پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

زلزله تهران جدی است

 

زلزله تهران جدی است


سلامت نیوز : استاندار تهران گفت: زلزله تهدیدی جدی برای تهران است و باید از حادثه ای که در کشور ژاپن به وقوع پیوست درس گرفت.
مرتضی تمدن در گفتگو با مهر کاهش خطرپذیری حوادث غیر قابل پیش بینی برای تهران از جمله زلزله را بسیار با اهمیت دانست و گفت: این موضوع به طور جدی در دستور کار دولت قرار گرفته است.

مرتضی تمدن بیان کرد: کشوری که خود را تجهیز کرده و مدعی بود که در برابر زلزله، قلعه نفوذ ناپذیر است این گونه در هم کوبیده شد،پس باید هوشیار بود که زلزله چه بلایی سر تهران خواهد آورد.

وی تاکید کرد: البته زلزله آنجا شکل دیگری بود و ممکن است برای ما شکل دیگری باشد،ولی به هر حال باید آماده بود.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان تهران ادامه داد: ستاد مدیریت تهران در استان تهران شروع به کارکرده و کارگروههای تخصصی در استانداری دست به دست هم داده اند تا هم در مسیری که اشاره شد، حرکت کنند و هم در زمینه کاهش خسارات زلزله احتمالی تهران، اقدامات اساسی انجام شود.

صدور مجوز صنایع آلاینده در شعاع 120 کیلومتری تهران همچنان ممنوع است

تمدن در ادامه یادآور شد: برای کاهش آلودگی هوای تهران، مجوز استقرار صنایع آلاینده در شعاع 120 کیلومتری تهران ماننند گذشته داده نخواهد شد.

وی اظهار داشت: شرکت هایی که دفاتر آنها در استان های دیگر مستقر است و در تهران نیروی انسانی و شعبه دارند، تعطیل شده و به استانهای خود برگشت داده می شوند.

این مسئول افزود: طرحهای کاهش آلودگی هوا و کاهش جمعیت شهر تهران به صورت بلند مدت و کوتاه مدت در حال اجرا و پیگیری است.

وی بیان کرد: خروج کارکنان و شرکتهای دولتی از تهران و آمادگی برای مدیریت بحران از جمله برنامه های سال گذشته بود که پیگیری آنها هنوز به قوت خود باقی است.

رئیس شورای اداری استان تهران شتاب بخشیدن به کاهش جمعیت تهران را در دستور کار استانداری دانست و ادامه داد: این برنامه به کاهش آلودگی هوا و ترافیک نیز کمک می کند.

وی گفت: اجرای طرح زوج و فرد و محدودیت های خاص ترافیکی در روزهای خاصی از سال، از جمله برنامه های کوتاه مدت است و ارائه توضیح بیشتر درباره محدودیت های خاص ترافیکی در آینده تشریح خواهد شد.

محدودیت ساخت و ساز در استان تهران عملی می شود

تمدن محدود کردن ساخت و سازها در برخی مناطق استان تهران را از دیگر برنامه های این بخش عنوان کرد و افزود: سیاست های جدیدی در توسعه شهر تهران در راستای جلوگیری از ساخت و سازهای بی رویه و حاشیه نشینی مدنظر است.

وی تأکید کرد: صادر نکردن مجوز ساخت و ساز در برخی مناطق تهران از جمله بالای 1800 و شرق و شمال شرق، سیاست بلندمدت است که در کنار عدم صدور مجوز برای استقرار صنایع آلاینده در شعاع 120 کیلومتری تهران، خودنمایی می کند.

استاندار تهران به طرح ترغیب کارکنان دولت برای خروج از تهران، براساس سیاست های تشویقی اشاره کرد و افزود: این طرح با رفع موانعی که داشته است، استمرار می یابد و هفته آینده نشستی با معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در زمینه سبک سازی جمعیت تهران و انتقال شرکتها و کارکنان دولت از تهران برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: دولت در روستاها و شهرهای دور افتاده سرمایه گذاری می کند، به جهت این که جمعیت آن مناطق، گروه گروه به تهران سرازیر نشود و این امر نیز از طرحهای بلند مدت است.

این مسئول ادامه داد: انتقال شرکتها و کارکنان دولت به استانها و شهرهای دیگر به صورت بلند مدت ارزیابی شده تا مشکل آلودگی هوای تهران رفع شود.

در رویا سخن نگوییم انتقال کارمندان از تهران زمانبر است

وی اظهار داشت: نباید در رؤیاها سخن گفت، بلکه باید متناسب با واقعیت ها اظهار نظر کرد؛ برخی می خواهند طرح انتقال کارکنان دولت و شرکتها طی 24 ساعت به طور کامل اجرا شود، در حالی که سالها این وضعیت وجود داشته و کسی اقدام نکرده و دولت فعلی، کار را شروع کرده و زمانبر بودن آن امری طبیعی است.

تمدن اضافه کرد: آمارها در دست استخراج است تا مشخص شود پس از آنکه دولت سیاست های بلندمدت را در استان تهران به اجرا گذاشته، میزان مهاجرت به تهران چقدر کاهش داشته است.

وی یادآور شد: سالهای طولانی هرچه صنعت در کشور بوده اطراف تهران حلقه می زده و هرچه خانه برای ساخت منظور می شده، اطراف شهر تهران ساخته می شده است و افرادی که همواره سخن منفی می گویند، کسانی هستند که این رویه ها را نظاره کرده اند.

رئیس شورای اداری استان تهران افزود: دولت اعلام کرده است که مسکن مهر را در مناطق پیرامونی تهران می سازد و به شهرهای دیگر کشور گسترش می ده
 

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی
mofos