پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • جانوران برگ ◄ جانوران برگ
    هنرمند ژاپنی باکو مائدا مجسمه های شکننده ای از حیوانات و موجودات زیبا از برگ های ریخته شده می سازد. "جانوران برگ" عجیب و غریب از برگ های افتاده ماگنولیا اوبواتا ساخته شده اند.
 • سگ ها وقتی غذا میخوان ◄ سگ ها وقتی غذا میخوان
    مجموعه عکس های خلاقانه سگ های شایان ستایش را در فرآیند گرفتن غذا نشان می دهد. پروژه Dogs Catching Treats توسط عکاس آلمانی Christian Vieler.
 • پرتره های باورنکردنی از سگ ها ◄ پرتره های باورنکردنی از سگ ها
    مجموعه ای از عکس های تیم فلاچ پرتره های باورنکردنی از سگ های شایان ستایش را نشان می دهد. عکاس با استعداد توانست شخصیت هر سگ را به تصویر بکشد. از حیوانات بدون قلاده و برچسب عکس گرفته شد. برای دیدن این تصاویر به صورت چاپی، کتاب Tim Flach’s Dogs را خریداری کنید.
 • عینک های اسکی پلاریزه ◄ عینک های اسکی پلاریزه
    عینک های اسکی پلاریزه و عینک آفتابی طراحی شده برای سگ ها از چشمان حیوان خانگی شما در برابر آفتاب، شن، برف و آب شور محافظت می کند. عینک آفتابی سگ BoatwithDogs خنک به نظر می رسد و از چشم سگ در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند. عینک ها دارای بند های قابل تنظیم هستند تا به راحتی روی سگ شما قرار بگیرند، و می توانید قاب ها / لنزهای مختلفی را برای سفارشی کردن آنها خریداری کنید. چه کسی می گوید فقط انسان ها می توانند عینک آفتابی را تکان دهند؟ برای دوست پشمالوی خود یک جفت سگ تهیه کنید و تماشا کنید که سرشان را می چرخانند!
 • حمل حیوانات خانگی خلاقانه ◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط Shannon Beach به شما این امکان را می دهد که به راحتی سگ خود را حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • راه پله برای سگ ◄ راه پله برای سگ
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش ◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
    چراغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش بامزه که می توان تا کرد و به عنوان یک آویز کاربردی برای لامپ استفاده کرد. لامپ به شکل اسم حیوان دست اموز طراحی شده توسط MUID. برای روشن کردن لامپ کافی است به آرامی روی آن ضربه بزنید. گوش‌های تاشو آویزان کردن لامپ را در هر کجا که به آن نیاز دارید آسان می‌کند و پاهای خرگوش به عنوان یک نگهدارنده گوشی مناسب می‌شوند. چراغ اسم حیوان دست اموز چیزی بیش از یک چراغ شب است - این یک قطعه نمایشی بازیگوش و کاربردی است که شخصیت را به هر اتاقی می آورد.
 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29237    |     صفحه 1 از 2924
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

آخرین جزئیات پرونده بانک آریا

آخرین جزئیات پرونده بانک آریا
احتمال احضار "مه آفرید" به جایگاه متهمان

در حدود 800 روز قبل گروه آریا پس از اخذ مجوز از بانک مرکزی اقدام به پذیره نویسی برای ایجاد بانک آریا توسط یکی از شعب بانک ملت کردند ولی بعد مشخص شد که کارمندان این شعبه با بانک آریا تبانی کرده و تمامی سهام را به دوستان و کارمندان شرکت امیرمنصور آریا فروخته اند. این اقدام همراه با آغاز رسیدگی به پرونده فساد 3 هزار میلیاردی بود که موجب توقف فعالیت این بانک تازه تاسیس شد. هرچند که بعد از 2 سال مطالبات مشتریان بانک در حال پرداخت است ولی آغاز محاکمه متهمان بانک آریا برگ جدیدی از پرونده فساد بزرگ بانکی رو می کند.

21 اسفند ماه سال 89 بود که خبر پذیره نویسی بانک آریا در بانک ملت منتشر شد. پذیره نویسی که با انتشار 200 میلیارد تومان اوراق همراه بود و الباقی سرمایه را که 200 میلیارد تومان دیگر بود باید گروه آریا تامین می کرد. هنوز خبرپذیره نویسی همه گیر نشده بود که خبر داغ اختلاس 3 هزار میلیاردی و ارتباط آن با بانک آریا موجب شد تا ادامه فعالیت این بانک متوقف شود. ولی در این میان شهروندانی که سرمایه خود را برای پذیره نویسی به بانک ملت داده بودند سرگردان شدند. حالا بیش از 800 روز از پذیره نویسی و توقف فعالیت این بانک می گذرد و سهامداران بدون اینکه سودی دریافت کنند ارزش پول آنها هم کاهش یافته است. مراجعه شهروندان و طلبکاران بانک آریا به بانک مرکزی بی فایده بود چرا که مسئولان بانک گفتند از دست ما خارج است و توپ را به زمین قوه قضائیه پاس دادند. اما یک مساله بی پاسخ مانده است و آن این است که آیا بانک مرکزی می توانست در همان روزهای ابتدایی توقیف بانک بدهی و مطالبات مردم را پرداخت می کرد؟

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی: تبانی یکی از شعب بانک ملت با گروه آریا

عزت‌اله یوسفیان ملا عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی می گوید: در زمان پذیره نویسی سهام بانک آریا گروه امیر منصور آریا برای اینکه تمام سهام این بانک انحصاراً متعلق به خودش باشد از طریق تبانی با یکی از بانک‌ها به هدف خود رسید. بر اساس آنچه در گزار‌ش‌ها آمده گروه امیر منصور با یکی از شعب بانک‌ها به نحوی تبانی کرد که تمام کارمندان شعبه برای وی حکم "نوکر" را داشتند و قبل از باز شدن درب شعبه تمامی سهام را به اعضاء و آشنایان گروه امیر منصور فروختند.

800 روز سرگردانی شهروندان طلبکار از بانک آریا

فرشید فرحناكیان وکیل پایه یک دادگستری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: موسسان بانك آریا موفق به اخذ مجوزهای لازم جهت ثبت تاسیس و پذیره نویسی عمومی شده اند ولی نتوانسته اند مجوزهای لازم جهت ثبت تشكیل برای عمل به مفاد ماده 18 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347 را به دست آورند. اما مردم سرمایه های خود را در این بانک توقیف شده در پوشش پذیره نویسی پس انداز کرده اند و از مسئولان می خواهند که سرمایه آنها را بازگرداند. ولی در این میان مسئولان بانک مرکزی اعلام کردند که وجوه مردم در پذیره نویسی بانک آریا با دستور قضایی به مردم بازگردانده می شود. اما قانون تجارت برای جبران این حسن اعتماد و این سوءمدیریت راه حلی به مراتب ساده تر پیش بینی كرده است که بانک مرکزی به آن عمل نکرد.
    
وی در ادامه اظهار داشت: به موجب ماده 19 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347: «در صورتی كه شركت تا شش ماه از تاریخ تسلیم اظهارنامه مذكور در ماده 6 این قانون به ثبت نرسیده باشد، به درخواست هر یك از موسسان یا پذیره نویسان مرجع ثبت شركت ها كه اظهارنامه به آن تسلیم شده است گواهینامه یی حاكی از عدم ثبت شركت صادر و به بانكی كه تعهد سهام و تادیه وجوه در آن به عمل آمده است ارسال می دارد تا موسسان و پذیره نویسان به بانك مراجعه كرده و تعهدنامه و وجوه پرداختی خود را مسترد دارند در این صورت هر گونه هزینه یی كه برای تاسیس شركت پرداخت یا تعهد شده باشد به عهده موسسان خواهد بود.» بنابراین نظر به اینكه به موجب ماده 22 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347: «استفاده از وجوه تادیه شده به نام شركت های سهامی در شرف تاسیس ممكن نیست مگر پس از به ثبت رسیدن شركت یا در مورد مذكور در ماده 19.» و همچنین به موجب ماده 14 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347 می توان گفت که بانک مرکزی می توانست خیلی آسان وجوه مردم را پرداخت کند.
    
فرحناکیان گفت: اگر به ماده 273 لایحه اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب 1347 که در آمده است در صورت صدور حكم قطعی بر بطلان شركت یا بطلان عملیات یا تصمیمات شركت كسانی كه مسوول بطلان هستند متضامنا مسوول خساراتی خواهند بود كه از آن بطلان به صاحبان سهام و اشخاص ثالث متوجه شده است توجه شود می توان دریافت که بانک مرکزی هم در این پرونده پاسخگو است.
    
وی اظهار داشت: آنچه در این پرونده برای من جالب است این است که دو مقام مسوول در سازمان بورس اوراق بهادار كه به موجب ماده 25 قانون بازار اوراق بهادار مصوب 1384 به عنوان نهاد تخصصی و تفتیشی، امرنظارت بر ورود به بازار اولیه سرمایه بدان سپرده شده، دو نوع رویكرد در پاسخگویی خود در پیش گرفتند. مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس كه اساسا خود را در مقام هیچ نوع توضیحی قرار نمی دهند و با احاله آن به مقامات بانك مركزی از عدم مسوولیت خود خرسندند. مدیر نظارت بر بورس ها و بازارهای سازمان بورس هم كه در مقام ارایه راه حل برای حق الناس برمی آمده در برابر بندگان خدایی كه با اعتماد به مسوولیت پذیری آنها در صدور مجوز اعلامیه پذیره نویسی عمومی، اقدام به پذیره نویسی بانك آریا كرده، غیر مسوولانه ترین راه حل ممكن را ارایه می كند.

قاضی سراج: پرداخت پول شهروندان سرمایه گذار در بانک آریا آغاز شده است

حالا 800 روز از این پرونده می گذرد. دیگر نه قیمت طلا قیمت 2 سال قبل است و نه قیمت پراید و شهروندانی که پذیره نویسی کرده اگر به همان پول خود برسند ضرر بسیار هنگفتی را متحمل شده اند. ناصر سراج قاضی پرونده رسیدگی به فساد 3 هزار میلیارد تومانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پرونده بانک آریا دست من نیست ولی پول شهروندانی که جزو کارمندان آریا نبودند توسط اجرای احکام دادگاه در حال بازگرداندن است.

سه شنبه روز دادگاه متهمان پرونده بانک آریا/ آمدن یا نیامدن مه آفرید

هر چند پرداخت وجوه پذیره نویسان با تاخیر چند ساله همراه بود ولی آخرین اخبار حکایت می کند که دادگاه متهمان و موسسان بانک آریا روز سه شنبه برگزار می شود. این نخستین دادگاه بانک آریا است که 26 متهم داشته و کیفرخواست آن به شعبه اول دادگاه انقلاب ارائه شده است. غلامعلی ریاحی وکیل متهم ردیف اول پرونده بانک آریا در گفتگو با خبرنگار مهر می گوید: دادگاه روز سه شنبه برگزار می شود و من هم به عنوان وکیل این پرونده حضور دارم ولی اینکه آیا مه آفرید هم می آید یا نه قاضی پرونده حرفی نزده است. خود قاضی گفته احتمال دارد مه آفرید هم باشد یا نباشد برای همین هنوز مشخص نیست.


نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ جانوران برگ
◄ سگ ها وقتی غذا میخوان
◄ پرتره های باورنکردنی از سگ ها
◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
◄ راه پله برای سگ
◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ جانوران برگ
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle