پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 28963    |     صفحه 1 از 1610
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

فـال روزانه 91/6/5

 

 

فـال روزانه 1391/06/05
فروردین
 
يک شادماني غيرمترقبه در راه داري. ترس يا ترديدي که مدتي ذهن و فكرت را مشغول كرده بود، به زودي برطرف خواهد شد و تو به آرامش مي‌رسي.
 
پیش بینی روابط شما: لجبازيت، تو را از ديگران متمايز مي‌سازد و تو بشدت از آن راضي هستي. اما اين لجبازي‌ها دوست و يا همسرت را آزار مي‌دهد.
 
 فـال روزانه 91/6/5
پیش بینی شغل شما: اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.
 
اردیبهشت
 
شما تا به حال بسیار مراقب بودید تا كاری را انجام دهید كه از شما انتظار می‌رفت. اما اكنون زمان تفریح و گردش در زندگی شما فرا رسیده، حتی اگر وظایفی دارید كه باید برای اینكه لذت خود را بدست بیاورید آنها را انجام دهید. امروز اگر توجه  و تمركز كافی بر روی كاری كه انجام می‌دهید داشته باشید می‌توانید بسیار مفید واقع شوید و اگر بتوانید كارهایتان را امروز زودانجام دهید بعداز ظهر زمان كافی برای تفریح و خوشی خواهیدداشت.
 
پیش بینی روابط شماروابط اجتماعي خود را بايد گسترش داد. داشتن يك رابطه سالم و گسترده تو را در انتخاب دوست يا همسر ياري مي‌كند. منزوي بودن خصوصيات انسانهاي شكست‌خورده و مايوس است.
 
پیش بینی شغل شما: اوضاع اقتصادي چندان مناسب نيست. بهتر است مسئوليت هر كاري را كه انجام مي‌دهي بپذيري. بايد ببيني كجاي كار ايراد دارد و در رفع آن بكوشي تا دوباره اوضاع اقتصادي روبراه شود.
 
خرداد
 
اگر بداني به دنبال چه هستي و هدفت را مشخص كني به راحتي به آن مي‌رسي. انرژيت را در راه تحقق خواسته‌هايت بكار بگير و روزي كه موفق شوي از خودت راضي و خوشنود خواهي بود.
 
پیش بینی روابط شما: خود را در وعده‌هاي رنگارنگ نبايد غرق كرد. چون هيچ كدام از اين وعده‌ها تحقق نمي‌يابد و فقط تو مي‌ماني و عمري كه به هدر رفته است!
 
پیش بینی شغل شما: درست است كه شرايط مالي نگران كننده به نظر مي‌رسد اما اين مساله نبايد تو را دچار وحشت كند و ميدان را خالي كني. اين بحران هم با موفقيت تو به پايان مي‌رسد.
 
تیر
 
امروز زیاد به خود مغرور نشوید كه ممكن است این اتفاق خوشایند برای‌تان نیفتد. در عوض، به آنها به عنوان بخشی از یك تغییر طولانی مدت در جریانات زندگی تان نگاه كنید.
 
پیش بینی روابط شما:آرزوهاي دور و دراز تو وقتي تحقق مي‌يابد كه از همين حالا دست به كار شوي. سعي كن روابط خود را با او بيشتر كني و به سطح خوبي برساني و او را در جريان برنامه‌هاي خود قرار دهي.
 
پیش بینی شغل شما: پس از موفقيتي مالي كه بدست آوردي، در زمينه كاري، پيشرفت و ترقي خوبي خواهي كرد. ممكن است ديگران در اين باره به تو حسادت كنند اما تو سرت به كار خودت باشد.
 
مرداد
 
حواست را جمع کن چون همين روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمي‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول كرده كه به خوبي و خوشي تمام مي‌شود. يک نفر از اعضاي سالمند خانواده در مسئله مهمي كمكت مي‌كند.
 
پیش بینی روابط شما: رابطه با فردي تو را آزار مي‌دهد. بهتر است هر چه زودتر خود را از شر او خلاص كني. هميشه در پي كسي باش كه تو را كامل كند نه اينكه موجب سقوط و نزول تو شود.
 
پیش بینی شغل شما: در سطح كاري ممكن است تماس‌هاي مهمي برقرار شود كه در پي آن موقعيت بهتري نصيب تو خواهد شد. پس با هشياري و تلاش بيشتر بايد روزهاي خوبي را از لحاظ اقتصادي بوجود آوري.
 
شهریور
 
شما تمام تلاش‌تان را برای كنار آمدن و تحمل كردن همه شرایط انجام داده‌اید و اكنون احساس می‌كنید كه در رابطه با ناتوانی خود برای انجام دادن همه كارها در آستانه سقوط هستید.
 
پیش بینی روابط شما: عشق است كه به انسان بال پرواز مي‌دهد. عشق تو را از اين زندگي واقعي و روزمره جدا مي‌كند و به فضاي جديدي مي‌برد كه پر از هيجان و اميد است.پس به زندگي عاطفي‌ات تكاني بده.
 
پیش بینی شغل شما: براي رسيدن به هدفها بايد با افراد با تجربه در زمينه مسائل اقتصادي، مشورت كني. يکي دو مشکل مالي کوچک در راه است كه بزودي برطرف خواهد شد. بايد به جاي فكر به مسائل كوچك به آينده‌ات اميدوار باشي.
 
مهر
 
خوش بینی شما امروز به كمك شماخواهد آمد و شما باید قادر باشید تا دوباره به جلو حركت كنید،‌ و شما نباید كارها را با شتابی بیش ازآنچه كه در كار معمول است انجام دهید.
 
پیش بینی روابط شما: خويشتنداري و صبر لازم است. بايد حوصله به خرج دهي تا اين وضعيت تغيير كند. دست به كاري نزن كه عاقبت روشني ندارد. در اين صورت دچار شكست و ناكامي مي‌شوي.
 
پیش بینی شغل شما: دوران پرتنش و اضطرابي فرامي‌رسد. اما كسي كه ريشه در اعماق خاك داشته باشد، از طوفان نمي‌ترسد. به زودي اوضاع اقتصاديت دوباره روبراه مي‌شود فقط بايد استقامت داشته باشي و به خودت اعتماد كني.
 
آبان
 
با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحليل مي‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با يك مشاور خوب و باتجربه مي‌تواند به تو كمك كند.
 
پیش بینی روابط شما: هر چيزي كه مي‌درخشد و برق مي‌زند كه طلا نيست. بايد مراقب باشي و فريب ظواهر را نخوري. بايد هوشيار باشي تا بتواني در اين بازار آشفته حقيقت را از دروغ تشخيص دهي.
 
پیش بینی شغل شما: دچار بحران اقتصادي مي‌شوي و چاره‌اي جز مدارا و صبر كردن نداري. بهتر است منتظر بماني تا اين طوفان رد شود و بعد به فكر چاره باشي چون تلاش كردن در زمان وقوع بحران كمكي نخواهد كرد.
 
آذر
 
حالا نوبت شادماني توست. تو در راه هدفت بسيار سخت‌كوش و خستگي‌ناپذير هستي. درست است كه خواسته مهم تو ظاهرا درنيافتني است اما توجه داشته باش كه تلاش تو ممكن است هر ناممكني را ممكن كند.
 
پیش بینی روابط شما: هوشمندي و ذكاوت تو موجب مي‌شود تا نسبت به بعضي از اطرفيان دچار سوءظن شوي. در اين باره بايد شناخت‌هاي خود را تكميل كرد و بعد تصميم گرفت چون بعضي از اين سوءظن‌ها اشتباه است.
 
پیش بینی شغل شما: براي بدست آوردن سود مالي مي‌توان زحمت كشيد و تلاش كرد. بدست آوردن پول يا موقعيت در دستان توست اگر به تلاشت ادامه دهي.
 
دی‌
 
شايد بد نباشه امروز كمي معاشرتي باشي و به اين بهانه با كساني كه مدتهاي نديده‌اي ملاقات كني. مي‌توني در مورد موضوعات زيادي باهاشون صحبت كني.
 
پیش بینی روابط شما:  بايد وقت كافي به خودت بدهي تا بتواني با تفكري درست در اين باره تصميم بگيري. شتابزدگي و عجله تو را پشيمان خواهد كرد. با تامل بيشتر مي‌توان موفق‌تر شد.
 
پیش بینی شغل شما:براي اينكه بتوني اوضاع ماليت را تكان بدهي بايد كمي جسارت و شجاعت داشته باشي. زمينه برايت فراهم شده پس ترديد نكن و با قدرت وارد كار شو. كساني هستند كه در اين كار به تو كمك مي‌كنند.
 
بهمن
 
يك ملاقات و يا حضور در جمع دوستان برايت خاطره‌انگيز خواهد شد. از طرف دوست يا خانواده‌اي نزديك، خبرهاي خوشي براي تو و خانواده‌ات در راه است. از راه دور خبر بسيار مسرت بخشي خواهي شنيد. موضوع يك مسافرت به خوبي و خوشي به انجام مي‌رسد.
 
پیش بینی روابط شما:  غيرت خوب است. اما همين غيرت اگر از حد و حدود خود خارج شود ترديدها را دامن مي‌زند و آنوقت بدگماني و ترديد به جاي اعتماد و يقين مي‌نشيند. به همين راحتي مي‌تواني همه چيز را خراب كني.
 
پیش بینی شغل شما: به كمك يكي از دوستانت مشكلي كه آزارت مي‌داد، رفع مي‌شود. در يك آزمون و يا رقابت كاري موفق مي‌شوي و نگراني‌ات بي‌مورد است چون اين موفقيت زمينه‌ساز تحولات اقتصادي بعدي برايت خواهد بود.
 
اسفند
 
يکي از خواسته‌هايت به زودي عملي خواهد شد كه باعث خوشحاليت مي‌شود. در موقعيت كاري يا تحصيلي‌ات موفقيتهاي سودآوري كسب مي‌كني.
 
پیش بینی روابط شما:  تو فرد مغروري هستي و اين غرور بعضي اوقات دست و پا گير مي‌شود. بهتر است اين‌بار تو قدم پيش بگذاري و موضوع را حل و فصل كني.
 
پیش بینی شغل شما: از جايي که فکر نمي‌کردي، مقداري پول و يا هديه به دستت مي‌رسد. يک قرارداد يا سند را بايد امضاء کني. تعهدات تازه‌اي به عهده‌ات گذاشته ميشود.
 
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ ایده خلاق برای حمام سگ ها
◄ خانه ای به شکل ستاره مرده
◄ گربه هایی با مزه از نمایی بسیار جالب
◄ مجسمه های کاغذی
◄ نقاشی های با اب رنگ از گربه
◄ نقاشی های گربه ای
◄ اسلیپ دمپایی خواب براری صاحبان سگ ها
◄ حانه ای برای چهارشنه سوری برای سگ ها
◄ عروسک های بسیار زیبا از مجسمه های چوبی سگ و گربه
◄ ترد میلی برای گربه ها
◄ ایده ای برای جای خواب سگ ها
◄ یک حمام ساده برای سگ ها
◄ کینگ ارتور این بار گربه ای
◄ لپ تاپی برای گربه ها
◄ گربه های شیک پوش
◄ حیوانات شنی
◄ یک کوله پشتی خوشگل گربه ای
◄ ایده ای حالب برای سلفی گرفتن از گربه ها
◄ 5 نژاد گربه که مانند سگ ها رفتار می کنند!
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ علاقمند کردن گربمون به باکس
◄ علائم پریود در گربه ها
◄ نکات مهم در مورد مراقبت از بچه گربه ها
◄ زمان جفت گیری گربه ها
◄ حافظه گربه چقدر است؟
◄ گهداری از گربه برای اولین بار؛ هر آنچه لازم است بدانید!
◄ 8 نکته مهم که در نگهداری از گربه باید بدانید!
◄ سه بیماری متداول که در زمان نگهداری گربه با آنها روبه­­ رو می­شوید!
◄ استفاده از قلاده در زمان نگهداری گربه : نکات و ویژگی ها!
◄ جراحی حیوانات خانگی از رویا تا واقعیت
بعدی 1 قبلی