پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گیاهخواران جوان!برخی از کودکان و نوجوانان از بدو تولد گیاهخوار بوده اند، بعضی از آنها به علت گیاهخوار شدن افراد خانواده به پیروی از آنها پرداخته اند، و برخی دیگر هم تصمیم گرفته اند که به طور مستقل سبک زندگی و رژیم غذایی خود را تغییر دهند. مهم نیست که یک جوان برای چه مدتی و با چه انگیزه ای گیاهخواری را برمیگزیند؛ به هر صورتی که باشد کلید سلامتی در این رژیم، فقط استفاده از انواع متنوع مواد مغذی است. غذاهای گیاهی عمدتا شامل انواع غلات، حبوبات، آجیل، دانه ها، میوه ها و سبزیجات هستند.
یکی از نکات مهم این است که کودکان گیاهخوار حتما باید به منابع گیاهی قابل اطمینان کلسیم، ویتامین D و ویتامین B12 دسترسی داشته و مواد غذایی دارنده ی این مواد را به خوبی بشناسند.

گیاهخواران جوان!


کودکان و نوجوانان گیاهخوار چه میخورند؟

غذاهای گیاهی مورد علاقه ی بسیاری از جوانان وگان عبارتند از همبرگر گیاهی، توفو، سانویچ کره ی بادام زمینی و ژله های گیاهی، غلات صبحانه با آبمیوه و شیر سویا، پنکیک، ماکارونی، پیتزای سبزیجات با پنیر سویا، سیب زمینی له شده، سبزیجات خام، میوه های تازه، کلم بروکلی با سس سویا و بسیاری از غذاهای ساده که افراد غیر گیاهخوار هم مصرف میکنند، مثل انواع خورش ها و سوپها و غذاهای برنجی که همیشه میتوان مواد گوشتی آنها را با سویا و قارچ و سبزیجات مختلف جایگزین کرد. 

غذاهای گیاهی تنوع زیادی دارند و تقریبا هر غذایی را میتوان با استفاده از مواد گیاهی جایگزین و مصرف کرد. دستورهای غذایی گیاهی زیادی در سایتهای مختلف موجود است و معمولا شهرهای بزرگ همگی رستوران گیاهی دارند.


در مورد فشار همسالان چطور؟

همه ی خانواده ها و افراد گیاهخوار سعی میکنند از عقاید خود در برابر فشار دیگران دفاع کنند. اکثر خانواده ها، چه گیاهخوار و چه غیر گیاهخوار، در کارهای متفاوت، شیوه های متفاوتی را مورد استفاده قرار میدهند. در خانواده های گیاهخوار توضیحات متناسب با سن فرزندان در رابطه با گیاهخواری، به آنها کمک میکند که بتوانند برای همسالان مخالف خود شیوه های خانوادگی خویش در تغذیه و سبک زندگی را توضیح داده و با فشار آنان کنار بیایند. 

در بسیاری از مناطق ایالات متحده گیاهخواران را افرادی سرد مزاج خطاب میکنند! 
اریک بلوم، نوجوانی 13 ساله است که از بدو تولد گیاهخوار بوده است و به افراد پیشنهاد میکند که "گیاهخواری را آسان و طبیعی در نظر بگیرید و بدانید که با مواد ساده ی فروشگاه ها هم میتوان یک گیاهخوار بود."
ساری استایلر کودکی 8 ساله است و توضیح میدهد که " من بیشتر اوقات به اینکه گیاهخوار بشوم علاقه دارم. گاه اوقات که من به خانه ی افرادی میروم که گوشت میخورند، از من میپرسند "تو چه چیزی میخوری؟!" و من جواب میدهم هر چه که داشته باشید! و معمولا برای من پاستا و همبرگر گیاهی می آورند که خیلی هم دوست دارم!

نوجوانان و کودکان گیاهخوار میتوانند با تقسیم غذاهای گیاهی خود با همسالان، به آنها ثابت کنند که گیاهخواری بر خلاف تصور عموم، دارای تنوع فراوانی است.


گیاهخواران جوان مواد مغذی مورد نیاز را چگونه بدست می آورند؟

ویتامین B12: این ویتامین در غذاهای غنی شده شامل شیر سویا و شیر برنج، غلات صبحانه و برخی از سبزیجات ارگانیک وجود دارد.

ویتامین D: قرار گرفتن در نور خورشید طبیعی ترین راه دریافت ویتامین D است. اما اگر به اندازه ی کافی زمان برای قرار گرفتن در نور خورشید وجود نداشته باشد، باز هم برخی از آبمیوه ها و شیرهای گیاهی با این ویتامین غنی شده اند. (قارچ های ارگانیک نیز مقداری از این ویتامین را در اثر تابش نور خورشید در خود ذخیره کرده اند.)

کلسیم: منابع گیاهی اصلی کلسیم عبارت اند از پرتقال، توفو، سبزیجات برگ سبز تیره مانند گل کلم، کلم پیچ، شلغم و اسفناج، لوبیا چیتی، بادام و شیر سویا.

پروتئین: لوبیاها و حبوبات، غلات، محصولات سویا، آجیل، روغن انواع دانه ها و برخی میوه جات و سبزیجات مانند کاهو، کلم بروکلی، هندوانه، آووکادو و انواع توت بهترین منابع پروتئین برای کودکان هستند که باید انواعی از این مواد به طور روزانه توسز آنها مورد استفاده قرار بگیرد.

آهن: آهن در غلات کامل و سبوسدار، لوبیای خشک، سبزیجات سبز رنگ و انواع میوه ها، به ویژه میوه های خشک، به فراوانی وجود دارد. (برای جذب بهتر آهن، باید همراه آنها ویتامین C، مثلا گوجه فرنگی و پرتقال مصرف شود)


میان وعده های غذایی

کودکان و به ویژه کودکان فعال در بین وعده های غذایی احساس گرسنگی میکنند. بهترین میان وعده ها برای آنها سبزیجات و میوه جات و آجیل و ذرت بو داده و سپس انواع محصولات سویا و آبمیوه ها و غذاهای گیاهی ساده هستند. اطمینان حاصل کنید که در میان وعده های غذایی مقدار زیادی میوه و سبزی مصرف میکنید.


کودکان را در آماده سازی مواد غذایی مشارکت بدهید

حتی کودکان خیلی کوچک هم در آماده سازی سالاد میوه ها و سبزیجات و انتخاب مواد اولیه ی مناسب برای غذاها توانایی زیادی دارند. نوجوانان بزرگتر هم میتوانند انواع ساندویچ ها و غذاهای گیاهی را به تنهایی آماده کنند. اگر آنها را در پخث غذا شرکت دهید، علاقه ی آنها به خوردن غذاهایی که خود در آماده کردن آن نقش داشتند، بیشتر و بیشتر میشود.


تغذیه ی گیاهخواران تازه کار!

برای کودکانی که به تازگی گیاهخوار شده اند، ساندویچ های گیاهی در اشکال مختلف، مخلوطی از سبزیجات و میوه های تکه تکه شده، و غذاهای خودمانی و نزدیک تر به عرف جامعه مثل ماکارونی، سانویچ کره ی بادام زمینی (و غذاهای سنتی ایرانی) را بیشتر امتحان کنید. سعی کنید غذاها را به شکل های مختلف در بیاورید و در آنها تنوع ایجاد کنید.
برخی از کودکان دوست ندارند که متفاوت از بقیه باشند. اگر کودکی اینگونه بود، سعی کنید اکثر اوقات به او غذاهایی ارائه دهید که معمولا افراد غیر گیاهخوار هم مصرف میکنند و به نوعی آن را با مواد گیاهی جایگزین کنید تا کودک احساس متفاوت بودن نداشته باشد. در خانواده هایی که همه ی اعضا گیاهخوار نیستند سعی کنید غذاهایی آماده کنید که مورد علاقه ی همه باشد یا بتوان آن را به چند شکل مختلف آماده کرد.

در نهایت، اگر فرزند شما تصمیم به گیاهخوار شدن گرفته است، به دلایل و حرفهای او گوش دهید و سعی کنید به این تصمیم او احترام بگذارید.مترجم: 
ToOoTi

منبع: Vegetarian Resource Group

PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread127036.html#ixzz2ZJHXs3ep 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)