پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

به طبیعت برگردیم

ستمگری و کشتار بی دلیل و غیر ضروری نسبت به حیوانات دشنام و ناسزا به شرافت و مقام انسانی است. اگر با ذهنی سالم به این حیوانات بنگریم نباید آنها را اشیائی برای ارضاء حس تنوع طلبی خود تصور کنیم. آنها نیز موجودات زنده ای هستند که هم مفهوم درد را حس می کنند و هم شادی را، هم مهربانی مادری دارند و هم ترس از مرگ.

کدامیک از این حیوانات معصوم پت دلبند شما و کدامیک غذای شما هستند؟ چرا؟کتاب آوانسیان به نام خام خواری یک کتاب مقدس است... . این کتاب اساس تغذیه آتی بشر را نشان می دهد. این کتاب باعث می گردد تا انسان ها دیگر در جهنمی از بیمارستان و داروخانه های متعدد و آسایشگاهها و مراکز روان درمانی و غیره غیره زندگی نکنند. بلکه با چند عدد میوه و سبزی روزها شاداب و سالها تندرستی داشته باشند. آری انسان های آینده، علم پزشکی ندارند.
دانش پزشکی یک انحراف است. انحراف بشریت متمدن.
این دانش به طور کلی غلط است زیرا بر یک فرض اشتباه بنیان گذاشته شده است.
آن فرض غلط اینست : پخته خواری و گوشت خواری راه صحیح تغذیه بشر است و اگر کسی بیمار شد باید برای او فکری کرد.
اما اصلا این طور نیست... .
آیا خدای بزرگ آنقدر نادان بوده که غذای او را ما باید بپزیم ؟ آیا او آنقدر بیرحم بوده که از ما خواسته تا همدیگر را برای سیری بکشیم؟

او از مواد خام طبیعی که در طبیعت است برای ما با نور خورشید، غذایی کامل ساخته که این کار او پختن نام دارد. اما ما کار او را ناقص پنداشته و غذای کامل او را خام تصور نموده و بر اجاق آشپزخانه می سوزانیم و خاکستر آنرا می خوریم. او این گناه بزرگ ما، که غذای او را کشته و سپس خورده ایم را نه تنها نمی بخشد بلکه به سرعت با بیماریها و مرگ عقاب می گوید.


ما غذای مرده و کشته شده و سوخته را می خوریم. به عبارتی دیگر ما مرده خوار و قاتلیم که روزانه دهها گرم خاکستر می خوریم .
آیا شایسته ماست که خاکسترخوار باشیم.


فرض صحیح اینست: خدای دانا و توانا برای هیچ کس بیماری و مرگ مصنوعی نخواسته است و غذای طبیعی و سالم او را خلق کرده و در طبیعت گذارده است. اگر کسی این غذا را نیابد و نخورد باقی نخواهد ماند.
واضح است که اگر آن را بیابد و با آتش بسوزاندش و بعد بخورد، این عین نخوردن که بدتر از آنست. این کاملا ناسپاسی است.


گوشت خواری نوعی ناسپاسی پیشرفته و مدرن است.
بدتر از آن اینست که بگوییم اگر انسانی یا حیوانی مریض شد؛ خدا برای او علاجی باقی نگذاشته است. و باید با دانش پزشکی انواع داروهای شیمیایی و غیر طبیعی آفرید و به او خوراند.
اما این طور نیست، کافی است که شما به بیمارستان نروید و از پزشک که علمش بر این پایه غلط بنا شده دوری جویید، و به خدا پناه برده و فقط میوه و سبزیجات خام میل کنید خواهید دید که به سرعت در چندین شبانه روز و چندین ماه به بهبودی و سلامتی و طول عمر بیشتر می رسید.
دارو خواری نوعی خدانشناسی متمدنانه و عالمانه است.
مرگ بر پخت و پز، مرگ بر پزشکی، مرگ بر داروخانه، مرگ بر دانشمندان گمراه و گیج.

کتاب خام خواری (زنده خواری) فلسفه زنده و تندرستی نوشته آرشاویردر آوانسیان، وحی منزل الهی است، اگر هدایت؛ وحی منزل الهی نیست، پس وحی منزل الهی چیست؟

او بعد از کشته شدن دو کودک جگر گوشه اش، که به خاطر تعهد به دستور طبیبان منحرف دانش فاسد پزشکی که فرموده بودند این کودکان مریض را از میوه و سبزی منع کن و فقط گوشت و جوجه کباب و پلو به خوردشان بده به سر عقل آمد و با عنایت الهی به راه راست که میوه خواری می باشد هدایت شد، و با تولد دخترش آناهید در کهنسالی، هرگز به او در طول عمرش گوشت و لبنیات و تخم مرغ نخورانید و با اراده ای آهنین تا آخر عمرش خانواده ای گیاهخوار باقی ماند و بارها در زنده خواری کتاب تالیف کرد و در کشور های مختلف به چاپ رساند تا مردم را از این راز ساده اما بزرگ آگاه سازد. آنهم مردمی که، حاضر نیستند خدای خود راپرستش کنند و میوها و غذایی که او به رایگان در اختیار مردم قرار داده را تناول نمایند که اگر هم چنین کنند، ابتدا به فریب اهریمن بر اجاق گاز سوزانده و سپس خاکستر آن را میل می کنند. خدا نیز آنها را نمی بخشد و خدا نیز این گناه بزرگ که غذای او را بسوزانی را به بیماری و پیری زودرس و مرگ مصنوعی مجازات می کند.


 
بارخدیا؛ ما در گمراهی بزرگی بودیم!، ما فریب اهریمن را خوردیم!، پدران ما نیز چنین می کردند!، اکنون ما را ببخش و پاکیزه نما، و یاری فرما تا در این نهضت مقدس زنده خواری، پابرجا بمانیم و موفق شویم و دوستان و اقوام خویش را آگاه سازیم.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos