پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

با سگم چه بازی هایی را میتوانم انجام دهم

آیا شما هم دوست دارید با سگ تان بازی کنید؟ ما هم همین طور! بازی کردن با سگ ها علاوه بر اینکه باعث تقویت رابطه دوستانه بین شما خواهد شد، به کاهش اضطراب کمک می کند و باعث می شود سگ علاوه بر سرگرم و خوشحال بودن، اطلاعات بیشتری از شما داشته باشد. بازی با سگ باعث می شود خودتان هم تحرک داشته باشید و کمی ورزش کنید. فقط باید به یاد داشته باشید اگر در روز های گرم می خواهید با سگ تان بازی کنید، سعی کنید وقتی آفتاب رفته، این کار را انجام دهید یا اگر زیر نور آفتاب بازی می کنید، آب کافی در اختیار دوست کوچک خود قرار دهید. این 5 بازی را با سگ خود امتحان کنید. از آنها خوشتان خواهد آمد. بسکتبال با سگ
با سگم چه بازی هایی را میتوانم انجام دهم

نترسید! یادگیری و راه اندازی این بازی بسیار ساده است. برای این کار به یک سبد رخت چرک یا هر سبد گرد دیگری نیاز دارید. حالا می توانید شروع کنید. سبد را روی زمین بخوابانید، توپ را داخل سبد قل بدهید هر بار که این کار را انجام می دهید، فرمان بنداز را تکرار کنید. مطمئن شوید که سگ خودش توپ را داخل سبد ببرد. احتمالا لازم است این کار را چند بار تکرار کنید تا سگ بتواند توپ را داخل سبد بیندازد.

فوتبال با سگ 

برای این کار به یک توپ فوتبال نیاز خواهید داشت. اول از همه بگذارید سگ تا جایی که می خواهد توپ را بو کند و حسابی با آن آشنا شود. سپس آن را شوت کنید و دنبالش بدوید. کم کم سگ یاد می گیرد مثل شما توپ را دنبال کند. حالا می توانید حسابی باهم فوتبال بازی کنید. شما توپ را شوت کنید و بگذارید سگ دنبالش کند. حالا یک توپ دیگر را شوت کنید.

آب بازی با سگ

یک روز آفتابی را برای این کار انتخاب کنید و از آب باغ برای این کار استفاده کنید تا آب تصفیه شده را هدر ندهید. یک شلنگ نازک آب را به سمت سگ خود پرتاب کنید و ببینید چطور دنبال این فواره های کوچک می دود و برای آنها دم تکان می دهد. می توانید این کار را حین آب دادن باغ انجام دهید. این بازی یک پاداش جالب هم دارد. حین آن می توانید سگ را حسابی بشویید و تمیز کنید.

قایم باشک با سگ

قواعد این بازی بسیار ساده است. قایم می شوید و سگ تان شما را پیدا می کند. فقط باید توجه کنید اگر در منطقه ای که دور آن حصار ندارد بازی می کنید، باید مطمئن شوید سگ شما کلا به آن شناخت دارد و گم نمی شود، وگرنه برای این بازی از باغ خارج نشوید. از سگ بخواهید بنشیند.(باید این کار را قبلا به او آموزش داده باشید) حالا همین طوری که به او دستور می دهید بنشیند بروید جایی که که شما را نمی بیند قایم شوید و بعد صدایش کنید. این بازی علاوه بر اینکه بسیار سرگرم کننده است، با شما کمک می کند با دستوراتی مثل بنشین، بمان، بیا و اسمش را او بیاموزید.

هولاهوپ با سگ 

حتما برایتان جالب خواهد بود که سگ تان از داخل حلقه هولاهوپ بپرد. برای این کار اول لازم است حلقه را عمودی روی زمین بگذارید و با یک کلک سگ را تشویق کنید از درون آن رد شود. کم کم باید حلقه را بالاتر ببرید و سگ را به پریدن تشویق کنید. بعد از مدتی بازی کردن میبینید سگ تان چقدر خوب از حلقه می پرد و شما هر دو با هم چقدر سرگرم خواهید شد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos