پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 29 مهر ماه

فال روز 29 مهر ماه
فروردین

امروز بیشتر درگیر عشق و جنگ هستید. باید رابطه کنونی خود را کمی سروسامان بدهید و بتوانید تعادل لازم را در آن دوباره ایجاد کنید. اگر خیلی بر ارتباط ها حساسیت دارید و می خواهید همیشه گیرنده باشید، باید امروز یاد بگیرید که خودتان هم در ارائه عشق و محبت دست پیش داشته باشید. کارهایی که امروز انجام می دهید و دانه هایی که می کارید را در آینده نزدیک برداشت خواهید کرد. ایجاد تعادل در همه بخش های زندگی و حتی شغل شما لازم است. اگر در این اواخر قرار عاشقانه ای با شریک عاطفی خود نداشته اید، امروز زمان آن رسیده که چندین ساعت از وقت خود را برای او خالی کنید. اگر مجرد هستید و یاری ندارید بهتر است وقت خود را با آدم های اشتباه هدر ندهید. فرد مناسبی را انتخاب کنید و با او قرار بگذارید و دوستی جدیدی آغاز کنید.

اردیبهشت

امروز باید به سلامتی خود بیشتر از همیشه اهمیت بدهید. باشگاه یا استخر بروید و ورزش هایی که برای سلامت بیشتر جسمتان مفید هستند را انجام دهید. این را بدانید که کوچک ترین فعالیت های سلامتی هم می توانند تاثیرات بزرگی داشته باشند. روحیه و انرژی شما هم بهتر و بیشتر می شود. برای این منظور، کمتر اما سالم تر غذا بخورید و ترجیحا رژیم گیاهی و آب میوه های طبیعی را دنبال کنید. اگر فرصت باشگاه ندارید، پیاده روی کنید. همیشه به دنبال داشتن چیزهای خود در زندگی هستید. حتی در عشق و رابطه نیز می خواهید بهترین ها برای شما باشد. خواسته های درونی خود را مرور کنید و بر اساس علایق واقعی به دنبال فردی باشید که همه جانبه مورد توجهتان باشد. با او قرار ملاقات بگذارید. به جای تمرکز روی مسایل منفی، در مورد خوبی ها حرف بزنید تا تاثیر مثبتی در ذهن طرف مقابل داشته باشید.

خرداد

امروز زمان نمایش است. حس هنری و خلاقیت های شما به اوج می رسند و با سرعت زیادی ایده های متنوع در ذهنتان جرقه می زنند. همه آنها را یادداشت کنید. اگر توان و مهارت نوشتن دارید، یک داستان جدید آغاز کنید. اگر نقاشی یا موسیقی می دانید، بوم و ساز خود را بیاورید و طرح و قطعه جدید تولید کنید. کمال گرایی را کنار بگذارید و با ایده های ذهنی خود، هر آنچه تصور می کنید خوب است را اجرایی کنید. امروز استارت کار را بزنید و در روزهای آینده آنها را ویرایش و تصحیح کنید. از اعتماد به نفس خود دور نشوید. تصاویر ذهنی خود را واقعیت ببخشید. این مساله موجب می شود تا عشقتان نیز حس بهتری به شما پیدا کند. می توانید با کارهای هنری خود او را سوپرایز کنید. اگر تنها هستید نیز فرصت اینکه فرد جدیدی را تحت تاثیر خود قرار دهید، برای شما مهیا شده است.

تیر

برای خود یک فنجان چای تازه دم بریزید. در یک گوشه آرام بنشید و استراحت کنید. ذهنتان را از مسایل منفی دور کنید. به خاطره های خوشحال کننده بیندیشید. از این فرصت حتی می توانید برای پرورش افکار و اهداف خود هم استفاده کنید. کتابی را بردارید و مطالعه کنید. اجازه دهید خستگی های این روز کاری به طور کامل از ذهن و بدنتان خارج شوند. برای اینکه کارهایتان بهتر و سریع تر پیش بروند حتی می توانید از همکاران خود کمک بگیرید. در انتهای روز هم وقتتان را به خانواده اختصاص دهید. برای اینکه زمان شاد و آرامی را در کنار عشقتان داشته باشید، می توانید کارهای جالبی برای او انجام دهید. دستور پخت یک غذای جدید را پیدا و آن را درست کنید. اگر هم تنها هستید، اگر اعتماد به نفس داشته باشید می توانید با فرد دلخواه خود قرار بگذارید و با صداقت و حرف های مثبت، نظر او را به خود جلب کنید.

مرداد

یک سر دارید و دو سودا. البته این مساله امروز خوب است. اینکه افکار متفاوتی دارید باعث می شود بهتر به اطراف و کارها نگاه کنید. بهترین و شادترین راه را انتخاب کنید و در مسیر آن حرکت کنید. برای کارهای خود از دیگران کمک بگیرید. کارهای گروهی علاوه بر اینکه سریع تر پیش می روند، کیفیت بالاتری هم دارند. حتی می توانید با عشقتان یک پروژه کاری یا هنری را آغاز کنید. توجه به سلامت جسم و نوع تغذیه خود را نیز در دستور کار قرار دهید. هر چه فعال تر باشید، روحیه بهتری نیز خواهید داشت. شما به طور ذاتی انسان پرانرژی و اجتماعی هستید. با فردی که دوستش دارید قرار بگذارید. با بیست سوالی می توانید خیلی خوب روحیات یکدیگر را بشناسید. اگر هم تنها هستید، در یک محیط جمعی، محل کار یا گالری هنری با فردی آشنا خواهید شد. از این فرصت برای تنظیم یک قرار خصوصی استفاده کنید.

شهریور

شما همیشه تصور می کنید اگر سخت کار کنید، موفقیت های بیشتری کسب خواهید کرد. اما کار زیاد و بدون فکر، نتیجه عالی در بر ندارد. هوشمندی و تخصص را نیز چاشنی فعالیت های خود کنید. اگر پولی به دستت رسید، آن را در جاهای لازم و ارزشمند هزینه کنید. به طور مثال، برای تغییر دکوراسیون خانه می توانید از آن استفاده کنید. البته ابتدا به درستی بودجه و هزینه های خود را برآورد کنید تا در انتهای ماه با مشکل مواجه نشوید. امروز می توانید موفقیت های خود را جشن بگیرید. پویایی شما زیاد است و علاقه تان به زندگی لوکس بیشتر می شود. تصور زندگی شیک به شما الهام می دهد تا یک شب رمانتیک و پرزرق و برق با عشقتان ترتیب دهید. شمع روشن کنید و با یک منوی خوشمزه، او را سوپرایز کنید. اگر مجرد هستید نیز با رفتن به باشگاه یا محیط های فرهنگی و هنری می توانید با فرد دلخواه خود آشنا شوید.
 
مهر

خود را از دیگران جدا نکنید. در محل کار یا در جمع های دوستانه، با دیگران همگام شوید. این را در نظر داشته باشید که همه همیشه اول به خودشان فکر می کنند. پس انتظار زیادی از آنها نداشته باشید. کارهایی که برای خودتان لذت بخش و جالب است را انجام دهید. اول به خودتان فکر کنید و نگران تصور دیگران نباشید. امروز این فرصت را دارید تا کتاب مورد علاقه خود را مطالعه کنید و به پایان برسانید. حتی می توانید برای رفتن به استخر، اسپا یا پیاده روی، برنامه زمانی بگذارید. امروز زمان رسیدگی به خود است. در وقت بیکاری اول کارهای عقب افتاده خود را به انجام برسانید و سپس به دیگران بیندیشید. برای اهداف و وقت خود ارزش قایل شوید و با عشقتان نیز طوری رفتار کنید که این مساله او را ناراحت نکند. کشف خودتان و برآورده کردن نیازهایتان، در بهتر شدن رابطه عاطفیتان نیز مفید است.

آبان

امروز حساسیت های شما زیاد می شوند. ممکن است نیاز داشته باشید تا از دیگران و دوستان همفکری بگیرید. برای خود وقت بگذارید و با یک دوست قابل اعتماد در مورد ناراحتی های درونی خود حرف بزنید. این صحبت ها ذهنتان را از مسایل منفی خالی می کند و می توانید با دور کردن زشتی ها و تلخی ها، احساسات بهتر و ذهن بازتری داشته باشید. محیط زندگی خود را نیز کمی منظم تر کنید. ارتباط های فردی امروز شاید کمی دشوار به نظر برسند. اما روش های اشتباه را انتخاب نکنید. شما این فرصت را دارید تا در کنار عشقتان لحظه های شاد و آرامی داشته باشید. پس آن را هدر ندهید. اگر قرار است برای اولین بار به ملاقات کسی بروید، مثبت اندیشی و زیبانگری خود را تقویت کنید.
 
آذر

امروز حس کار گروهی در شما زیاد است و به همین واسطه، لحظه های شادی در محل کار خواهید داشت. با همکاران برای به پایان رساندن پروژه موردنظر همفکری کنید و بدانید که نتیجه آن بسیار عالی از آب در خواهد آمد. ایده های شما عالی هستند و می توانید الهام بخش موفقیت دیگران نیز باشید. البته به همین اکتفا نکنید و برای افکار خود برنامه ریزی و هدف مشخص داشته باشید. موفقیت های امروز شما در همین فعالیت های دسته جمعی خلاصه شده اند. از  این فرصت بهترین استفاده را ببرید و نگذارید هدر برود. حتی با افرادی که رابطه نزدیکی ندارید، دوستی جدیدی آغاز کنید و از فکر و ایده های آنها هم کمک بگیرید. برای عشقتان بلیط سینما یا تئاتر بگیرید و او را سوپرایز کنید. در انتهای روز با هم به گردش بروید و غذاهای جدید را تست کنید.

دی

امروز تعیین هدف برایتان بسیار مهم می شود. برای برنامه هایی که در سر دارید ارزش و اعتبار بسیاری قائل هستید و این موجب می شود برای تحقق آنها تلاش خود را بیشتر کنید. ارتباط های شما هم امروز بسیار خوب می شوند. نمی گوییم بهترین لباس های خود را بپوشید اما سعی کنید در برخوردهای نخست همیشه مرتب باشید و در بهترین حالت رفتار کنید. اعتماد به نفس خود را بالا ببرید. با جادوی کلمات می توانید حسابی خود را در دل دیگران جای کنید. اگر مجرد هستید، امروز فرصت خوبی برای آشنایی با فرد جدید است. اگر مجرد هستید، در محیط های جمعی همانند گالری های هنری یا محیط کار می توانید با فردی آشنا شوید و با او یک دوستی جدید را آغاز کنید. البته باید دیدگاه های خوب و حس مثبت اندیشی خود را بهبود ببخشید و اعتمادبه نفستان را نیز تقویت کنید.

بهمن

اول خبر بد: امروز نمی توانید با همه کنار بیایید. خبر خوب چیست؟ لازم نیست با همه ارتباط خوبی داشته باشید. همین که حالتان حتی با یک نفر هم خوب باشد، کافی است. شما امروز توان این را دارید که بین مسایل مختلف تعادل برقرار کنید. ابتدا با سرعت و کیفیت خوب کارهایتان را انجام می دهید و سپس می توانید وقتتان را به خود، خانواده و عشقتان اختصاص دهید. ایده هایی که در سر دارید را یادداشت کنید. ارتباط های خود را با افرادی که برایتان مفید هستند، بهتر کنید. بگذارید روحتان شما را به هر آنچه در سر دارید، برساند. به ندای درونتان اعتماد داشته باشید. زیبایی بینی در مسایل عاطفی بسیار به شما کمک خواهد کرد. اصراری برای انجام چیزهایی که نمی شود، نداشته باشید. با عشقتان یک کار گروهی آغاز کنید و بیشتر وقتتان را در کنار هم سپری کنید.

اسفند

امروز بخشی از وقت خود را خالی کنید و به مطالعه بپردازید. بهتر است بیشتر حواس خود را به مواردی بدهید که تاکنون به آنها بی توجه بوده اید. به زبان بدن اطرافیان هنگام صحبت کردن توجه کنید تا بتوانید منظورهای واقعی آنها را در پس حرف هایشان تشخیص دهید. ارتباط های چشمی و نگاهی بسیار برایتان جالب خواهند بود. از اینکه بخواهید هر موردی را به زبان بیاورید پرهیز کنید و از این روند جالب لذت ببرید. امروز تمایل دارید با عشقتان رابطه متفاوتی داشته باشید. شمع روشن کنید و فضای خانه را کاملا عاشقانه بسازید. با هم غذای جدید تست کنید و عمیق تر و صمیمی تر صحبت کنید. از خاطره ای که امروز برایتان بر جا می ماند لذت خواهید برد.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی