پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

حکایتی جالب از انتخابات آمریکا/ رقابتی که با ورود سگها داغ می شود

حکایتی جالب از انتخابات آمریکا/ رقابتی که با ورود سگها داغ می شود

  انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هر روز روند جدیدی را طی می کند بطوریکه در آخرین مورد از رویارویی نامزدهای دو حزب، آنها با به میان کشیدن پای سگهای خانگی شان تلاش کرده اند تا آرای خود را افزایش بدهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیتر اول صفحه یک بخش نیوز موتور جستجوی یاهو، مربوط به خبری درباره انتخابات ریاست جمهوری آمریکاست. اما این خبر درباره نظرسنجی یا اظهارات جدید نامزدهای احزاب دموکرات و جمهوریخواه در انتقاد از یکدیگر نیست.

این خبر اختصاص به نقش سگ ها در انتخابات آمریکا دارد. سگ در کاخ سفید جایگاهی ویژه داشته و موضوع انتخاب سگ رئیس جمهور آمریکا نیز موضوعی است که حواشی فراونی در آمریکا دارد.

حکایتی جالب از انتخابات آمریکا/ رقابتی که با ورود سگها داغ می شود

تصویری از ارتباط اوباما و بو

برای مثال در تاریخ ۲۲ فروردین سال ۱۳۸۸ و بعد از جستجوها و تنش های فراوان باراک اوباما و همسرش یک سگ شش ماهه پرتغالی را برای خود برگزیدند. این سگ سیاه و سفید هدیه سناتور “تد کندی” است که خود چند سگ از این نوع دارد. به نوشته مطبوعات امریکا دختران اوباما این سگ را “بو” ، نام گذاری کرده اند. اوباما در روزهای اول آغاز ریاست جمهوری یکی از دغدغه هایش را انتخاب سگ خود در کاخ سفید اعلام کرده بود.
گفته می شود اعضای خانواده اوباما پیش از این سگ خانگی نداشتند و با ورود به کاخ سفید صاحب نخستین سگ خانگی نیز شده اند.

در همین رابطه شب گذشته، حامیان اوباما در ادامه انتقاد از “میت رامنی” که به احتمال فراوان رقیب اصلی اوباما در انتخابات ماه نوامبر خواهد بود به یادآوری خاطره ای از سال ۱۹۸۳ روی آوردند.

به نوشته مطبوعات آمریکا، رامنی پیش از آنکه به دلیل ثروتمند بودن و همچنین داشتن سمت فرمانداری ماساچوست در سالهای گذشته معروف باشد به دلیل اقدامی که در سال ۱۹۸۳ و هنگام سفر از بوستون به کانادا، آشیانه سگ خانگی خود را به روی سقف ماشین قرار داده و از شهرهای مختلف عبور کرده بود و بدین ترتیب تصویر بدی از خود به جای گذاشت زیرا اینگونه رفتارها با سگ در آمریکا نوعی بدرفتاری با حیوانات محسوب می شود.

بر همین اساس و به دلیل اهمیت سگ در کاخ سفید برای مردم آمریکا، کمیته انتخاباتی اوباما، عکس هایی از اوباما و “بو” در داخل ماشین ویژه ریاست جمهوری منتشر کرده و در زیر آن نوشته اند : مقایسه کنید ببینید مردم سگهای خود را چگونه به گردش می برند.

دموکرات های آمریکا در این باره می گویند : می دانیم که مردم امریکا بویژه افرادی که عاشق سگ ها هستند به روشنی از موضوع مطلع هستند و می دانند که اوباما و رامنی چگونه با سگ ها رفتار می کنند.

اوباما برای آنکه از این بعد ( دوست داشتن سگ ها ) نیز بتواند جایگاه مناسبی در میان مردم آمریکا پیدا کند در کتابی که چندی پیش با عنوان “رویاهایی از پدرم: داستانی از نژاد و میراث” منتشر کرد از خاطرات دوران نوجوانی خود در اندونزی سخن گفته و می نویسد : در آن سالها به همراه ناپدری ام به سگ ها غذا می دادم.

به گزارش مهر، با نزدیک شدن به ماه نوامبر، رقابت های انتخاباتی آمریکا نیز با حرارت بیشتری دنبال می شوند بطوریکه در هر روز باید منتظر اتفاقی عجیب و غریب در ایالات متحده باشیم.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos