پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مبلی با شکل ستون فقرات ◄ مبلی با شکل ستون فقرات
    مبلمان قابل تنظیم الهام گرفته از ستون فقرات انسان که از چوب های چوبی به هم پیوسته ساخته شده اند را می توان به راحتی به اشکال و طرح های مختلف تبدیل کرد. مبلمان نوآورانه SPYNDI به افراد این امکان را می دهد که صندلی های منحصر به فرد خود را با اتصال تک تک چوب ها به یکدیگر، چرخش 180 درجه برای تغییر انحنا و قفل کردن در جای خود ایجاد کنند.
 • میز قهوه همراه گربه ها ◄ میز قهوه همراه گربه ها
    میز قهوه مدرن دارای خانه گربه کروی شکل با الهام از ایگلو است که برای گرم و راحت نگه داشتن حیوان خانگی مورد علاقه شما ساخته شده است. میز قهوه خانه گربه ای "Igloo" طراحی شده توسط Joao Teixeira را می توان درست در کنار تخت شما یا در اتاق نشیمن قرار داد. تخت ساخته شده از پلاستیک برای تمیز کردن آسان.
 • لیوانی شبیه هشت پا ◄ لیوانی شبیه هشت پا
    لیوان تیکی سرامیکی که برای نوشیدن کوکتل طراحی شده و به شکل اختاپوس سبز رنگی است که روی جمجمه انسان قرار گرفته است. لیوان هشت پا تیکی Cthulhu دست ساز از چینی توسط KachaktanoMugs
 • نان هایی شبیه حیوانات ◄ نان هایی شبیه حیوانات
    نان خوشمزه ای که به شکلی شبیه گربه ها، سگ ها و سایر حیوانات شایان ستایش است. حیوانات نان خوراکی تازه پخته شده طراحی شده توسط Lou Lou P’s Delights.
 • ترکیبی میوه ها و حیوانات ◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
    دستکاری های خلاقانه عکس توسط عکاس آمریکایی سارا دی ریمر. حیوانات مختلف با میوه ها و سبزیجات مختلف ترکیب شدند.
 • لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو ◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
    وان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل Shiba Inu Ramen دست ساز از سرامیک توسط Tetsuya Iseda.
 • خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان ◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
    خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان که شبیه AT-AT واکر چهار پا است. "CAT-CAT": خانه گربه AT-AT واکر ساخته شده از تخته سه لا توسط ویتنی فابر برای گربه خانگی اش کاپیتان جک هارکنس. پاهای AT-AT به عنوان پست های خراش استفاده می شود
 • انسان ها با سر حیوانات ◄ انسان ها با سر حیوانات
    مجموعه ای از مجسمه های رسا از حیوانات با بدن واقعی انسان در موقعیت های دنیای واقعی قرار داده شده است. مجسمه های ترکیبی حیوانات انسانی خلاقانه ساخته شده از خاک رس توسط الساندرو گالو.
 • کیف پول خلاقانه به شکل سگ ◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
    کیف پول خلاقانه و غیرمعمولی که به گونه ای طراحی شده است که شبیه سر واقعی یک سگ کوچک باشد، قطعاً چشم نواز است. کیف پول سکه سگ ساخته شده از نمد پشمی و چشم های پلاستیکی که واقعی به نظر می رسد. برای افرادی با حیوانات خانگی بولداگ فرانسوی مینیاتوری ایجاد شده است.
 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29179    |     صفحه 1 از 2918
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

تکذیب خبر حذف یارانه برخی کالاها

یر بازرگانی با تکذیب برخی اخبار درباره حذف یارانه ها گفت: ‌به جز سازمان هدفمندی یارانه ها به عنوان محور اصلی، هیچ مرکزی درباره وضعیت یارانه ها تصمیم گیری نمی کند و هنوز درباره حذف یارانه کالاهایی مانند شیر، ‌برنج و غیره موضوعی به بحث گذاشته نشده است.

به گزارش  شابا ، غضنفری افزود : ‌درجریان ذخیره سازی برای اجرای درست قانون هدفمندی یارانه‌ها بزرگترین ذخیره‌سازی چند دهه گذشته انجام و حدود 2 میلیون تن کالا ی اساسی ذخیره شد که بیش از2هزار میلیارد تومان اعتبار و تسهیلات و وجود نقد مباشران را در بر گرفت.

وزیر بازرگانی با بیان اینکه حجم بزرگ ذخیره‌سازی موجب شد تابازار عرضه و تقاضا شرایط آرامی را پشت سر بگذارد و بازار ایام عید نیز به خوبی مدیریت شود.

وی ادامه داد ، ‌بانک مرکزی و سایر بانک های عامل نقش مهمی در اجرای مناسب قانون هدفمندی یارانه ها، کنترل قیمت ها و آرامش بازارداشتند.

وزیر بازرگانی درباره گندم و آرد برای خبازیها افزود : به دلیل اینکه گندم برای خبازی ها و کارخانجات آسیابانی 250 تومان عرضه می شد و از طرفی نرخ خرید از مزرعه 360 تومان محاسبه می شد، ‌ستاد هدفمندی تصمیم گرفت وضعیت از حالت دو نرخی خارج شود و گندم 360 تومان عرضه شود.

غضنفری تصریح کرد: ‌در قبال تغییر نرخ گندم به هر فردی از جمعیت کشور که در سامانه یارانه ها ثبت نام کرده بود نیز ماهانه یک هزار تومان اضافه شد. اما در مورد سایر کالاها هیچ تصمیم جدیدی گرفته نشده و هر تصمیم جدید نیز توسط سخنگوی ستاد هدفمندی اعلام می شود.

وی در باره یارانه کالاهای اساسی نیزتوضیح داد: ‌به جز یارانه گندم که به طور مشخص چهار هزار میلیارد تومان بود، ‌یارانه ها در مورد سایر کالاها محدود است.

وزیر بازرگانی با تصریح براین موضوع که جنس سایر یارانه ها از نوع تنظیم بازار است، ‌افزود: یارانه سایر محصولات به نوع تنظیم بازار بستگی دارد که در اختیار وزارت بازرگانی یا جهاد کشاورزی قرار می گیرد.

وی درباره احتمال تغییر یارانه ها نیز گفت: ‌اگر امسال ستاد هدفمندی یارانه ها، موضوع یارانه ها را به شکل دیگری عملیاتی نکند و این روند همچون سال گذشته در اختیار وزارت جهاد کشاورزی و یا بازرگانی قرار گیرد برای کنترل قیمت و کمک به تولید کننده ومصرف کننده هزینه می شود.

وزیر بازرگانی در پاسخ به پرسشی درباره کاهش قیمت تمام شده و تاثیر قانون هدفمندی یارانه ها نیز ‌با بیان اینکه به طور مرتب در باره این موضوع که هدفمندی موجب کاهش 25 تا 28 درصدی مصرف گندم و نان شده اطلاع رسانی صورت گرفته، ‌افزود: بسیاری از واحدهای تولیدی هم در کاهش هزینه های خود و هم در استفاده از تکنیک های کاهش قیمت تمام شده موفق عمل کردند.

‌وی از فراگیری قیمت تمام شده در سطح واحدهای تولیدی خبرداد و گفت: بسیاری از واحدهای تولیدی بر خلاف افزایش قیمت حامل های انرژی توانستند مجموعه خود را به گونه ای مدیریت کنند که نیازمند افزایش قیمت محصولات تولیدی خود نباشند.

وزیر بازرگانی با اشاره براینکه تکنیک های قیمت تمام شده در حال فراگیری است، ‌خطاب به برخی بنگاه ها گفت: بنگاه هایی که ممکن است با کم کردن حجم محصولات تولیدی خود و یا کاهش مواد موثر آن به فکر افزایش حاشیه سود هستند باید بدانند که سازمان حمایت برخورد با این رفتار را دردستور کار خود قرارداده است.

دکتر غضنفری از سال90 به عنوان سال اجرای بسته حمایتی تولید نام برد وگفت: ‌با توجه به بیانات اخیر مقام معظم رهبری باید بیش از گذشته به واحدهای تولیدی برای تداوم تولید کمک کرد تا درکنار ارایه محصولات کیفی نیازهای مشتری نیز برطرف گردد.

وزیر بازرگانی افزود: ‌نباید با استفاده از روش های کم فروشی یا کاهش مواد موثره به دنبال حاشیه سود بود.

وی افزود‌: ‌از سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان خواسته شده تا نسبت به اجرای تکنیک‌های قیمت تمام‌شده به بنگاه ها تذکرات لازم را بدهند.

دکتر غضنفری سپس گفت: ‌اگر بنگاهی به دلیل افزایش قیمت های مواد اولیه، نیروی انسانی و سایر هزینه های موثر درقیمت تمام شده دچار مشکل جدی شد این موضوع توسط سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان مورد بررسی قرار می گیردو اگر دلایل ارایه شده منطقی باشد، ‌مورد توجه قرار می گیرد.

وی درعین حال تاکید کرد: اگر افزایش قیمت ها چه به صورت بالا بودن قیمت محصولات یا غیر مصوب یا کاهش وزن کالا باشد سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و تعزیرات حکومتی با این رویه برخورد می کنند.

وزیر بازرگانی در پاسخ به پرسشی درباره کیفیت نان ودستگاه های مسئول نیز گفت: ‌پس از اصلاح قیمت گندم، ‌آرد و نان و با توجه به قرار داشتن تعزیرات در استانداری ها مقرر شد قیمت و کیفیت نان توسط استانداری ها و مقامات محلی تعیین شود. و بنابراین کما فی السابق مسئولیت کیفیت نان برعهده استانداری ها بوده و بازرسی ها از این طریق صورت می گیرد.

وی این موضوع را نیز توضیح داد که شرکت بازرگانی دولتی و پژوهشکده غلات موظف شده اند تا اگر استانداری‌ها نیاز به انجام ازمایش بر روی نمونه های آرد دارند، بلافاصله این کار را انجام دهند.

دکتر غضنفری افزود: در موضوع کیفیت نان، استانداری‌ها محور هستند و باید سایر بخش ها همچون وزارت بازرگانی، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی و بهداشت همکاری های لازم را داشته باشند.

محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

10 خبر اخر سایت

◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ میز قهوه همراه گربه ها
◄ لیوانی شبیه هشت پا
◄ نان هایی شبیه حیوانات
◄ ترکیبی میوه ها و حیوانات
◄ لیوانی شبیه نژاد شیبا اونو
◄ خانه گربه الهام گرفته از جنگ ستارگان
◄ انسان ها با سر حیوانات
◄ کیف پول خلاقانه به شکل سگ
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ راه پله ای برای سگ ها
◄ پله هایی برای گربه ها
◄ تخت خواب برای گربه ها
◄ کیف حمل سگ خلاقانه
◄ پنجره گنبدی شفاف
◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
◄ بند سگ قابل جمع شدن برای دوندگان
◄ یه مقدار حای خواب خوشگل بینید برای سگ ها
◄ ای مک برای گربه ها
◄ تخت خواب کلاسیک برای سگ
◄ حای خواب سک ها برای انسان ها
◄ خانه ای بازیافتی برای پرنده ها
◄ خانه ای برای گربه ها
◄ لامپ اختاپوس
◄ قاشق با طرحی قو شگل
◄ کلاه ایمنی موتورسیکلت با گوش های گربه ای
◄ کلاه ایمنی برای گربه ها
بعدی 1 قبلی

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مبلی با شکل ستون فقرات
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle