین شما ایجاد می شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos