پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • تغییراتی در سایت پرشین پت ◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
    برای راحتی شما عزیزان تغییراتی در پرشین پت ایجاد شد
 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28903    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 17 مهر 1393

فال روز 17 مهر 1393
فروردین

امروز به واسطه مطالعه و تحقیق، بر دانش و اطلاعات شما افزوده می شود. در نتیجه آن می توانید مهارت های بیشتری از خود را به دیگران نشان دهید. مدیر و همکاران شما این پیشرفت را می بینند و توجه آنها می تواند روی کسب و کار شما تاثیر خوبی بگذارد. از قدرت کلام خود استفاده کنید و دیگران را از ایده های خود مطلع کنید. در مسایل احساسی، تصور می کنید همه چیز رنگ باخته است و آن گرمای پیشین میان شما و فرد مورد علاقه تان وجود ندارد. باید بدانید انرژی های امروز به شما کمک می کند تا دوباره احساسات مثبت داشته باشید. با هم بیرون و به محیط های شاد بروید و از فرصت در کنار هم بودن بیشترین بهره را ببرید.

اردیبهشت

امروز به واسطه شرکت در کلاس های آموزشی یا سمینارهای علمی می توانید سطح دانش و اطلاعات خود را بالا ببرید. برای اینکه این اطلاعات ارزشمند را خیلی زود فراموش نکنید، حتما همه آنها را یادداشت کنید. سپس در زمان مناسب از این نوشته ها در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های خود استفاده کنید. برای اینکه در شغل خود ارتقا پیدا کنید باید ایده های نابی که در سر دارید را به زبان بیاورید و مطرح کنید. در مسایل احساسی، بهتر است کمی صبور باشید تا عشقتان از حالت بدخلقی های خود خارج شود. سپس با هم بیرون بروید لحظه های شاد و سرشار از خنده را با هم تجربه کنید.

خرداد

امروز به طور کلی، روز علم و یادگیری است و باید از فرصت پیش آمده نهایت استفاده را بکنید تا در کارهایتان موفق شوید. امروز به علوم کامپیوتری علاقه ویژه ای پیدا خواهید کرد. این دانش همه فکر و ذکر شما را به خود اختصاص خواهد داد. به طوری که حتی اهداف آینده خود را نیز بر اساس آن برنامه ریزی خواهید کرد. ایده هایی که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب از آنها بهره بگیرید. در مسایل عاطفی، روحیه خوبی دارید. با اینکه همه چیز کاملا معمولی است اما در کنار عشقتان لحظه های شاد و پرخنده ای خواهید داشت.

تیر

امروز بیشتر زمان خود را روی یادگیری علوم جدید بگذارید. یا در حوزه کاری خود تحقیق و مطالعات بیشتری داشته باشید. این مساله موجب ارتقا شغلی شما می شود. بهتر است در رویدادها، سمینارها یا برنامه های اجتماعی حوزه مورد مطالعه نیز شرکت کنید. در آنجا با افراد جدید آشنا شوید. این افراد در پیشرفت کاری شما تاثیر زیادی دارند. در مسایل عاطفی، شاید بیشتر وقتتان به کار و مسایل کاری سپری شود. این مساله می تواند شما را از عشقتان کمی دور کند. اما با کمی مدیریت زمان می توانید بیشتر در کنار هم باشید. سعی کنید نیازهای فرد مورد علاقه خود را نیز در اولویت توجهات خود قرار دهید.

مرداد

شما اصولا دوست ندارید مورد انتقاد اطرافیان قرار بگیرید. به محض قرار گرفتن در چنین موقعیتی، سریع در خود فرو می روید و چهره کاملا جدی به خود می گیرید. اما خیلی سخت نگیرید و کمی انعطاف از خود نشان دهید. شاید در مسایل کاری با کمی مشکلات فنی مواجه شوید که دستتان را در حنا می گذارند. اما ناامید نشوید و هراسی به دل راه ندهید. از یک کارشناس کمک بگیرید تا به سرعت آن را برطرف کند. در مسایل عاطفی، هر حرفی عشقتان بگوید سریع به شما بر می خورد و ناراحت می شوید. اما کمی راحت تر برخورد کنید. بی خیال باشید و فقط لبخند بزنید.

شهریور

یک روز بسیار عالی در پیش خواهید داشت. انرژی های مثبت زیادی در هوا جاری هستند و همه چیز به نفع شما پیش می رود. از نظر احساسی آرامشی که مدت ها منتظر آن بوده اید را به دست می آورید. این روحیه خوب موجب می شود تا در کار خود نیز خلاقیت و نوآوری های بیشتری داشته باشید. در مسایل عاطفی نیز شما و شریک زندگیتان مکالمه ثمربخشی با یکدیگر خواهید داشت که باعث دوام بیشتر رابطه شما می شود. این گفت‌وگو در زمینه برنامه ریزی شما در رابطه با آینده و حقایق موجود میان خودتان است. امروز لحظه های شاد و پرخنده ای با عشقتان خواهید داشت.

مهر

امروز در زمینه فناوری یا وسایل فنی تغییراتی در زندگی شما ایجاد می شود. یا وسایل الکترونیک جدید خریداری می کند که اتفاقا برای کار شما نیز بسیار ضروری و لازم است. یا در کلاس های کامپیوتر یا موضوعات مشابه آن ثبت نام می کنید. این تغییرات هر چه باشند برای پیشبرد اهداف شما بسیار خوب و مفید هستند. از آنها استقبال کنید. احتمال دارد برخی افراد در قالب خنده و شوخی، طعنه و کنایه هایی به شما وارد کنند. برای این امر آماده باشید. در مسایل عاطفی اما یک روز شاد در پیش دارید. با عشقتان می توانید به مکان های تفریحی شاد بروید و حسابی خوش بگذرانید.

آبان

امروز فشارهای کاری زیادی را متحمل خواهید شد. احتمالا بیشتر وقت خود را پای تلفن و هماهنگ کردن برای برگزاری یک رویداد اجتماعی صرف می کنید. یا شاید مجبور شوید کارهای بیشتر از وظیفه انجام دهید و این مساله باعث سردرگمی تان می شود. اما برای فرار از استرس این مسایل، برنامه های تفریحی یا گپ های شاد برای خود تعیین کنید. در آخر روز نیز با عشقتان به مکان های شاد یا تئاترهای خنده دار بروید و آرامش و شادی را در کنار هم تجربه کنید. اگر بتوانید شاد بمانید یک برنده واقعی هستید و می توانیدحسابی خود را در دل طرف مقابل جا کنید.
 
آذر

امروز اتفاق های خوبی برای شما روی خواهند داد. همه چیز به نفع شما است و می توان گفت خوش شانسی با شما یار است. اگر ایده های خلاقانه خود را با صدای بلند در جمع همکاران مطرح کنید، بسیار مورد استقبال و تحسین قرار می گیرید و نتیجه آن افزایش حقوق یا رشد موقعیتی کاری است. از تغییراتی که ممکن است برایتان پیش بیاید اصلا نهراسید و بدانید همه در جهت خوشحالی و موفقیت شما هستند. در مسایل عاطفی نیز سعی کنید با عشقتان برنامه بیرون بگذارید و با هم از این همه انرژی خوب بهره بگیرید.

دی

امروز تغییر را دوست دارید. برای ایجاد تغییر هم بسیار تلاش می کنید. این مساله خیلی خوب است. می توانید با انسان های جدید آشنا شوید. یا محیط هایی حاضر شوید که قبلا تجربه حضور در آنها را نداشته اید. عجیب و غیرمعمول بودن شما به مفهوم تنبلی نیست زیرا بیشتر از همیشه تلاش خواهید کرد. البته این را بدانید که این روند موجب حیرت اطرافیان می شود و واکنش هایی از طرف آنها به دنبال خواهد داشت. اما اهمیت ندهید و به راه خود بروید. در مسایل عاطفی اما عشقتان را دوست دارید و در این رابطه تغییری ایجاد نمی کنید. بلکه با هم برای تفریحات بیشتر و عمیق تر شدن رابطه، برنامه ریزی خواهید کرد.

بهمن

امروز فشارهای فکری شما زیاد می شود. دایما همه جنبه های همه رویدادها را در ذهن خود بررسی و آنالیز می کنید. این موجب می شود تا کمی دچار استرس بشوید. بهتر است از جزئیات مسایل کمی فاصله بگیرید و فکر خود را از موضوعات بی ارزش خالی کنید. اگر دیگران شما را مورد نقد قرار دادند خیلی به دل نگیرید. ساده از کنار آنها بگذرید و فقط لبخند بزنید. این شرایط تنش‌زا خیلی زود برطرف خواهد شد و لزومی ندارد خود را ناراحت کنید. در مسایل عاطفی نیز تا حد امکان فقط شاد باشید و نگذارید ناراحتی ها فکر شما را مشغول کنند. بیش از همیشه به عشقتان نزدیک شوید.

اسفند

امروز خبرهای خوبی دریافت خواهید کرد که می تواند آغازگر یک تحول عمیق در کار یا زندگی شما باشد. اطلاعاتی که امروز به دست می آورید را برای پیشرفت بیشتر در کارها یادداشت و ذخیره کنید. شما ایده های بسیار خوبی در سر دارید. باید با مطالعه بیشتر آنها را کاربردی کنید. مطمئن باشید مطرح شدن این فکرها موجب محبوبیت بیشتر شما می شود. از مسایل ناراحت کننده یا انسان هایی که مانع ایجاد می کنند، دوری کنید. در مسایل عاطفی، با عشقتان قرار بگذارید و بیرون بروید. شادی در کنار او موجب بهتر شدن روحیه شما می شود.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ تغییراتی در سایت پرشین پت
◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
بعدی 1 قبلی