پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

10 خبر اخر سایت

◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
◄ اسفینکس
◄ گربه نژاد بریتیش موکوتاه
◄ ورزش در گربه ها
◄ تغذیه سگ و گربه
بعدی 1 قبلی

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 11 / 08 / 1393

فال روزانه 11 / 08 / 1393
فال روزانه 11 / 08 / 1393 فروردین

امروز وقت بگذارید تا به درون خود سفر کنید. باید ببنید در چه وضعیتی قرار دارید و کارهایتان همان طور که می خواهید پیش می روند؟ البته خیلی هم تعمق نکنید و فقط بر اهداف و برنامه هایتان تمرکز کنید و ببینید آیا به انجام رسیده اند یا در چه مرحله ای قرار دارند. تصورات ذهنی خود را قوی تر کنید. در برابر برخی از آنها که مانع از رسیدن شما به جایگاهی که می خواهید می شوند، ایستادگی کنید. عشقتان در حالت رویایی قرار می گیرد. البته شاید تا انتهای هفته او را نبینید. اما در علاقه شما تغییری ایجاد نمی شود. برای دیدار دوباره او برنامه ریزی کنید تا بتوانید موجب شادی او بشوید. اگر هم مجرد و تنها هستید، از امروز برای یافتن فرد دلخواهتان تلاش کنید.
 
اردیبهشت

امروز روابط اجتماعی شما زیاد خواهند بود. این فرصت بسیار خوبی برای آشنایی های جدید است. سعی کنید خودتان را با دیگران هماهنگ کنید و بیش از حد هم کار نکنید تا خستگی زیاد موجب نشود کار را در نیمه مسیر رها کنید. هر وقت احساس خستگی داشتید، کمی استراحت کنید و دوباره ادامه دهید. اگر  بتوانید تفریحات دوستانه را برای امروز کنار بگذارید، برایتان بهتر خواهد بود. برای ارتباط های جدید عاشقانه نیز فرصت خوبی نیست. امروز را برای استراحت و رسیدگی به کارهای شخص خود اختصاص دهید.

خرداد

امروز ارتباط های کاری شما بسیار خوب پیش خواهند رفت. برای آشنایی با افراد مهمی در حوزه کاری خود تحقیق کنید. در جمع آنها حاضر شوید. می توانید از این ارتباط ها مسایل جدید بیاموزید. قرارهای شام یا نوشیدن قهوه را نیز با کسانی هماهنگ کنید که بتوانند دیدگاه کاری خوبی به شما بدهند. با تمرکز روی برنامه های بلندمدت در ارتباط عاطفی خود می توانید هارمونی های بیشتری با شریک عاطفیتان پیدا کنید. برای صرف شام در کنار همه اعضای خانواده بهترین فرصت است. در جمع خانوادگی آرامش و شادی را تجربه خواهید کرد و می توانید برای سفر دسته جمعی برنامه ریزی کنید. اگر تنها و مجرد هستید، در جمع خانوادگی پیشنهادهای به شما می شود که گزینه های خوبی هستند.

تیر

امروز با هیجان و سرعت زیادی کار می کنید. بسیار هم دوست دارید دیگران متوجه این فعالیت ها بشوند. برای این منظور باید خودتان را با دیگران سازگارتر کنید. هارمونی با همکاران موجب می شود تا کارها سریع تر پیش بروند. خواسته های خود را مستقیم بیان کنید. با دوستان خود تماس برقرار کنید و مطمئن باشید از شنیدن صدای شما خوشحال خواهند شد. در رابطه عاطفی خود از این آرامش و یکنواختی بیرون بیایید و کمی هیجان چاشنی آن کنید. اگر مجرد هستید، به مکان هایی بروید که تاکنون نرفته اید با افراد جدیدی آشنا شوید.
 
مرداد

امروز سعی کنید همه حرف های خود را به زبان بیاورید و هر چه در سر دارید را بگویید. در کارهای خود با دیگران همکاری بیشتری داشته باشید و سعی کنید هارمونی با جمع را رعایت کنید تا همه چیز به بهترین شکل پیش برود. امروز با فردی آشنا می شوید که بسیار به او اعتماد دارید و می خواهید همه کارهایتان را به او بسپارید. اما این را در نظر داشته باشید، آشنایی با او فقط به شما اعتبار بیشتر می بخشد و مسوولیت اصلی به عهده خودتان باید باشد. از احساسات زیاد خود بهره بگیرید و با فرد مورد علاقه تان قرار عاشقانه بگذارید. کائنات عشق را برای شما به ارمغان آورده است و اگر تنها هستید هم می توانید با فرد دلخواه ملاقات کنید.

شهریور

از اینکه زندگیتان هیجان زیادی دارد بسیار خوشحال هستید. همین هم موجب می شود تا تمایل برای مطرح کردن آن با دیگران بیشتر شود. این کار دوستی ها را بیشتر می کند و انرژی بیشتری هم به شما می بخشد. اجازه دهید دیگران از استعدادهای شما آگاه شوند. از این فرصت برای بالا کشیدن خود بیشترین بهره را ببرید. در این اواخر در رابطه عاطفی خود با مشکلاتی مواجه بودید. امروز این فرصت را دارید تا هارمونی میان خود را زیاد کنید و از همدیگر انرژی های مثبت دریافت کنید. با بیان یک جمله ساده همانند «دوستت دارم» می توانید همه کدورت ها را از میان بردارید.

مهر

امروز احساس می کنید باید هر طور شده به اتاق، کمد لباس ها یا کتاب ها سروسامانی بدهید و آنها را مرتب کنید. زیبایی و کاربردی بودن را با هم تلفیق کنید تا علاوه بر سازمان یافتن، موجب زیبایی محل زندگی شما هم بشود. این نظم را در رژیم غذایی خود هم وارد کنید. خوراک های گیاهی و سالم میل کنید تا علاوه بر سلامت، تناسب اندامتان نیز حفظ شود. این اواخر مشغله کاری بسیاری داشته اید. همین شما را از عشقتان کمی دور کرده است. اما امروز این فرصت را دارید تا بیشتر خود را به او نزدیک کنید. با هم غذا بپزید و میل کنید. این همکاری های ساده و کوچک، محبت شما را زیاد می کند.
 
آبان

امروز ارتباط های اجتماعی شما زیاد می شوند. حتی با عشقتان هم رابطه نزدیک تر و صمیمی تری برقرار می کنید. اگر مشغله کاری زیاد است و نمی توانید آن طور که در نظر دارید در کنار عشفتان باشید، کمی همکاری با همکاران را بیشتر کنید تا با تقسیم کار، وظایفتان سریع تر انجام شوند. امروز در جمع هایی که حاضر می شوید صادقانه در مورد خود و اهداف و ایده هایتان حرف بزنید. این موجب می شود تا دوستان بیشتری بیابید. خودتان را توصیف کنید. در مورد خلاقیت، رویاها و ... این کار نه تنها دایره دوستان شما را بیشتر می کند، بلکه موجب می شود فردی جذب شما شود که انسان مناسبی است و می توانید رابطه عاطفی با او برقرار کنید. با هم قرار عاشقانه بگذارید و بیشتر آشنا شوید.

آذر

با خودتان خلوت کنید. یک گفت‌وگوی تنها با خودتان و افکار ذهنیتان داشته باشید. باید ببینید دقیقا از زندگی چه می خواهید و تاکنون تا چه اندازه آنها را برآورده کرده اید. احساسات شما زیاد هستند و این مساله می تواند در این مسیر بیشتر به شما کمک کنند. به جای بیرون رفتن، عصر را در خانه بمانید و استراحت و فکر کنید. در خانه محیط امنی درست کنید و استراحت را در دستور کار خود قرار دهید. می توانید با همکاری خانواده خود برای تغییر دکور خانه همفکری کنید. کمی به اتاق و کمد لباس های خود رسیدگی کنید و به آنها نظم ببخشید. می توانید با عشقتان جلوی تلویزیون دراز بکشید و بدون کار و فکرهای ناراحت کننده از انرژی آرامش بخش امروز استفاده کنید. به طور کلی، همه چیز را ساده و جهت استراحت برگزار کنید. اگر با عشقتان هستید، کمی حالت رمانتیک هم به آن بدهید.

دی

بیرون بروید و با غریبه های دوست شوید. با آنها حرف بزنید. حس کنجکاوی شما همیشه زیاد است و امروز می توانید از این حس برای توسعه ارتباط های خود استفاده کنید. با همسایه هایتان معاشرت کنید یا به مکان هایی بروید که آدم های زیادی حضور دارند تا بتوانید با آدم های جدید آشنا شوید. البته مطالعه کتاب های مورد علاقه تان نیز ایده بدی نیست. از فرصت امروز برای شناخت بیشتر فرد مورد علاقه خود استفاده کنید. با او در مورد کودکی ها و فانتزی های خود حرف بزنید. این شهامت را به او بدهید بیشتر در مورد خودش حرف بزند. به این گفت‌وگو کمی حالت عاشقانه هم ببخشید تا لحظه های شاد و متفاوتی را تجربه کنید.
 
بهمن

امروز کمی نگران مسایل مالی خود خواهید بود. شاید بهتر باشد از خرید وسایل گران قیمت صرف نظر کنید تا استرس هایتان هم کم شوند. وسوسه خریدتان زیاد است اما باید هزینه هایتان را مدیریت کنید. سعی کنید سراغ  مواردی بروید که ضرورت دارند و آنها را نیز با پایین ترین قیمت خریداری کنید. با عشقتان برای نوشیدن قهوه قرار بگذارید. با هم در مورد خواسته های خود حرف بزنید و سعی کنید با کمترین هزینه، در کنار هم لحظه های خوبی داشته باشید. می توانید در خانه بمانید و با هم فیلم تماشا کنید.
 
اسفند

اجازه دهید لحظه های خوب در زندگی شما جریان داشته باشند. امروز آرامش و عشق زیادی در هوا جاری است و به طور مستیقم روی شما تاثیر دارد. به همه رویدادها خوب نگاه کنید. این آرامش می تواند فرصت خوبی برای تغییر عادت های بد باشد. کمی تفکر و تعمق کنید و معایب کار خود را بیابید. در جمع های دوستانه یا خانوادگی در مورد خود حرف بزنید و سعی کنید به بهترین و واقعی ترین شکل ممکن خودتان را توصیف کنید. تمرکز بر احوالات خود موجب می شود در مسیر تازه ای قرار بگیرید. حتی شاید عشق تازه ای بیابید و از این تنهایی خارج شوید. با کسی که آشنا می شوید در کافه قرار بگذارید و سعی کنید با او در مورد خواسته ها، اهداف و علاقه مندی هایش حرف بزنید تا شناخت بیشتری از هم پیدا کنید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


اخبار زیست محیطی

 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
 • خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه! ◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
    خیلی از ما سگ ها و گربه ها رو به خاطر زیباییشون دوست داریم. شاید براتون جالب باشه که خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه رو بشناسیم و بدونیم بهترین نژاد ها توی جهان کدوماست؟ حالا در این مقاله می خوایم همین موضوع رو بفهمیم. با پتچی همراه باشید.
 • محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی ◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
    سگ و گربه ها حیواناتی هستن که خیلی از مردم به دلایل مختلف مثل تنها نموندن، حیوان دوستی، امنیت بیشتر و… دوست دارن از اون ها در خونه خودشون نگهداری کنن. امروزه در شهرهای بزرگ تعداد کسانی که در آپارتمان زندگی می‌کنن به‌مراتب بیشتر از تعداد کسانی هست که خانه حیاط‌دار و ویلایی دارن و به همین دلیل حیوانات‌ خانگی باید بتونن خودشون رو با آپارتمان‌نشینی مطابقت بدن.
 • وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها ◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
    اضافه شدن یک دوست جدید پشمالو، یک رویداد هیجان انگیز در زندگیه. ورود حیوان خانگی جدید، با مسئولیتی بزرگ روی دوش شما و مقدار زیادی وسایل همراه می شه. آماده سازی، کلیدی برای موفقیت است – تهیه برخی از وسایل و مواردی که می دانید احتیاج میشه نگهداری از کوچولوتون رو بسیار راحت تر میکنه! نگهداری از این حیوانات دوست داشتنی نیازمند فراهم آوردن وسایلی است که راحتی را هم برای شما و هم برای این حیوانات آسان تر میکنه در ادامه وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها را به شما همراهان همیشگی معرفی می کنیم.
 • چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ ◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
    برای آوردن بچه گربه به خونتون، باید خونتون رو برای حضور اون آماده کنین. گربه هایی که همه وسایل مورد نیازشون رو داشته باشن، شادترن و زندگی براشون زیبا تره، پس قبل از اینکه بچه گربه به خونتون بیاد، چک لیست نیازهای گربه رو بررسی کنید و آماده باشین.این وسایل باعث می شود تا برای نگهداری گربه خود راحت تر باشید.در ادامه برای شما توضیح خواهیم داد که چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟ همراه ما باشید.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28898    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12
mofos