پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • عینک های اسکی پلاریزه ◄ عینک های اسکی پلاریزه
    عینک های اسکی پلاریزه و عینک آفتابی طراحی شده برای سگ ها از چشمان حیوان خانگی شما در برابر آفتاب، شن، برف و آب شور محافظت می کند. عینک آفتابی سگ BoatwithDogs خنک به نظر می رسد و از چشم سگ در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند. عینک ها دارای بند های قابل تنظیم هستند تا به راحتی روی سگ شما قرار بگیرند، و می توانید قاب ها / لنزهای مختلفی را برای سفارشی کردن آنها خریداری کنید. چه کسی می گوید فقط انسان ها می توانند عینک آفتابی را تکان دهند؟ برای دوست پشمالوی خود یک جفت سگ تهیه کنید و تماشا کنید که سرشان را می چرخانند!
 • حمل حیوانات خانگی خلاقانه ◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط Shannon Beach به شما این امکان را می دهد که به راحتی سگ خود را حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • راه پله برای سگ ◄ راه پله برای سگ
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش ◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
    چراغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش بامزه که می توان تا کرد و به عنوان یک آویز کاربردی برای لامپ استفاده کرد. لامپ به شکل اسم حیوان دست اموز طراحی شده توسط MUID. برای روشن کردن لامپ کافی است به آرامی روی آن ضربه بزنید. گوش‌های تاشو آویزان کردن لامپ را در هر کجا که به آن نیاز دارید آسان می‌کند و پاهای خرگوش به عنوان یک نگهدارنده گوشی مناسب می‌شوند. چراغ اسم حیوان دست اموز چیزی بیش از یک چراغ شب است - این یک قطعه نمایشی بازیگوش و کاربردی است که شخصیت را به هر اتاقی می آورد.
 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
 • تصاویر خلاقانه حیوانات چاق ◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه حیوانات چاق را نشان می دهد که در حال تماشای تلویزیون، بازی های ویدیویی و اتلاف وقت با تلفن خود هستند. پروژه هنری "حیوانات تنبل" توسط گودونگ ژائو، هنرمندی از پکن، چین.
 • مجسمه‌های مینیاتوری واقعی ◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
    مجسمه‌های مینیاتوری واقعی از گربه‌ها، سگ‌ها، پرندگان و حیوانات وحشی. مجسمه های حیوانی بسیار دقیق و واقعی که توسط Kerri Pajutee ساخته شده است.
 • قفسه های کتاب خلاقانه ◄ قفسه های کتاب خلاقانه
    قفسه های کتاب خلاقانه ای طراحی شده اند که شبیه تصاویر حیوانات وحشی زیبا هستند. سری مبلمان به شکل حیوانات ساخته شده توسط خانه طراحی فرانسوی Ibride.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29234    |     صفحه 1 از 2924
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

شایعه حذف ششم ابتدایی تکذیب شد

شایعه حذف ششم ابتدایی تکذیب شد
ساختار مشهور به 3-3-6 مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و یک قانون مصوب است و از مهر 92 و سال‌های بعد، ابتدایی شش ساله خواهد بود.

در پی انتشار شایعه حذف ششم ابتدایی از مهر 92 در برخی از مدارس ابتدایی شهر تهران، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش ضمن تکذیب این شایعات گفت: ساختار مشهور به 3-3-6 مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و یک قانون مصوب است و از مهر 92 و سال‌های بعد، ابتدایی شش ساله خواهد بود.

 درباره برخی شایعات مبنی بر حذف پایه ششم ابتدایی از مهر 92، افزود: تغییر ساختار نظام آموزشی از نظام 1-3-3-5 به نظام مشهور 3-3-6 یا 3-3-3-3 بر اساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و مبتنی بر مفاهیم سند تحول بنیادین تنظیم شده است.

وی ادامه داد: این مصوبه دارای وجاهت و اعتبار قانونی بوده و لازم‌الاجراست و سیاست اجرایی نظام آموزش و پرورش بر این است که پایه ششم ابتدایی را در سال‌های آینده نیز اجرایی کند، لذا شایعه حذف پایه ششم ابتدایی در سال تحصیلی جدید به شدت تکذیب می‌شود.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه از مهر 92 و سال‌های بعد، ابتدایی شش ساله خواهد بود، ادامه داد: این تغییر ساختار نه تنها دارای پشتوانه قانونی محکمی است، بلکه دارای اعتبار کارشناسی و علمی است.

نوید ادهم درباره تصمیم وزارت آموزش و پرورش برای تغییر ساختار و تبدیل دوره پنج ساله ابتدایی به شش سال، تصریح کرد: در نگاه جدید به آموزش و پرورش، رسالت دستگاه تعلیم و تربیت، فراهم آوردن زمینه تربیت‌پذیری دانش‌آموزان متناسب با فرهنگ ایرانی اسلامی است و انتقال دانش تنها یکی از کارکردهای این نظام جدید است، در حالی که بیش از دانش، به ترتیب در همه ساحت‌ها پرداخته شده است.

وی ادامه داد: تربیت در عرصه اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، هنری، زیستی و مدنی و همچنین علمی و فناورانه باید در مدارس به ویژه از ابتدایی تا دبیرستان شکل بگیرد و با توجه به اینکه تحقیقات روانشناسی و صاحبنظران حوزه‌های تربیتی تاکید دارند که بهترین سن تربیت‌پذیری افراد همان سنین ابتدایی و پیش دبستانی است، افزایش طول دوره ابتدایی از پنج به شش سال بر اساس رویکرد علمی صورت گرفته است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: در حال حاضر در بیش از 150 کشور دنیا دوره ابتدایی شش ساله است و تغییر دوره ابتدایی از شش به پنج سال که در سال 1343 اتفاق افتاد، فاقد پشتوانه علمی و پژوهشی بود و تصمیمی که در دهه 40 مبنی بر "کاهش طول تحصیل دوره ابتدایی" اتخاذ شد، کاملا غیر کارشناسی بوده است.

نوید ادهم ادامه داد: در تغییر جدید ساختار آموزشی، تلاش برای اصلاح این اقدام غیرکارشناسی بوده و شش ساله شدن ابتدایی بر اساس تحقیقات کارشناسان در زمینه‌های مختلف صورت گرفته و کاملا علمی است.

وی اظهار کرد: برخی نگرانی‌ها ناشی از تغییر برنامه‌ها پس از تغییر دولت است که به این موضوع نیز تعمیم داده شده، در حالی که تغییر ساختار نظام آموزشی یک مصوبه قانونی فرا سازمانی است و ارتباطی به وزارت آموزش و پرورش ندارد، بلکه در دستگاه‌های بالادستی مصوب شده است.

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش همچنین یکی از انتقادهای وارد بر این تغییر ساختار را بازگشت به عقب عنوان می‌کند، در حالی که باید گفت آموزش و پرورش با شش ساله کردن دوره ابتدایی، یک گام به جلو برداشته و نظام غلط پنج ساله ابتدایی را با شش ساله شدن اصلاح کرده است، چراکه در گذشته شش ساله ابتدایی به هم پیوسته بود اما در نظام جدید دو دوره سه ساله برای ابتدایی تعریف شده؛ هرچند اجرای آن و تفکیک فضا برای دو دوره ابتدایی زمان‌بر است، اما با تدابیری که در بخش نیروی انسانی و فضا اتخاذ شده در آینده نزدیک عملیاتی خواهد شد.

به گفته وی، سال تحصیلی جاری بیش از 3500 مدرسه به صورت داوطلبانه طرح دو دوره شدن ابتدایی را اجرا کردند که این تعداد در سال تحصیلی پیش رو قطعا افزایش خواهد یافت.

به گزارش ایسنا، چند ماهی است که شایعه حذف پایه ششم ابتدایی نه تنها از زبان دانش آموزان و خانواده‌ها مطرح می‌شود، بلکه به صورت پراکنده گاهی در برخی خبرها نیز عنوان می‌شود و علیرغم تکذیب مکرر این خبر از سوی معاونت آموزش ابتدایی، در روزهای اخیر این شایعات پررنگ‌ تر شده و نگرانی‌هایی را برای خانواده‌ها ایجاد کرده است.

به نظر می‌رسد ضعف آموزش و پرورش در اجرای برنامه‌های سند تحول بنیادین، آنهم قبل از ایجاد زیرساخت‌های لازم، سردرگمی برخی خانواده‌ها را به دنبال داشته است، این در حالیست که اگر اطلاع رسانی از سوی این وزارتخانه متناسب با جامعه هدف از طریق رسانه‌ها و به صورت جامع و درستی انجام می‌شد، کمتر شاهد چنین شایعاتی بودیم.

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
◄ راه پله برای سگ
◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
◄ بالشی برای شما به شکل سگ
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle