پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • جانوران برگ ◄ جانوران برگ
    هنرمند ژاپنی باکو مائدا مجسمه های شکننده ای از حیوانات و موجودات زیبا از برگ های ریخته شده می سازد. "جانوران برگ" عجیب و غریب از برگ های افتاده ماگنولیا اوبواتا ساخته شده اند.
 • سگ ها وقتی غذا میخوان ◄ سگ ها وقتی غذا میخوان
    مجموعه عکس های خلاقانه سگ های شایان ستایش را در فرآیند گرفتن غذا نشان می دهد. پروژه Dogs Catching Treats توسط عکاس آلمانی Christian Vieler.
 • پرتره های باورنکردنی از سگ ها ◄ پرتره های باورنکردنی از سگ ها
    مجموعه ای از عکس های تیم فلاچ پرتره های باورنکردنی از سگ های شایان ستایش را نشان می دهد. عکاس با استعداد توانست شخصیت هر سگ را به تصویر بکشد. از حیوانات بدون قلاده و برچسب عکس گرفته شد. برای دیدن این تصاویر به صورت چاپی، کتاب Tim Flach’s Dogs را خریداری کنید.
 • عینک های اسکی پلاریزه ◄ عینک های اسکی پلاریزه
    عینک های اسکی پلاریزه و عینک آفتابی طراحی شده برای سگ ها از چشمان حیوان خانگی شما در برابر آفتاب، شن، برف و آب شور محافظت می کند. عینک آفتابی سگ BoatwithDogs خنک به نظر می رسد و از چشم سگ در برابر اشعه های مضر UV محافظت می کند. عینک ها دارای بند های قابل تنظیم هستند تا به راحتی روی سگ شما قرار بگیرند، و می توانید قاب ها / لنزهای مختلفی را برای سفارشی کردن آنها خریداری کنید. چه کسی می گوید فقط انسان ها می توانند عینک آفتابی را تکان دهند؟ برای دوست پشمالوی خود یک جفت سگ تهیه کنید و تماشا کنید که سرشان را می چرخانند!
 • حمل حیوانات خانگی خلاقانه ◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط Shannon Beach به شما این امکان را می دهد که به راحتی سگ خود را حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • راه پله برای سگ ◄ راه پله برای سگ
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش ◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
    چراغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش بامزه که می توان تا کرد و به عنوان یک آویز کاربردی برای لامپ استفاده کرد. لامپ به شکل اسم حیوان دست اموز طراحی شده توسط MUID. برای روشن کردن لامپ کافی است به آرامی روی آن ضربه بزنید. گوش‌های تاشو آویزان کردن لامپ را در هر کجا که به آن نیاز دارید آسان می‌کند و پاهای خرگوش به عنوان یک نگهدارنده گوشی مناسب می‌شوند. چراغ اسم حیوان دست اموز چیزی بیش از یک چراغ شب است - این یک قطعه نمایشی بازیگوش و کاربردی است که شخصیت را به هر اتاقی می آورد.
 • پرتره های خلاقانه حیوانات ◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
    پرتره های خلاقانه حیوانات که از گلبرگ های گل به دقت چیده شده اند. مجموعه ای از گل آرایی زیبا توسط هنرمند با استعداد Raku Inoue.
 • حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب ◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
    سرگئی بابکوف، هنرمند روسی، حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب می سازد. مجسمه‌های چوبی دقیق ساعت‌ها طول می‌کشد تا تکمیل شوند و در نهایت شبیه پرندگان، جوندگان و سایر حیوانات واقعی می‌شوند.
 • تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات ◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
    مجموعه ای از تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات را نشان می دهد که در حال انجام حرکات یوگای پیچ خورده هستند. آثار هنری خلاقانه حیوانات وحشی توسط هنرمند پاریسی برونو پونتیرولی.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29237    |     صفحه 1 از 2924
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

10۰ اشتباه رایج در مورد پیت بول

10۰ اشتباه رایج در مورد پیت بول
۱ و حقایق آنها (قسمت اول) 1_ پیت بولها قابلیتی دارند که می توانند فک خود را قفل کنند! حقیقت: فک و آرواره ی پیت بول عملکرد مشابهی نسبت به فک بقیه ی نژادها دارد , این مسئله با انجام مطالعاتی ثابت شده است. تحقیقات متعددی در زمینه ی ساختار جمجه و دندان و عملکرد آن نشان داد که در نسبت به خود اندازه, ساختار فک و به این ترتیب عملکرد (مورفولوژی) آن, هیچ تفاوتی با نژادهای دیگرندارد. برای وجود هر نوع مکانیزم قفل شدن فک و ساختار دندان پیت بول شواهد منحصر به فردی وجود ندارد. این تحقیقات ثابت کرد که تا به حال در هیچ نژادی مکانیزم قفل شدن فک بالا و پایین یافت نشده است!


2_ پیت بول می تواند همزمان با دندانهای جلویش چیزی را نگه دارد و همزمان با دندان های عقبی آن را بجود !
حقیقت: همانطور که در بالا ذکر شد , آرواره های های پیت بول, مانند بقیه ی نژادها عملکرد حرف زدن را انجام می دهد.

3_ پیت بول درد را حس نمی کند!
حقیقت: پیت بول سیستم عصبی مشابهی نسبت به بقیه ی نژادها دارد و آنها نیز احساس درد می کنند . به لحاظ تاریخی آنها قدرت تحمل و چشم پوشی از درد و ناراحتی را تا کار و ماموریتشان را به پایان برسانند, دارند. این صفت از جان سختی آنهاست که تا از این نژاد صحبت به میان می آید از آن صفت به عنوان تعریف مطرح می گردد که میل شدیدی به ادامه دادن و به پایان رساندن کارشان با وجود درد و ناراحتی!

4_ مغز پیت بول بزرگ و همچنین متورم می شود که موجب دیوانه وار شدن آن می شود!
حقیقت: قبل از رونق محبوبیت پیت بول, شایعه بود که دوبرمن رنج می کشد از بزرگ تر شدن مغزش و کوچک ماندن اسکلت جمجه اش که نمی توانست حجم مغزش را جای دهد. با توجه به شایعه, این باعث می شد که دوبرمن دیوانه شود و یا نسبت به اطرافش رفتار پرخاش گری کند و حتی به صاحب خود نیز حمله کند! این شایعه هیچ وقت به اثبات نرسید و هیچ وقت در کل مورد قبول واقع نشد. حالا پیت بول این افسانه و شایعه ی متورم شدن مغز را از دوبرمن به ارث برده است!

5_ پیت بول به صاحب خود حمله می کند!
حقیقت: سگها, کاری را با الگوی رفتاری ( فقط به خاطر ) انجام نمی دهند. همیشه آنها دلایلی برای رفتار خود دارند, زمانی که پرخاشگری می کنند به خاطر بوجود آمدن مشکلی است و دلایلی از قبیل رفتارهای نا شایست صاحبشان, رخ دادن مشکلی در اجتماعی شدن و آموزش هایشان و برداشتهای غلط از سگ توسط صاحبشان و یا به ندرت بیماری را دارند. پرخاشگری از الگوهای خاصی پیروی می کند, اولین اتفاق علائم هشدار دهنده است, سپس علائم هشدار دهنده بیشتر می شود و در نهایت هنگامی که نشانه های آن هشدارها نا دیده گرفته شود و یا به اشتباه فهمیده می شود, سگ از دندانهایش استفاده می کند ! زمانی که صاحب سگ از رخ دادن ناگهانی آن شوکه می شود و سگ به اوج پرخاشگری اش می رسد, به این دلیل است که صاحب سگ کاملا بی اطلاع است از مشکلاتی که در شرف رخ دادن است و برداشت غلطی از علائمی که سگ پیش از استفاده از دندانهایش به صاحبش نشان داده است دارد. این در مورد تمام نژادها درست است و صدق می کند نه فقط پیت بول. پیت بول و هیچ سگی دیگری به صاحب خودش حمله نمی کند!


 

۱۰ اشتباه رایج در مورد پیت بول و حقایق آنها (قسمت دوم) 

6_ تنها مزیت و خصوصیتی که پیت بول را سگ خوبی کرده است به خاطر توانایی اش در جنگ سگهاست!
حقیقت: متاسفانه, مقدار زیادی توجه نسبت به آن واقعیت هست که پیت بول در اصل برای مبارزه با سگ های دیگر ساخته شده است! از آن زمان این نژاد را برای این کار فوق العاده می دانستند و اولین انتخاب برای مبارزه بود, این فرضیه ی مشترک وجود داشت که برای موفقیت و پیروزی در این مبارزه می بایست ابتدا نژاد خوب و مناسبی را انتخاب کرد, حقیقت امر این است که پیت بول یکی از متنوع ترین دندانهای نیش را داراست و توانایی حیرت آوری در وظیفه ای که صاحبش برای پایان کار به او می سپرد دارد. 
این نژاد به طور مداوم برای اطاعت پذیری, کشاندن یا راندن وزنه ای, Shutzhund (ورزش آلمانی ای که نیاز به سگ در اطاعت انجام، پیگیری و مراحل حفظ رقابت), چابکی, شکار, جستجو و نجات و تنوعزیادی چون کارها و ماموریتهای دیگری در نیروهای پلیس بکار برده شده است, اما بسیاری از علاقه مندان به این نژاد معتقدند که این نژاد وظیفه ای را که به بهترین نحو انجام می دهد همدمی مهربان برای انسانها است. در ضمن آنها سگهایی وفادار, مهربان و بسیار دوست داشتنی ای هستند.

7_ اگر پیت بولی شما را گاز بگیرد, او نمی گذارد که شما دهانش را بازش کنید و بروید, شما حتی با اهرم و دیلم نیز نمی توانید فکش را باز کنید مگر اینکه شما او را بکشید!
حقیقت: گاز گرفتن سگها به دلالیل متفاوت و زیادی رخ می دهد, اکثریت عظیمی از گاز گرفتن سگها (از هر نژاد) چیزی جز نوعی بازی یا اثری بیش از تیر کشیدگی ندارد, به درستی پیت بول در برابر فرمان صاحب خود کاملا تسلیم و فرمان بردار است.

8_ پیت بولها بصورت ژنتیکی برای کشتن مردم هستند !
حقیقت: سگ ها ماشین نیستید، آنها موجودات زنده هستند. مانند تمام موجودات زنده، رفتار سگ توسط هر دو تحت تاثیر ژنتیک و محیط زیست شان است. اینکه چگونه صاحب سگ, سگ خود را مدیریت می کند و یا اینکه سگش خطری برای انسانها می شود بسیار موثر است. هیچ سگ به طور ژنتیکی برای حمله به مردم نیست، و هیچ نژاد سگی برای آن هدف ایجاد و درست نشده است که تربیت داده شود برای حمله کردن به مردم. در بسیاری از مواقع، نتایج سوء مدیریت انسان, پرخاشگری در سگ ها باعث این اتفاق افتاده است. سگ ها موجوداتی هستند که به عنوان حیوان خانگی مورد علاقه خانواده اند و به ندرت به انسانی حمله کرده اند. علاوه بر این پیت بول به عنوان سگ گارد و نگهبان در نظر گرفته نشده است و معمولا برای آن اهداف و خواسته ها از آن استفاده نمی شود. از ابتدا, پیت بولها رفتار دوستانه ای با انسانها داشته اند. پرورش دهندگان مسئول خود می دانند که سگ برای همراهی و عشق ورزیدن به خانواده است نه برای فعالیت های غیر قانونی چون جنگ سگها و یا حمله به افراد نیست! اگر چه پرورش دهندگانی نیز هستند غیر مسولانه در تلاشند که سگی را مهاجم و برای جنگ سگها تربیت کنند اما این مسئله هیچ ارتباطی با ژنتیک پیت بول و علاقه و خواسته خود آن برای حمله به انسانی ندارد بلکه به علت تربیت غیر قانونی بعضی از پرورش دهندگان این نژاد است. 

9_ پیت بولها را نمی توان آموزش داد و یا کنترلشان کرد!
حقیقت: مهم است که متوجه باشید پیت بول ها سگ هستند. بطور کلی, تربیت شدنی و قابل کنترل هستند زیرا حیواناتی باهوش و اهلی هستند. باهوش و اهلی مانند بقیه سگها, آنها رام و مطیع هستند و همچنین رفتار دوستانه ای دارند و بطور طبیعی هر نژاد و سگی طیف گسترده ای از تربیت شدن و اطاعت پذیری در فرامین مختلف دارد.
پیت بول در ناطقی سرآمد چابکی, ردیابی, جستجو و نجات و در بسیار از فعالیت های وابسته به خانواده مهارت دارند. لازم به ذکر است که در ایالات متحده آمریکا بطور انحصاری از پیت بول به عنوان سگ تشخیص مواد مخدر استفاده گردد.
در حالی که نژادهایی که برای آن مورد و هدف قابلیت تربیت شدن و آموزش دادن هستند بسیار نادر هستند. بطور کلی اکثریت قریب به اتفاق سگها تربیت شدنی هستند و هر نوع مشکل رفتاری در سگها به احتمال زیاد منتسب و مربوط به صاحبانشان هست نه خود سگها!

10_در نظر بعضی از دوستداران سگ اینگونه مطرح شده که پیت بول بیشترین فشار را در هنگام گاز گرفتن (کیلوگرم بر اینچ مربع) نسبت به بقیه نژادها دارد.
حقیقت: تست های انجام شده نشان دادند که پیت بول از فشار کمتری نسبت به نژادهای دیگر در هنگام گاز گرفتن بهره مند است, تست ها نشان دادند که سگ ها فشاری در حدود ۰.۳۲ کیلوگرم (فشار بر هر اینچ مربع) وارد می کنند.
اخیرا دکتر Brady Barr از نشنال جيوگرافی تستی برای مقایسه بین پیت بول, راتوایلر و جرمن شپهرد انجام داده که نتایج بیانگر آن مطلب بوده اند که پیت بول فشار کمتری نسبت به این دو نژاد در هنگام گاز گرفتن وارد می کند.
بالاترین رکورد فشار گاز پیت بول : ۰.۲۳۵ کیلوگرم بر هر اینچ مربع 
بالاترین رکورد فشار گاز جرمن شپهرد : ۰.۲۳۸ کیلوگرم بر هر اینچ مربع 
بالاترین رکورد فشار گاز راتوایلر ۰.۳۲۸ کیلوگرم بر هر اینچ مربع بوده است که تست های انجام شده حاکی از آن است که این نیز شایعه ای بیش نبوده است!
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ جانوران برگ
◄ سگ ها وقتی غذا میخوان
◄ پرتره های باورنکردنی از سگ ها
◄ عینک های اسکی پلاریزه
◄ حمل حیوانات خانگی خلاقانه
◄ راه پله برای سگ
◄ راغ شب دنج با بدنه نرم و گوش های خرگوش
◄ پرتره های خلاقانه حیوانات
◄ حیواناتی با ظاهر واقعی از چوب
◄ تصاویر خلاقانه و سورئال حیوانات
◄ تصاویر خلاقانه حیوانات چاق
◄ مجسمه‌های مینیاتوری واقعی
◄ قفسه های کتاب خلاقانه
◄ جا تخم مرغی پنگوئن
◄ نگهدارنده های تخم مرغ
◄ رحت های پهن شده به شکل حیوانات
◄ مجسمه هایی با الهام از حیوانات
◄ مجسمه های سیمی از حیوانات
◄ مجسمه اسب تروا با الهام از فناوری
◄ صندلی مدرن که هم برای انسان و هم برای گربه
◄ مجسمه های منحصر به فرد حیوانات
◄ حیوانات خوش پوش
◄ کقش هایی برای تمیز کردن با سگ ها
◄ بالکن برای گربه ها
◄ ماشین لباسشویی بازیافتی تبدیل شده به آکواریوم
◄ خرس های تدی فضانورد
◄ بوقلمون های فضایی
◄ موس خلاقانه شبیه به پوکومون
◄ ابزاری شبیه به حشرات
◄ بالش بوقلمونی
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ جانوران برگ
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle