پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • شبح گربه های آبی ◄ شبح گربه های آبی
    بسته بندی شیر خلاق از روسیه دارای شبح گربه های آبی است که روی کارتن های شیر چاپ شده و می توانند در موقعیت های مختلف چیده شوند. بسته بندی شیر گربه توسط نمایندگی مارک Depot برای محصولات لبنی میلگراد از کارخانه لبنی بریانسک طراحی شده است. گربه آبی در بسته بندی شیر و محصولات لبنی مختلف حرکت می کند.
 • بسته بندی شیر چشم نواز ◄ بسته بندی شیر چشم نواز
    بسته بندی شیر چشم نواز با قطرات مایع از طعم و مزه الهام گرفته از شیر طراحی شده است که بلافاصله در قفسه های مواد غذایی برجسته می شود. مفهوم خلاقانه بطری شیر اسپلش طراحی شده توسط دیمیتری پاتسوکویچ.
 • انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات ◄ انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات
    انگشترهای چشم نوازی که شبیه حیوانات طراحی شده اند انگشت شما را به آرامی در آغوش می گیرند. حلقه های حیوانات واقع بینانه توسط طراح با استعداد ژاپنی Jiro Miura ایجاد شده است.
 • چهره های دوست داشتنی حیوانات ◄ چهره های دوست داشتنی حیوانات
    کیف های چشم نواز که توسط بن طراحی شده اند شبیه چهره های دوست داشتنی حیوانات ناز هستند. عکس های واقع گرایانه از گربه ها ، سگ ها ، راکون ها و حیوانات دیگر در دو طرف کیسه ها چاپ شده است. کیف های خلاقانه حیوانات با گوش های سه بعدی
 • ماسک واقع گرایانه سر ◄ ماسک واقع گرایانه سر
    ماسک واقع گرایانه سر گربه از ژاپن شما را به یک حیوان زیبا تبدیل می کند. ماسک سر گربه ای غول پیکر ساخته شده از پشم که توسط هوستو ساتو ساخته شده است ، در موزه هنر توکیو ارائه می شود.
 • کیف های دستی چشم نواز ◄ کیف های دستی چشم نواز
    کیف های دستی چشم نوازی که توسط هنرمند ژاپنی Pico طراحی شده اند شبیه گربه های واقعی هستند. کیف های گربه واقع گرایانه لوازم جانبی مد مناسب برای مهمانی های هالووین هستند.
 • دمپایی سگ دست ساز ◄ دمپایی سگ دست ساز
    دمپایی راحت و مخملی که شبیه کلون های واقعی سگ شما طراحی شده است. دمپایی سگ دست ساز CuddleClones. ماکت مخمل خواب دار حیوان خانگی شما!
 • سگ ربات ◄ سگ ربات
    حیوان خانگی نوآورانه منبع باز طراحی شده است که شبیه سگ ربات واقع بینانه به اندازه نخل است. پتوی بیتل: سگ ربات قابل برنامه ریزی زیبا که می تواند مانند یک حیوان واقعی حرکت کند ، راه برود و تعادل خود را حفظ کند. سگ حیوان خانگی ربات در یک قاب پازل مانند قرار می گیرد که باید مونتاژ شود.
 • عنکبوت سرامیکی ◄ عنکبوت سرامیکی
    عنکبوت سرامیکی در داخل لیوان هنگام نوشیدن قهوه ظاهر می شود. لیوان قهوه عنکبوتی مخفی برای ترساندن و لذت بردن از قهوه نوش ها طراحی شده است. عنکبوت چسبیده به پایین به آرامی هنگام نوشیدن چای یا قهوه آشکار می شود.
 • میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها ◄ میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها
    میز چوبی طراحی شده برای افراد و گربه های آنها دارای قفسه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ گربه ای ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید
 • لوسترهای هشت پا ◄ لوسترهای هشت پا
    لوسترهای خمیده طراحی شده اند که شبیه موجودات دریایی هشت پا زیبا هستند. لوسترهای هشت پا ساخته شده توسط Adam Wallacavage دارای شاخک هایی هستند که با خم شدن لوله های فولادی و مجسمه سازی آنها با خاک اپوکسی ایجاد شده اند. لوسترها سبک هستند و در صورت آسیب دیدگی به راحتی تعمیر می شوند.
 • سویا سس با شکل گربه ◄ سویا سس با شکل گربه
    صفحات ابتکاری هنگامی که با سس سویا پر می شوند ، تصاویری از گربه های دوست داشتنی را نشان می دهند. بشقاب سس سویا گربه ژاپنی که برای رستوران های سوشی طراحی شده است. در Wafuu-Honpo موجود است. [عکس های میکاتاکوماکی]
 • سفینه ای برای خواب پیشی ◄ سفینه ای برای خواب پیشی
    تخت گربه مدرن طراحی شده برای نصب بر روی دیوار شبیه سفینه فضایی بیگانه است. تخت گربه MYZOO سفینه فضایی با سوراخ های هوا و پنجره اکریلیک شفاف.
 • تخت بلبلی برای گربه ها ◄ تخت بلبلی برای گربه ها
    تخت بلبلی راحت برای گربه شما طراحی شده است که در زیر صندلی معمولی یا زیر میز نصب شود. تختخواب گربه نوآورانه فضای بلااستفاده در خانه شما را به یک تخت نرم برای حیوان خانگی مورد علاقه شما تبدیل می کند. در رنگهای مختلف موجود است. گاوصندوق ماشین لباسشویی
 • شازده گربه ای ◄ شازده گربه ای
    مجموعه ای از نقاشی های دیجیتالی توسط هنرمند با استعداد الدار زاکیروف دارای گربه هایی است که شبیه اعضای خانواده سلطنتی هستند. آثار هنری شگفت انگیز و خلاقانه از نقاشی های کلاسیک رنگ روغن الهام گرفته شده است.
 • خانه ای برای گربه من ◄ خانه ای برای گربه من
    خانه های درختی زیبا و خلاقانه که مخصوص گربه ها و بچه گربه ها طراحی شده است. خانه های درختی حیوانات واقع بینانه ترین تجربه در فضای باز را در داخل خانه ارائه می دهند. این خانه های طبیعی طبیعی فوق العاده که در اطراف درختان واقعی ساخته شده اند ، به اتاق نشیمن هر صاحب حیوان خانگی کمک شایانی خواهد کرد.
 • سیستم پیشرفته برای گربه ها ◄ سیستم پیشرفته برای گربه ها
    دفتر خانه منحصر به فرد در سانفرانسیسکو دارای سیستم تونل یکپارچه است که به گربه ها اجازه می دهد آزادانه و به راحتی در اتاق حرکت کنند. فضای خلاقانه و "لوله گربه" توسط چون ما می توانیم طراحی شده است. تونل مجهز به نقاط دسترسی پنهان و سکوهای مشاهده است.
 • خانه ای مدرن برای گربه ها ◄ خانه ای مدرن برای گربه ها
    مبلمان زیبا برای گربه های پیچیده که در خانه ها و آپارتمان های مدرن زندگی می کنند طراحی شده است. درخت گربه چوبی ساخته شده توسط طراح ژاپنی Yoh Komiyama به عنوان یک فضای خصوصی برای گربه ها و شی داخلی تزئینی منحصر به فرد برای خانه عمل می کند.
 • درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود ◄ درخت گربه های قبل تو سو تفاهم بود
    درخت جنگلی غول پیکر واقع در داخل خانه ساخته شده و دارای تخت هایی است که برای گربه ها در شاخه های درخت طراحی شده است. درختان گربه عجیب و غریب برای خانه ها و آپارتمان ها ساخته شده توسط روبرت روگالسکی از ساختار چوبی ، فوم ، کاغذ و خاک رس. نصب دائمی. هزینه: 4000 دلار + مواد. زمان ساخت: 4 هفته
 • لباسی کاملا طبیعی ◄ لباسی کاملا طبیعی
    لباس های خوراکی ساخته شده از میوه های مرتب ، سبزیجات خام و غذاهای واقعی. مجموعه عکس های غذاهای پوشیدنی توسط هنرمند با استعداد کره جنوبی Yeonju Sung.
 • سرم با طعم خرسی ◄ سرم با طعم خرسی
    کیسه حیوانات عروسکی خرس عروسکی کیسه ای IV را می پوشاند و برای بیماران جوان در بیمارستان راحتی ایجاد می کند. Medi Teddy-Teddy Bear IV Bag طراحی شده توسط دختر 12 ساله الا کازانو.
 • صبحانه با گربه ◄ صبحانه با گربه
    میز چوبی که برای افراد و گربه های آنها طراحی شده است دارای قفسه یکپارچه و سوراخ گرد در وسط است. میز سوراخ Cat ساخته شده توسط شرکت ژاپنی Dinos در هنگام صرف صبحانه انسان و گربه را گرد هم می آورد. اگر گربه ندارید ، می توانید سوراخ را با یک دایره چوبی بپوشانید.
 • هم صندلی هم کتابخانه ◄ هم صندلی هم کتابخانه
    صندلی راحت صندلی عمیق که برای مطالعه طراحی شده است دارای قاب صرفه جویی در فضا است که از قفسه های چوبی کتاب ساخته شده است. صندلی کتابخانه طراحی شده توسط الکساندر لاو می تواند با 300 کتاب پر شود.
 • چنگالی باز یافتی و کارا ◄ چنگالی باز یافتی و کارا
    ترکیب قاشق و چنگال درخشان برای خوردن سوپ رشته فرنگی Ramen طراحی شده است. چنگال قاشق Ramen زباله های ایجاد شده توسط چوب چوب های یکبار مصرف را از بین می برد. به پیچاندن سوپ نودل و ملاقه به راحتی کمک می کند. طراحی شده توسط ماسامی تاکاهاشی.
 • مفهومی ترین بسته نوشیدنی ◄ مفهومی ترین بسته نوشیدنی
    نوشیدنی آب میوه گازدار پیچیده شده در لایه بیرونی خلاقانه که ظاهر و احساس پوست کندن یک پرتقال واقعی را شبیه سازی می کند. مفهوم بسته بندی بطری "Orangina Spiral Peel" طراحی شده توسط Yuko Takagi. وقتی برچسب را جدا می کنید ، پیام های مخفی مختلف به صورت مارپیچ ظاهر می شوند.
 • چشم از نمای نزدیک ◄ چشم از نمای نزدیک
    مجموعه عکس های باورنکردنی سورن مانولیان نمای نزدیک از چشم انسان را با جزئیات بسیار دقیق نشان می دهد. ما هر روز صدها چشم می بینیم اما حتی فکر نمی کنیم که آنها دارای ساختار زیبایی مانند سطوح سیارات ناشناخته باشند. "
 • تصویر برداری از مار ◄ تصویر برداری از مار
    عکس های خیره کننده توسط Guido Mocafico گونه های مختلف مار را نشان می دهد. در میان 2900 مار شناخته شده ، تعداد کمی از آنها برای انسان خطرناک است ، چه رسد به مرگبار ، اما تعصبات عمیق است. هنرمند از شما می خواهد که این خانواده از حیوانات را از طریق این تصاویر رنگارنگ کشف کنید. [کتاب سرونس]
 • حیوانات از نزدیک ◄ حیوانات از نزدیک
    مجموعه عکسهای باورنکردنی ایگور سیوانوویچ ، عکاس با استعداد ، نمای نزدیک حشرات و دیگر حیوانات کوچک را از نمای نزدیک نشان می دهد. عکاسی ماکرو به ما اجازه می دهد تا از نزدیک با این موجودات زیبا با ظاهر بیگانه آشنا شویم. [کتاب ایگور در آمازون]
12345678910بعدیآخرین
(1 - 28) / 29103    |     صفحه 1 از 1040
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,28

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بیماریهای انگلی

اینها را می توان به انگلهای خارجی وداخلی تقسیم کرد. نوع خارجی آن گری که پیش ازاین درباره آن توضیح داده شد وآلودگی به کک وشپش است. نوع داخلی کرمها هستند که دونوع ازآنها وجود دارد. کرمهای گرد( به محبث آلودگی به توکساکاراکانیس مراجعه کنید) وکرمهای نواری.

 بیماریهای انگلی خارجی

کک ها(طرح الف)

تخمها روی کف لانه یا بسترگذاشته می شوند ودرعرض دویا سه هفته به کک های بالغ تبدیل می گردند. کک سگ به عنوان میزبان واسط برای لارویک کرم نواری شایع به نام دیپلیدیوم کانینوم عمل می کند. این نکته ضرورت کنترل آلودگی به کک را بیشترمی کند. البته جدا ازاین حقیقت که کک های سگ می توانند باعث گزش شدید صاحب حیوان نیزگردند. درحقیقت کک انسان پولکس ایریتانس اغلب برروی بدن سگ زندگی می کند وبرعکس.

 

درمان وپیشگیری

سگ را هرشش ماه حداقل دوباربه طورمرتب توسط یک پودرضد انگلی معتبرکه دکتردامپزشک شما آن را تجویزکرده است پودرپاشی کنید. درهمین هنگام روی سبد وبسترسگ را نیزپودربپاشید. استفاده ازروزنامه به عنوان بستروسوزانیدن روزانه آن فکرپسندیده ای است. اسپری های آئروسول جدید قوی وموثرهستند وآئروسولهای ویژه ای نیزبرای قالیها ومبلمان وجود دارد.

 

شپشها

سگ به دوگونه ازشپشها مبتلا می شود. یک شپش مکنده به نام لینوگناتوس پیلیفروس ویک شپش گزنده به نام تریکودکتس کانیس. مورد دوم همانند کک میزبان واسط کرم نواری سگ است.

 

درمان وکنترل

من دریافته ام که درآلودگی شدید به شپش همانند کک استفاده ازحمام هگزاکلرید بنزن یا دریس بیشترین تاثیررا دارد ومن سه بارحمام با فواصل یک هفته بعلاوه نابودی کامل بستررا پیشنهاد می کنم. ازآنجا که تمام چرخه زندگی شپش روی سگ انجام می شود ریشه کن کردن آن آسانترازکک است.

 

بیماریهای انگلی خارجی

آلودگی به کرم گرد

چندین گونه ازکرمهای گرد سگ وجود دارند ولی اصلی ترین آن توکسا کاراکانیس می باشد. که درصفحه 112 درباره آن توضیح داده شده است. روش متداول درکنترل آلودگی به کلیه کرمهای گرد همان است که برای توکساکاراتوضیح داده شده است.

 

کرمهای نواری

کرم نواری متداول درسگ دیپیلیدیوم کانیوم نامیده می شود ولی انواع دیگری نیزوجود دارد. کرم نواری تخمهای خود را درون بند آخرمی گذارد که گاه وبیگاه دفع می شود. تخمها همراه مدفوع دفع می گردند وتوسط نوزاد کک ها یا شپشها خورده می شوند. آنها درداخل بدن میزبان تکامل می یابند وتا زمان بلوغ کک با شپش درآنجا باقی می مانند. سگ با خوردن کک ها یا شپشها خود را آلوده می کند یا آلودگی مجدد ایجاد می شود. کرم نواری بدون میزبان واسط قادربه تکامل نیست. این موضوع کنترل معمول کک ها وشپشها رادرسگ شما ازاهمیت بیشتری برخوردارمی کند.

نشانه ها

ازآنجا که کرمهای نواری جدا غذای سگ را می خورند نشانه های شاخص آلودگی به آنها شامل اشتهای حریصانه همراه با تحلیل رفتن حیوان است. پشش بدن سگ خشن خواهد شد وممکن است حیوان بوضوح کم خون شود. می توان بندهای مسطح کرم گرد را درمدفوع یا چسبیده به موهای اطراف مقعد سگ مشاهده کرد.

ممکن است آلودگی شدید باعث انباشتگی روده شود که دراین صورت اشتهای سگ متغیرخواهد شد. سگ ناراحت خواهد بود وممکن است حملات غش آغازشود. با این وجود یک صاحب هوشیارمعمولا خیلی پیش ازآنکه این مرحله فرابرسد سگ خود را درمان کرده است. کرمهای نواری درهرسنی روی می دهند. ایمنی آشکارکه درکرمهای گردایجاد می شود به وجود نمی آید.

 

درمان

این کاررا باید به عهده دکتردامپزشک خود بگذارید. اوهمواره موثرترین دارو را با مقادیر صحیح تجویزخواهد کرد. گرفتن نمونه ای ازبند کرم نواری برای مشاهده دکتردامپزشک یک اقدام مفید است.

 

پیشگیری

 

به نظرمن با ارزش ترین اقدام پیشگیری کننده به منظورکنترل کرم نواری پودرپاشی یا اسپری کردن مرتب برعلیه ککها وشپشها است. به خاطرداشته باشید که کرم نواری بدون میزبان واسط قادربه تکامل نیست.

 

راه دیگرمبارزه با بیماریهای کرمی

من به تجربه دریافته ام که کلیه صاحبان سگ جدا همیشه به فکرکرمها هستند وانواع بی شماری ازعوارض حیوان خانگی خود را به این کرمهای وحشتناک نسبت می دهند وبدون حساب وکتاب به حیوانات بیچاره دارومی خورانند. یک حقیقت ساده را به خاطرداشته باشید سالیان سال است که درمان بیماریهای کرمی بیش ازآنکه به خود کرمها آسیب برساند به سگها صدمه وارد کرده است. بنابراین بهترین را ه این است هرگزبه یک سگ بالغ به جزیک سگ ماده آبستن داروی ضد کرم یا کرمها را نزد دکتردامپزشک خود ببرید. اوآنها را شناسایی خواهد کرد وبهترین وبی خطرترین داروی ضد کرم را تجویزخواهد نمود. من درطی سالها دریافته ام که این روش بی خطراست. با این حال بسیاری ازدکتران دامپزشک ومربیان درمان مرتب سگهای بالغ را هرشش ماه یک باربرعلیه کرمهای گرد ونواری توصیه می کنند. روشن است که این روش آسیبی به حیوان وارد نمی کند. برای آگاهی ازروشی که برای سگ ماده آبستن وتوله های آن توصیه شده است به صفحه 113 مراجعه کنید.

 

جربهای خرمن

نه چندان بندرت بویژه درفصل تابستان سگها دربین پنجه های خود باصطلاح "جربهای خرمن" را برمی چینند. آنها جربهای واقعی نیستند بلکه لاروهای انگلی می باشند که درزیر پوست نقب می زنند ونقطه قرمزرنگی را درمرکزیک ناحیه متورم ایجاد می نمایند.

 

 

نشانه ها

خارش فوق العاده وجود دارد وسگ پنجه یا پنجه های مبتلا را دیوانه وارگازمی گیرد. نقطه قرمزبه تاول وسپس به کبره تبدیل می شود که سرانجام این کبره می افتد.

 

درمان

دکتردامپزشک شما اقدام به درمان خواهد کرد. او ممکن است ازمحلول آمونیاک یا یکی ازآئروسولهای ضدانگلی قوی استفاده کند من شخصا دومی را ترجیح می دهم. البته توله ها نیازبه مصرف مرتب دارودارند که درمبحث توکساکاراکانیس توضیح داده شده است.

 

گرانولوم ناشی ازلیسیدن

گاهی اوقات به دنبال جرب خرمن عفونت درپنجه ها شکل می گیرد وسگ پیوسته آن ناحیه را می لیسد وباعث ایجاد عارضه ای می شود که ما آن را گرانولوم ناشی ازلیسیدن می نامیم. نقاط دیگری که به گرانولوم ناشی ازلیسیدن دچارمی شوند شامل قسمت پیشین دست یا سطح جانبی پا(اغلب ناحیه پس زانو) یعنی مناطقی هستند که سگ می تواند آسان وراحت به آنها دسترسی پیدا کند.

 

علت

به نظرمی رسد که درنژادهای بزرگتربویژه لابرادورو باکسروگریت دین زمینه ابتلا به این عارضه وجود داشته باشد. عامل درگیردیگرخستگی بویژه درهنگامی است که سگها برای مدتی طولانی تنها وبدون تحرک رها می شوند.

 

درمان

درمان آن دشواراست ومسلما عارضه ای است که نیازبه مراقبت توسط دکترمتخصص دارد. من دریافته ام که رضایت بخش ترین درمان جراحی انجمادی می باشد. یعنی انجماد کامل موضع به مدت چهاریا پنج دقیقه ودرصورت لزوم تکرارآن درطی سه هفته انجام می گیرد. دراین روش درمانی هیچ نیازی به باندپیچی نیست.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
کاربران با این تگها این مقاله را پیدا کرده اند :
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)