پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

تبلیغات زودهنگام موسسات دوره‌های آمادگی پیام‌نور

تبلیغات زودهنگام موسسات دوره‌های آمادگی پیام‌نور
دانشگاه پیام‌نور فعلا تصمیمی برای برگزاری دوره فراگیر ندارد.

موسسات برگزار کننده کلاس‌های آمادگی فراگیر پیام‌نور این بار نیز زودتر از همیشه و قبل از اینکه دانشگاه پیام‌نور تصمیمی برای برگزاری دوره‌های فراگیر داشته باشد، تبلیغات خود را با عناوین و شیوه‌های مختلف آغاز کرده‌اند و گاها داوطلبان مشتاق به تحصیل را در دام تبلیغات خود قرار می‌دهند.

باتوجه به اینکه دور جدید ثبت‌نام‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور هنوز آغاز نشده و نوع رشته‌ها و منابع آن نیز مشخص نشده است، اما برخی از موسسات آموزش عالی آزاد که برگزار کننده کلاس‌های آمادگی دوره‌های فراگیر پیام‌نور هستند، بدون توجه به این موضوع تبلیغات زودهنگام خود را با عناوین مختلف همچون «آغاز پذیرش دوره‌های فراگیر پیام‌نور»، «بدون کنکور وارد دانشگاه شوید» و غیره و با ابزارهای گوناگون چون پیامک، ایمیل، پخش تراکت آغاز کرده‌اند.

دراین میان هرچند که بارها و بارها از سوی مسئولان آموزش عالی بر غیرقانونی بودن نحوه اینگونه فعالیت‌ موسسات تاکید شده است، اما هنوز نیز برخی داوطلبان فریب این گونه موسسات را می‌خورند.

در این راستا، دکتر حسن زیاری رییس دانشگاه پیام‌نور در این باره با تاکید بر اینکه موسسات فراگیر تا زمانی که زمان دقیق ثبت‌نام و دوره‌های فراگیر مشخص نشود، امکان تبلیع برای ثبت‌نام داوطلبان در کلاس‌های آمادگی فراگیر را ندارند، تصریح کرد: هرگونه اطلاع‌رسانی درباره پذیرش جدید دوره‌های فراگیر از طریق دانشگاه پیام نور اعلام خواهد شد.

وی در خصوص موسسات فراگیر پیام‌نور که تبلیغات خود را آغاز کرده‌اند، گفت: تبلیغات این موسسات غیرمجاز است و داوطلبان مراقب باشند، چرا که هنوز دانشگاه تصمیم برای برگزاری دوره فراگیر ندارد و منابع و رشته‌های نیز مشخص نمی‌باشد.

به گزارش ایسنا، داوطلبان دوره‌های فراگیر دانشگاه پیام‌نور که تمایل دارند در کلاس‌های آمادگی موسسات قبل از برگزاری آزمون فراگیر که صرفا از طریق سازمان سنجش برگزار می‌شود، شرکت کنند، مراقب باشند تا علاوه بر اطلاع دقیق از اینکه موسسه مربوطه دارای مجوز از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی است، قبل از اطلاع و فراخوان رسمی از سوی دانشگاه پیام‌نور نیز در این کلاس‌ها ثبت‌نام نکنند.نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos