پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه - پنج شنبه 7 اردیبهشت 1391

اضح است که بتوانید با توجه به نقطه نظرات خود حرکت کنید و به خواسته های خود دست یابید، خوب و مثبت است اما این روش تا وقتی می تواند ادامه داشته باشد که شخصی با عقاید متفاوت در کنار شما نباشد. برای متقاعد کردن شخص همراه خود تلاش می کنید و می خواهید ثابت کنید که حق با شماست اما باید بدانید که شما تنها شخصی نیستید که بر سر اعتقادات خود می جنگد. بجای هدر دادن انرژی خود برای دفاع از عقایدتان، بهتر است با دیگران تعامل داشته باشید و ذهن و فکر خود را باز کرده و از ایده های متفاوت نیز استقبال بکنید.
متولدین اردیبهشت: امروز این توانایی را دارید که بر سر اعتقادات و باورهایی که دارید بایستید و دیگران نیز متوجه بشوند که شما برای رسیدن به اهداف تان تصمیم قطعی را گرفته اید. همکاران و همراهان شما نیز از ایده هایی که دارید حمایت خواهند کرد چرا که معتقدند که شما پیروز شده و می خواهند نقشی در این پیروزی داشته باشند. بنابراین سعی نکنید از قدرت خود سوء استفاده کرده و خودخواه بشوید چرا که قادر نخواهید بود که به تنهایی تا انتهای مسیر حرکت کنید. اگر آگاهانه حرکت کنید می توانید به نتایج خوبی دست یابید.
متولدین خرداد: امروز کانال های ارتباطی جدیدی را برروی خود باز خواهید کرد. می توانید از تصاویر ذهنی و افکار ناخودآگاهی که در ذهن تان وجود دارد استفاده کرده و به عنوان راهنما از آنها بهره ببرید. افکار و رویاهایتان باعث بوجود آمدن انگیزه ای در درون شما می شوند که ترجیح می دهید به احساسات تان توجه بیشتری کرده و براساس آنها حرکت نمایید. نیازی نیست که افکارتان را محدود بکنید، اجازه دهید که آنها از ذهن به قلب تان راه پیدا کنند!
متولدین تیر: امروز به طور واضح می توانید موقعیت و جایگاهی که در آن قرار دارید را حس کرده و تبدیل به شخصی بشوید که دیگران به او اعتماد می کنند چرا که شما را به عنوان فردی استوار و محکم می شناسند. کار عاقلانه این است که به شعور و غریزه خود اعتماد بکنید چرا که میدانید کجا هستید و برای رسیدن به مقصود، چکاری باید انجام دهید. اما باید با دقت حرکت کرده و مراقب باشید چرا که امروز همه چیز با سرعت در حال گذر است.
متولدین مرداد: امروز شما کلمات و وقت خود را با صحبت کردن درمورد اتفاقاتی که رخ داده و چیزی که شما انتظارش را داشتید، هدر خواهید داد و متاسفانه دیگران نیز چندان به صحبت های شما گوش نخواهند داد. این حرف به این معنی نیست که شما فردی خسته کننده هستید بلکه دوستان شما معمولا تمایل دارند  به صحبت هایتان گوش بدهند اما امروز از حرف های بیهوده خسته و بی حوصله شده اند. وقت آن است که اقدامی سازنده و مثبت انجام دهید؛ اگر کمتر حرف زده و بیشتر عمل کنید، نتیجه را خواهید دید!
متولدین شهریور: امروز می توانید همه چیز را به طور واضح درک کنید به گونه ای که گویا جهان برایتان کاملا روشن و واضح شده است. اگرچه شما دارای حواسی تیز و قدرتمند هستید اما امروز وسعت دید و درک بیشتری خواهید داشت. تجاربی که در گذشته داشته اید و خارج از آگاهی و درک تان بوده، امروز شما را وارد یک دنیا و سرزمین جدید خواهند کرد. از این سفر که موجب رشد و تغییرات مهم در شما می شود، نترسید، چرا که کاملا امن و مطئن خواهد بود.
متولدین مهر: ممکن است این حس را داشته باشید که دیگران به شما فشار وارد می کنند اما این موضوع نمی تواند مزاحمتی برایتان ایجاد کند، چرا که شما این قدرت و شجاعت را دارید که برسر مواضع خود بایستید. سلاح مخفی شما همین اراده ایست که دارید پس اگر به این نتیجه رسیده اید که باید به هدف مورد نظر خود دست یابید، مطمئن باشید که هیچ کسی نخواهد توانست مشکلی برای شما ایجاد نماید.
متولدین آبان: تماس خورشید با سیاره کلیدی شما یعنی پلوتون، به شما این قدرت را می دهد که برای رسیدن به هدف تان رو به جلو حرکت کرده و تسلیم نشوید. این اعتقاد را به دست اورده اید که می توانید همه چیز را برای رسیدن به اهداف تان پشت سر بگذارید. با این حال، این جملات به این معنی نیست که شما توان و قدرت خود را از دست نمی دهید بلکه شما می توانید با خلاقیت و هوشی که دارید به مسیر خود ادامه بدهید. شما در حال تغییر و تحول هستید پس گاهی اوقات از مسیر خود خارج شده و سعی کنید از اتفاقاتی که رخ می دهد، خاطرات خوبی برای خود بجای بگذارید.
متولدین آذر: این روزها که خورشید همراه با پلوتون در خانه دوم یعنی پول و سرمایه قرار دارند، شما می توانید اوضاع مالی و اقتصادی خود را سر و سامان ببخشید. خوشبختانه بر تمام محدودیت هایی که مدتی با آنها روبرو بودید، تسلط پیدا خواهید کرد. یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید در آن حرکت کنید، این است که کمتر هزینه کرده و از خرید وسایلی که نیازی به آنها ندارید، خودداری نمایید. می توانید یک سرمایه گذاری عاقلانه و یا پذیرش یک شغل دوم را نیز تجربه کنید. هر فعالیتی که در حال حاضر انجام دهید، آینده و امنیت شما را تامین خواهد کرد.
متولدین دی: با ورود پلوتون به نشانه تان، انرژی و نشاط بیشتری خواهید داشت. همکاران و دوستان تان، علت این انرژی و نشاط را متوجه نمی شوند و شما باید احساسات و افکار خود را بیان کرده و سپس آنها همراه با شما حرکت خواهند کرد. از چیزهایی که تا بحال بدست آورده اید، هیجان زده نشوید، اهداف جدیدی برای خود تعیین کرده و حرکت برای رسیدن به آنها را آغاز نمایید. انرژی شما به گونه ایست که شاید خودتان نیز متعجب شوید که چگونه می توانید این همه کار را باهم انجام بدهید!
متولدین بهمن: امروز فرصتی پیدا می کنید که درمورد یک موضوع حساس صحبت کرده و نظر خود را بیان نمایید حتی اگر نظرات شما جنجال برانگیز باشد! حتی اگر قبلا این نظرات شما، موجب ناراحتی دیگران میشده است، اما امروز به راحتی می توانید عقاید خود را مطرح نمایید اما حواست تان باشد که موقع بیان عقاید نباید به ارزش های دیگران حمله و توهین کرد.

متولدین اسفند: امروز دوستان تان به کمک شما آمده و حتی اگر قصد خرید چیزی داشته باشید، کمک مالی خواهند کرد. دوست نزدیک و یا هم پیمان تان، حقایق را به شما خواهد گفت هرچند شما مایل به شنیدن آنها نباشید. زمانی که شما به دیگران کمک می کنید مطمئن باشید که در آینده، آنها نیز به شما کمک خواهند کرد. 

نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos