پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه  پت شاپ

چرا به گربه ام غذای خشک بدم

بیشتر گربه ها در انتخاب غذا مشکل پسند هستند و ترجیح میدهند گرسنه بمانند تا غذایی را که دوست ندارند بخورند . در سایت پت خرید انواع غذاهای خشک گربه از جمله مارک های اعلا مثل رویال کنین ، سانابل و بیفار عرضه میگردد . ​ غذای گربه با انواع طعم های خوشمزه و با ترکیبات مختلف ، طبق نیازهای گربه شما در اندازه ، سن و نژاد خاص تولید میشود . بنابراین هنگام انتخاب غذا باید مطمئن شوید که غذایی را که انتخاب میکنید نیازهای گربه شما را برطرف میکند و او از خوردنش لذت میبرد . انتخاب یک غذای گربه ایده آل فاکتورهای مختلفی دارد :
غذای خشک گربه :
 
چرا به گربه ام غذای خشک بدم
بیشتر گربه ها در انتخاب غذا مشکل پسند هستند و ترجیح میدهند گرسنه بمانند تا غذایی را که دوست ندارند بخورند .
در سایت پت خرید انواع غذاهای خشک گربه از جمله مارک های اعلا مثل رویال کنین ، سانابل و بیفار عرضه میگردد . ​
غذای گربه با انواع طعم های خوشمزه و با ترکیبات مختلف ، طبق نیازهای گربه شما در اندازه ، سن و نژاد خاص تولید میشود . بنابراین هنگام انتخاب غذا باید مطمئن شوید که غذایی را که انتخاب میکنید نیازهای گربه شما را برطرف میکند و او از خوردنش لذت میبرد .
انتخاب یک غذای گربه ایده آل فاکتورهای مختلفی دارد :
 
سن :
غذایی را انتخاب کنید که برای سن گربه شما تهیه شده است . غذاهایی که برای سنین خاصی تولید میشوند ، دارای ترکیباتی هستند که برای آن سن ضروری است : غذاهای مخصوص بچه گربه ها سرشار از انرژی است و باعث رشد مناسب آنها میشود ، غذاهای مخصوص گربه های جوان سرشار از مواد معدنی و با کالری و انرژی کمتر است و غذاهای مخصوص گربه های مسن پر انرژی است و ترکیبی دارد که به کنترل وزن آنها کمک میکند .
 
روش زندگی :
گربه هایی که همیشه داخل خانه هستند و یا کمتر بیرون میروند رژیم غذایی متفاوتی دارند . گربه های خانگی چون فعالیت کمتری دارند معمولا اضافه وزن پیدا میکنند بنابراین باید رژیم غذایی داشته باشند که کالری کمتری داشته و به کنترل وزن آنها کمک کند .
 
نیازهای ویژه :
متاسفانه اکثر گربه ها از بیماری های قلبی و دیابت رنج میبرند و غذاهای دامپزشکی مخصوصی برای این موارد وجود دارد . اگر مطمئن نیستید چک آپ های دوره ای را انجام داده و با دامپزشک خود مشورت کنید .
 
چرا غذای خشک ؟
غذای خشک مزایای زیادی دارد ، در طی روز تازه میماند و از این نظر به صرفه تر است . شما میتوانید ۱ظرف غذای خشک برای گربه تان بگذارید و او طبق میل خودش ، کم کم و در وعده های کوچکتر غذا بخورد . یک پاکت غذای خشک برای مدتی طولانی تازه و سالم میماند .
 
مراقبت های دندانی : 
غذای خشک برای دندانهای گربه مفید است ، از مشکلات دندانی جلوگیری کرده و ماهیچه های فک گربه را قویتر میکند . وقتی یک غذای گربه برای سن خاص ، مثلا برای بچه گربه ها یا گربه های مسن تولید میشود ، اندازه آن غذا طوری طراحی میشود که خوردنش برای گربه راحت تر باشد .
توجه : ایده آل ترین نوع تغذیه ، استفاده از غذاهای خشک و تر با هم است . همیشه یک ظرف آب تازه برای گربه تان بگذارید . گربه هایی که غذای خشک میخورند باید میزان بیشتری آب بنوشند .
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


mofos