پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

آموزش آوردن اشیاء مورد نیاز شما توسط سگ

آموزش  آوردن اشیاء مورد نیاز شما توسط سگ
زمانی این آموزش آغاز می شود که سگ کاملا تربیت پذیر شده است و به تمام دستورهای شما پاسخ مثبت می دهد. شما تصمیم داری سگتان به دستور شما روزنامه، دفتر تلفن، دمپایی رو فرشی و... برایتان بیاورد: بیاد داشته باشید وسیله ای که سگ قرار است برای آوردن آن آموزش ببیند نباید حتی یکبار نیز به وسیله آن تنبیه شده باشد و حمل آن برای سگ نباید در مراحل اولیه سخت و دست و پا گیر باشد.

 


 
مرحله اول: شناخت وسیله است. سگ در ابتدا باید نام آن را بیاموزد. شما روبروی سگ قرار گرفته وسیله مورد نظر را به آن نشان داده و نام شی را تکرار می کنید و به سگ جایزه می دهی. حال همان وسیله را در کنار چند شی دیگر قرار داده و نام آنرا تکرار می کنید. زمانی که سگ وسیله مورد نظر را پیدا کرد حیوان را تشویق کرده و به آن جایزه می دهید.

مرحله دوم: و سیله را در مکانی که سگ آنرا میبیند قرار داده و همراه سگ به کنار وسیله رفته نام آنرا تکرار کرده زمانی که سگ شی را به دهان گرفت فرمان بیار را می دهید و با سگ به سمت صندلی رفته بر روی آن می نشینید فرمان بشین را داده جایزه را به دهان سگ نزدیک کرده و فرمان بده را می دهید و سگ برای گرفتن جایزه دهان را باز می کنی و شما قبل از آنکه وسیله مورد نظر از دهان سگ به زمین بیفتد آنرا گرفته و سگ را تشویق می کنید.

مرحله سوم: در این مرحله وسیله را در محیط آموزش قرار داده خود بر روی صندلی نشسته و به سگ این چنین دستور می دهید: جسی روزنامرو بیار زمانی که سگ گوشها را پایین انداخته و با سری کج به شما مستقیم نگاه می کند یعنی متوجه منظور شما نشده و باید روند آموزش از اول آغاز شود اما اگر سگ آموزش را یاد گرفته باشد شروع به جستجو و بو کردن اشیا می کنی. در صورت یافتن و آوردن به سگ جایزه می دهید و در غیر این صورت سگ را به کنار شی می برید (بدون بردن نام آن وسیله) و اگر وسیله را تشخیص داد شما بر روی صندلی نشسته و فرمان بیار را می دهید و به سگ جایزه می دهید.

مرحله چهارم: وسیله را در اتاق و یا جایی دور از چشم سگ قرار می دهید فرمان کامل آوردن وسیله را به سگ می دهید و مانند مرحله سوم عمل می کنید.
یاد گیری این آموزش کاملا به صبر، حوصله و دقت صاحب سگ بستگی دارد و طول مدت یادگیری آن برای نژادهای کوچک دو هفته و برای نژادهای بزرگ یک هفته می باشد.
 
 
 
 
 
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos