پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

ایکس باکس های آینده احساسات را هم میفهمند

ایکس باکس های آینده احساسات را هم میفهمند

 دنیای بازی‌های رایانه‌ای به سرعت در حال پیشرفت است. در این راه،‌ بازی‌کن‌ها هر روز بیشتر و بیشتر به دنیایی که در آن به بازی می‌پردازند وارد می‌شوند و ویژگی‌های فردی آن‌ها بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد،‌ از حرکات و شکل بدنی گرفته تا حالا که قرار است احساساتشان هم شناسایی شود و روی بازی تاثیر بگذارد.

به گزارش نیوساینتیست، کنترل‌گرهای نسل آینده ایکس‌باکس احتملال می‌توانند ویژگی‌های زیست‌شناختی دستان فرد را تشخیص بدهند. این پیش‌بینی بر پایه آخرین ثبت مایکروسافت انجام گرفته است. به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نه چندان دور، دستگاهی روانه بازار خواهد شد که نه تنها ویژگی‌های کنترل‌گرهای فعلی ایکس‌باکس ۳۶۰ را داراست که می‌تواند به کمک حس‌گرهای فشار خود، افراد را از هم تشخیص بدهد و حتی شاید پی به احساساتشان ببرد.
با استفاده از این ابزار تازه، بازی‌کن‌هایی که برای بازی با کنسول خود، وارد پروفایل خود می‌شوند، خیلی راحت و تنها با برداشتن دسته کنترل‌گر، شناسایی می‌شوند. اما چه‌طور؟ به کمک سطح حساس به فشار کنترل‌گر که اندازه دست و میزان قدرت آن را تشخیص می‌دهد و در واقع با یک نوع امضای فردی فشاری، هویت فرد را تشخیص می‌دهد. این بدان معنا است که در حین بازی می‌توانید دسته را به بازیکن دیگر بدهید و دستگاه تشخیص می‌دهد که بازی به دست دیگری سپرده شده است. در حال حاضر، کینکت مایکروسافت می‌تواند بازی‌کن‌ها را از روی شکل بدنی آن‌ها تشخیص بدهد. اما این دسته جدید به افرادی که روی ایکس‌باکس خود کینکت ندارند هم چنین امکانی می‌دهد.

ایکس باکس های آینده احساسات را هم میفهمند
سطح حساس به فشار همچنین می‌تواند روی بازی‌ها هم تاثیر بگذارد. برای مثال، یک بازی مسابقه اتومبیل‌رانی را در نظر بگیرید که حساسیت دسته بر اساس قدرت دست فردی که بازی می‌کند، تنظیم شود. افرادی که در هنگام بازی مضطرب و عصبی می‌شوند، ممکن است دسته را بیشتر فشار بدهند که باعث می‌شود کنترل‌گر حساس‌تر شود و در نتیجه احتمال اتفاق‌های ناگهانی و غیرمنتظره در آن بیشتر شود، همان اتفاقی که در دنیای واقعی برای افرادی می‌افتد که با حالت عصبی رانندگی می‌کنند.
محققان داشگاه ساسکاچوان کانادا پیش از این تغییراتی در دسته‌های موجود ایکس‌باکس ایجاد کرده بودند که بتوانند چنین تاثیراتی را ایجاد کنند

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos