پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

بدترین‌های هالیوود تمشك طلایی گرفتند

!!

علت توجه اهل فن به اهدای جایزه بدترین بازیگر زن سال به ساندرا بولاك از این جهت است كه وی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن مراسم اسكار نیز هست!...
به گزارش فارس، مراسم جوایز تمشك طلایی كه به جوایز رازی هم معروف است بدترین‌های سال سینمای آمریكا را انتخاب و معرفی كرد.
این مراسم طبق یك سنت قدیمی همیشه هر سال یك روز قبل از برپایی مراسم اسكار برپا می‌شود.
داوران مراسم تمشك طلایی جایزه بدترین فیلم سال سینمای آمریكا را به فانتزی «تغییر شكل‌دهندگان2» دادند. اما این انتخاب ساندرا بولاك به عنوان بدترین بازیگر زن سال بود كه توجه اهالی سینما را به مراسم جوایز تمشك طلایی جلب كرد.
ساندرا بولاك این جایزه را برای فیلم كمدی رمانتیك همه چیز درباره استیو گرفت. علت توجه اهل فن به اهدای جایزه بدترین بازیگر زن سال به ساندرا بولاك از این جهت است كه وی نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر زن مراسم اسكار نیز هست!
بولاك كه برای كمدی ورزشی «بخش كور» نامزد این جایزه شده رقیب اصلی مریل استریپ در مراسم اسكار است.
فیلم «همه چیز درباره استیو» كه فقط یك هفته روی پرده سینماهای آمریكا بود، در فاصله اكران عمومی دو فیلم پرفروش بولاك یعنی پیشنهاد و بخش كور اكران عمومی شد. اگر او اسكار بهترین بازیگر زن را نیز دریافت كند لقب اولین بازیگر تاریخ سینما را می‌گیرد كه در یك فاصله 24 ساعته موفق شد هردو جایزه بهترین و بدترین بازیگر زن سال سینمای آمریكا را از آن خود كند.
مایكل بی كارگردان و سه فیلمنامه نویس این فیلم نیز عنوان بدترین كارگردان و فیلمنامه‌نویسان سال را به خود اختصاص دادند.
قسمت دوم «تغییرشكل دهندگان» در شرایطی موفق به دریافت جوایز اصلی مراسم تمشك طلایی شد كه تابستان قبل در آمریكای شمالی 402 میلیون دلار فروش كرد. این فیلم پس از آواتار دومین فیلم پرفروش سال سینماهای آمریكای شمالی در سال 2009 بوده است.
جایزه بدترین بازیگر مرد سال به طور مشترك به كوین، جو و میك جوناس داده شد. آنها بازیگران فیلم موزیكال برادران جوناس هستند.
فیلم «سرزمین گمشدگان» جایزه بدترین نسخه دوباره‌سازی شده سال را از آن خود كرد.
داوران مراسم تمشك طلایی امسال به انتخاب بدترین فیلم دهه و بدترین بازیگران زن و مرد دهه نیز پرداختند. فیلم علمی تخیلی «زمین میدان نبرد» با بازی جان تراولتا عنوان بدترین فیلم دهه را از آن خود كرد.
ادی مورفی و پاریس هیلتون به عنوان بدترین بازیگران مرد و زن دهه انتخاب شدند.
بولاك و همبازی او برادلی كوپر در فیلم «همه چیز درباره استیو» جایزه بدترین زوج سینمایی سال را نیز دریافت كردند.
«تغییرشكل دهندگان2» به جز عنوان بدترین فیلم سال دو جایزه دیگر نیز از مراسم تمشك طلایی دریافت كرد.
مراسم جوایز تمشك طلایی از سوی گروهی از منتقدان، هنرمندان و دوستداران سینما برگزار می‌شود.
650 عضو این مراسم هرسال طی یك مراسم شاد بدترین‌های سال سینما را انتخاب می‌كند. نكته جالب درباره این مراسم این است كه معمولا هیچ یك از برندگان آن برای دریافت جایزه خود در این مراسم شركت نمی‌كند.
با آن كه صنعت سینمای آمریكا میانه خوبی با این مراسم ندارد اما برپایی آن از سوی رسانه‌های گروهی با استقبال رو به رو می‌شود.

__________________
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28900    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos