پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

رفتارمان را در مقابل محیط زیست تغییر دهیم

رفتارمان را در مقابل محیط زیست تغییر دهیم
به گزارش خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علی‌محمد شاعری با اشاره به دیدار فعالان حوزه محیط زیست با مقام معظم رهبری عنوان کرد: مصرف بی‌رویه انرژی‌های فسیلی و منابع طبیعی ایران و عدم مدیریت مصرف آب و گرم شدن کره زمین از جمله مسائلی است که با آگاهسازی توسط رسانه‌ها و فرمایشات مقام معظم رهبری قابل مدیریت است تا بتوانیم محیط زیست را به کشور بازگردانیم.


وی با بیان اینکه باید رفتارمان را در مقابل محیط زیست تغییر دهیم گفت: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری، محیط زیست باید جزو اولویت‌های اول ما باشد و با برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی بتوانیم مشکلات آن را برطرف کنیم. 
رییس ستاد محیط زیست و اقتصاد پایدار شهرداری تهران با تاکید بر اینکه آب و هوا امروز معضلی جدی در شهر تهران است، افزود: شهرداری تهران آمادگی کامل برای همکاری با دولت برای حل معضل آلودگی آب و هوا را دارد. شاعری با اشاره به اینکه در حال حاضر 50 درصد از آب زیرزمینی استخراج می‌شود، گفت: فرهنگ اسراف‌گری در کشور ما وجود دارد که باید اصلاح شود. در حال حاضر مصرف سرانه آب در کشور ما دو برابر سرانه در دنیاست. 
وی با اشاره به اعمال پایش‌های زیست‌محیطی در سطح شهر تهران گفت: ما در پایتخت 113 روز هوای ناسالم داشته‌ایم و شرایط آب تهران از نظر کمی در شرایط هشداردهنده است. هرچند که میزان نیترات آب کاهش پیدا کرده است. رییس ستاد محیط زیست و اقتصاد پایدار شهرداری تهران با اشاره به اینکه آلودگی صوتی در پایتخت 25 تا 30 دی‌سی‌بل بیشتر از حد استاندارد جهانی است، افزود: در راستای کاهش آلودگی صوتی، شهرداری تهران اقدام به نصب دیواره‌های جاذب صوتی کرده است. 
وی با اشاره به راه‌اندازی نیروگاه زباله‌سوز در آرادکوه گفت: روزانه 200 تن زباله در این نیروگاه سوزانده می‌شود. رییس ستاد محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران با بیان این که 400 دستگاه اتوبوس و 3 هزار تاکسی با هدف کاهش آلودگی هوا نوسازی شدند، از بهره برداری 7 پارک انرژی و 200 آبگرمکن خورشیدی در تهران طی سال جاری خبر داد و تصریح کرد: موضوع توسعه انرژی‌های نو در دستور کار است و به زودی این طرح در شورا نیز تصویب خواهد شد. وی با بیان این که امیدواریم در سال آینده نیم متر به سرانه فضای سبز اضافه شود، ادامه داد: 466 هزار نفر ساعت آموزش شهروندی در حوزه محیط زیست داده‌ایم. 
وی با اشاره به اهمیت ارزیابی زیست محیطی گفت: تهیه پیوست زیست‌محیطی برای تمام پروژه‌های شهرداری تهران از ابتدای سال جاری اجباری شد و پل طبقاتی صدر و پل نیایش از جمله این پروژه هاست. 
شاعری با اشاره به این که از 400 منبع آب خام نمونه‌گیری انجام شده است بیان کرد: به زودی نقشه آب تهران منتشر خواهد شد. رییس ستاد محیط زیست و اقتصاد پایدار شهرداری تهران ادامه داد: بر اساس نمونه‌گیری انجام شده در برخی از مناطق تهران آب آلوده است، ولی جای نگرانی وجود ندارد. 
وی از انتشار نقشه‌های زیست محیطی در تهران خبر داد و افزود: شاخص‌های محیط زیست به صورت مستمر در مناطق 22 گانه تهران پایش می‌شود.


PersianPet Forum - www.mypet.ir http://persianpet.org/forum/thread154941.html#ixzz3UdDIDcgc 
Under Creative Commons License: Attribution 
Follow us: @persianpet on Twitter | mypersianpet on Facebook
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28900    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos