پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

چگونه حمام را برای سگها سرعت بخشیم؟

در صورتیکه هوا سرد است، از حمام کردن سگ خود در فضای بیرون از منزل اجتناب نمائید. این مساله بخصوص در مورد توله ها از اهمیت بیشتری برخوردار است، چرا که توله سگها معمولاً در تنظیم دمای بدن خود با دمای بیرون با مشکل مواجه هستند. توله سگها نباید پیش از چهار هفتگی حمام شوند.

پیش از آغاز حمام کردن سگ در محیط خانه، اطمینان حاصل کنید که گرمای فضای خانه مناسب است. در صورت امکان دمای خانه را کمی افزایش دهید. سپس از وجود تمام موارد مورد نیاز حمام از قبیل شامپو، حوله، برس و... مطمئن شوید.

با شانه و برس زدن شروع کنید. کرکها و گره های موهای سگ را به آرامی با برس باز کنید. در غیر اینصورت، آب باعث کرک شدن و در هم رفتن بیشتر موهای سگ شده و نهایتاً شما در این حالت چاره ای جزء چیدن و کوتاه کردن موهای کرک شده نخواهید داشت. در صورتیکه موهای سگ آغشته به رنگ، مربا و مواد چسبناک شده است، آن قسمت را با کلیپس جدا کرده و به مدت 24 ساعت با روغن زیتون یا سبزیجات دیگر آغشته نگاه دارید. ( می توانید با آرایشگر سگ در این باره مشورت نمائید.)

سگ را برای حمام آماده کنید. در صورت امکان از وسایلی چون پد آغشته به روغن زیتون برای پیشگیری از ورود کف به درون چشمهای سگ استفاده کنید. برخی از صاحبان سگ با قرار دادن پنبه های گرد در داخل گوش حیوان مانع از ورود آب به داخل گوش حیوان میشوند که این مورد در مورد توله ها بسیار مفید است.

سگ را به سرعت حمام کنید. بهر روشی که سگ را حمام میکنید، باید ضمن درست شستن و آب کشیدن حیوان، سرعت عمل نیز داشته باشید. سپس فوراً حیوان را خشک کنید. استفاده از چندین حوله بزرگ و سشوار برای خشک کردن درست حیوان توصیه می شود. هرگز اجازه خارج شدن از داخل منزل به بیرون را هنگامیکه سگ خیس است ندهید.

در آخر در صورت دسترسی پیشنهاد محصول جدید برای حمام کردن آسان سگ را به شما پیشنهاد میکنیم. این وسیله که نام آن RapidBath است سیستم شستشوی فوق العاده ای دارد که ظرف 3 دقیقه سگ را شستشو و آبکشی می کند. RapidBath وسیله مناسبی است برای حمام کردن حیوان در زمستانها که با صرفه جویی زمان به شما و سگ شما کمک خواهد کرد.نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos