پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 3 ابان

فال روز 3 ابان
فروردین

امروز پیش از اینکه از رابطه عاطفی خود ناامید شوید و بخواهید پا را از آن بیرون بکشید، اتفاق هایی روی می دهند که از این روند رو به انتها بیرون خواهید آمد. سرانجام پس از چند هفته سیر نزولی و ناراحت کننده، دوباره به حالت عادی رابطه خود باز می گردید. می توانید با هم در مورد سوءتفاهمات حرف بزنید. برای صحبت کردن در مورد مسایل مهم، امروز فرصت مناسبی است. روند مسایل کاری هم همین‌قدر امیدبخش هستند و می توانید در مورد طرح های خود با جسارت بیشتری صحبت کنید. در زندگی عاشقانه شما باید یک قدم به جلو بردارید. باید اجتماعی تر بشوید و احساسات خود را نشان دهید. بیرون بروید و با انسان های بیشتری معاشرت داشته باشید و با همفکری عشقتان برای پیشرفت اجتماعی تلاش کنید.

اردیبهشت

خدا را شکر کنید که سلامت جسمی و روحی خود را دوباره بازیافته اید. در هفته های گذشته رویدادهای تلخ و خسته کننده متعددی را پشت سر گذاشته اید و امروز مرحله جدیدی از زندگی شما آغاز می شود. در روزهای گذشته خیلی سخت از رختخواب بیدار می شدید، اما این نوید را بدهیم که از امروز با قدرت و توان فکری خوب می توانید روز خود را شروع کنید. انرژی های خفته بیدار شده اند و راه های موفقیت در انتظار عبور شما هستند. این روحیه پرانرژی که از صبح دارید در رابطه عاطفی شما نیز تغییرات بسیار مثبتی ایجاد می کند. رکودی که در چند وقت اخیر در رابطه عاشقانه تان وجود داشت بالاخره از بین می زود. دوباره همان هیجان چند هفته قبل را با هم تجربه خواهید کرد. از این فرصت برای اضافه کردن عادت های بسیار خوب و مثبت به زندگی خود استفاده کنید.

خرداد

امروز ذهن شما باز است  و گره هایی که در روزهای اخیر در سرتان وجود داشت، همگی باز خواهند شد. می توانید از خلاقیت بسیار زیادی که دارید برای کشیدن نقشه های جدید در حوزه کار خود استفاده کنید. در چند هفته اخیر کارها در یک روند معمولی و بسیار کند پیش می رفتند و این موجب کلافگی شما شده بود. اما امروز، مرحله جدیدی از تلاش و پیشرفت را آغاز خواهید کرد. کارهای گروهی و همفکری و مشورت با همکاران موجب بهبود بیشتر این مساله می شوند. از داشتن برنامه منسجم هم غافل نشوید. امروز حتی برای تمرکز روی مسایل عاشقانه نیز بهترین فرصت است. برای این امر، ورزش کنید، یوگا بروید یا شنا و پیاده روی انجام دهید. این ورزش ها جسمتان را در سلامت بهتری قرار می دهند و تاثیر آن در روحیه شما کاملا مشهود خواهد بود. با عشقتان قرار بگذارید و ناراحتی های هفته گذشته را از دلش در بیاورید.

تیر

امروز این را بدانید که راست گویی و پایبند بودن به صداقت، شما را در موقعیت های بسیار بهتری قرار می دهند. به ندای درونی خود اعتماد کنید. اگر قصد آغاز کار با فرد جدیدی را دارید، احتمالا می ترسید که همه جانبه به او اعتماد کنید اما به قلبتان اعتماد کنید و هر چه می گوید را بپذیرید. برای اطمینان بیشتر می توانید تحقیقی هم در مورد سوابق این فرد داشته باشید. این را بدانید اگر کمی به او فرصت دهید، می تواند خودش را به خوبی به شما نشان دهد. امروز خودتان را بیشتر از همیشه دوست دارید. پس از چند هفته سخت، امروز می توانید با حس های بهتر در جمع خانواده حاضر شوید. اگر لازم است برخی سوءتفاهمات را برطرف کنید و در مورد آنها توضیح دهید. حتی با نیمه دیگر خودتان هم باید با صداقت بیشتری حرف بزنید. اگر مشکلی با شما دارد، برایش برطرف کنید. امروز سرانجام همه دوری ها و بی احساسی های چند هفته اخیر شما به پایان می رسند و اوضاع دوباره به حالت عادی باز خواهند گشت. برای این آغاز دوباره با عشقتان جشن  دونفره برپا کنید.

مرداد

در سه هفته اخیر شما همه وقت خود را بر کار و مسایل خودتان اختصاص داده بودید و از ارتباط با خانه و خانواده و عشقتان دور شده بودید. این سختکوشی برای خودتان نیز چندان خوشحال کننده نبوده است. به همین دلیل، این نوید را بدهیم که امروز همه آن دوران به پایان می رسد. سرانجام روی آرامش را می بینید. در این میان شاید برای خانواده، دوستان و شریکتان شوءتفاهماتی پیش آمده باشد. با خوش زبانی و صداقت آنها را برطرف کنید. به سراغ دوستان قدیم بروید و مهربان یرا نثار آنها کنید. امروز زمان درست کردن است. وسایل الکترونیک خود همانند لپ تاپ یا موبایل را آپ‌دیت کنید و نسخه های جدیدتر خریداری کنید. فناوری در پیشرفت زندگی فردی شما بسیار مهم است. اگر مجرد هستید، از طریق شبکه های اجتماعی می توانید فرد دلخواه خود را بیابید و با او ارتباط تازه ای آغاز کنید.

شهریور

امروز کنترل همه کارها به دست شماست. پس از سه هفته بسیار سختی که پشت سر گذاشته اید، امروز می توانید روی آرامش را ببینید و مرحله تازه ای از زندگی را آغاز کنید. البته در مورد مسایل مالی شاید همچنان درگیر مشکلاتی باشید و نتوانید به درستی آنها را مدیریت کنید. اما بهترین کار این است که با توجه به بودجه خود خرج کنید و از ولخرجی های اضافه دست بکشید. به این ترتیب، می توانید این مساله را نیز حل کنید. پایداری و زیبایی رابطه عاشقانه شما دوباره بازخواهد گشت. اگر در هفته های گذشته رابطه شما و عشقتان کمی سرد شده بود، از امروز دوباره می توانید به روال گذشته بازگردید و شادی زیادی را در کنار هم تجربه کنید. ناراحتی های قدیم را کنار بگذارید و با دید و نگاه تازه، دوباره اجتماعات دوستانه خود را برپا کنید و از انرژی های امروز لذت ببرید.
 
مهر

بالاخره یک روز شاد و عالی رسید. امروز پس از چند هفته سخت، همه شادی ها و راحتی ها به سراغتان می آیند. امروز سرانجام پس از سه هفته، ناامیدی ها و استرس ها را کنار خواهید گذاشت و با نگاه جدید و امید بیشتر به جلو پیش خواهید رفت. از همان ابتدای صبح، انرژی های مثبت را در کار و زندگی شخصی خود پخش کنید و دوباره همان رفتارهای اجتماعی که قبلا داشتید را از سر بگیرید. انجام گروهی کارها بسیار برای شما مفید است. در خلال انجام وظایف، رابطه های خود را نیز بهبود می بخشید. کمی به خواسته های درونی خود بپردازید. اگر دنبال یافتن نیمه گمشده هستید، در جمع ها و اجتماعات حاضر شوید. البته به خاطر داشته باشید پروژه کاری که در دست دارید به زمان نیاز دارد . باید برای زمان خود برنامه ریزی کنید تا هر دو خواسته تان به انجام برسند.

آبان

وارد ماه تولد خودتان شده اید. از امروز، روند بسیار خوبی در زندگی شما آغاز می شود. در هفته های اخیر فشار کاری و فاصله عاطفی بسیاری را تجربه کرده اید. اما امروز همه نیروها برای شاد کردن شما در گردش هستند. از این فرصت برای برطرف کردن سوءتفاهمات استفاده کنید. اگر خانواده یا عشقتان از شما دلگیر هستند، با حرف و تکیه بر صداقت، مشکلات را برطرف کنید. امروز می توانید با نگاهی جدید دنیا را دوباره کشف کنید. خلاقیت هایتان زیاد شده است. از امروز، روند جدیدی برای پیشرفت همه جانبه در زندگی شما آغاز خواهد شد. مدت هاست که حرفی را در دل خود نگه داشته اید و می ترسید بیان آن موجب ناراحتی بشود. بهتر است آن را مطرح کنید. مخفی کردن مشکلات، به حل شدن آنها کمکی نمی کند. باید با آنها روبه رو شوید. اگر از رابطه عاطفی خود راضی نیستید، از اینکه به آن پایان ببخشید هراسی نداشته باشید. این برای هردو شما خوب است.
 
آذر

پس از هفته ها دوری از خانواده، دوستان و حتی نیازهای خودتان، سرانجام امروز می توانید به حالت عادی زندگی بازگردید. در هفته های گذشته به قدری مشغله شما زیاد بوده اند که از همه چیز غافل شده اید. اما این نوید را بدهیم که از امروز، همه چیز به حالت عادی بازخواهند گشت و خوشحالی ها و پیشرفت ها دوباره به سراغ شما خواهند آمد. استفاده از فناوری و وسایل الکترونیک نیز امروز به شما کمک بسیاری می کند. اگر سوتفاهماتی در میان دوستان یا خانواده وجود دارد، با صبر و مهربانی آنها را برطرف کنید. صداقت را در درجه اول اهمیت قرار دهید. شادی و سرگرمی های رابطه عاشقانه شما نیز امروز باز خواهند گشت. از امروز می توانید برای خود، خانواده و عشقتان زمان بیشتری اختصاص دهید و انرژی های بیشتری کسب کنید.

دی

آیا احساس می کنید در این چند وقت اخیر دایم تحت فشار و ناراحتی بوده اید؟ از امروز همه این غم ها به پایان می رسند. روزهای شاد و پرباری در انتظار شما هستند. پس از چند هفته سختکوشی، بالاخره مجال استراحت و رسیدگی به خود و خانواده خود را پیدا خواهید کرد. از این فرصت برای برنامه ریزی صحیح و زمان بندی درست استفاده کنید. در کنار خلاقیتی که از امروز افزایش می یابد، برای خانواده و دوستان نیز زمان بیشتر بگذارید. سوءتفاهماتی که در این اواخر به وجود آمده است را برطرف کنید. این را بدانید که همه چیز  به طرز معجزه‌آسایی خوب پیش خواهند رفت. در رابطه های خود همه خوشحالی هایی که در انتظارشان بوده اید را به دست می آورید و می توانید وارد فاز جدیدی از شادی و عشق بشوید. این را بدانید با همکاری و کار گروهی بهتر و سریع تر می توانید آرزوهای خود را محقق کنید. در محیط های اجتماعی یا حتی محل کار، با فردی ملاقات خواهید داشت که برایتان جذاب است و می توانید رابطه عاطفی با او آغاز کنید. 
 
بهمن

در هفته های گذشته دایم احساس می کردید که در دام کار و خستگی گرفتار شده اید. اما امروز، کائنات سرنوشت جدیدی را برای شما نوشته است. در حالی که همچنان تلاش خود را انجام می دهید، اما می توانید به مسایل خانوادگی و نیازهای شخصی خود هم رسیدگی کنید. با همکاری دیگران می توانید بخشی از زمان خود را برای شادی و بودن در جمع دوستان و خانواده اختصاص دهید. برای یک سفر کوتاه و حتی یک روزه برنامه ریزی کنید تا بیش از پیش انرژی داشته باشید. روزمرگی هایی که در چند وقت اخیر روی رابطه عاطفی شما سایه انداخته بودند، بالاخره از بین می روند. می توانید با سرزمین های جدید سفر کنید. مکان های جدید را کشف کنید. در کنار فرد موردعلاقه تان، شادی های جدید را تجربه کنید. از امروز، روند زندگی شما به سوی خوشحالی ها و موفقیت ها پیش می رود.

اسفند

دوره سختی ها و سخت کوشی ها به پایان رسید. امروز، آغازگر روند جدیدی در زندگی شما خواهد بود. در یک مسیر شاد و سرشار از موفقیت قرار می گیرید. ارتباط های خود را بهتر کنید. اگر در روزهای گذشته خانواده یا دوستان از شما ناراحتی به دل گرفته اند، با صداقت و مهربانی آنها را برطرف کنید. شما توان این را دارید در کنار سخت‌کوشی، رابطه های خود را نیز در وضعیت نرمال و درست حفظ کنید. استرسی که در هفته های گذشته داشته اید، محو می شوند. به عشقتان بیشتر نزدیک می شوید و می توانید آتش عشقی که خاموش شده بود را دوباره شعله ور کنید. در مورد مسایل مالی، کمی با احتیاط پول خرج کنید. با توجه به بودجه تان خرید کنید. بیشتر پولتان را نیز برای تحصیل، آموزش و لباس اختصاص دهید. اینها به اعتماد به نفس بیشتر شما کمک شایانی می کنند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی