پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه ، فال امروز پنج شنبه ۱۰ دی ۸۸
فال روزانه ، فال امروز پنج شنبه ۱۰ دی ۸۸¤ فال های این بخش، همه روزه از منابع معتبر ستاره شناسی دریافت میشود ¤


فروردين ماه : شما مستقل، مطمثن، هوشيار و در انجام هرکاري که تصميم به اجراي آن ميگيريد، مصمم هستيد.
آرزويي پنهاني در دل داريد که با توکل به خداوند متعال و سعي و تلاشي که در اين راه داريد حتما پيروز خواهيد شد.
به زودي پله هاي موفقيت و کاميابي را طي کرده و از حمايت هاي اعضاي خانواده بهره خواهيد برد .

ارديبهشت ماه : در زمينه موسيقي از توانايي هاي ويژه اي برخوردار هستيد پس چه خوب است که از اين استعداد و توانايي خود به نحو مطلوبي استفاده کنيد.
براي انجام هر کاري علاقه شرط اول است البته به شرط آنکه صبور و بردبار باشيد. در طالع امروز شما سود مالي مختصري به چشم ميخورد.

خرداد ماه : از تعارض و بگو مگو با ديگران خسته شده و مايل به ادامه آن نيستيد.
شما به شرايط مسالمت آميز و محيط آرامي نياز داريد تا آرامش فکري خود را به دست آورده و تجديد قوا کنيد.
از اينکه ميبينيد روزگار بر وفق مرادتان نيست دچار نا اميدي و تشويش خاطر نشويد ؛ فراموش نکنيد که اعتماد به نفس يکي از شرط هاي موفقيت است.

تير ماه : از همدردي ديگران احساس رضايت خاطر ميکنيد ؛ احساس ميکنيد بار سنگيني از مشکلات را بر دوش ميکشيد با اين حال شما از آرمان ها و اهداف خود دست نميکشيد و با انعطاف پذيري و سازگاري کامل بر دشواري ها غلبه خواهيد کرد.
نگراني که بابت مشکلات يکي از دوستانتان داريد به مرور زمان برطرف خواهد شد در اطراف شما چشماني هستند که مواظب اعمال و رفتارتان هستند و از شما غافل نميشوند.

مرداد ماه : احساس ميکنيد آن طور که بايد از زحمتتان قدرداني نميشود و خواستار اين هستيد که ديگران پي به ارزش هاي شما برده و برايتان احترام قايل بشوند.
به زودي در يک فعاليت پر تحرک و هيجان آور شرکت خواهيد کرد و احساس نشاطي در وجودتان پديد خواهد آمد که روحيه کاريتان را دو چندان خواهد کرد.

شهريور ماه : مدتي طولاني است که با کار کردن مداوم و خسته کننده خود را سرگرم کرده ايد بايد بيشتر به فکر سلامتي خود باشيد تا خداي ناکرده به مرور زمان از پا در نياييد.
ورزش و استراحت کوتاه مدت را حتما در برنامه روزانه خود بگنجانيد تا از مشغوليت ها و دغدغه هاي کاري خود بکاهيد.

مهر ماه : به آساني تحت تاثير محيط پيرامون خود قرار گرفته و به راحتي از عواطف ديگران متاثر ميشويد.
احساسات پاک و بي آلايش شما قابل تحسين است اما بايد مواظب سوء استفاده افراد سودجو باشيد.
از طرف يک دوست يا همکار مورد انتقاد قرار خواهيد گرفت ؛ از عکس العمل سريع و بدون تفکر بپرهيزيد که به نفعتان نيست.

آبان ماه : رنج و اندوه زيادي را در برابر عشق تحمل ميکنيد و عواطف و احساساتتان را به راحتي بروز نميدهيد و اين موجب گوشه گيري و انزواي شما ميشود.
در اطرافتان دشمن ناداني داريد که بهتر است هر چه زودتر تا براي شما خطري ايجاد نکرده از او دوري کنيد.

آذر ماه : يک بدقولي آزاردهنده که موجب کدورت بين شما و دوستي صميمي ميشود روابطتان را با ايشان تيره و تار خواهد کرد ؛ هيچ گاه سعي در توجيه اشتباهات خود نکنيد که اين کار اوضاع را بدتر خواهد کرد و مشکلات را بيشتر.

دي ماه : در زندگي مايل به پنهان کاري هستيد و بدون احتياط روابط نزديکي با ديگران برقرار نميکنيد.
ممکن است غم و اندوهي کوتاه مدت به سراغتان بيايد ؛ از انزوا و گوشه گيري بپرهيزيد ؛ به زودي فردي تازه وارد به بستگان شما ميپيوندد که قدمي خير و پربرکت دارد.

بهمن ماه : اطرافيان از معاشرت و رفت و آمد با شما لذت مي برند ؛ شخصي به کمک شما نياز دارد اما توان مطرح کردن مشکلش را ندارد بهتر است او را در اين امر ياري دهيد.

اسفند ماه : براي يک زندگي ايده آل تلاش ميکنيد اما در اين راه بايد از همفکري و مشورت با افراد با تجربه و کاردان استفاده کنيد.
در کارتان ريسک نکنيد و مطالعه و تحقيق جلو برويد تا موقعيتتان به خطر نيفتد ، پيشرفت در هر کاري نياز به زمان دارد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos