صابون برای سگ ها


جواب این سوال بسیار ساده میباشد، شما میتوانید از شامپو و صابون خود برای شست و شوی سگ یا گربه خود استفاده کنید ولی سعی کنید تا جایی که امکان دارد استفاده نکنید. واقعیت این است که لوازم آرایشی و بهداشتی انسان ها مانند شامپو و صابون دارای ph زیادی میباشند و برای پوست حیوانات خانگی مناسب نمیباشند.به هر صورت بعضی از لوازم بهداشتی انسان ها وجود دارد که استفاده از آنها برای سگ شما ضرر ندارد. 

صابون های گیاهی
صابون های گیاهی برای شستشوی سگ شما بسیار امن میباشند. این صابون ها از عصاره روغن های گیاهی ساخته شده و مواد شوینده آزاد دارند.

مواد شوینده برای پوست حیوان شما بسیار مضر میباشند. این مواد باعث از بین بردن روغن طبیعی پوست و موی حیوان خانگی شما میشوند. بیشتر صابون هایی که به صورت تجاری تبلیغ میشوند حاوی این مواد هستند پس مطمئن شوید که برای شست و شوی سگ خود از این مواد استفاده نمی کنید.


صابون های سنتیصابون های سنتی و قدیمی که در گذشته استفاده میشد خیلی بهتر و سالم تر از صابون های امروزی هستند. این صابون های قدیمی و معطر برای حمام کردن سگ شما بسیار عالی میباشند. اگر میخواید از صابون انسان ها استفاده کنید ما این صابون را برای سگ شما پیشنهاد میکنیم. این نگرانی برای خیلی ها وجود دارد که با استفاده از این صابون ها مشکلات پوستی در سگ بروز خواهد داد و برای سگ ها مضر میباشند.
صابون های مدل قدیمی چون دست ساز هستند و با مواد طبیعی درست شده اند بسیار امن میباشند و ph آنها برای پوست سگ مشکلی ایجاد نخواهد کرد.

.vetinfo

PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread162670.html#ixzz3uPOHYkCO 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook