پت شاپ پرشین پت
Follow Us
facebook twitter blog google

خبر های روز حیوانات خانگی

 • مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه ◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
    مجسمه های واقعی از حیوانات ساخته شده از لایه های روزنامه های بازیافتی. حیوانات روزنامه - مجسمه های کاغذی ساخته شده توسط Hitotsuyama Studio.
 • آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ◄ آثار هنری رنگارنگ سه بعدی
    آثار هنری رنگارنگ سه بعدی ساخته شده از هزاران نوار کاغذی رول شده، شکل گرفته و با دقت چیده شده است. Paper Strips Art ایجاد شده توسط هنرمند quilling کاغذ Rebekah Jenkins دارای پرتره های سه بعدی از گربه ها، سگ ها، خفاش ها، شیرها و دیگر حیوانات زیبا است.
 • ظرف نودل شبیه سگ ◄ ظرف نودل شبیه سگ
    لیوان ناز طراحی شده برای خوردن نودل رامن شبیه سگ کوچک شیبا اینو است. لیوان نودل شیبا اینو رامن دست ساز از سرامیک توسط تتسویا ایشیدا.
 • گیتار گودزیلا ◄ گیتار گودزیلا
    گیتار الکتریک جالبی که شبیه هیولای دریایی گودزیلا بنفش نمادین از فیلم‌های محبوب طراحی شده است. نسخه محدود گیتار الکتریک گودزیلا شکل ساخت شرکت ژاپنی. گیتار گودزیلا با چراغ های LED بنفش یکپارچه با قیمت 5550000 ین.
 • کوله پشتی مگسی ◄ کوله پشتی مگسی
    کوله پشتی غیرمعمولی که شبیه مگس غول پیکر با بال های سبز است. کوله پشتی مگس شکل خلاقانه با الهام از حشرات که توسط KrukruStudio از چرم مشکی درست شده درست به موقع برای هالووین. مگس غول پیکر را به پشت بپوش!
 • اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲ ◄ اسباب بازی های غول پیکر و حیوانات شکم پر ۲
    نمایشگاه هنری Dushi اثر هنرمند هلندی Florentijn Hofman متشکل از اسباب‌بازی‌های غول‌پیکر و حیوانات عروسکی است که مطمئناً لبخندی بر لبان شما خواهد آورد.
 • کیسه های خلاقانه ◄ کیسه های خلاقانه
    کیسه‌های خرید خلاقانه تصاویری از گربه‌ها و سگ‌های شایان ستایش را در بند دارند. کیسه های خرید Pet Leash و بسته بندی منحصر به فرد طراحی شده توسط Yuelan Liu برای سری محصولات "Buddies" که برای گربه ها و سگ ها ایجاد شده است. کیف خرید خود را به پیاده روی ببرید!
 • اثاری هنری با گربه ◄ اثاری هنری با گربه
    هنرمند روسی سوتلانا پترووا گربه چاق شایان ستایش زرتشت خود را در نقاشی های معروف قرار می دهد. هدف از این پروژه فوق العاده استفاده از گربه ها برای بهبود هنر کلاسیک است.
 • اثار هنری با برگ ◄ اثار هنری با برگ
    هیروتاکا هاماساکی، معلم دبیرستان ژاپنی، از برگ های ریخته شده و شکوفه های گیلاس آثار هنری موقت می سازد. لند آرت زیبا با استفاده از برگ های زرد و قرمز در نارا، ژاپن ساخته شده است
 • لامپ شبیه زنبور ◄ لامپ شبیه زنبور
    حشرات Steampunk از قطعات بازیافتی ساعت و لامپ های قدیمی ایجاد شده اند. لامپ‌ها و قطعات ساعت قدیمی به قطعات هنری پوشیدنی اصلی تبدیل شدند. سنجاق سینه لامپ بامبلبی Steampunk دست ساز توسط Denise Humphrey.
12345678910بعدیآخرین
(1 - 10) / 29206    |     صفحه 1 از 2921
RSS

GetPagedList: 0,440,,False,False,False,CreationDate,0,10

معرفي نژاد گربه


اخبار ومقالات - گالری


نمایش متن مقالات

فروشگاه پت شاپ

فال روز 24 تیر ماه

فال روز 24 تیر ماه
فروردین

امروز به هیچ عنوان در خانه تنها نمانید. این تنهایی شما را بسیار اذیت خواهد کرد. بهتر است بیرون بروید و هوا بخورید. پیاده روی کنید یا باشگاه بروید. ورزش عصبانیت یا هر نوع هیجان منفی را از میان می برد و می توانید با توانایی بیشتری کارهای خود را انجام دهید. در محل کار نیز همه حواس خود را به کار بدهید. بهتر است هر ایده ای در سر دارید را بنویسید تا فراموش نکنید و در فرصت مناسب از آنها استفاده کنید. در مورد مسایل عاطفی، می توانید با فرد مورد علاقه خود بیرون بروید و هیجانات جدیدی را با هم تجربه کنید.  

اردیبشهت

امروز در انتظار نامه یا خبری از طرف یک دوست یا آشنا هستید.تاخیر در دریافت این خبر شما را عصبی و ناراحت می کند. اما اجازه ندهید این مساله روی شما تاثیر منفی بگذارید. روز خود را برای مساله ای که به راحتی قابل حل شدن است، هدر ندهید. در محیط کار یکی از بهترین روزهای خود را تجربه خواهید کرد. البته ریسک نکنید. اما تا جای ممکن مهارت های خود را به نمایش بگذارید. اگر قرار است کار اینترنتی آغاز کنید، امروز زمان مناسبی است. امروز  احتمال آشنا شدن با فردی را دارید که از نظر روحی و اخلاقی بسیار مورد توجه شما است. می توانید با او قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات خود حرف بزنید.

خرداد

امروز برای انجام کارهای خود با مانع روبه رو می شوید. این مساله بسیار آشفته و کلافه تان می کند. اما سعی کنید خیلی به این مسایل توجه نکنید تا روزتان خراب نشود. اگر در کار خود متوجه شدید نمی توانید تمرکز کنید، کار دیگری را به دست بگیرید. به هر صورت وظایف خود را باید انجام دهید و این مسایل نباید انگیزه های شما را از بین ببرند. در محل کار سعی کنید همه حواستان جمع باشد تا مشکلی پیش نیاید. در رابطه عاشقانه خود این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی آشنا شوید که فاز فکری مشابه شما دارد. خیلی به جزئیات مسایل گیر ندهید تا تجربه عالی در کنار هم داشته باشید. 

تیر

خلاقیت هنری و ایده های خوبی در سر دارید. می توانید از آنها برای شروع یک کار جدید بهره بگیرید. البته به قدری امروز مشغولیت کاری دارید که فرصت نمی کنید به آنها جامه عمل بپوشانید. ناامید نشوید. آنها را یادداشت کنید تا در فرصت مناسب اجراییشان کنید. در محل کار هم پیش از ارائه نظر، چند بار درست آنها را بررسی کنید. عجله در کار به نفع شما نیست. در رابطه احساسی درک بسیار خوبی از هم خواهید داشت و می توانید با هم کاملا صادقانه و با آرامش حرف بزنید. اگر مشکلی میان شما هست با همفکری هم برطرف کنید.
 
مرداد

امروز به مسایل متافیزیک و ماورا طبیعه علاقه شدیدی پیدا می کنید. این علاقه به اندازه ای است که شاید بخواهید در کلاس های آموزشی این حوزه ثبت نام کنید. حتی می توانید از کتاب ها و مقاله های مرتبط برای کسب دانش بیشتر در این حوزه بهره بگیرید. البته این علاقه مندی نباید شما را از مسوولیت هایتان دور کند. در محل کار حواستان را به کار بدهید تا مشکلی پیش نیاید. امروز این فرصت را دارید تا فرد جدیدی آشنا شوید و با او در مورد احساسات و نیازهای قلبی خود حرف بزنید. این می تواند آغاز یک رابطه طولانی مدت باشد.

شهریور

امروز یکی از اطرافیان شما بسیار ساکت است. این مساله فکر شما را مشغول می کند. دوست دارید از مشکل او آگاه شوید  و در صورت توان، به او کمک کنید تا حال بهتری داشته باشد. می توانید شنونده خوبی برای درددل هایش باشید اما اصراری برای این کار نداشته باشید تا مشکل بیشتر نشود. در رابطه عاطفی خود فرصت بسیار خوبی برای شناخت بیشتر شریک عاطفی خود خواهید داشت. با هم قرار گذارید و بیرون بروید. با حرف زدن های صادقانه می توانید موجب استحکام بیشتر این رابطه بشوید. اگر مشکلی میان شما هست، با همفکری هم می توانید برطرف کنید. از این همه انرژی خوب بهره بگیرید.
 
مهر

شاید مشغولیت های فکری زیادی که دارید در انجام کارها و وظایف شما تاثیر بگذارند. خود را برای مسایلی که کنترلی روی آنها ندارید آزار ندهید و روز خود را بیهوده خراب نکنید. حواستان را به کار بدهید و با تمرکز بیشتر کار کنید. اگر یکی از دوستان شما غمگین یا ساکت است، به خود نگیرید. شما کاری نکرده اید که او را عصبانی کرده باشد. این ناراحتی گذرا است و او فردا دوباره به حالت همیشگی خود باز خواهد گشت. در مورد مسایل احساسی، شاید بد نباشد تغییراتی در رابطه خود ایجاد کنید. با هم در مورد سرگرمی های جدید صحبت کنید تا از خمودگی که دچار آن شده اید، بیرون بیایید.


آبان

اگر برای سفر یا استراحت برنامه ریزی کرده بودید، امروز متوجه می شوید به دلیل حجم بالای کارها و مسوولیت ها نمی توانید به این سفر بروید. ناامید یا عصبانی نشوید. این یک وقفه موقتی است و پس از انجام کارها با کمی تاخیر می توانید به خود استراحت دهید. در رابطه احساسی خود خوب است برای خودتان برنامه های جدید ترتیب دهید تا شادی و هیجان روزهای اول را به رابطه خود بازگردانید.

آذر

با ایمان به خود و مهارت هایی که دارید می توانید فرصت های مالی بسیار خوبی برای خود رقم بزنید. در مورد حرف هایی که در محیط کار می شنوید خیلی زود قضاوت نکنید. تا پیش از اطمینان از صحت شایعات بیهوده ذهن خود را مشغول نکنید. موردی برای عصبانیت یا ناراحتی وجود ندارد. اگر کسی را دوست دارید و تاکنون این مساله را با او در میان نگذاشته اید، امروز فرصت بسیار خوبی است. با او یک قرار ملاقات بگذارید و در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید. این می تواند به یک دوستی خوب و طولانی مدت تبدیل شود.  

دی

امروز در ایجاد تعادل میان کارهای خانه و مسوولیت های کاری خود دچار مشکل می شوید. اما ناامید نشوید و نگذارید این مساله روحیه شما را خراب کند. با یک برنامه ریزی دقیق و درست می توانید همه کارها را به درستی پیش ببرید. در مورد مسایل احساسی، امروز فرصت آشنایی با فردی را دارید که بسیار شبیه شما فکر می کند. این برایتان ارزش بسیاری دارد. اگر در رابطه با کسی هستید نیز این شانس را دارید یا یک روز شاد و آرام را در کنار هم تجربه کنید. از این انرژی ها در جهت بهبود امور استفاده کنید. 

بهمن

امروز از همان ابتدای صبح انرژی بسیار زیادی دارید. خیلی شاد و سرحال کارهای خود را آغاز می کنید اما از نیمه های روز خستگی بر شما مستولی می شود. جای نگرانی نیست. از این مساله هراسی به دل راه ندهید. فقط باید برنامه ریزی درستی برای کارهای خود داشته باشید تا کامل و دقیق به انجام برسند. در رابطه عاشقانه خود یک تغییر بسیار مثبت را شاهد خواهید بود. می توانید با هم برای روزهای شادتر و بهتر برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید نیز این فرصت را دارید تا فرد رویاهای خود آشنا شوید. 

اسفند

دوست دارید سفر بروید و کمی به خود استراحت بدهید. اما نگرانی های مالی مانع از این کار می شوند. ناامید نباشید. این مشکلات موقت هستند و با کمی سخت گوشی بیشتر می توانید رویاهای خود را واقعیت ببخشید. شما مهارت های بسیاری دارید. ایده های خلاقانه خود را یادداشت کنید  تا در یک فرصت مناسب آنها را اجرایی کنید. در مسایل احساسی هم انرژی بسیار خوبی دارید. می توانید در کنار هم تجربه های به یاد ماندنی داشته باشید. از انرژی های این روز نهایت استفاده را ببرید.
نظرات کاربران
ثبت نظر
نام شما
ایمیل شما
نظر شما
ارسال به دوستان
نام شما
ایمیل شما
ایمیل گیرنده
توضیحات
کد امنیتی
کد CAPTCHA
کدی که در زیر نمایش داده شده است را وارد نمایید
:                شبکه های اجتماعی پرشین پت را دنبال کنید 

face.jpg (205×206)   tw.jpg (204×224)pin.jpg (204×224)

جدیدترین مقالات

◄ گدایی کردن در حیوان شما
◄ عقیم سازی
◄ جوش در سگ ها
◄ ورزش دادن گربه ها
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از گربه
◄ کتامین
◄ كتاب(7)
◄ چه مواد غذایی برای سگ مفید است؟
◄ چگونگي نصب برنامه و ورود به برنامه
◄ فيبر ها
◄ انتخاب اسم برای سگ نر
◄ حالا من چی کار کنم ؟
◄ گربه های ناز نازی
◄ German Shorthaired Pointer
◄ فروش گربه پرشین کت
◄ فصل چهارم
◄ گربه و نازایی ! توهم یا واقعیت؟
◄ مهناز افشار و دلفین
◄ British Shorthairs
◄ ماهي و ماهي خور
◄ شباهت حيوانات
◄ مجسه هایی از حیوانات ساخته شده با روزنامه
◄ Dog Fashion
◄ دکتر هومن و جراید
◄ انگل های داخلی در سگ ها
◄ معرفی دکتر شیری
◄ iهیولا ها
◄ قارچی معده در پرندگان
◄ پرورش لارو آناباتوئیدها (ترجمه)
◄ Metynnis Fasciatus
◄ شارک دم قرمز - Red Tailed Shark
◄ اپیلاتی دهان آتشی - firemouth epiplaty
◄ اطلاعات عمومی خانواده سیکلیده ها 2
◄ دراگون – Dragon
◄ مارماهی الکتریکی - electrophorus electricus
◄ سیچلاید های افریقایی
◄ اسب دریایی - Hippocampus
◄ جلبک ها اکواریوم های اب شیرین
◄ بخاری آکواریوم - Aquarium Heater
◄ انجماد اسپرم - How To Glaciation spermatozoon
◄ رفتار درماني براي سگها
◄ پولیوما ویروس در پرندگان
◄ تغذیه ایگوانا
◄ قیمت روز خودرو
◄ سگ پیتبول
◄ شی هوا هوا
◄ Belgian Sheepdog
◄ پیشینه سالوکی (تازی)
◄ رژیم غذایی مناسب برای مقابله با سوءهاضمه در اسب (ترجمه)
◄ راهنمای کلی برای نگهداری از سگ
◄ آموزش استفاده از جعبه خاک به خرگوش
◄ ایورمکتین در سگ ها
◄ گربه نژاد هیمالین
◄ تراریوم برای خزندگان
◄ غدای بچه گربه
◄ یازده سال اسارت سگ
◄ حقوق حیوانات از ۱۴ قرن قبل در اسلام مطرح شده است
◄ سگ در ایران باستان
◄ رفتار شناسي در حيوانات
◄ مردی که سگ همسایه اش را خورد+عکس
◄ Z
◄ بیضه ها
◄ انگل ژيارديا (اين تک سلولي خطرناک)
◄ "وگانیسم"
◄ عمر حیوانات چقدر است
◄ نگهداری از رتیل اوسامبارا بابون
◄ یوزپلنگ
◄ خرگوش به عنوان حیوان خانگی
◄ درماتوفیتوز (Dermatophytosis)
◄ کم خونی فقر آهن در گربه ها
◄ انواع مسمومیت های شیمیایی و غذایی در سگ
◄ حیوانات در برف
◄ زشت‌ترین سگ دنیا»
◄ پیراهنی برای عاشقان گربه
◄ نی نی های بامزه در لباس حیوانات
◄ پرشین پت نماینده انحصاری فربیلا در ایران
◄ چرا سگ ها به دنیال دم خود میگردند
◄ | German Wirehaired Pointer
◄ Redbone Coonhound
◄ Chinook
dram film izle