پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

مقالات مشابه

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

امسال مقطع اول راهنمايی مردودی ندارد

ایسنا: مدیركل راهنمایی تحصیلی وزارت آموزش و پرورش گفت: با برگزاری كلاس‌های جبرانی و امتحان مجدد، تمامی دانش آموزان مردودی اول راهنمایی به پایه بالاتر می‌روند.
منوچهر فضلی خانی با اشاره به تعیین تكلیف دانش‌آموزان مردودی اول راهنمایی در سال تحصیلی جدید گفت: طبق مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش با برگزاری كلاس‌های جبرانی و آزمونهای مجدد، همه دانش آموزان به پایه بالاتر خواهند رفت و دانش آموزان را به حد نصاب نمره قبولی می‌رسانند.
كاهش آمار مردودی در پایه اول راهنمایی تحصیلی مدیركل راهنمایی تحصیلی آموزش و پرورش از كاهش آمار مردودی در پایه اول راهنمایی خبر داد و گفت: سال گذشته میزان قبولی بیش از 97 درصد بود كه آمار قابل قبولی است و در سال جاری نیز با برگزاری كلاس‌های جبرانی برای پایه اول این دانش آموزان به پایه دوم می‌روند.  آغاز برنامه‌های جدید مقطع راهنمایی از مهر 92 وی درباره میزان قبولی دانش آموزان پایه دوم و سوم راهنمایی نیز تصریح كرد: آمار سال تحصیلی 90 - 89 هنوز احصاء نشده است، اما هر ساله شاهد رشد بیش از یك درصدی میزان قبولی هستیم.
فضلی‌خانی تصریح كرد: اولین برنامه‌های جدید آموزش و پرورش برای مقطع راهنمایی از سال تحصیلی 93-92 و با ورود دانش آموزان به پایه اول راهنمایی آغاز خواهد شد.
وی درباره ساماندهی نیروها و فضای آموزشی در مقطع راهنمایی اظهار كرد: مقرر شده فضاها به گونه‌ای مدیریت شود كه والدین و دانش‌آموزان دچار مشكل نشوند و بر اساس گزارشات رسیده به این دفتر مشكل مادی در این زمینه وجود ندارد.
مدیركل راهنمایی تحصیلی آموزش و پرورش عنوان كرد: در ساماندهی فضاها اولویت با انتقال مدارس به نوبت صبح است و تعداد مدارسی كه به نوبت صبح منتقل شده‌اند بسیار بیشتر از سال گذشته است؛ به طوری كه تمامی مناطق و شهرستانها نوبت دوم مدارس را به صفر رسانده‌اند.
فضلی‌خانی با بیان اینكه در انتقال مدارس راهنمایی به صبح اولویت با مدارس دخترانه است، اضافه كرد: ساماندهی فضا به گونه‌ای خواهد بود كه برای دانش آموزان و خانواده‌ها كمترین تبعات را داشته باشند.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos