پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • 10 علامت خطرناک در سگ ها ◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
    هنگامی که سگی را به‌عنوان عضوی از خانواده خود می‌پذیرید، باید برای سلامت، آسایش و امنیت او تمام تلاش خود را بکنید. علاوه بر واکسیناسیون و معاینات دوره‌ای موارد دیگری نیز هستند که باید به آنها توجه کنید. پیش ازینکه سگ بسیار بیمار شده و حال وخیمی پیدا کند، باید باتوجه به نشانه‌هایی که از خود بروز می‌دهد متوجه مشکل شده و به دامپزشک مراجعه کنید. به این 10 علامت هشداردهنده توجه کنید و با دیدن آنها با دامپزشک مشورت نمایید:
 • استرس در سگ ها را کمتر کنید ◄ استرس در سگ ها را کمتر کنید
    درست همانطور که انسان ها از استرس رنج می برند، حیوانات خانگی نیز ممکن است با این عارضه دست به گریبان باشند. سیستم عصبی حیوان خانگی شما مستعد تنزل زیست محیطی و ارتباطی است، درست مثل شما. در واقع، وقوع استرس در سگ شایع تر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. حتی بدتر از آن، استرس می تواند سلامت سگ را به خطر بیاندازد. سگ ها می توانند به دلایلی از جمله موارد زیر احساس استرس داشته باشند:
 • آمبیازیس در سگ ها ◄ آمبیازیس در سگ ها
    آمبیازیس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس عفونت انگلی است که توسط یک ارگانیزم سلولی شناخته شده به نام آمیب ایجاد می شود. این عفونت می تواند بر روی بدن انسان ها، سگ ها و گربه ها تاثیر بگذارد. این بیماری بیشتر در مناطق گرمسیری دیده می شود و در آمریکای شمالی بیشتر شیوع دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت بیشتر در مورد نشانه ها، علل، روش های تشخیص و روش های درمان آمبیازیس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • مقابله و درمان خارش پوست سگ ◄ مقابله و درمان خارش پوست سگ
    اگر سگ تان خارش پوستی دارد، این نشانه خوبی نیست. در واقع، خارش پوست، یکی از دلایلی است که موجب می شود صاحبان حیوانات خانگی آن ها را نزد دامپزشک ببرند. به عقیده عموم مردم، خارش دائمی پوست سگ نشانه از وجود کک در بدن حیوان است. اما علل دیگری برای این خارش وجود دارد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد روش های خانگی برای مقابله و درمان خارش پوست سگ صحبت می کنیم.
 • 10 حسی که سگ ها می فهمند ◄ 10 حسی که سگ ها می فهمند
    احساس سگ ها درباره انسان چیست؟ آنها چه چیزهایی را از رفتار شما احساس می کنند. شاید برایتان جالب باشد بدانید که سگ ها موارد بسیاری، از احوالات شما را حس می کنند. اگر از دوست داران حیوانات خانگی هستید؛ این مطلب جالب پیام سلامت را از دست ندهید.
 • ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها ◄ ده علامت شایع بیمار شدن سگ ها
    بیمار شدن سگ ها، درست مثل انسان ها، بخشی از واقعیت زندگی است. دیدن یک سگ بیمار برای دوستداران حیوانات و صاحب سگ آزاردهنده و دلخراش است. در این مطلب پیام سلامت به بازگویی ده نشانه بیمار شدن سگ ها اشاره می کنیم.
 • خواص سرکه سیب برای سگ ها ◄ خواص سرکه سیب برای سگ ها
    خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان در طول دهه گذشته، محصولی که توانسته است جایگاه ویژه ای بین اقشار مختلف جامعه پیدا کند سرکه سیب است. این نوع سرکه خواص بیشماری برای بدن دارد. البته خواص سرکه سیب فقط مخصوص انسان نیست. حتی سگ ها نیز می توانند از خواص این ماده شگفت انگیز بهره مند شوند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد خواص سرکه سیب برای سگ ها و حل مشکلات مختلف این حیوان صحبت می کنیم.
 • التهاب چشم در سگ ها ◄ التهاب چشم در سگ ها
    ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان وجود التهاب در چشم حیوانات خانگی مانند سگ ها، باعث قرمزی چشم می شود. این التهاب ممکن است به علل مختلفی، از جمله خونریزی بیش از حد در پلک ها یا پارگی عروق خونی در چشم رخ دهد. این اتفاق زمانی می افتد که عروق در واکنش به عوامل خارجی یا داخلی دچار التهاب یا تجمع خون می شوند. در ادامه این مقاله مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد علل، نشانه ها و روش های درمان التهاب چشم در سگ ها صحبت کنیم. شرایطی که در این مقاله پزشکی توصیف می شود، می تواند هم بر روی سگ ها و هم بر روی گربه ها تاثیر بگذارد.
 • پنوموتوراکس در سگ ها ◄ پنوموتوراکس در سگ ها
    پنوموتوراکس در سگ ها ؛ نشانه ها، علل و روش های درمان پنوموتوراکس واژه پزشکی برای توصیف انباشت هوا در فضایی پلور (ناحیه بین دیواره قفسه سینه و ریه) است. این بیماری به ۴ دسته تروماتیک، خود به خودی، بسته و یا باز تقسیم می شود. هم سگ ها و هم گربه ها حساس به پنوموتوراکس هستند. اعتقاد بر این است که سگ های بزرگ و کثیف مانند سگ های هندی، بیشتر به پنوموتوراکس خود به خودی حساس هستند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، علل و روش های درمان پنوموتوراکس در سگ ها صحبت می کنیم.
 • کمپیلوباکتریوز در سگ ها ◄ کمپیلوباکتریوز در سگ ها
    اگر اهل نگهداری از حیوانات خانگی هستید و سگ در خانه نگه می دارید، حتما ادامه این مطلب مجله پیام سلامت را با موضوع معرفی نشانه ها، علل و درمان عفونت باکتریایی کمپیلوباکتریوز در سگ ها بخوانید. کمپیلوباکتریوز عفونت باکتریایی شایع در توله سگ های جوان تر از شش ماه است. باکتری که باعث بیماری می شود حتی در روده (دستگاه گوارش) سگ های سالم و دیگر پستانداران نیز یافت می شود. حدود ۴۹ درصد از سگ ها، کمپیلوباکتریوز را در بدن دارند و حمل می کنند. این حیوانات قادرند که بیماری را از طریق مدفوع خود، در معرض تماس با دیگر حیوانات قرار داده و آن ها را آلوده کنند.
 • imha در سگ ها ◄ imha در سگ ها
    کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها از علائم تا روش های درمان سیستم ایمنی بدن یک سگ، از مجموعه سلول های اختصاصی، پروتئین، بافت ها و اندام ها تشکیل شده که همه آنها یک سیستم دفاعی جامع علیه انواع عفونت ها، از جمله عفونت های باکتریایی، قارچی، انگلی و ویروسی هستند. آنتی بادی ها پروتئین هایی هستند که توسط سلول های خاصی در سیستم ایمنی ترشح می شوند. این مواد به مواد خارجی که به عنوان آنتی ژن شناخته می شوند، متصل شده و آن ها را دفع می کنند. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت می خواهیم در مورد کم خونی مرتبط با سیستم ایمنی بدن در سگ ها صحبت کنیم.
 • مسمومیت در سگ ها ◄ مسمومیت در سگ ها
    مسمومیت با شکلات در سگ ها ؛ علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان سگ ها برای خوردن چیزهایی که برایشان مضر است گاها حریص هستند. این قانون به خصوص در مورد توله سگ ها صادق است. همچنین، سگ ها حس بوی خوبی دارند، و برایشان پیدا کردن چیزهایی که پنهان می کنید مثل شکلات، مانند آب خوردن است. اما شکلات می تواند یک ترکیب خطرناک با قابلیت ایجاد مسمومیت باشد. در ادامه این مطلب مجله پیام سلامت در مورد علائم، روش ها تشخیص و روش های درمان مسمومیت با شکلات در سگ ها صحبت می کنیم.
 • ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ ◄ ماسک هایی برای سگ ها با طرح تک شاخ
   
 • حیوانات ساخته روزنامه ◄ حیوانات ساخته روزنامه
   
 • هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک ◄ هاپو هایی با طرح بسیار بامزه رباتیک
   
 • ماسک های کله گنده با طرح گربه ◄ ماسک های کله گنده با طرح گربه
   
 • باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ ◄ باورتون میشه این ها نان باشه شبیه پاگ
   
 • حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه ◄ حیوانات با طرحی بعد از مهمانی شبانه
    تهوع صبح حیوانات بعد از شب
12345678910بعدیآخرین
(1 - 18) / 29022    |     صفحه 1 از 1613
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,18

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری

 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
 
 
 اطلاعات بیشتر  
12بعدیآخرین
(1 - 10) / 17    |     صفحه 1 از 2

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

قوانینی که بهتر است برای سگ خود وضع کنید

قوانینی که بهتر است برای سگ خود وضع کنید
زمانی که ظرف غذای سگ را می آورید او باید صبر کند تا شما برای خوردن اجاره دهید. ظرف را روی زمین بگذارید و بگوئید “صبر کن” اگر سگ به سمت غذا حمله کرد مانع او شوید و بگوئید “نه”. سعی کنید کلمات کوتاه باشند سگها معمولاً به حرکات فیزیکی شما توجه دارند نه به کلماتتان. سگها ذهن شما را می خوانند بنابراین محکم بایستید و مصمم و بزرگ فکر کنید و در ذهن خود بگوئید “نه”. عصبانی نشوید چرا که سگ احساسات شما را می خواند و تصور می کند که شما ضعیف هستید.در ادامه با پتچی همراه باشید تا در مورد قوانینی که بهتر است برای سگ خود وضع کنید.


قوانینی برای سگ ها-Rules for dogs

این ضعف است که باعث می شود سگ مجددا تلاش و سرپیچی کند (چراکه در ذهن او برای حفظ بقای گروه به یک رئیس قدرتمند نیاز است) اگر فرمانبرداری نکرد ظرف غذا را بر می دارید و مجددا 20 دقیقه بعد دوباره این عمل را تکرار می کنید تا بالاخره فرمان شما اجرا شود ، سگ بنشیند، گوشش را عقب برده و سرش را پایین بگیرد. آن زمان می توانید اجازه خوردن را با کلمه “بخور” صادر کنید. اگر سگ به یک عضو خانواده غرش می کند وظیفه غذا دادن به سگ را به عهده آن شخص بگذارید.

*تمامی صاحبان باید غذای خود را قبل از سگ میل نمایند. بعنوان رئیس گروه همیشه اول شما بخورید. زمانی که غذای سگ را سرو می کنید مانند یک بیسکویت یا هر چیزی، اول خودتان در مقابل چشمان او کمی از آن بخورید سپس ته مانده خورده شده را در ظرف او بگذارید و غذا را در اختیارش قرار دهید (رئیس همیشه اول غذا می خورد).

*هرگز سر میز با دست به سگ خود غذا ندهید.

*غذا دادن باید در ساعات معین انجام گیرد.

*هرگز نباید سگ در جلوی صاحبش راه برود، زودتر از درب وارد شود و یا پله ها را بالا و پایین رود. این رئیس است که همیشه در جلو قدم بر می دارد. اگر سگ شما این کار را انجام می دهد باید به او بگوید “بایست” قلاده اش را بکشید و بعد از حرکت خود بگوئید “بیا “.

قوانینی برای سگ ها-Rules for dogs

*زمانی که منزل یا اطاق را ترک می نمائید حتی برای چند دقیقه سگ را نادیده بگیرید، در زمان مراجعت نیز سگ را برای لحظاتی نادیده بگیرد.

*فرمانی همانند “بنشین” باید قبل از هر چیز خوشایندی که به سگ می دهید اجرا شود، همانند غذا دادن، پیاده روی و یا حتی محبت کردن. کودکان خانواده باید حداقل روزی یکبار به سگ دستور ساده ای همانند “بنشین” دهند و بعد از اجرا شدن فرمان به او خوراکی تشویقی می دهند. اگر فرامین را اجرا نمی کند هیچ پاداشی دریافت نخواهد نمود. به او نشان دهید دریافت هیچ چیز رایگان نیست.

*هرگز در حضور سگ جهت تماشای تلویزیون بر روی زمین دراز نکشید و یا هنگام بازی با او بر روی زمین غلت نزنید. در مقام یک انسان شما نباید هرگز خود را در سطح برابر یا پایین تر از سطح سگ قرار دهید.

*زمانی که مهمانی برای شما می آید این شما هستید که باید ابتدا به سمت فرد غریبه روید و با او ملاقات کنید نه سگ (همیشه این وظیفه رئیس گروه است تا تازه وارد را ملاقات نماید و در صورت امن بودن اجازه ملاقات سایر اعضای گروه را صادر نماید).

*اگر سگ شما در مقابل درب ورودی خوابیده از کنار او عبور نکنید بلکه از بالای او عبور نمایید.

قوانینی برای سگ ها-Rules for dogs

*در مدتی که مشغول تعیین رئیس گروه هستید هرگز سگ خود را در آغوش نکشید چراکه این عمل ممکن است در چشم او به عنوان یک رقابت تلقی شود.

اگر در چشم سگ خیره شوید، این سگ است که باید اول روی برگرداند، اگر شما این عمل را اول انجام دهید به این معناست که قدرت از آن اوست. به کودکان بیاموزید تا هرگز در چشم سگ خیره نشوند، چراکه اگر کودک روی  برگرداند و یا پلک بزند در ذهن سگ احساس رئیس بودن پدیدار می شود.

*سگها نباید در تخت شما بخوابند، مکان راحت تر همیشه متعلق به رئیس است.

*سگها نباید هرگز حتی در هنگام بازی گاز بگیرند.

*توجه و نوازش سگ باید زمانی صورت پذیرد که صاحبش صلاح می داند، نه زمانی که سگ بر روی دست و پای شما می پرد. نوازش در این زمان اشتباه و باعث می شود که سگ احساس نماید رئیس گروه اوست.

*بازیها با عروسک و غیره باید توسط انسان شروع و توسط او پایان پذیرد نه سگ.

*سگهایی که مشکل غرش و سلطه جویی دارند نباید هرگز بر روی مبلمان شما بنشینند، چراکه بهترین و راحت ترین مکان متعلق به رئیس است. جای سگ بر روی زمین است. اگر می خواهید سگتان بر روی مبل بنشیند این شما هستید که زمان و مکان آنرا مشخص میکنید نه سگ.

*هرگز با سگ خود توسط دست بازی نکنید چراکه در ذهن او این یک مبارزه است.

*سگها باید با کلمه “ول کن” آشنا باشند. هرآنچه سگ دارد می تواند توسط هر انسانی از او گرفته شود. انسان قدرت مطلق است.

*هیچ چیز متعلق به سگ نیست ، همه چیز متعلق به انسان است و هر عضو خانواده باید بتواند هر چیزی را در زمان نیاز از سگ بگیرد، حتی یک تکه استخوان از دهان وی.

*هرگز نگذارید در هنگام پیاده روی سگ قلاده اش بکشاند و جلو راه برود چراکه این رئیس گروه است که پیشاپیش حرکت می کند و راه را نشان می دهد.

*توله ها و سگهای کوچکی که باید با دست حمل شوند نباید هرگز چیزی را بدون انجام دستور “بنشین” دریافت نمایند و هرگز آنها را روی زمین نگذارید تا زمانی که در دستان شما آرام گیرند.

*هرگز کودکان را با سگها تنها نگذارید چراکه آنها نمی توانند سگ را رهبری کنند.

*برای اثبات قدرت خود می توانید روزی یک مرتبه او را در حالت خوابیده 20 تا 30 ثانیه نگه دارید و اگر خواست برخیزد ممانعت کنید.

 

 

https://petchi.com/rules-that-are-best-for-your-dog/

 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ 10 علامت خطرناک در سگ ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ کم خونی در ماهی ها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ نیوکاسل در پرندگان
◄ علل و درمان کمبود کلسیم در پرندگان
◄ بیماری های چشم در پرندگان خانگی
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ جوش در سگ ها
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در سگ ها
◄ هیپرپلازی و پرولاپس واژن در سگ ها
◄ التهاب لثه در سگ ها
◄ درمان خون در ادرار سگ
◄ هیپرگلیسمی در سگ ها
◄ انفارکتوس میوکارد در سگ ها
◄ کم خونی در سگ ها (متهموگلوبینمی)
◄ درمان آنافیلاکسی در سگ ها
◄ مسمومیت با آرسنیک در سگ ها
◄ پروستات در سگ ها از علائم تا روش های درمان آن
◄ پلی سیتمی ورا
◄ تشخیص و درمان ناشنوایی در سگ ها
◄ از بین بردن کک بدن سگ و گربه به روش های طبیعی و خانگی
◄ بیماری لایم در سگ ها ؛
◄ مسمومیت با ایبوپروفن در گربه ها از علل تا روش های درمان
◄ تشخیص و درمان ناباروری در سگ های ماده
◄ آب مروارید در سگ ها
◄ ناباروری در سگ های نر
◄ سرطان لنفوسیتی مزمن در سگ ها
◄ چند راه طبیعی برای درمان اسهال در سگ ها
بعدی 1 قبلی