پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

اخبار زیست محیطی

 • قوانین ما برای ورود ◄ قوانین ما برای ورود
    مروز میخوایم یه سری حرفها بزنیم که طبق معمول به یه سری دوستان بر میخوره و ناراحت میشن و جبهه میگیرن هر مجموعه ای تشکیل شده از یک سری افراد و یک مدیر. مدیر یک سری قوانین رو برای اهداف اون مجموعه وضع میکنه که افراد موظف به رعایت اون هستند.
 • ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399 ◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
    بنا به شرایط و بیماری کرونا COVID 19 ساعت کاری پرشین پت در سال 99 به صورت نیمه وقت بود اما به در خواست شما عزیزان و احترام به خواسته شما بزرگواران ساعت کاری خود را مانند قبل کردیم .......
 • پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش ◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
    همراهان عزیز و مراجعین پرشین پت به دلیل شیوع بیماری کرونا در ایران استدعا داریم به دلیل حفظ سلامت شما عزیزان و کارکنان مجموعه حتما در زمان ورود به موارد زیر توجه داشته باشید ۱: در هنگاه ورود فقط و فقط اجازه ورود به عزیزانی داده میشود که ماسک مناسب و دستکش مناسب داشته باشند. ۲» از پذبرفتن همراهان با پت جدا معذوریم و هر پت فقط یک همراه با خود داشته باشد .
 • اطلاع از اخرید تغییرات سایت ◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
    تغییرات در جهت بهبود سایت و استفاده بهتر از امکانات در اختیار شما قرار گرفت
 • پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت ◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
    بعد از 21 سال خدمت به شما عزیزان وقت ان رسیده که باز هم تغییرات بنیادی در سایت ها و دسترسی های شما به اطلاعات را ایجاد کنیم به زودی پروژه همسان سازی سایت ها و کل دیتا در پرشین پت کلید خواهد خود
 • مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده ◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
    توله سگ ها بی نهایت جذاب هستند ولی در عین حال به مراقبت و دقت بسیاری برای نگه داری نیاز دارند. انتقال توله ها از پیش مادر و برادر و خواهرها به یک محیط جدید فرآیندی بسیار استرس زا برای آنان خواهد بود بنابراین لازم هست شرایط زندگی مناسبی برای آنان در نظر گرفت. توله ها و حتی حیوانات بالغ نیازهای بسیار فراتر از خوردن و آشامیدن و قضای حاجت دارند!!! در این مقاله سعی می کنیم حداقل مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده را یادآوری کنیم.
 • جرب در سگ ها ◄ جرب در سگ ها
    دیمودکس نام یک جربی است که روی پوست اغلب پستانداران زندگی می کند ولی در حالت عادی بیماری زا نیست. این جرب روی بدن سگ های سالم زندگی میکند ولی فقط در صورتی که سگ ها دارای ضعف سیستم ایمنی باشند یا به علت یک بیماری یا مشکل دیگری ضعیف شده باشند در آن ها ایجاد بیماری میکند. این مشکل اغلب در ارتباط با توله ها بوجود می آید. مادرانی که آلوده به دیمودکس (Demodex) هستند و به نوزادان شیر می دهند به علت تماس زیاد توله ها با مادر وارد پوست توله ها شده و آنان را مبتلا می سازند.
 • غذای سگ، راهنمای جامع و کامل ◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
    برای من و شما که صاحب سگ هستیم حتما پیش اومده که سر این دوراهی قرار بگیریم که غذای سگ خانگی رو در منزل تهیه کنیم یا از پت شاپ بخریم؟ امروز میخوایم درباره خوبی ها و معایب غذاهای خانگی و غذای خشک سگ براتون بگیم؛ اینطوری میتونین راحت تر تصمیم گیری کنین که کدوم غذا سالم تر و اقتصادی تره و سگمون رو بیشتر خوشحال میکنه. پس با مقاله غذای سگ، راهنمای جامع و کامل همراه باشین…
 • مشکلات پوستی در سگ‌ها ◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
    مشکلات پوستی و پوششی سگ‌تون یکی از موارد جدیه و می تونه در سگ های مختلف در سنین و نژادها و انواع مختلفی اتفاق بیفته. با اینکه مشکلات پوستی در مقایسه با بیماری های دیگه خیلی جدی به نظر نمیرسه به ویژه وقتی که با بیماری هایی مثل مشکلات قلبی یا سرطان مقایسه میشه، با این حال، مشکلات پوستی برای سگ‌تون خیلی ناراحت کننده، تحریک کننده و دردناکه و همچنین ممکنه یک یا چند مشکل دیگه هم به وجود بیاره.
 • تغذیه هاسکی ◄ تغذیه هاسکی
    هاسکی های سیبریایی نسبت به سایزشون مقدار کمی غذا نیاز دارن. متابولیسم خیلی بالایی دارن، یعنی با یه ذره غذا، مسافت زیادی رو روی پا می مونن. اجدادشون برای سفر با مسافت زیاد و حمل بار سبک با خوردن کمترین مقدار غذا تربیت شده بودن.
 • گندخواری در سگ‌ها ◄ گندخواری در سگ‌ها
    علاقه سگ ها به خوردن و بلعیدن مواد غیرخوراکی را پیکا می نامیم. البته مدفوع خواری یا کوپروفاژیا که مفصل درباره اش به صورت جداگانه صحبت شد هم زیر مجموعه ای از اختلال پیکا به شمار می رود ولی به خاطر حساسیت خاص نسبت به آن گاهی به صورت جداگانه بررسی می شود. در ادامه مقاله امروز پتچی به بررسی موضوع پیکا (Pica) یا گندخواری در سگ‌ها خواهیم پرداخت.
 • آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ ◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
    تاحالا به این موضوع فکر کردین که آیا سگ‌ها خواب می بینن؟ از نظر علمی ثابت نشده که سگ ها می تونن خواب ببینن یا نه، اما سخته تصور کنیم که نمی بینن! همه مون دیدیم که سگ هامون یه سری حالت ها تو خواب دارن که شبیه حالت های بیداری‌شونه. تکون دادن دست و پاهاشون، ناله کردن، خرخر کردن، دم تکون دادن، جویدن و تکون دادن دماغ‌شون باعث میشه به این فکر کنیم که دارن چه خوابی می بی
12345678910بعدیآخرین
(1 - 12) / 28902    |     صفحه 1 از 2409
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,12

نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روزانه 06 / 07 / 1393

فال روزانه 06 / 07 / 1393
فال روزانه 06 / 07 / 1393
فال روزانه 06 / 07 / 1393
فروردین

امروز باید از مشاجره دوری کنید زیرا همه روز شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. امروز متوجه می شوید اگر قدرت درونی خود را حفظ کنید، موقعیت های بهتری در زندگی به شما روی خواهند آورد. بیشتر روی مهارت های خود تمرکز کنید و کارهایتان را بدون نگرانی و استرس به انجام برسانید. به مسایل منفی فکر نکنید. در مسایل عاطفی روز بسیار خوبی خواهید داشت. با عشقتان برنامه ریزی کنید و بیرون بروید. با هم در مورد نقشه های آینده برای زندگی حرف بزنید.

اردیبهشت

امروز نمی توانید خیلی منطقی باشید. هر چه تلاش می کنید با عقل خود مشکلات و مسایل موجود را بررسی کنید، موفق نمی شوید. این تلاش ها بیهوده هستند زیرا مشکلات شما احساسی است. باید به دل خود رجوع کنید و ببینید واقعا چه می خواهید. به این ترتیب نتیجه بهتری به دست خواهید آورد. از توجه به جزئیات دست بردارید. با کلی نگر بودن می تواند حال  بهتری داشته باشید. در مسایل احساسی نیز رابطه خود را خیلی زیر ذره بین نبرید. این فقط موجب ایجاد ناراحتی می شود و هیچ سودی برای شما ندارد.

خرداد

امروز اشتیاقات قلبی بسیاری دارید. هیجان شما زیاد است و می توانید با زیرکی و هوشیاری بالایی که دارید، همه مسایل را به خوبی حل و فصل کنید. در محل کار با تمرکز می توانید با سرعت بیشتری وظایف را به انجام برسانید و بعدازظهر را با خیال راحت به خود و عشقتان اختصاص دهید. شاید تازه وارد رابطه شده باشید. امروز این فرصت را دارید تا بیشتر به هم نزدیک شوید. البته روی حرف ها و رفتارهای خود کنترل داشته باشید زیرا ممکن است رشته افکار از دستتان در برود و نتوانید آنها را مدیریت کنید. امروز برای جلب توجه فرد مورد علاقه خود باید سعی کنید در مورد مسایلی که او بسیار دوست دارد، صحبت کنید.

تیر

امروز خیالتان راحت است و می توانید در کمال آرامش کارهای خود را به انجام برسانید. این انرژی مثبت، دیگران را نیز به سمت شما جذب می کند. البته توجه داشته باشید که موانع بسیاری سر راه موفقیت های شما وجود دارد. اما با تکیه به نیروی دل خود می توانید راه های درست را انتخاب کنید. سعی کنید با خوش بینی بیشتری امروز را سپری کنید. اگر تصور می کنید در زندگی عاطفی خود باید تغییراتی ایجاد کنید، امروز زمان مناسبی است. فرد مورد علاقه خود را به شام دعوت کنید و در مورد افکار خود با او حرف بزنید. این مکالمه موجب نزدیکی بیشتر شما می شود.

مرداد

یک روز بسیار خوب و شاد در انتظار شما است. همه چیز بر وفق مراد است و می توانید با شادی بسیار علاوه بر رسیدگی به کارهای خود، در حوزه عاطفی نیز بسیلر موفق باشید. البته توجه داشته باشید که نباید اجازه دهید افکار و خیالاتی که امروز در سر دارید، شما را از تمرکز روی کارها بازدارد. خیلی به جزئیات گیر ندهید تا بتوانید با سرعت بیشتر وظایف خود را به انجام برسانید. در مورد مسایل احساسی نیز روز شاد و پرمحبتی خواهید داشت. با کارهایی که انجام می دهید می توانید خودتان را بیشتر در دل فرد مورد علاقه تان جا کنید. با هم در مورد روش های عمیق تر شدن رابطه تان حرف بزنید.

شهریور

امروز نمی توانید افکار خود را جمع و جور کنید. دایم از فکری به فکر دیگر می پرید. این موجب استرس شما می شود. باید با کمک یا مشورت دیگران، روی یک موضوع تمرکز کنید. شما مسوولیت های زیادی دارید که باید به انجام برسانند. این را بدانید که شما توانایی انجام آنها را دارید. در مسایل احساسی نیز خیلی هیجان زده نباشید. دوست داشتن خود را به فرد مورد علاقه تان نشان دهید. اما با هیجان زیاد تصمیم گیری یا رفتار نکنید. شاید رفتن به یک مکان آرام و ساکت بتواند هیجانات شما را ساکن کند و بتوانید با عشقتان صحبت های شیرینی داشته باشید.

مهر

امروز بسیار ایرادگیر شده اید و فکر می کنید همه چیز باید بسیار واضح و شفاف باشد. منطق و احساسات شما در یک جهت هستند و سازگاری خوبی با هم دارند. امروز می توانید خیلی راحت بین عقل و احساس سوئیچ کنید. این مساله در محیط کار هم برایتان مفید خواهد بود زیرا می توانید به خوبی روی کارهای خود تمرکز داشته باشید. از نظر عاطفی هم امروز احساس می کنید برخی از مشکلات رابطه خود را نمی توانید درک و حل کنید و به همین دلیل ترجیح می دهید سر خود را در برف فرو کنید و اصلا چیزی را نبینید و انگار کنید که همه مسایل خوب پیش می روند و مشکلی نیست. ایده بدی هم نیست.

آبان

امروز همه فکر شما را آشنایی با انسان های جدید و توسعه ارتباط های اجتماعی مشغول کرده است. دوست دارید، شاد باشید و دایم در میان دوستان خوشگذرانی کنید. اما خیلی در این افکار غرق نشوید زیرا از فرصت های زندگی غافل خواهید شد. با تمرکز روی مسایل کاری، برای آینده خود برنامه ریزی کنید و چشم انداز خود را موفقیت سریع الوصول قرار دهید. در مسایل عاطفی، شاید نسبت به عشقتان نیز بی تفاوت باشید. این چندان خوب نیست زیرا موجب رنجش او می شوید و این می تواند به رابطه شما لطمه وارد کند.
 
آذر

امروز بیشتر ذهن شما روی مسایل احساسی متمرکز است. در همه سلول های خود عشق را احساس می کنید. این همه انرژی خوب موجب می شود تا دیگران نیز دید خوبی به شما داشته باشند و بیش از همیشه به طرف شما جذب بشوند. کلید موفقیت های شما همین عشق و عاطفه است. با روحیه عاطفی که امروز دارید، می توانید هیجانات خوبی برای خود و عشقتان درست کنید. با هم به مکان های آرام و رمانتیک بروید و در مورد عمق احساساتتان حرف بزنید. اما هر نوع تصمیم گیری را به روز دیگری موکول کنید.

دی

امروز کمی به خود توجه کنید. به درون افکار و خواسته های خود سفر کنید و ببینید واقعا چه در سر دارید و از زندگی یا شغل خود چه می خواهید. شما توانایی های بسیاری دارید اما باید بر رفتار و هیجانات خود کنترل داشته باشید. امروز اشتیاقات شما زیاد هستند و بیشتر از همیشه احساساتی هستید. سعی کنید در مورد مسایل مهم، به منطق خود رجوع کنید اما از تایید قلبتان نیز غافل نشوید. در مسایل عاطفی، شاید طرف مقابلتان نیز خیلی هیجان زده و احساساتی باشدو این می تواند موجب ایجاد تنش شود زیرا خیلی سریع به همه چیز واکنش نشان می دهید. اما با کمی مدیریت رفتاری، می توانید اوضاع را نرمال و آرام به جلو پیش ببرید.

بهمن

امروز بسیار نکته سنج و دقیق شده اید. دایم در حال بررسی جزئیات مسایل هستید و حتی کوچک ترین جزئیات را نیز از صافی می گذرانید.گویا امروز هیچ چیز از ذهن تیزبین شما مخفی نمی ماند. جالب این جا است که در همه موارد نیز حق به جانب شما است اما ممکن است مردم این مساله را خیلی قبول نداشته باشند. سعی کنید آرام باشید و فقط به کارهای خود توجه کنید. در مورد مسایل احساسی هم خیلی هیجانی و شتابزده رفتار نکنید. از بحث دوری کنید. ترجیحا امروز به هیچ عنوان تصمیمات بزرگ و مهمی در زندگی اتخاذ نکنید.

اسفند

امروز هیجان بسیاری دارید و نمی توانید در مورد مسایل و رویدادهای زندگی تصمیم گیری کنید. عقل و احساس با هم در تضاد هستند. متاسفانه مسایل احساسی همه ذهن شما را درگیر می کنند و توان تمرکز روی کارها را از شما می گیرد. اگر در رابطه عاشقانه قرار دارید، امروز باید منتظر مشکل و بحث و مشاجره باشید. هیچ کدام از شما از موضع خود کوتاه نمی آیید و این موجب ایجاد تنش می شود. با همه این اوصاف برای پیدا کردن یک فرد جدید و تجربه کردن عشق امروز زمان مناسبی است زیرا انرژی های مثبت بسیاری در این رابطه در فضا وجود دارند.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید

151528335311282.png (72×72)15152833280752.png (72×72)151528332808193.png (200×200)151528335309921.png (200×200)151528332806911.png (200×200)


10 خبر اخر سایت

◄ قوانین ما برای ورود
◄ ساعت کاری پرشین پت از اردیبهشت 1399
◄ پذیرش از نوروز 98 فقط و فقط با ماسک و دستکش
◄ اطلاع از اخرید تغییرات سایت
◄ پروژه یکسان سازی و تحول در سایت ها پرشین پت
◄ مراقبت های لازم در مورد توله های تازه تهیه شده
◄ جرب در سگ ها
◄ غذای سگ، راهنمای جامع و کامل
◄ مشکلات پوستی در سگ‌ها
◄ تغذیه هاسکی
◄ گندخواری در سگ‌ها
◄ آیا سگ‌ها خواب می بینن؟
◄ سگ پیتبول
◄ خوشگل ترین نژاد های سگ و گربه!
◄ محبوب‌ترین نژادهای سگ و گربه آپارتمانی
◄ وسایل لازم برای نگهداری از سگ ها
◄ چه وسایلی برای بچه گربه نیاز داریم؟
◄ عقیم سازی در سگ و گربه ماده
◄ چطور از سگ خانگی خود در آپارتمان نگهداری کنیم؟
◄ هاسکی ها را بهتر بشناسید
◄ قند خون در سگ ها
◄ امسال با حیوان خانگی چه کنیم
◄ وایتکس برای سگ ها
◄ آیا می‌دانستید که گربه ها نیز سکسکه می‌کنند؟
◄ گربه‌ها در هنگام خواب
◄ بیا با هم بریم سفر اقا سگه !
◄ صدمات استخوانی در حیوانات خانگی
◄ از شیر گرفتن توله­ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ گربه سیامی
بعدی 1 قبلی