پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب

نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب بعضی از توله سگها دوست دارند که بر روی تخت صاحب و یا مبل بخوابند اما این در واقع یک عادت بد است که باید از آن جلوگیری در تولگی جلوگیری کنید که برای سگتان به صورت عادت در نیاید .بنابراین او را برای خواب به سمت تشک ،سبد یا جعبه ی خودش هدایت کنید .یک پتوی راحت و قابل جمع شدن در اختیار توله قرار دهید ،اینکار راحتی بیشتر او میشود . اگر شما به توله اجازه دهید در هر زمانی که میخواهد به رخت خواب شما بپرد ،یک عادت بد برایش ایجاد میشود .
نکاتی جهت بهتر خوابیدن توله سگها در شب
اگر توله ی شما از آن دسته توله هایی است که به سروصدا علاقه دارد برای بهتر خواباندن او میتوانید موسیقی بسیار آرام و ملایمی با ولوم مناسب پخش کنید .توله سگهای تازه وارد تا مدتی از محیط جدیدی که با آن وارد شده اند میترسند بویژه شب هنگام که بیشتر احساس تنهایی و ترس میکنند .موسقی آرامش بخش میتواند تا حد چشمگیری از ترس و تنهایی اش بکاهد .هرچند همانطور که گفته شد مخصوص توله هایی است که به سروصدا علاقه دارند ،اینکار برای توله هایی که با صدا های زیادی آشنایی ندارند میتواند ریسک باشد و هیچ کمکی به توله نکند بلکه بیشتر موجب ترسش شود .

مطمئن شوید که توله در طول روز به اندازه کافی بازی و تخلیه ی انرژی کرده است .طوری برنامه ریزی کنید که زمان ورزش و بازی توله به صورتی باشد که شب هنگام انرژی اضافه ای نداشته باشد .

در هنگام خواب اگر توله بدخلقی و یا پارس کرد به سمتش نروید و به او توجه نکنید .اینگونه به توله سگتان میفهمانید که او میتواند براحتی با پارس هایش توجه تان را جلب کند و تشویق به تکرار این کار میکند .اگر به پارس های او بی توجهی کنید و آنها را نادیده بگیرید توله دیگر از این روش برای جلب توجه استفاده نمیکند .

جعبه ی توله سگتان را در اتاق خودتان قرار دهید و سپس خودتان بخوابید .اینکار به توله احساس امنیت زیادی میدهد و به بهتر خوابیدنش کمک زیادی میشود .همچنین اگر شما را ببیند که خوابیده اید سریع تر به خواب میرود .
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos