پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

حکایتی جالب از انتخابات آمریکا/ رقابتی که با ورود سگها داغ می شود

حکایتی جالب از انتخابات آمریکا/ رقابتی که با ورود سگها داغ می شود

  انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هر روز روند جدیدی را طی می کند بطوریکه در آخرین مورد از رویارویی نامزدهای دو حزب، آنها با به میان کشیدن پای سگهای خانگی شان تلاش کرده اند تا آرای خود را افزایش بدهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیتر اول صفحه یک بخش نیوز موتور جستجوی یاهو، مربوط به خبری درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. اما این خبر درباره نظرسنجی یا اظهارات جدید نامزدهای احزاب دموکرات و جمهوریخواه در انتقاد از یکدیگر نیست.

این خبر اختصاص به نقش سگ ها در انتخابات آمریکا دارد. سگ در کاخ سفید جایگاهی ویژه داشته و موضوع انتخاب سگ رئیس جمهور آمریکا نیز موضوعی است که حواشی فراونی در آمریکا دارد.

حکایتی جالب از انتخابات آمریکا/ رقابتی که با ورود سگها داغ می شود

تصویری از ارتباط اوباما و بو

برای مثال در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۱۳۸۸ و بعد از جستجوها و تنش های فراوان باراک اوباما و همسرش یک سگ شش ماهه پرتغالی را برای خود برگزیدند. این سگ سیاه و سفید هدیه سناتور “تد کندی” است که خود چند سگ از این نوع دارد. به نوشته مطبوعات امریکا دختران اوباما این سگ را “بو” ، نام گذاری کرده اند. اوباما در روزهای اول آغاز ریاست جمهوری یکی از دغدغه هایش را انتخاب سگ خود در کاخ سفید اعلام کرده بود.
گفته می شود اعضای خانواده اوباما پیش از این سگ خانگی نداشتند و با ورود به کاخ سفید صاحب نخستین سگ خانگی نیز شده اند.

در همین رابطه شب گذشته، حامیان اوباما در ادامه انتقاد از “میت رامنی” که به احتمال فراوان رقیب اصلی اوباما در انتخابات ماه نوامبر خواهد بود به یادآوری خاطره ای از سال ۱۹۸۳ روی آوردند.

به نوشته مطبوعات آمریکا، رامنی پیش از آنکه به دلیل ثروتمند بودن و همچنین داشتن سمت فرمانداری ماساچوست در سالهای گذشته معروف باشد به دلیل اقدامی که در سال ۱۹۸۳ و هنگام سفر از بوستون به کانادا، آشیانه سگ خانگی خود را به روی سقف ماشین قرار داده و از شهرهای مختلف عبور کرده بود و بدین ترتیب تصویر بدی از خود به جای گذاشت زیرا اینگونه رفتارها با سگ در آمریکا نوعی بدرفتاری با حیوانات محسوب می شود.

بر همین اساس و به دلیل اهمیت سگ در کاخ سفید برای مردم آمریکا، کمیته انتخاباتی اوباما، عکس هایی از اوباما و “بو” در داخل ماشین ویژه ریاست جمهوری منتشر کرده و در زیر آن نوشته اند : مقایسه کنید ببینید مردم سگهای خود را چگونه به گردش می برند.

دموکرات های آمریکا در این باره می گویند : می دانیم که مردم امریکا بویژه افرادی که عاشق سگ ها هستند به روشنی از موضوع مطلع هستند و می دانند که اوباما و رامنی چگونه با سگ ها رفتار می کنند.

اوباما برای آنکه از این بعد ( دوست داشتن سگ ها ) نیز بتواند جایگاه مناسبی در میان مردم آمریکا پیدا کند در کتابی که چندی پیش با عنوان “رویاهایی از پدرم: داستانی از نژاد و میراث” منتشر کرد از خاطرات دوران نوجوانی خود در اندونزی سخن گفته و می نویسد : در آن سالها به همراه ناپدری ام به سگ ها غذا می دادم.

به گزارش مهر، با نزدیک شدن به ماه نوامبر، رقابت های انتخاباتی آمریکا نیز با حرارت بیشتری دنبال می شوند بطوریکه در هر روز باید منتظر اتفاقی عجیب و غریب در ایالات متحده باشیم.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28900    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos