پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • قلاده سگ درخشان ◄ قلاده سگ درخشان
    قلاده سگ درخشان در تاریکی روشن می شود تا اطمینان حاصل شود که حیوان خانگی شما در شب قابل مشاهده است و به راحتی توسط رانندگان تشخیص داده می شود. قلاده سگ روشن که توسط HALO BELT طراحی شده است دارای چراغ های LED است که در تاریکی به شدت می درخشد و دیدن سگ شما را برای دیگران آسان می کند. یقه LED قابل شارژ USB است. نیازی به نگرانی در مورد تعویض باتری نیست. از مواد بازتابنده در اطراف ساخته شده است، بنابراین نور را از همه زوایا منعکس می کند. به گونه ای ساخته شده است که در شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت کند و آسیبی نبیند. وقتی بتوانید سگ خود را سریع تشخیص دهید، پیاده روی عصرانه سرگرم کننده تر است!
 • صندلی بلند چوبی گربه ◄ صندلی بلند چوبی گربه
    صندلی بلند چوبی که برای استفاده در بارها و میزهای آشپزخانه طراحی شده است دارای یک تخت گربه نرم در زیر آن است. صندلی رول بار توسط SUNRIU برای صاحبان حیوانات خانگی ساخته شده است که دوست دارند از نوشیدنی لذت ببرند و در عین حال دوست پشمالوی خود را نزدیک نگه دارند. پشتی خمیده صندلی به عنوان تکیه گاه و به عنوان دسته عمل می کند. در داخل تکیه گاه، فضایی برای یک مجله رول شده یا حتی یک گربه وجود دارد! از لبه جلویی راحت تا پشتی خمیده، صندلی تخت گربه به سبک و راحتی است. طراحی مدرن به شما این امکان را می دهد که بدون احساس ناراحتی به جلو خم شوید و تکیه گاه پشتیبانی زیادی را فراهم می کند. خطوط صاف و شکل ارگونومیک، نشستن روی آن را لذت بخش می کند، در حالی که تخت گربه مخفی زیر آن احساس راحتی بیشتری می بخشد.
 • گلدان شایان ستایش گربه ای ◄ گلدان شایان ستایش گربه ای
    گلدان شایان ستایش گربه ای که برای افزودن حسی جذاب به مجموعه گیاهان داخلی شما طراحی شده است، برای تبدیل کاکتوس به دم گربه عالی است. با این گربه‌کارهای شگفت‌انگیز، کاکتوس‌های خود را به دم گربه‌های بازیگوش تبدیل کنید. کاشت خلاقانه راهی عالی برای به نمایش گذاشتن سبزی هایتان است. می توانید از آن برای پرورش گیاهانی مانند ساکولنت، کاکتوس، آنتوریوم یا هر گیاه کوچک دیگری استفاده کنید. زیبایی را در آغوش بگیرید و از تماشای رشد گیاهان سبز در این گلدان گل با تم گربه لذت ببرید. گلدان های گربه ای ساخته شده از سرامیک بسیار زیبا هستند.
 • خرس های تدی فضانورد ◄ خرس های تدی فضانورد
    خرس‌های عروسکی آبی با لباس‌های فضایی، کلاه ایمنی، و سایر لوازم جانبی سفر بین کهکشانی آماده هستند تا ماجراجویی‌های کیهانی خود را آغاز کنند. خرس های تدی فضانورد – مجموعه ای از تصاویر تولید شده توسط کامپیوتر که برای افرادی که به فضا و علم علاقه مند هستند ایجاد شده است. رنگ آبی نمایانگر زمین است که از فضا دیده می شود و نمادی از وسعت جهان است. از فضانوردان خرس عروسکی می توان برای الهام بخشیدن به بچه ها برای یادگیری تاریخچه و فناوری اکتشاف فضا استفاده کرد.
 • هیولاهای پوکمون ◄ هیولاهای پوکمون
    جادوی گرفتن هیولاهای پوکمون را دقیقاً در اتاق خواب خود با نور شب خنک طراحی شده به شکل پوکبال تجربه کنید. پوکمون با الهام از "Pokeball Night Light" دست ساز Stevizl برای پسرش ساخته شده است. از دستورالعمل ها برای ساختن لامپ خود استفاده کنید و جلسات مطالعه اواخر شب خود را با نور شب پوکبال روشن کنید. اجازه دهید نور ملایم مسیر شما را در حین شیرجه به دنیای دانش هدایت کند، درست مانند یک مربی واقعی پوکمون که در جستجوی خرد است! فراتر از هدف کاربردی خود، لامپ پوکبال به عنوان تزئین عمل می کند.
 • میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه ◄ میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه
    میز اداری نوآورانه با خانه سگ یکپارچه به شما امکان می دهد در طول روز با دوست پشمالوی خود کار کنید و بازی کنید. کار از خانه با میز چابکی طراحی شده توسط معماران جورج و جیمز بسیار بهتر شده است. اکنون می توانید سازنده باشید و همزمان با حیوان خانگی خود سرگرم شوید. میز خانه سگ مکانی برای کار افراد و استراحت سگ ها است. انجام چند وظیفه ای هرگز آسان تر نبوده است! سگ خود را در حین کار نزدیک نگه دارید
 • میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر ◄ میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر
    میز ابتکاری که شبیه یک چرخ همستر غول‌پیکر است، به افراد کمک می‌کند تا در حین کار بایستند و حتی راه بروند. میز ایستاده چرخ همستر که توسط راب گادشاو طراحی شده است راه حل مناسبی برای هر کسی است که می خواهد در محل کار فعال بماند. بدن خود را در حال حرکت و ذهن خود با این میز ایستاده خنک نگه دارید. با طراحی خلاقانه و مزایای سلامتی، ایستگاه کاری نهایی است. با میز چرخ همستر با یک محل کار کم تحرک خداحافظی کنید!
 • چمدانی برای سگ ها ◄ چمدانی برای سگ ها
    با استفاده از این خانه سگ چمدانی خلاقانه که توسط مارکو موروسینی طراحی شده است، با حیوان خانگی مورد علاقه خود به سبک سفر کنید.
 • یه حا گربه ای باحال ◄ یه حا گربه ای باحال
    صندلی راحتی چند منظوره همراه با یک قفسه چرمی در زیر صندلی است که می تواند توسط گربه شما به عنوان یک تخت راحت استفاده شود. صندلی قوس که توسط ریکاردو سا طراحی شده است، در عین کاربردی بودن، ظرافت را به هر اتاق اضافه می کند. روی صندلی بنشینید و وسایل را زیر آن قرار دهید. گربه شما ممکن است دوست داشته باشد روی قفسه چرمی چرت بزند، بنابراین بهتر است آن را خالی نگه دارید. صندلی ذخیره سازی زیبا از چوب و چرم برای کسانی که می خواهند در فضای اتاق نشیمن خود صرفه جویی کنند عالی است. قفسه چرمی زیر صندلی می تواند هر چیزی از کتاب گرفته تا پتو را در خود جای دهد.
 • کراوات پیکسلی ◄ کراوات پیکسلی
    کراوات پیکسلی دارای آثار هنری نمادین 8 بیتی از سگی است که اردکی را در دست دارد از بازی ویدیویی کلاسیک 1984 نینتندو Duck Hunt. Duck Hunt Tie که توسط Maya Pixelskaya طراحی شده است، عشق به بازی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل را نشان می‌دهد. به دنبال شروع کننده مکالمه هستید؟ Duck Hunt Necktie مطمئناً خاطرات سرگرم کننده و نوستالژیکی را با گیمرهای دیگر ایجاد می کند. NES Duck Hunt Necktie یک ادای احترام جالب به عصر طلایی بازی های ویدیویی است.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29256    |     صفحه 1 از 2926
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

گربه سیامی

سیامی در میان نژادهای اصیل گربه به راحتی قابل تشخیص است. این نژاد قرن ها به دلیل شخصیت جذاب، زیبایی و ساختار فیزیکی سلطنتی و خاص خود گرامی داشته شده است. اینها گربه هایی برازنده و با ساختار بدنی کشیده همراه با پوزه ای که با ظرافت تراش خورده، گردن و پاهایی موزون و بدنی باریک هســتند. پاهای آنها به طور قابل توجهی بلندتر از دستهایشان است و پنجه هایی کوچک و بیضی شکل دارند. دم سیامیها کامال بلند، کشیده و باریک اســت و نباید اثری از پیچ خوردگی در آن دیده شود.

گربه نژاد ســیامی به اسم«هنر زندگی» توصیف می شود به دلیل ترکیبی از زیبایی بی نظیر و هوش سرشار، شخصیت اجتماعی و طبیعتی سرزنده. سیامی ها چشمهایی بادامی دارند که بخش داخلی آن به سمت بینی شــان و بخش خارجی آن به سمت گوشهای بزرگ، عریض و نوک تیز آنها می باشــد. چشــمهای فریبنده آنها به طور منحصر به فردی درخشان و آبی کبود است. آنها سرهایی گوه ای شکل با بینی باریک رومانیایی و چهره ای باهوش دارند. ســیامیها پوشش پایه کمرنگ به همراه نقاط تیره تر در صورت، نوک گوش ها، پاها، دســتها و دم دارند. پوشش آنها کوتاه، نرم و براق است که نیاز کمتری به مراقبت روزانه دارد. اغلب بچه گربه های ســیامی کامال سفید به دنیا می آیند که رنگهای تیره به تدریج با افزایش ســن ظاهر می شود. سیامی ها رنگ پوشش بالغ بدن خود را تا قبل از یک سالگی نشان نمی دهند.

گربه-سیامی

شخصیت
گربه های سیامی مهربان، دوســتانه، وفادار و جسور هســتند. ســیامی بلو پوینت به عنوان مهربان ترین و با شــخصیت ترین سیامی ها شــناخته می شود، اگرچه بسیاری از رنگ های دیگر این گربه ها نیز در داشتن این خصوصیات ممکن است جای بحث داشته باشد. سیامی ها گربه هایی باهوش، اجتماعی، با استعداد و با اعتماد به نفس باال هستند. آنها با دیگر حیوانات و مردمی که می شناسند و دوســت دارند به شدت دوستانه رفتار کرده و به راحتی ارتباط برقرار می کنند و مهربانند. آنها روابط بسیار نزدیکی با صاحب اول خود برقرار می کنند و عالقه ای به تنها رها شــدن به مدت طوالنی ندارند. بهتر است آنها اغلب به صورت جفت و یا در گروه های کوچک نگهداری شوند که در زمان عدم حضور صاحبشان بتوانند یکدیگر را مشغول کنند. برخی از سیامی ها ممکن است شخصیتی عصبی داشته باشــند و اغلب تغییرات ناگهانی را در محیط زندگیشان دوست ندارند. سیامی ها از غریبه ها دوری کرده و اغلب در کنار آنها می ترسند.

سطح فعالیت
ســیامی ها گربه هایی فعال و ورزشکار هستند. در مقابل ظاهر لطیف، آنها بدنی محکم و عضالنی دارند و می توانند کامال ســرزنده و شاداب باشند. آنها به خوبی با اسباب بازیها و مکان های اسکرچ ارتباط برقــرار کــرده و برخی از آنها نیز از مبل باال می روند. این نژاد، گزینه خوبی برای مردمی اســت که توجه و تقابل زیادی را با گربه خود انتظار دارند. ســیامی ها می توانند ساعت ها خود را با اسباب بازی ها سرگرم کنند.

صفات رفتاری
سیامی ها همیشــه گربه های پر سر و صدایی هستند کــه معموال حرف آخر را می زنند. یکی از مشــخصترین ویژگیهای جالبشــان توانایی افسانه ای آنها در سر و صدا کردن اســت. سیامی برونگراترین و پر سر و صداترین گربه خانگی است. آنها تقریبا در مورد همه چیز صحبت میکنند به خصوص غذا و توجه انسان. میو میو های بلند و طوالنی آنها شــبیه گریه بچه انسان است. ســیامی های بالغ ماده )تقریبا همه گربه های چند رنگ ماده هستند ( زمانی که به دنبال یافتن جفت هستند، صدای خاصی دارند. دیگــر صفت رفتاری این نژاد کوبیدن دمش در زمان بی حوصله بودن اســت در این شرایط ممکن است آنها نیاز به کمی توجه داشته باشند. آنها به صورت وسواسی تمیز بوده و مراقبت از آن به عنوان همراه خانگی ســاده اســت. آنها تمایل به مکان های گرم دارند و به همین دلیل به انســان هــا و حیوانات دیگر نزدیک می شــوند. این گربه نژادی از بســیاری نهایت هاست که آنها را همراهانی منحصر به فرد و حیرت انگیز می سازد.

گربه سیامی

تاریخچه
بــا این وجــود که منشــاء اصلی ســیامی دقیقا مشــخص نیست، بدون شــک گربه ای است که از تایلند که سابقا کشور ســیام نامیده می شده است نزدیک 1300 سال قبل منشاء گرفته است. سیامی ســیل پوینت در دست نوشــته ای از قرن 15 ام از اشــعار گربه که در سیام یافت شده، تایید کرده که این نژاد در آن زمان به خوبی شــناخته می شده است. سیامی سیل پوینت به عنوان گربه سلطنتی سیام شناخته می شد و تنها توسط نزدیکان شاه نگهداری می شــده است. افســانه می گوید که در قبر هر کدام از افراد خانواده سلطنتی یکی از این گربه ها قرار می گرفت و به عبور روح او به دنیای بعدی کمک می کرد. اگر گربه می توانســت از قبر فرار کند، اعتقاد بر این بود که روح فرد با موفقیت به زندگی بعدی مهاجرت کرده اســت. در حالیکه سیامی ها در تاریخ یکی از مشــهورترین گربه های خانگی بوده اند، بخشی از شهرت خود را در میان نژادهای مدرن در سال های اخیر از دست داده اند.

گربه های سیامی برونگراترین و پر سر و صداترین گربه خانگی است. آنها تقریباً در مورد همه چیز صحبت میکنند به خصوص غذا و توجه انسان

 

حساسیت های نژادی
این نژاد یکی از ســالم ترین گربه ها بوده و طول عمری با میانگین 15 ســال یا بیشــتر دارد. لوچی چشم یکی از متداول ترین مشــکالت ســیامی ها بوده است که به دلیل اصالح نژاد هوشمندانه توســط پرورش دهنده ها تا حدود زیادی محدود شده است. سیامی ها زودتر از اکثر نژادهای گربه بالغ می شوند. ماده ها حدود 6 ماهگی بالغ می شوند اگرچه اغلب پرورش دهنده ها در این سن از ماده ها برای پرورش استفاده نمی کنند.

دکتر محدثه میرطاووسی
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ قلاده سگ درخشان
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle