پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • سفر با دوچرخه با سگ ها ◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
    محصولی زیبا برای صاحبان دوچرخه که دوست دارند با سگ خود سفر کنند طراحی شده است. قفسه حیوانات خانگی Fairdale بهتر از یک سبد یا یک تریلر است. سیستم نصب نوآورانه سگ (یا گربه) شما را ایمن و ایمن نگه می دارد. راه حل عالی برای اتصال سگ به دوچرخه!
 • راه پله ای برای سگ ها ◄ راه پله ای برای سگ ها
    پلکان خلاقانه طراحی شده توسط 07Beach برای خانه مسکونی در ویتنام. دارای مجموعه ای اضافی از پله های کوچکتر است که به طور خاص برای سگ ها طراحی شده اند. خانه مدرن همچنین مجهز به در و پنجره های حیوان خانگی است.
 • پله هایی برای گربه ها ◄ پله هایی برای گربه ها
    پلکان دیواری مینیاتوری با سه یا پنج پله که برای گربه ها طراحی شده است به حیوانات خانگی اجازه می دهد از پله ها بالا بروند و بازی کنند. "پله گربه" ساخته شده از چوب توس توسط شرکت مبلمان گربه ایتالیایی AthletiCat.
 • تخت خواب برای گربه ها ◄ تخت خواب برای گربه ها
    تخت خواب خلاقانه طراحی شده توسط استودیو مانگو شبیه سر یک گربه غول پیکر است. هر تخت گربه دارای دو کوسن نرم است. حالا حیوان خانگی شما در نهایت می تواند در داخل دهان یک گربه بزرگ بخوابد. از کیتی میو می توان به عنوان صندلی نیز استفاده کرد. در رنگهای متنوعی موجود است. آسان تمیز میشود. فروخته شده توسط PetsInn شانگهای
 • کیف حمل سگ خلاقانه ◄ کیف حمل سگ خلاقانه
    حمل حیوانات خانگی خلاقانه و خلاقانه طراحی شده توسط شانون بیچ به شما امکان می دهد سگ خود را به راحتی حمل کنید. حمل سگ Puppoose دارای 4 بند قابل تنظیم، بالشتک گردن برای راحتی شما و بند امنیتی است که ایمنی حیوان خانگی شما را تضمین می کند.
 • پنجره گنبدی شفاف ◄ پنجره گنبدی شفاف
    پنجره گنبدی شفاف به سگ ها اجازه می دهد تا کنجکاوی خود را برآورده کنند و ببینند در طرف دیگر حصار چه اتفاقی می افتد. پنجره حصار پت پیک: هر سگی باید دیدگاهی داشته باشد. [سفارش]
 • چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه ◄ چند تا ایده دیگه برای باکس حمل سگ و گربه
    حمل حیوانات خانگی راحت با سوراخ های تهویه، پدهای قابل شستشو و پنجره ها. کوله پشتی و کیف های U-pet به شما در حمل و نقل گربه یا سگ کمک می کند. [سفارش]
 • چای کیسه ای زیبا و خلاقانه ◄ چای کیسه ای زیبا و خلاقانه
    چای کیسه ای زیبا و خلاقانه طراحی شده توسط Charm Villa شبیه ماهی قرمز است. بسته بندی چای هوشمند از تایوان. ماهی کوچولو در فنجان چای شما شنا می کند.
 • جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ◄ جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED
    جلیقه سگ چشم نواز با چراغ های LED ایمنی باعث افزایش دید شما و حیوان خانگی شما در پیاده روی های صبح و عصر می شود. جلیقه سگ LED فیبر نوری قابل شارژ، سبک و ضد باران. [سفارش]
 • بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند ◄ بزار ماهی ها هم یه جور دیگه ببیند
    گنبد شفاف پر از آب به ماهی ها اجازه می دهد تا بالای سطح حوض شنا کنند و دنیا را ببینند. گنبد ماهی شناور / پنجره برای برکه زیپ شما طراحی شده توسط Velda. از غذا استفاده کنید و ماهی های خود را آموزش دهید که تا داخل گنبد شنا کنند.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29170    |     صفحه 1 از 2917
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

American Pit Bull Terrier

 American Pit Bull Terrier
نژاد آمریکن پیت بول تریر لقب جنگجوی شکست ناپذیر را در میان تمامی نژادها به خود اختصاص داده است. سر به شکل مستطیل و بخصوص مابین گونه ها پهن می شود این حیوان فک بزرگ و قدرتمندی دارد. گردنی ضخیم، عضلانی دارد. پیت بول آمریکایی دارای بدنی عضلانی، قدرتمند، چابک میباشد.

دندانها ردیف و قیچی مانند میباشد. بدن حیوان از موهایی کوتاه، درخشان و زمخت پوشیده شده است و در انواع رنگها یافت می شود.این حیوان معمولا عکس العملی غیر قابل پیش بینی دارد. در گذشته ملقب به سگ آدمخوار بود، طبیعت این حیوان پرخاشگر، مهاجم و سلطه جو است و تنها برای صاحب خود همراه و دوست خوبی است. پیت بول جذاب، بسیار باوفا و پر محبت نسبت به اعضای خانواده صاحبش است حیوانی مطیع و فوق العاده شجاع و باهوش و ایده آل برای نگهبانی است. همراه با نیرو و قدرت خاص. برای دفاع از اعضا خانواده صاحب خود تا پای جان میجنگد. این سگ به دریدن گلو شهرت دارد به هرحال اگر پیت بول را به عنوان حیوان خانگی خود انتخاب می کنید باید از سنین تولگی وی را اجتماعی کرده و تحت آموزشهای لازم قرار دهید.

 
آمار حیاطی نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
دسته بندی نژاد: سگ تریر
قد: ۴۶ تا ۵۶ سانتی متر
وزن: ۱۰ تا ۵۰ کیلو گرم
طول عمر: ۱۲ تا ۱۶ سال

 
نکات برجسته نژاد امریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
آمریکایی پیت بول یک انتخاب خوب برای کسانی است که توجه کم به سگ خود می کنند.
آنها باید آموزش دیده و اجتماعی شوند در سنین تولگی . زیرا فوق العاده سرسخت هستند.
پیت بول تریر آمریکایی خود را، باید همراه با قلاده به مکان های عمومی ببرید، برای جلوگیری از پرخاشگری نسبت به سگ های دیگر .
سگ امریکن پیت بول تریر نیاز به جویدن دارد. بدلیل داشتن آرواره هایی قوی، اسباب بازی های شل و ول را زود خراب میکند. بهتر است برایش اسباب بازی مقاوم بخرید.
برای فروش امریکن پیت بول تریر و اطلاع از قیمت آمریکن پیت بول تریرمی توانید به فروشگاه های مجاز حیوانات خانگی مراجعه کنید. 
 
تاریخچه نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
نژاد بول و تریر در اوایل قرن ۱۹ درانگلستان برای ورزش بول و طعمه خرس، محبوب تماشگران بود. این ورزش غیر انسانی درسال ۱۸۳۵ غیر قانونی اعلام شد، اما بخش دیگری از ساختار ژنتیکی این نژاد غیر تهاجمی است و به عنوان یک سگ محافظ قوی بسرعت شهرت پیدا کرد .
هنگامی که این "سگ گاو نر" توسط مهاجران به امریکا آورده شد در مزرعه شروع به فعالیت کرد که شامل شکار، بازی، حفاظت از اموال و همراهی بود.
 
وزن و اندازه نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
وزن در نرها: (۵۰-۱۰) کیلوگرم، در ماده ها: (۵۰-۱۰) کیلوگرم.
قد در نرها: (۵۶-۴۶) سانتی متر، در ماده ها: (۵۶-۴۶) سانتی متر.

 
شخصیت نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
سگ نژاد امریکن پیت بول تریر عاشق مردم ولی به عنوان سگ گارد، شجاعت بی بدیل دارد و از خانواده خود تا پای جان دفاع میکند. مثل هر سگ، آمریکایی پیت بول باید از تولگی اجتماعی شود تا بخوبی رشد کند.

 
مشکلات و سلامتی نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
پیت بول معمولا دچار مشکل در مفصل ران، آب مروارید و نارسایی قلبی، حساسیت نسبت به چمن می شوند.

هیپ دیسپلازی:(HD) بسته به شدت این بیماری می تواند درد ناک باشد. برای تشخیص این بیماری از اشعه ایکس استفاده می کنند .
آلرژی: در APBT / AmStaffs کاملا رایج هستند. آلرژی پوست معمولا توسط مواد حساسیت زا از محیط زیست مثل فلس، چمن، گرده ایجاد می شود و همچنین مواد غذایی می تواند ایجاد حساسیت کند، اما این کمتر رایج است. آلرژی های غذایی رایج عبارتند از گوشت گاو، برنج، گندم، ذرت. آلرژی باعث خارش شدید می شود تا حدی که سگ با جویدن محل خارش باعث زخم شدن و خونریزی محل میشود که این خطرناک است، زیرا عفونت های ثانویه می تواند در بافت آسیب دیده ایجاد شود. برای درمان آلرژی، علت باید مشخص شود و در صورت امکان از محیط سگ حذف شود. یک دامپزشک می تواند به شما کمک کند و همچنین آلرژی را می توان با دارو کنترل کرد .
کم کاری تیروئید: این یک اختلال در عملکرد غده تیروئید است که باعث افزایش وزن، موهای ضعیف، مشکلات باروری و مسائل دیگر است. این حالت معمولا در سگ میانسال رخ می دهد و می توان با دارو روزانه آن را کنترل کرد .
بیماری های قلبی: بیماری قلبی با تنگی آئورت در سگ ها بسیار رایج است. تنگی آئورت یک نقص مادرزادی قلب است، این تنگی غیر طبیعی ازارتباط بین بطن چپ و آئورت است. بعضی از سگ ها هیچ نشانه و یا تنها نشانه های جزئی را ندارند، در حالی که ممکن است انرژی کمی داشته و یا حتی به طور ناگهانی می میرند که دامپزشک می تواند با سوفل قلبی، اشعه ایکس و نوار این بیماری را تشخیص دهد.
 
مراقبت از نژاد آمریکن پیت بول تریر آمریکایی | American Pit Bull Terrier
آمریکن پیت بول تریر به یک ساعت راه رفتن و بازی و ورزش در روز نیاز دارد، در حالی که آنها مردم را دوست دارند، آمریکایی پیت بول با این حال که خیلی سرسخت است باید آموزش ببیند که از صاحب خود اطاعت کند . آمریکایی پیت بول نمی تواند سرما را تحمل کند این سگ بهتر است که در کنار خانواده باشد اگر مدت طولانی تنها بماند رنج می برند.

 
تغذیه نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
توصیه می شود روزانه: ۱.۵ تا ۲.۵ پیمانه از مواد غذایی خشک با کیفیت بالا در روز، بصورت دو وعده غذایی به او داده شود.

توجه: میزان غذای سگ بالغ بستگی به اندازه، سن، جثه، سوخت و ساز بدن ومیزان فعالیت او دارد. اگر شما از اضافه وزن سگ خود مطمن نیستید میتوانید با اندازه گیری مواد غذایی و تغذیه دو بار در روز، سگ خود را در شرایط ایده آل نگه دارید. دست خود را درکمر او، در امتداد ستون فقرات قرار دهید و با انگشتان به سمت پایین بدون فشار زیاد، لمس کنید. شما باید قادر به احساس دنده های او باشید در این حالت سگ شما شرایط بدنی خوبی دارد. در صورت اضافه وزن، نیاز به مواد غذایی کمتر و ورزش بیشتر دارد .

 
آراستن نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
مو های صاف و کوتاه پیت بول برای آراستن ساده است. برس کشیدن منظم نیاز دارد و باید با شامپو خشک استحمام شود. ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد. 

برای جلوگیری از بیماری های لثه و بوی بد دهان مسواک زدن روزانه پیشنهاد میشود. ناخن او را یک یا دو بار در ماه کوتاه کنید اگر شما می توانید صدای ناخن را بر روی زمین بشنوید، آنها بیش از حد بلند است. ناخن پا سگ رگ های خونی دارد و اگر شما بیش از حد ناخن ها را کوتاه کنید باعث خونریزی می شوید.

گوش او را یک بار در هفته برای خاک، قرمزی یا بوی بد چک کنید و با یک توپ پنبه ایی مربوط با  PHمتعادل تمیز کنید پیت بول تریر نیاز به رسیدگی پنجه ها دارد و بطور منظم داخل دهان و گوش او را چک کنید و سعی کنید که انجام نظافت همراه با تشویق باشد .

شما باید زخم، خارش، یا علائم عفونت مثل قرمزی یا التهاب بر روی پوست را بررسی کنید، باید گوش، بینی، دهان و چشم هم چک شود که بدون هیچ قرمزی یا ترشحی باشند و دهان بوی بدی ندهد.

 
میزان سازگاری نژاد آمریکن پیت بول تریر |American Pit Bull Terrier  با کودکان و حیوانات خانگی دیگر
آمریکایی پیت بول، کودکان را دوست دارد. محکم، پر انرژی وبه عنوان همبازی ایده آل هستند. با این حال بهتر است که فعالیت های کودکان با سگ زیر نظر بزرگترها باشد .بطور ذاتی نسبت به سگ های دیگر حالت تهاجمی دارند، اما اگر آنها از سنین تولگی اجتماعی شوند و آموزش ببینند با حیوانات دیگر سازگار هستند .

 
محل نگهداری نژاد آمریکن پیت بول تریر | American Pit Bull Terrier
برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد ولی باید در طول روز به مقدار معینی فعالیت بدنی داشته باشد اما در اماکن عمومی باید از قلاده استفاده کرد تا بتوان از جنگیدن آنها با سایر سگها جلوگیری کرد. پر جنب و جوش هستند و آب وهوای گرم را ترجیح می دهد
محصولات فروشگاه مرتبط با این مقاله
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ سفر با دوچرخه با سگ ها
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle