پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • خانه ای بازیافتی برای پرنده ها ◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
    فیدر دایره ای پرنده را می توان به نرده بالکن یا شاخه درخت قلاب کرد. "Birdball" توسط Michael Hilgers طراحی شده است. ساخته شده از پلاستیک قابل بازیافت تغذیه پرنده مدرن نوآورانه را می توان به راحتی با آب صابون تمیز کرد.
 • خانه ای برای گربه ها ◄ خانه ای برای گربه ها
    تخت های الهام گرفته شده از طبیعت برای گربه ها طراحی شده اند تا شبیه برگ های سبز زیبا باشند. تخت گربه برگ دست ساز از پشم مرینو توسط Elevele از لیتوانی.
 • لامپ اختاپوس ◄ لامپ اختاپوس
    لامپ مجسمه‌ای الهام‌گرفته از طبیعت با شاخک‌های برنجی که شبیه اختاپوس با مغز لامپ است. Octolamp ساخته گرگوری بسون از رزین مخلوط با پودر برنج
 • قاشق با طرحی قو شگل ◄ قاشق با طرحی قو شگل
    قاشق شناور الهام گرفته شده از طبیعت طراحی شده تا شبیه پرنده قوی قو به نظر برسد و در سوپ شما شناور خواهد شد. ملاقه سوانکی شناور. قاشقی به شکل پرنده که مانند بالرین متعادل است.
 • کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای ◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
    کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای یکپارچه از سر شما محافظت می کند و در جاده توجه شما را جلب می کند. کلاه ایمنی موتورسیکلت گوش گربه ای طراحی شده توسط شرکت روسی Nitrinos.
 • کلاه ایمنی برای گربه ها ◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
    نسخه های کوچکتر چاپ سه بعدی کلاه ایمنی موتورسیکلت طراحی شده برای گربه ها از گربه در طول سفرهای سرگرم کننده با دوچرخه محافظت می کند. سری کلاه ایمنی موتور سیکلت جالب که توسط رمی ویکارینی برای گربه خانگی اش ساخته شده است
 • هودی فاکس ◄ هودی فاکس
    هودی با الهام از حیوانات طراحی شده است تا به سرعت و به راحتی فرد را به یک روباه نارنجی زیبا تبدیل کند. هودی فاکس با گوش‌های ساخته شده از زنجبیل و لباس بافتنی نخی مشکی. لباس کازپلی آسان برای جشن هالووین و مهمانی های لباس!
 • لباسی از پشم سگ ◄ لباسی از پشم سگ
    Doume Jalat-Dehen از موهای سگ جوراب، کلاه و ژاکت گرم می سازد. خلاقیت های بافتنی در مجموعه ای از عکس های اروان فیچو به نمایش گذاشته شده است: صاحبان سگ با افتخار ژاکت های ساخته شده از موهای سگ خود را می پوشند.
 • لباس های سگی ◄ لباس های سگی
    ژاکت یقه اسکی راحت که برای سگ های کوچک طراحی شده است، حیوان خانگی را گرم نگه می دارد و لبخند را بر لبان شما می آورد. پلیور Silver Linings ساخته شده توسط Little Beast از نخ اکریلیک بسیار نرم. سگی با پلیور زیبا با طراحی آسمان آبی و ابرهای سفید به مردم یادآوری می‌کند که حتی در تاریک‌ترین زمان‌ها، همیشه روکش نقره‌ای وجود دارد.
 • قوری اردک ◄ قوری اردک
    قوری خلاقانه طراحی شده شبیه اردک روان زرد از سری بازی‌های ویدیویی Pokemon از Game Freak و Nintendo. قوری Psyduck دست ساز ژاپن توسط Ensky از چینی مرغوب.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29155    |     صفحه 1 از 2916
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

برای گربه ی خانگی خود یک درخت زیبا و سرگرم کننده بسازید.

با ساختن یک درخت گربه زیبا محیط خارج از خانه را که برای گربه شما بسیار مهیج و دوست داشتنی ست به داخل منزلتان بیاورید و برای او لحظه های زیبایی رقم زنید. این خانه را با آویزان کردن اسباب بازی های رنگارنگ و استفاده از آوای پرنده های عروسکی دلپذیر تر کنید . چنین خانه هایی برای گربه شما تفریح بسیار جالب و بی خطری فراهم خواهند کرد.

گربه ها دوست دارند به بالای اجسام بروند و سرک بکشند . آنها همچنین جذب وسایل جنبنده شده و با آوای پرندگان مصنوعی شما سرگرم می شوند .
گربه های خانگی اغلب اوقات بدلیل نداشتن چنین سرگرمی هایی چاق و بی حوصله شده چرا که عاملی برای تحریکشان به بازی و فعالیت فیزیکی وجود ندارد .
مزیت دیگر خانه های درختی تیز کردن و آراستن ناخن های پنجه ی گربه هاست همچنین بازی دوست داشتنیه راه رفتن محتاطانه (چنان که گربه ها بر سر دیوارهای باریک قدم می زنند ) را به آنها خواهد آموخت . همچنین اگر این خانه درختی را در گوشه ای آفتاب گیر قرار دهید گربه شما با لمیدن بر بالای آن احساس قدرت و تسلط کامل به بیشه (که همان اتاق منزلتان است) را تجربه خواهد کرد. فراموش نکنید گربه سانان از این احساس قدرت لذت فراوانی می برند .
 

مراحل ساخت درخت گربه :
- شاخه های ضخیم از نفس افتاده درختان که بر روی زمین اطراف خانه تان پیدا کرده اید را شسته و از نبودن حشرات بر روی سطح بیرونی آنها مطمئن شوید . سپس چند روزی برای خشک شدن این شاخه ها صبر کرده تا کاملا رطوبتشان از بین برود . ضخامت این شاخه ها بهتر است از 2 اینچ کمتر نباشد .
- حال زمان ساخت خانه درختی فرا رسیده است . بلندترین و ضخیم ترین شاخه درخت را که اثری از رطوبت بر سطح آن نیست انتخاب کنید حال انتهای شاخه را در قوطی کنسرو یا هر قوطی کوچک حلبی دیگر قرار داده و دور آن را با ماسه پر کنید . اضافه های سطح خالی را با سیمان مرطوب پر کرده و یکدست کنید و اجازه دهید تا سیمان خشک شده و شاخه دیگر قابل تکان خوردن در قوطی نباید.
- اگر شاخه به حالت کج یا خمیده در قوطی جای گرفت و محکم شد اصلا نباید نگران باشید . چون به مجموعه ی نهایی ایرادی وارد نخواهد کرد.
- اگر برای پایه ی اصلیه خانه درختی خود تهیه ای ندیده اید می توانید از قالبهای چوبی و یا تخته های سه لایه ی چوبی استفاده کرده و روی آنها را با تکه ای فرش یا موکت بی استفاده بپوشانید و سطح چوبی را مخفی کنید . مراقب باشید که سطح پایه درخت را به اندازه کافی سنگین و یکدست کرده باشید که خطر سقوط شاخه ها به 0 رسیده باشد برای احتیاط در آخر کار می توانید این درخت را از قسمت عقبی به یک گوشه از دیوار متصل کنید و از تکان نخوردن آن مطمئن شوید .
- شما می توانید با کمی نکته بینی شاخه های خم دار را مانند تصویر در کنار هم به طریقی بچینید که وزن هر دو طرف پایه حفظ شده و بین آنها فاصله ی مناسب وجود داشته باشد دقت کنید که پایه های شاخه ها را که در قوطی قرار داده اید به اندازه کافی بر روی سطح پائینی سفت و پابرجا ساخته باشید . یک راه سنگین و پابرجا ساختن پایه ی اصلی استفاده از وزنه های ورزشی ست که اگر نوجوانی بدنساز در خانه داشته باشید زمان کش رفتن چند وزنه از وسایل او فرا رسیده است .
- بر روی شاخه ها سوراخهای ایجاد کنید تا با استفاده از میخ های پرچی بتوانید مراحل بعدی کار را انجام دهید . در این مرحله باید با استفاده از وسیله های انعطاف پذیر و البته محکم و قابل ارتجاع مکان های مناسبی بر روی درخت ایجاد کنید که گربه بتواند بر روی آنها آرمیده و از ایمن بودن این مکان ها مطمئن شوید . وصل کردن این استراحتگاهها بین دو شاخه باعث استوار بودن شاخه ها نیز خواهد شد .
- پس با توجه به تصویری که مشاهده می کنید با ابتکار و ایده هایی که مناسب می بینید تعداد شاخه های ضخیم و متناسب با پایه را تهیه دیده و به طرزی کنار هم بچینید که تعادل طرفین پایه به هم نخورد با استفاده از بندهای کنفی ضخیم می توانید شاخه ها را به یکدیگر بسته و ثابت کنید .
- توپهای پلاستیکی کوچک ریسمانهای کوتاه و پرهای بزرگ را به قسمت هایی از این درختچه که مورد نظرتان است بیاویزید تا گربه شما جذب آنها شود و از درخت بالا رفته و محل های استراحت بر روی آن را بیابد .
- در آخر می توانید این خانه درختی را در کنار پنجره یا حداقل پوستری از یک منظره زیبا قرار دهید تا محیط فراهم شده به اندازه کافی برای گربه خانگی شما دوست داشتنی شود . شک نداشته باشید که گربه شما از بالا رفتن ، بازی و لمیدون بر این درختچه لذت فراوانی خواهد برد .
 


محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook